אלופות: ניצחון ענק לנאפולי על הסיטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏22/11/11.

1. Mellow29 Kopite

http://farm7.static.flickr.com/6204/6115385675_231c51a95f.Xxx

אני, אגב, לא מסכים עם אלכס. אני לא חושב שהיינו חוטפים שביעיה או משהו שמתקרב לכך, וממילא זה ישכח די מהר. זה ויכוח ישן מאוד אבל בסופו של דבר ההכנסה מההעפלה שווה למועדונים הישראליים בערך כמו העפלה של קבוצת צ'מפיונשיפ לפרמיירליג. אולי זה הולך להיות כואב, אבל יש פוטנציאל עצום לקבל פוש כלכלי משמעותי.

2. itay7 Member

נראה לי שהוא מדבר על חיפה, שכנראה הייתה שוברת את השיא של עצמה...

3. alexshw Member

מזל שמכבי חיפה עם הצורה שנבנתה הודחה בפנדלים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לא מקנא בגנק, גם אם הם לקחו 2 נקודות. בדיוק כמו לירוקים, אין להם באמת מקום בצ'מפיונס.

MELLOW, קיבלנו פוש כלכלי חשוב לפני שנתיים ולא מצטער על זה, אבל הפוש הזה לא נוצל כדי להעמיד קבוצה שראויה למעמד הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/11
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני לילות נהדרים של ליגת האלופות...המחזור האחרון שרוב הבתים עוד לא נקבעו כל העולות ויהיו המון המון משחקים מעניינים וקרבות על ההעפלה..

לא יאמן איך דורטמונד משחק וחצי עדיפה על ארסנל ומסיימת עם נקודה משש מולם, מארסיי גם נכשלת בענק בבית כשמפסידה גם לארסנל וגם לדורטמונד ומסתבכת

על הבית של צ'לסי גם מאוד מעניין ולמרות שאני חושב שצ'לסי לא יהיו מספיק פראיירים בשביל להיות מודחים כבר בבתים אבל יהיה להם מאוד קשה מול ולנסיה וחבל שדווקא לברקוזן היא זו שהעפילה

5. xavi6 Member

מה שמדהים בססק זה שהוא מוציא מהשחקנים מסביב דברים שלא חשבתי שיש בהם. צ'אבי סקורר, מסי מחטיא מחצי מטר סטייל רוביניו. נו טוב, מילאן קבוצה פחות טובה מאיתנו, והגיע לה להפסיד גם בקאמפ נואו. לפחות הפעם בביתה היא תקפה. בואטנג פשוט אדיר.

לא היה פנדל על צ'אבי הוא זרק את עצמו, אבל היה פנדל על ססק שלא נשרק. בסופו של דבר כמו כל פעם-זה מתקזז.

6. snake eyes Member

ירדן, מה שבאמת מדהים זה איך כל פעם אתם מנצחים בגלל טעויות שיפוט!
    לא היה ולא נברא הפנדל בהתחלה.... אתם פשוט צוללנים מצוינים- העלתם את הצלילות וההצגות לדרגת מושלמות!
    2 משחקים נגדם ו-2 טעויות שיפוט לטובתם שקבעו את התוצאה :-(
    מתי נקבל כבר משחק חשוב באלופות בלי שאיזה שופט דביל יהרוס אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

איש המשחק שלנו הוא כמובן אביאטי שמנע היום תבוסה- במקומות האחרים בואטנג עם השער היפה ואיברה שהשתיק בגול שלו את פפ.
    הגרועים היו סיידרוף שמשחק בעמידה ואם הוא לא מקבל כדור לרגל הוא עושה טובה בכלל שהוא משחק זברוטה שהיה בינוני מינוס רובינו עם ההחמצה הקבועה שלו (שמחרפנת מחדש כל משחק את אוהדי מילאן) וכמובן ואן בומל שבמקום להרחיק מנסה להשתלט על כדור ברחבה תחת לחץ 2 מ' מהשער וכובש שער עצמי.... גם הדשא היה היום על הפנים.

למרות הההפסד היום אני גאה בקב' שלי ומכאן אפשר רק לעלות ביכולת ואולי נפתיע בשלבים המאוחרים יותר (אינזאגי ואל שרוועי חוזרים לנוקאאוט) :)

7. Roy_Keane Member

תיאגו אלקנטרה שחקן ענק.

8. riquelme1 Member

נגיד שלא היה פנדל על צ'אבי, למרות שבהילוכים חוזרים רואים בבירור שאקוולאני מוריד אותו, אז היה פנדל ברור על ססק במחצית שנייה, וגם היה אדום שהיה צריך להיות לאקווילאני שהשופט ההזוי נתן לנסטה צהוב במקום צהוב שני לראשון.

אז איפה השופט עזר בדיוק לבארסה? ברצלונה קבוצה עדיפה על מילאן והיא הוכיחה את זה בשתי המפגשים מולה, למרות ששיחקה פעמיים עם קשרים אחוריים כבלמים, ובלי איינסטה ואלבס.

9. snake eyes Member

ריקלמה, תגיד ראית את אותו משחק שאני ראיתי היום?
    לא היתה עבירה על צ'אבי וגם לא הייתה עבירה על ססק!
    מן הסתם אם לא הייתה עבירה אז לאקווה לא מגיע אדום!
    אני מסכים איתך בזה שהכטיס האדום במידה והיה באמת פאול היה צריך להישרק לאקווה ולא מבין איך
    השופט הדביל שטעה כל המשחק היום החליט להוציא דווקא לנסטה (שבוודאי השפיע עליו אח"כ במהלך המשחק-יותר נזהר בשמירה שלו).

גם בוסקטס הזבל המשיך עם ההצגות שלו היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    הדשא היה במצב גרוע ורטוב, כל שניה בעיקר השחקנים שלנו החליקו.....
    הקישור שלנו היום היה על הפנים וגם ההגנה התחפשה להגנה ספרדית ורק תודות לאביאטי השוער ואיש המשחק היום נמענעה תבוסה!
    עיצבן אותי שכל התקפה של בעסלונה 5 שחקנים מסתכלים על מיצי ולא לוחצים ותוקפים אותו ובמיוחד סיידרוף
    העצלן שלא זורק זין ולא לוחץ אם הכדור לא בדיוק אצלו ברגליים- היו מס' במשחק היום שהיה לידו שחקן יריב והוא פשוט הולך בסבבה במקום לרדת ולעזור בהגנה- הוא בשנים האחרונות נותן משחק טוב ואח"כ 10 גרועים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

10. Bensh Member

http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2009/12/Pep-Guardiola-CWC-Press.Xxx

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר שלדעתי מדהים בהעפלה של ניקוסיה זה תוצאות החוץ המרשימות שלה, 3 תוצאות תיקו, שום הפסד למרות ששיחקה בשלושה מגרשים סופר קשים שכל קבוצה בעולם מתקשה שם וסביר להניח שלפחות יוצאת עם הפסד חוץ..

לא להפסיד בפורטו,זניט ושחטאר שכל אחת מהן הוכיחה כמה היא קבוצה נפלאה במיוחד בבית זה פשוט מדהים ומעורר הערצה... כל הכבוד להם, רק על זה מגיע להם להיות בשמינית

12. xavi6 Member

מה שיותר מדהים זה המשקפיים שאתם קונים. לא לבכות, אני מקווה שנתראה בשלבים היותר מוקדמים...

נ.ב
    השתיק את פפ? תגיד דביר, אתה יודע מי בכלל דיבר על מי? למה סתם לנסות להתסיס ולנסות לצייר משהו שתלוש מהמציאות? זלטאן הוא זה שדיבר, פפ רק אמר "זלטאן הוא שחקן מצוין ואני מצטער שהדברים לא הלכו בנינו. בוודאי שאלחץ לו את היד". זה הכל. איזה פה היה צריך לסתום פה? דיי, הסרט מלחמה שלכם כבר פתאטי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/11
  13. Raulito Madridista

המשחקים אתמול בסאן-סירו בין מילאן לברצלונה וגם באיטליה בין נאפולי למנצ'סטר סיטי הכניסו קצת צבע שהיה חסר בשלב הבתים כבר זמן רב. לא עוד משחקים שהם לא כוחות אלא אשכרה משחק שיושבים 90 דקות מול המסך ונהנים כמו בימים ההם של שלב הבתים השני עם כל מיני קלאסיקות שלא נזכיר כאן עכשיו. ולעניין: ברצלונה עם ניצחון יפה מאוד, התרשמתי גם ממילאן שהייתה לא רעה אבל פחות חדה. ניסיון הנקמה של איברהימוביץ לא צלח. מנצ'סטר סיטי נראית פנטסטי בפריימרליג אבל בצ'מפיונס היא חורקת מאוד והיא לא תלויה בעצמה. הדחה כבר בשלב כזה תעיב על ניפוץ כל שיא אפשרי בממלכה.

* מביך עד לאן הידרדרה צ'לסי, אף לא אחד משחקני השלד באליפיות ההן לא מספק את הסחורה.
    * ולנסיה באה בטירוף אתמול, ערב גדול לסולדאדו.
    * חשבתי שארסנל קצת יותר תסתבך מול דורטמונד אבל הגרמנים הגיעו אחד ניצחון במשחק העונה וכנראה ששתי המסגרות ביחד זה קצת גדול עליהם.
    * קאייחון הזה חם, צמד יפה שלו מול זאגרב, אולי נראה אותו בהרכב בדרבי. מרוצה מאוד מהניצחון של ריאל. אפילו שני הגולים המטופשים לא העיבו - בסה"כ דאגנו שזאגרב לא תשווה את השיא המחמיא של מכבי חיפה - 0 ו-0. זה גובר אפילו על הרצון שלי לראות את ריאל מסיימת שלב בתים מלא בלי לספוג. והיגואין עונד את סרט הקפטן - טירוף.

14. פול סקולס Member

וואו, איזו החמצה של פברגאס בוולה בדקה ה 17, זה היה צריך להיות 2-0 שהיה גומר את המשחק.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אף אחד לא יכול להגיד לך שהוא מעדיף להגיע לצ'מפיונס ולקבל בראש ככה רק כדי להרוויח כסף.
    אתה יכול לציין את זה כפלוס, לא כמטרה - ובטח לא כמטרה של האוהדים של הקבוצה.
    כסף כמובן זה דבר חשוב אבל אתה לא הוד קבוצה רק כדי שהיא תרוויח כסף מלקבל בראש ולעוף הביתה.