אלופות: ערב ליל התבוסות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏8/4/09.

1. THE STRETFORD END Member

אני מזפזפ בין 2 המשחקים,
    ברצלונה מדהימה ומפחידה,וואו אחד גדול,
    לראות קבוצה כמו באיירן מינכן כל-כך אובדת עצות...מדהים.

משחק מצויין גם באנפילד ובמיוחד מצד צ'לסי שאולי דווקא ההיתרון המוקדם של ליברפול עשה טוב דווקא להם.

2. JR-Riquelme Member

חברה, יש עוד 45 דקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הנרי בשבילי איש המחצית. העבודה שהוא עושה מדהימה, מבחינה התקפית ומבחינה הגנתית הוא גם עושה עבורה נהדרת. איפה כל הליצנים שהספידו אותו והעדיפו על פניו את בוז'אן?

הנרי :aaa8:

3. 亚历山大帕托 Member

לא ראיתי את ליברפול-צ'לסי. התוצאה משקפת? הידינק עושה בית ספר לבניטז?

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תמיד חשבתי שהידינק אוברייטד ברמות. תמיד.

היום אני מוריד בפניו את הכובע. הרבה זמן שלא ראיתי כזאת טביעת יד של מאמן בצ'לסי. טוב נו, מאז מוריניו.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. THE STRETFORD END Member

ברצלונה בחצי ואני מתאר לעצמי שהיא די הלכה לישון במחצית השנייה או שלא היה נעים לה לרמוס את באיירן מינכן.
    אני חושב שזה לא יהיה סיכון גדול מדי להגיד שגם צ'לסי בחצי,
    מחצית שנייה נהדרת של צ'לסי,ניצלה יופי את הקרנות וגמרה את המשחק במהלך מצויין ושער של דרוגבה,
    ליברפול תתרכז בליגה.

6. 亚历山大帕托 Member

ראיתי את התקציר של אנפילד. אין כמו החגיגות של הדובון ההולנדי. גאון.

העיקר שיעשה בית ספר גם לגווארדיולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/09
  7. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx פשוט מדהים מה שעשתה היום צ'לסי, לא רק התוצאה, אלא בעיקר היכולת, מול ליברפול בכושר נפלא, במבצר שלה, וואו!
    ליברפול תתרכז בליגה אם לא יהיה פה נס.
    ואגב, להפסד הכואב הזה עשוי להיות השפעה שלילית על הליגה, כמובן.

8. REAL MADRID Member

רק אני התגעגעתי לראות את מלר מפרשן משחק של קבוצות אנגליות?..

9. 亚历山大帕托 Member

כנראה שכן, כי זה נשמע ממש מוזר. שגיא כהן היה חסר לי.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה בזה משהו טבעי עד פחד.

לגבי המשחק, פשוט הופעה כבירה של צ'לסי. אמנם שניים מהשערים היו מקרנות, אבל היא פשוט ביתרה את ההגנה של ליברפול בצורה שלא ראיתי אף קבוצה עושה כבר הרבה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/09
  11. xavi6 Member

אנסנו את ביירן. פשוט עשינו לה חוקן. אין מה להגיד.

12. Raulito Madridista

את ליל הסדר עשו אצלינו והגיע קרוב משפחה שהעדיף לראות את המשחק של ליברפול נגד צ'לסי, אז כבר 'זרמתי איתו'. אני חייב לומר שהיה משחק מאוד מרתק, כדורגל התקפי והרבה מאוד מצבים, הרבה יותר ממה שציפיתי. אין ספק שצ'לסי השיגה תוצאה מצויינת היום והיא עם רגל וחצי בשלב הבא, אפילו שתיים. קשה לי להאמין שליברפול תבקיע שלישייה בסטמפורד ברידג', זה כמעט בלתי אפשרי עבור כל קבוצה, בטח עבור קבוצה כמו ליברפול שנשעשת על שני שחקנים בסה"כ. נגד ריאל זה הספיק, אבל נגד צ'לסי שהיא קבוצה עם קישור אחורי מסודר והגנת ברזל, ליברפול נראתה רע. איבאנוביץ הבקיע שני שערים עבור צ'לסי בזכות תנועה יוצאת מן הכלל במצב נייח, פעם אחת אלונסו לא תפס אותו ופעם אחת הוא ברח לג'ררארד, לא מתאים לליברפול להירדם פעמיים בשמירה. אני חייב לציין בצ'לסי גם את דרוגבה שהחמיץ מספר מצבים אבל הצליח לכבוש בסופו של דבר. גם לליברפול היו הזדמנויות, אבל הקבוצה פחות או יותר הלכה אחורה אחרי השער הנהדר של טורס.

בנוגע למשחק של ברצלונה נגד באיירן - לפי הזמן האחרון ניתן היה לשער שזה לא יהיה כוחות. באיירן פשוט עשו במכנסיים, הם בקושי עברו את החצי. שליטה מוחלטת של ברצלונה, 65-35 באחוזי השליטה בכדור. אם ברצלונה הייתה יותר מרוכזת המשחק היה נגמר בעשירייה אפילו. לקחתי החשבון אפשרות שבאיירן תספוג ארבעה שערים, אבל חשבים שנראה ממנה קצת יותר ושהיא לא תשחק כמו עוד קבוצה בליגה הספרדית. חבל שפיליפ להאם לא שיחק, אבל אני בספק אם זה היה עוזר יותר מידי. הגומלין לפרוטוקול בלבד.

13. Strawberry Fields Member

שלחת ווינר?

14. Jack Wilshere Member

אני בוחר לייחס את הניצחון של צ'לסי יותר למזל ופחות ליכולת (אם כי צ'לסי שיחקה כדורגל מצויין, והגיע לה לנצח כמובן). שחקן שלא שיחק כמעט העונה מבקיע צמד בנגיחות מכדורי קרן? מוזר. מזמן לא ראיתי קבוצה שמנצחת באנפילד בקלות יחסית, כמו צ'לסי הערב.

ברצלונה העונה היא רמה בפני עצמה, אבל בשני משחקים, קל וחומר - באחד, ניתן לנצח אותה. באיירן, עם כל הכבוד, לא בליגה הזו. כדורגל זה לא רק יופי ואסתטיקה, אלא גם אופי, קשיחות, טקטיקה, מסורת ועוד, ולכן אני חושב שהאנגליות (יונייטד וצ'לסי בודאות) יכולות לתת פייט לברצלונה. נראה מה יהיה...

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין דבר בעולם ששווה יותר להפסיד בשבילו את הסדר. אין דבר בעולם. המשחק הזה, עוד לפני שהסתיים, נכנס לפנתיאון הפרטי שלי ותפס מקום טוב ליד ה-5:0 על יונייטד וה-4:2 על בארסה, אפילו דוחק הצידה את הרביעייה שהשחלנו לסקאוזרס בפעם שעברה שיצאנו מאנפילד עם ניצחון. משחק שהתחיל בצורה כל כך טיפוסית למשחקים באנפילד כשלשחקנים רעדו הרגליים והביצים מהדציבלים באיצטדיון, רק שהפעם ובפעם הראשונה שזה קורה באירופה (let's face it, את הגמר של שנה שעברה אנחנו חייבים לריסה) הם ידעו להגיב. וזה קרה כשלאמפרד במשחק בינוני ומפוזר, דרוגבה מחמיץ 3 הזדמנויות בטוחות ובאלאק עד הגול השלישי לא עושה שום דבר נועז יותר ממסירה על 3.5 מטר לאסיין. את ההצגה של היום גנבו ה-anti heroes, איבאנוביץ' כמובן שהגיע משום מקום וירה חץ בליבו של הקופ שהחזיר אותנו לעניינים ומאלודה, האיש שכשראיתי את שמו בהרכב הפותח נכנסתי שוב לרוטינת ה'איך איבדנו העונה הכל כי אין לנו קיצוני נורמלי...' אבל לשם שינוי השפיע איכשהו על המשחק. כמעט אפשר להגיד עליו שהיה יעיל היום. אם לא נפשל בגדול בשבוע הבא אפילו אפשר להגיד שהצהוב של טרי הגיע בדיוק בזמן.