אלופות: צ'לסי מדיחה את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏23/4/12.

1. JR-Riquelme Member

שער נהדר של צ'לסי ובלי להתייחס לחור במרכז ההגנה, עוד פעם ואלדס עם השטויות שלו? אני לא מבין מה הבעיה שלו להישאר על קו השער ולתת לבלמים לכסות את ראמירז במקום סתם לצאת ולהיתקע באמצע ולתת לראמירס מצב יותר נוח להכניס.

ברסה קצת נרדמה אחרי השני אבל אין לצ'לסי צ'אנס פה, ברצלונה הגיעה חדה היום

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה, באמת הגיע אדום? כי אני מכיר את זה שנפל ואת הקבוצה שלו.

3. מזגן Member

כי אז זה הופך לבעיטת פנדל. תבחר פינה. נמוכה לפינה הרחוקה לפי הספר וכולם יצאו בקריאות "למה הוא לא יצא וסגר לו את השער?!"

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם זה נראה בלתי אפשרי עבור צ'לסי אבל ההגנה הדלילה של ברצלונה היום והליצן בשער (פשוט מנואל אלמוניה 2) נותנים לה עוד סיכוי. עם הכדורים הארוכים המסוכנים האלה הם יכולים להבקיע עוד אחד ולסבך את ברצלונה.

בקיצור טוב שצ'לסי כבשה עכשיו ויש מחצית שלמה לברצלונה לפרק אותם.

5. JR-Riquelme Member

לפי מה שאני יודע שחקן שנותן לשחק אחר ברכית רחוק מהכדור אמור לקבל אדום...

6. איגור .פ. Member

טרי טרי שחקן מלוכלך אבל למי אכפת היה שברסה הובילה 2-0 יאללה מצב אחד לצ'לסי והם כובשים מה יהיה עם ואלדז גם בקלאסיקו גם היום יציאה חמורה שלו.

נקווה שברסה תכבוש כמה שיותר.

אה לגבי לינקים תראו בסופקאסט אני רואה ברוסית

7. Civil Anti Madridista

בקלאסיקו הוא היה אשם ב2 השערים שהקבוצה ספגה. יציאה רעה והשמטה לכדור קרן, ובשער השני למרות שכריסטיאנו התחיל לברוח למסצ'ראנו, היציאה של ואלדס פתחה לו את הפינה וסידרה לו שער קל

השער של ראמירז לא באשמתו, הוא פשוט ברח להגנה והוא היה חייב לצאת

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/12
  8. JR-Riquelme Member

לא חושב, אני צריך לראות את זה עוד פעם אבל נראה לי שראמירס נדחק קצת לפינה והבלמים יכלו לכסות אותו. חושב שזה כמו השער של רונאלדו ביום שבת עם היציאה הלא קשורה של ואלדס שרונאלדו כבר היה בזווית ממש קשה

9. Dekel Yid

לינק יתקבל בברכה

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עשה הצגה כמו הדרום אמריקאי שהוא אבל הגיע לטרי אדום רק על הטמטום

11. riquelme1 Member

ראמירז שחקן עצום, עד היום אני לא מבין את אוהדי צ'לסי שיורדים עליו, מספר אחד שלהם בשתי המפגשים האלה, הכניסות שלו מאחורה והעבודה ההגנתית שהוא עושה זה פשוט לא יאמן.

מאז שאלבס החליף את פיקה, בארסה משחקת עם 2 בלמים ומגן שגם הוא כל הזמן למעלה, זה פשוט בלתי אפשרי כמעט לספוג גול, ההגנה של בארסה פרוצה ביותר.

הגול הזה שוב מגיע בסיום המחצית כמו במשחק הראשון, שוב זה ראמירס שמוצא את ההגנה של בארסה פרוצה, במקום שברצלונה תרד עם 2-0 וצ'לסי תנסה לתת גול ובארסה תנצל את זה, עכשיו שוב נראה אוטובוס על הרחבה שגם בלי טרי צ'לסי יכולים להקשות.

12. JR-Riquelme Member

כנסו לאתר של אופא ותקנו את המשחק ב2 יורו בלי תקיעות וחלק, חאלאס עם הקמצנות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. JohnTerry26 Member

ממה להתחיל... אולי במה עשית חתיכת אדיוט?!?! בחיים שחקן לא איכזב אותי ככה... כל כך טיפש. אם כל האישיות הבעייתית שלו, לא מתאים לטרי לאבד את קור הרוח ככה, איכזב את כולם.

אז מכאן נראה שזה בדרך להיגמר רע מאוד, אבל מי אם לא פרנק למפארד, איזה כדור... ואיזו סיומת של רמירז. גול מדהים. עדיין קשה לי לראות אותנו עולים עם 10 שחקנים, בלי טרי וקהיל כשברסה צריכה רק אחד. נהיה חייבים עוד מתפרצת כזאת.

14. Civil Anti Madridista

אחרי שכריסטיאן טייו היה חלש מאוד בקלאסיקו, מגיעה מילה טובה לקוואנקה ניצל את ההזדמנות ולפחות עד המחצית מגיעה לו מילה טובה. היה פעיל מאוד באגף והתמודד יפה עם אשלי קול

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מלבד העובדה שצ'לסי איבדה בלם, בצדק אגב הייתה עבירה, היא איבדה מנהיג בהגנה, שככל שיעבור הזמן רק ייתבטא בחוסר סדר, ובסגירות פחות טובות. זה נראה שכל פעם שכבר הולך לבארסה, היא נותנת לצ'לסי את ההזדמנות לחזור, וכשנותנים לאנגלים הם לוקחים. ההיגיון הבריא אומר שבארסה במחצית השנייה תסגור את הסיפור, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה במשחק הזה.