אלופות: ערב ליל התבוסות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏8/4/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

"וה' ה?כ??ה כ?ל א?דו?ם ב??ע?יר ל?יב?ר?פ?ו?ל מ?או?ה?ד ה?י?ש?ב ע?ל כ??ס?או? ע?ד ב??כו?ר ה?ש??ח?ק?נ?ים א?ש??ר ע?ל כ?ר ה?ד?ש?א ו?כ?ל ס?ק?או?ז?ר ח?ל?א?ה" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Bensh Member

מקנא אה?

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו , זה היה פשוט וואו אחד גדול .
    כמו כל המשחקים הגדולים שלנו לאחרונה בקאמפ נואו שהיריבות לא עוברות את החצי כמו בנצחונות על צ'לסי ומילאן אבל הפעם זה היה גם מוחץ בשערים בניגוד למשחקים הללו.
    אני חושב שואן בומל שעדיין אוהב את המועדון הקטלוני נכנס במחצית לחדר ההלבשה וביקש להפסיק את ההשפלה הזו.

חבל שאי אפשר לערער על כרטיס צהוב כמו בליגה הספרדית , באופ"א הם פשוט הולכים בקו ישר ואחיד שגם אם השופטים טועים הם הולכים אחריהם והצהוב למסי לא יבוטל גם אם יערערו עליו.
    אני מקווה מאוד שהצהוב שקיבל מאארקז לא ישעה אותו ליותר ממשחק אחד , זכור לי מקרה דומה ששחקן גם העביר זמן כדי לקבל צהוב מכוון ולהעדר ממשחק כלשהו ובסופו של דבר הוענש על יותר ממשחק אחד רק לא זכור לי העונש שקיבל.

4. Derby Member

תקצירי המשחקים :

ליברפול - צ'לסי
    ברצלונה - באיירן מינכן

לצפייה בתקצירים : http://sportel.co.il/?p=248

תהנו !

5. 亚历山大帕托 Member

אני תמיד אוהב לצפות בפייבוריטיות נכשלות. אין שום דבר נגד ברצלונה, יש רק בעד הידינק.

6. avdz7 Member

בארסה במחצית ראשונה חלומית, זה פשוט לא יאמן המסירות האלה שהם דופקים. פשוט תענוג של מחצית ראשונה.
    ולא, לא שלחתי ווינר.. חבל.

שכחתי כמובן את צ'לסי. לא יאמן, שלושה שערי חוץ ויכולת כזו טובה ועוד באנפילד! כניראה שנראה שוב את המפגשים המרתקים בין צ'לסי לברצלונה, הפעם בחצי הגמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/09
  7. johnnie walker Member

כל הכבוד!

זכית בתואר פאתט השנה של איסוקר :aaa025:

8. 亚历山大帕托 Member

עדיין לא הבנתי מה כל כך אלמוני באיבנוביץ'. הוא היה אחד השחקנים הטובים בליגה הרוסית, ויש לו פוטנציאל לרמות האלה. לא ראינו אותו מציג את היכולת שלו כי לא היה מאמן שבטח בו. עד שהגיע הידינק, ומכאן ה"מזל" שגרם לצ'לסי לנצח בכזאת קלות את ליברפול. הידינק גאון כדורגל. לנצח את בניטז באנפילד כשהסקאוזרים נמצאים בשיא הכושר והמומנטום בצידם? גאון, אמרתי?

9. דנידין Member

תגידו, איפה היה אחד המגנים הכי טובים באירופה אם לא הטוב שבהם פיליפ לאם? למה הוא על הספסל אם הוא כשיר בשביל שחקן כמו לל ???

קלינסמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לאם היה פצוע ולא יכול לשחק. אפשר להאשים את קלינסמן בהרבה דברים, זה לא אחד מהם ...

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל משחק שאני רואה את אינייסטה אני מבין שהוא האנדרייטד הגדול של הכדורגל העולמי,הבחור פשוט גאון והוא חלק עצום בהצלחה של בארסה השנה ובכלל.
    שחקן מדהים שהכדור נדבק לו לרגל,נלחם,עושה הגנה טובה מחלק כדורים חכמים,רגוע,שקט,עם בטחון,באמת שכל משחק שלו אני פשוט מתלהב ממנו יותר.

אני לא אוהד של בארסה אבל אני כל כך נהנה לראות אותם,אם אתם רוצים לגרום למישהו לאהוד כדורגל תנו לו לראות משחק של בארסה,אם הוא לא אוהב כדורגל אחרי משחק שלהם אז זה לא בשבילו.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה חבל לי לראות את באיירן כל כך עלובההה.... ציפיתי שהקבוצה הזאת תגיע יותר רחוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

13. KirkH Member

אני מניח שכשאתה אומר בוטח אתה מתכוון לכך שבוסינגווה נפצע והוא העדיף אותו על מנסין..

איבאנוביץ' איטי, מסורבל ולא מסוגל להתמודד עם שחקנים זריזים וטכניים על הקו. בשבת מול ניוקאסל הוא היה אומלל. אם שני השערים שלו היום יגרמו למנג'ר כלשהו לקנות אותו בעונה הבאה, דיינו.

14. 亚历山大帕托 Member

KirkH,

לא התכוונתי שהוא הועדף על פני שחקן אחר בתפקידו, אלא שגם הוא הושפע מהשינוי שהידינק חולל. אני ראיתי אותו במדי לוקומוטיב בכמה מקרים, ולא היה בו שום דבר מסורבל ואומלל. תראה לי שחקן אחד שמשחק בטופ שלו אחרי חודשים שהוא לא ראה דשא בקבוצתו וסובל מדיכוי מתמיד בלונדון.

בפיורנטינה כבר מחכים לו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/09
  15. TheLane Member

ברור לך שסקאוזר הוא כינוי לתושבי העיר ליברפול, כולל אוהדי אברטון, ולא רק אוהדי LFC?