אלופות: מסי מפרק את ארסנל בדרך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏6/4/10.

1. אבו Member

שתי דקות הספקנו להיות בגן עדן...עד שסילבסטרה דאג להזכיר לנו מי נמצא במרכז ההגנה. שער ענק של מסי הראשון, אבל סילבסטרה פשוט הגיש לו את זה. שסול יעלה מצידי עם מסכת חמצן, לעזעזאל אני לא מבין את זה...עוד שנה עוברת ועוד שנה עוברת, ושוב זה סילבסטרה(סנדרוס) שנמצא מול טורס ומסי בהדחות שלנו מהצ'מפיונס. מה יהיה?!

2. xavi6 Member

מבחינה הגנתית לא היה למיליטו טעות אחת, וגם הגול לא באשמתו-היה פאול ברור שהשופט לא שרק. זה שהוא לא יודע למסור זה לא משהו חדש, גם לפני הפציעה היה מדובר בבחור שמאבד הרבה מסירות, אבל מבחינה הגנתית הוא תמיד נמצא שם. תמשיך לברבר עליו עד מחר.

מסי זה ד בר אחר. באמת הוא נעלם מול האנגליות האלה, כאלה קשוחות...

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/10
  3. JR-Riquelme Member

תפסיק לבלבל במוח כבר. שיגעת אותנו עם השטויות שלך.

ברצלונה נראית לי שאננה היום לגמרי ובלי מסי היא מפסידה את המשחק. אין לה מה להציע מבחינה התקפית חוץ ממנו. ארסנל יכולה בשקט להכניס לה לפחות עוד גול או שתיים... פדרו ובוז'אן לא תורמים מאומה עד עכשיו, במיוחד פדרו שחוץ מלאבד כדורים לא עושה שום דבר, בוסקטס דווקא מצוין ויודע לשמור על הכדור. ארסנל עם הגנה שמביישת אפילו את הליגה הספרדית. אם ברצלונה עולה במטרה להיות קילרית זה יכול להיגמר בשישייה בקלות.

מסי רק מסתכל לצד ימין וסילבסטרה עומד לעוף לשלטים. יש לסילבסטרה מקום בחרז...

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שארסנל היא דוגמא מושלמת לקבוצה אנגלית טיפוסית.

משחק סתמי, מסי נהדר, לארבל וכהן צריך לדחוף תפו"א בגרון.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שהשידור של ארבל וכהן כל כך מגעיל .
    מסי מגיע מול שוער לבד ועושה גול עושים מזה דרמה כאילו מדובר באחד השערים הכי יפים שהיו בתולדות הכדורגל

6. Dimitar Berbatov Member

אני מבין את העצבים, בטח כשזה בא עם תצוגה מזוויעה של שני הליצים העלובים כהן את ארבל (אחד החברים כאן היטיב לנסח - אוננות ציבורית) - אבל תתעשתו ותחשבו אוהדי ארסנל (וזה מופנה גם לאלו בדיון של ארסנל ששוחטים את ונגר). לא הפסיק לכם פברגאס שעולה בספק וגומר את העונה? במשחק כל-כך אינטנסיבי זאת טיפשות להעלות אחד כמו קמפבל, בטח בגילו, כשהוא לא כשיר במאת האחוזים.

7. JR-Riquelme Member

מה קמפבל, אתם רציניים? הבחור תנק מרכבה. זה הפתרון במקום סילבסטרה?

8. guyholl Member

לא! אבידל! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    תתכוננו לחגיגה של וולקט

9. אבו Member

יניב, חסר אופציות? לא אכפת לי אם לא קמפבל, תעביר את סאנייה למרכז ההגנה ואת אבואה לאגף ימין. לא חסר אופציות אבל לפתוח עם סילבסטרה זה חסר אחריות, ועוד כאשר סונג בחוץ...
    כאשר גאלאס פצוע, זאת האופציה הכי סבירה. כן.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שפרט לגאלאס, כל אחד אחר שהיה משחק בשורות ארסנל היה נראה פחות או יותר כמו סילבסטרה, לרבות סול קמפבל, תיזכרו במשחק החזרה שלו נגד סטוק, ארסנל קיבלה שלישייה שלקראת הסיום יכלה להיות כמו שישייה, סול כבר מזמן איבד את זה, תיהיו בטוחים שאם היה שחקן צעיר ונגר היה מעדיף אותו על סול והסקוט סילי סילבסטרה הזה, אבל מה לעשות שלארסנל אין הגנה פרט לגאלאס וורמאלן וזה לא שלא ידענו את זה, מה לעשות שהמגבים שלהם פשוט לא מתאימים לאינטרטוטו.

11. שלו Guest

מסי פשוט לא אנושי... בנדטנר בסך-הכל העיר אותו וגם אחרי השער של ארסנל לא ממש היה נראה שהיא תוכל לעשות את זה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים פה מגזימים בנוגע למסי, נכון הוא שחקן עצום, אבל עדיין זה לא שאי אפשר לעצור אותו, בשנה שעברה צ'לסי בחצי הגמר בצמד המפגשים ניטרלה אותו לגמרי, ואם לא השופט, בארסה בכלל לא היתה נמצאת במעמד הגמר בואו נזכור את זה.

13. אבו Member

מי זה הסרג'יו בוסקטס הזה? כל נגיעה תופס את הפנים כאילו ירו בו.

14. שלו Guest

כשהוא מגיע למשחק, אי אפשר לעצור אותו. חד משמעית.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה כשהוא מגיע, הוא מגיע לכל משחק, אז מה כשהוא רוצה אי אפשר לעצור אותו ויש משחקים שהוא אומר לעצמו:"אולי היום אני ייתן להם?" נו באמת, אם אני יחפש עכשיו אני בטוח שאני ימצא עוד 3-4 דוגמאות איך קבוצות עצרו את מסי, שאני יזכיר לך שגם נגד שטוטגארט במשחק הראשון הוא לא היה בדיוק שוס, ושטוטגארט במחצית הראשונה לפחות עשתה לבארסה בית ספר?