אלופות: צ'לסי משלימה מהפך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏21/2/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx אני מודה שאני לא עוקב באדיקות אחרי נאפולי, אבל בכל הקריירה שלו בקולומביה, בנבחרת ואח"כ בסיינה הבחור לא שיחק אף פעם בשמאל. אני מקווה בשבילו שזה היה חד פעמי, הוא יפיק ממנו הרבה יותר בעמדה הטבעית שלו.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בעמדה הטבעית שלו המאמן מפיק יותר ממאג'ו שלדעתי היה טוב מאוד אתמול.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז שלא ישים אותו מגן, הוא יכול לתפקד גם כקשר בצד ימין, אבל ברגע שאתה שם אותו בשמאל, אני מניח שברוב המקרים הוא לא יהיה אפקטיבי. ואם באמת מאג'ו עדיף עליו (אני לא מכיר אותו ולא יכול לשפוט), אז עדיף למאמן להציב מגן שמאלי טבעי מאשר לשים את סוניגה במקום שזר לו, אלא אם הוא יתמיד איתו והקולומביאני לבסוף יתרגל....

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב עשה אבי מלר שצינן את ההתרגשות הלא מושכלת הזו מנפילת האנגליות והתחזקות האיטלקיות. א' כי לאציו ואודינזה על סף הדחה שגם אינטר לא בדיוק נוצצת, ב' כי זאת הייתה ארסנל וג' כי מגמות שכאלה עולות ויורדות כל הזמן ולכן אין צורך לצאת בהכרזות מטופשות אבל היי, מדובר בנדב יעקובי.

איציק זוהר אאוט- עמרי משהו אין. המהלך הכי טוב שעשה ערוץ הספורט מאז...בשנים האחרונות.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההסתגלות המוצלחת של סוניגה לכנף השניה זה הדבר הכי טוב שקרה לו ולמעשה מה שהציל את הקריירה שלו באיטליה. נאפולי משחקת עם שלישיית בלמים ושני "מגנים" שמשחקים גבוה מאוד ומהווים חלק בלתי נפרד מהמתפרצות הקטלניות שלהם. כלומר, יש רק שחקן אחד בכל כנף ולא "קשר ומגן" מהדור הישן והנכחד. הוא התחיל את הקריירה בנאפולי בצד ימין אך מכיוון שלא היה לו שום סיכוי להתחרות עם אחד משני המגנים הטובים באיטליה, נאלץ להסתגל לאגף השני שם התחרות כמעט ולא קיימת (דוסנה). לדעתי לפחות, המעבר היה דיי חלק והוא מספק את הסחורה בעמדה הזאת, שנמצאת בגירעון קיצוני בכל אירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/12
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה על העדכון. אם אתה אומר שברוב המקרים הוא מתפקד טוב בשמאל, אני אקח את המילה שלך, כי ראיתי לא מעט משחקים בקריירה של חואן, כולם היו מצד ימין, ושם הוא גם תפקד מצויין. מצד שני, זה דווקא לנו שסוניגה יסתגל לשמאל, כי למעט ארמרו, אין לנו יותר מדי בחירה של מגנים בנבחרת באגף שמאל, וסוניגה יכול להיות פיתרון לנושא הזה אם וכאשר.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוסנה וזוניגה חולקים חצי-חצי את הדקות בעמדה הזו.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת לא תחרות, זאת רוטציה של מצארי. בשבוע בו נאפולי משחקת מול צ'זנה וצ'לסי, נחש מי פותח מול מי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התוצאה עושה עימנו חסד, קיבלנו שער במתנה, ונאפולי הייתה נהדרת ושווה עוד שער לפחות.

כמו שרשמתי, וכמו שהיה ברור לרובנו, צ'לסי הנוכחית לא טובה יותר מנאפולי, ומתוך עוד 10 משחקים באיטליה אנחנו לא מפסידים אולי ב-2-3 משחקים, נאפולי טובה יותר, נלהבת ורעבה יותר, ואין ספק שהתוצאה די גומרת את הסיפור, סטמפורד ברידג' העונה רחוק מלהיות מבצר ומגרש בעייתי לקבוצות החוץ, לנאפולי יש מה שצריך כדי לנצח גם בלונדון.
    הסוף האירופאי קרוב וטוב שכך, אם לא נאפולי היינו נעצרים אחר כך מול כל קבוצה אחרת טובה. עדיף לסיים עם זה, ולהתרכז באיך משיגים את המקום הרביעי.

10. JohnTerry26 Member

שאלה על אינטר- גוארין מפורטו לא חתם שם בינואר? למה לא ראיתי אותו משחק עדיין?

אמור להיות משחק מעניין במרסיי, אבל מאוד חבל בשביל הצרפתים שרמי המצוין לא ישחק.

11. Der Rotbart Member

השאלה אם חזרתו של רובן מהפציעה פגעה בבאיירן או ליתר דיוק באיזו מידה היא פגעה במערך הטקטי מקבילה בצורה מעניינת לחזרתם של סניידר ופורלאן להרכב של אינטר, חזרה שלדעת כמה אנשים היא הסיבה הישירה להדרדרות של אינטר.

הבעיה העיקרית בשאלת רובן, שבוודאי לא נמצא בכושר משכנע, היא שגם מולר, שפתח לאחרונה במקום רובן בימין, לא נמצא בתקופה טובה מדי, או לכל הפחות, לא בתקופה יציבה. אני מקווה שבכל זאת היינקס יפתח בהרכב שנראה הכי מבטיח במצב העניינים הנוכחי, זאת אומרת עם אלאבה בקישור האחורי במקומו של שווינשטייגר, קרוס מאחורי גומז ומולר בימין.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גוארין פצוע וזו גם הסיבה שלא זומן אתמול למשחק הידידות של קולומביה בשבוע הבא ובכל מקרה הוא לא יוכל לשחק עם אינטר השנה באלופות.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תודה על הסיקורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx כיף לקרוא
    אני חושב שמארסיי תצא נשכרת מהתקופה האחרונה של אינטר ותנצח היום.

14. Mellow29 Kopite

מחצית ראשונה נהדרת בבאזל, המארחים היו ראויים למשהו כמו 2-3 שערים בוודאות. אמנם גם באיירן פספסו לא מעט מצבים קורצים, אבל ההגנה שלהם פשוט איומה ונוראית. באזל 'מדלגת' על הקישור, וכמעט בכל מתפרצת או כדור ארוך מצליחה להביך את ההגנה של באיירן.

רובן נראה כמו שק של גללים, ואני עדין איתו. אמנם נחמד מצידו שהוא יורד להגנה לפעמים, אבל בהתקפה הוא לא מסוגל לייצר שום דבר מקורי.

15. Ricky van Wolfswinkel Member

יאן זומר הוא שוער מצויין.
    אני ממליץ לכל קבוצה שצריכה שוער לקפוץ עליו.