אלופות: שאלקה משפילה את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏4/4/11.

1. 亚历山大帕托 Member

עד כאן חשבתי שאתה מדבר על המשחק השני.

2. riquelme1 Member

בדיחה?

מימך לא ציפתי מוראד, אפשר גם לפרגן. תצוגה נדירה של שאלקה, גם הגנה, גם התקפות נהדרות, שמוביל אותם בעיקר חוראדו הנהדר(איי אתלטיקו), פרפאן, וראול הבלתי נגמר, פשוט מדהים וכל הכבוד לקבוצה הזאת.

אינטר הגיעה לרבע רק כי עברה קבוצה פתטית עם הגנה מצחיקה כמו של באיירן.

3. avdz7 Member

תן כבוד לשחקנים מצויינים כמו דאוסון (כן כן) וגאלאס... שום אשמה אין להם
    ליבי עם טוטנהאם, אני מאוד מסמפט אותם, אבל אין מה לעשות, ריאל גדולה עליהם.

4. riquelme1 Member

4-0 לריאל.

רק מעצים את ההישג של ספורטינג גיחון, רק מוכיח ששתי הקבוצות הטובות באירופה מגיעות מאותו הליגה, ולאלה שלא מבינים את השליטה של ריאל ובארסה בליגה הנה לכם התשובה.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם לא ב10 שחקנים או משהו כזה?

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל עם כל הכבוד, זה עדיין גאלאס ודואסון, זה לא וידיץ' וריו פרדיננד...

7. Muurad Member

ממש לא - ואתה יודע שאני הייתי מפרגן אם באמת חשבתי שהם קבוצה רצינית.

ממש אל תתנו למשחק היום לסנוור אותכם, שאלקה קבוצה פח, ואני לא סתם הייתי אומר את זה.

מגיע להם את מלוא הכבוד והערכה על המשחק שלהם היום כמובן, אין ספק - אבל זה לא משנה את העובדה שהיא קבוצה בדיחה השנה בפחות או יותר כל המשחקים שראיתי אותם - וברור שאנחנו בדיחה _הרבה_ יותר גדולה מהם אגב.

8. קטלוני Member

קראוץ' דביל ללא ספק.שני צהובים תוך 8 דקות ונגמר הסיפור של טוטנהאם באלופות.חבל.

שאלקה בחצי גמר אלא אם אינטר תפתיע אותנו עוד יותר מהתצוגה שלה במינכן.

9. riquelme1 Member

אכן ב10 שחקנים, השחקן שהורחף הוא חלוץ, לא בלם.

מוראד, לא אמרתי ששאלקה קבוצה גדולה, אפילו רחוקה מיזה, תראה מה כתבתי עלייה שניצחה את ולנסיה 3-1 במשחק שולנסיה שלטה במגרש והייתה עדיפה ברוב שלבי המשחק, וגם ב1-1 במסטאייה ולנסיה הייתה עדיפה, אבל היא קבוצה מאורגנת ויש לה את הכשרון בהתקפה להפתיע כמעט כל קבוצה.

ברור שזאת אינטר עלובה יותר משאלקה גדולה, אבל שאלקה םע מאזן מושלם בבית כולל 3-0 על ולנסיה, 3-0 על בנפיקה, 3-1 על הפועל(כן כן, הפועל סיימה איתה בתיקו בבית במשחק שהפועל הייתה עדיפה בהרבה), ו3-1 על ולנסיה.

וכמובן שהגיע ראלף ראגניק המאמן הנהדר הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/11
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה, חלוץ הוא לא שחקן בקבוצה? הוא לא אמור לשחק תפקיד בחלק ההתקפי, מה שגם עוזר להוריד לחץ מההגנה? לקבל גול בדקה ה-4 היה קשה, אבל סביל. לשחק 75 דקות בעשרה שחקנים היה יותר מדי. טוטנהאם לא אמורה לעבור את ריאל בכל מקרה, אבל התוצאה היום לא משקפת את מה שהיא מסוגלת לעשות.

11. danielone Member

פשוט לא יאמן, איזה ערב גדול של ליגת האלופות 11 שערים, משחק ענק של שאלקה שנותנת 5 שערים במשחק חוץ, וככל הנראה שתי העולות הם ריאל ושאלקה, נהניתי היום לצפות במשחקים העברתי בין ערוץ 5 ל+, אבל העדפתי את המשחק בסן סירו, איזה יופי!

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה, תודה רבה לריאל. אדבאיור, מוריניו, רונאלדו, כמה שאני שונא אותם אבל גרמו לי להרגיש כיף גדול הערב, תודה.

אינטר כזאת בדיחה, לא סתם כשעומר זילזל בנו אמרתי שהקבוצה הראשונה שאני הייתי רוצה לשחק מולה היא אינטר.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל ששאלקה לא תפרה להם עוד 3 גולים כמו שהגיע להם. 8-2 תוצאה כואבת ומכאיבה שהייתי רוצה לראות את אינטר חוטפת בבית, אבל גם 5-2 זו תוצאה שתלווה את מוראטי בסיוטיו עוד הרבה זמן. קבוצה שאני תמיד תיעבתי (וכשהיא שירתה את האינטרסים של איטליה אז לא הייתה ברירה אלא לעודד) שקנתה את גדולתה על חשבון גדולתנו.

אסטה לה ויסטה, המקום השלישי יושב עליכם בול.

14. riquelme1 Member

חלוץ הוא בהחלט שחקן בקבוצה, וההרחקה של טוטנאהם בוודאי שהשפיע על המשחק של טוטנאהם, לא היה לה כמעט משחק התקפה חוץ פריצות של בייל, אבל בכל הנוגע למשחק ההגנתי ההרחקה של קראוץ' היא כמעט ולא משמעותית, למרות שהוא מוריד לחץ מההגנה.

ריאל פשוט טובה בהרבה מטוטנאהם, והייפ והדיבורים על טוטנאהם היו מוגזמים.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זה לא פוגע בקבוצה? גם אם בלם היה מורחק אז קראוץ' היה יוצא(או שחקן התקפה אחר) ובלם היה נכנס ובכל זאת זה היה פוגע בקבוצה, אין קשר בכלל. יש הבדל עצום בין 10 שחקנים ל11, בלי שצפיתי במשחק אני בטוח שזה פגע לגמרי. המשחק הזה משקף את הבדלי הרמות בין הקבוצות כמו שה3-0 של הפועל על בנפיקה משקף את הבדלי הרמות בין הקבוצות.