אלופות: מסי מפרק את ארסנל בדרך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏6/4/10.

1. Dimitar Berbatov Member

יש לי תחושת בטן מוזרה שארסנל נגד כל הסיכויים תפתיע את כולם ותדיח את בארסה. הם ללא שלושת השחקנים החשובים ביותר שלהם - סונג, ארשבין וססק (מואן פרסי כבר מזמן שכחנו) ועדיין - אני מאמין בארסנל ובשחקנים שעל הנייר אפילו לא בדרג ב' של אירופה, שיעשו את זה. אולי זו תערובת של ניתוח מקצועי גרידא לתקווה ורצון - תקווה לסיום הפסטיבל של הכדורגל היפה באירופה (מישהו שמע בתקשורת בארץ פיפס על ארסנל לפני המשחק? או אחרי המשחק הראשון בו, כולם שכחנו, שבארסה שיחקה בהפקרות, יהירות ושלומיאליות ב-20 הדקות האחרונות והעדיפו לזכור את בארסה שוטפת את המגרש 70 דקות).
    כולם מדברים על תאו וולקוט כשחקן שיעשה את הבלתי יאמן ולאור השינוי שהביא באמירייטס לפני 6 ימים זה בהחלט נשמע הגיוני - אני דווקא רוצה לשים את האצבע על סמיר נאסרי. מי שפרח בכל פעם כשהוצב על-ידי ונגר באמצע, בתפקיד של פברגאס או לידו - תפקיד הפליימייקר שתפור עליו. בו הוא יכול להראות איזו ראיית משחק מופלאה יש לו, ויכולת אישית פנומנלית. כשבאגף הוא נעלם כליל. זאת ההזדמנות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה לאקינפייב, 0:1 של סניידר, לדעתי זה גמור...

3. 亚历山大帕托 Member

מה אקינפייב, מה?! תלמד משהו על כדורגל, בחייך.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה?

5. Dimitar Berbatov Member

מה פתאום עומר?! שכחת שמוריניו האידיוט העלה את זאנטי הצב בהרכב? עכשיו צסק"א תחגוג על הצד השמאלי של אינטר.

עריכה: הייתי ציני אם לא שמת לב..

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האחרון שחגג על זאנטי היה פלורן מאלודה במשחק הראשון בסאן סירו (וגם במשחק הזה עם הבונקר במחצית השניה הצלחנו לגרד ניצחון), בסטאמפורד ברידג' כל מי שניסה לבוא מול זאנטי, הקאפיטן עשה לו בית ספר, אבל זה בסדר פלורן מאלודה לא משנה איפה תשים אותו על המגרש, בחודשיים האחרונים עושה בית ספר כמעט לכל מי שבא מולו, השחקן המשתפר של צ'לסי השנה, אבל בכל מקרה אני עדיין לא חושב שאינטר צריכה לדאוג, אני אפילו חושב שזה שצסק"א עושה חילוף התקפי רק יהיה לטובת אינטר, שתתגונן כמו שצריך ותעקוץ במתפרצת בשביל ה-2:0, הימור שלי, יגמר 1:2 לאינטר, למרות שגם 1:0 כמו שיש עכשיו בא בחשבון.

בנוגע לגול, לא משנה אם החומה קפצה והכדור עבר תחתיה, ולמרות שהכדור עצמו היה חזק, הגול הוא כולו של אקינפייב כי סניידר בעט אליו ועליו מה שנקרא, והוא פשוט היה חייב לקחת את הכדור הזה לא משנה מה.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'סקא ראוייה לשער שיוויון פה אחרי המחצית הזו.

אבל כל המלחמה שלהם וכל ההקרבה כבר לא יעזרו , רק לכבוד ובשביל הקהל הם משחקים ונלחמים עכשיו , אני לא רואה אותם מצליחים לתת פה שלושה שערים.

8. Rudess Member

Barcelona team: Valdes, Dani Alves, Abidal, Marquez, Milito, Busquets, Keita, Xavi, Pedro, Messi, Bojan.

Arsenal team: Almunial, Sagna, Clichy, Silvestre, Vermaelen, Diaby, Denilson, Nasri, Rosicky, Walcott, Bendtner.

שאלוהים יציל אותנו, סילי בהרכב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

9. Raulito Madridista

Curtis moreira,
    אם באוסף המשפטים המוזרים שלך לגבי מאלדיני היה ניסיון כלשהו להצחיק - אז חוש ההומור שלך לא משגשג, וזה בסדר. אבל אם אתה דבק בדעה שלך - זו כבר בעייה אחרת, חמורה יותר.
    עוד מעט זאנטי בן 36 וחצי והוא עדיין אחד המגנים הטובים בעולם ללא ספק. מדהים איך הוא שומר על עצמו לאורך כל הדרך. שחקן שלא החמיץ אף דקת ליגה במשך שלוש עונות זה דבר בלתי-נתפס, בטח בהתחשב בגיל. הוא עדיין כל-כך נמרץ, מהיר, זריז, בעל תשוקה למשחק ומשלב נהדר בין עמדת המגן הימני לעמדת המגן השמאלי, וגם בקישור הוא עושה את שלו. זאנטי פשוט לוקח כדור ועובר שלושה-ארבעה שחקנים בלי למצמץ בכלל, יש לו דריבל ברמה של קשר. גם בפן ההגנתי אין לו כלל במה להתבייש. חוץ מעונה אחת לא טובה, עונת 04\2003, אז כל הקבוצה שלו לא הייתה דומה לכלום - זאנטי מגלה יציבות יוצאת דופן. האחרון שעשה לו פורפרה היה תיירי הנרי באותה שנה. אבל הנרי היה השחקן הטוב בעולם וכל מי שהיה פוגש בו היה יוצא עם כאבי ראש לאחר המשחק.
    זאנטי הוא שחקן מהקאליבר של מאלדיני. רק שזאנטי, לרוע מזלו, שיחק רוב הזמן באינטר חלשה, לוזרית, בינונית, קבוצה שרחוקה שנות אור ממילאן הגדולה. לפחות בישורת האחרונה של הקריירה שלו, זאנטי מתחיל לזכות בתארים משמעותיים ולא בגביע איטלקי זוטר או בגביע אופ"א שהוא נחמד אבל זה לא הדבר האמיתיץ מגיע לשחקן כזה לפרוש עם גביע אירופה ביד ואני מייחל שכך תסתיים העונה האירופית של אינטר, למרות שזה יהיה קשה מאוד מול ברצלונה.
    בושה שזאנטי לא שחקן הרכב קבוע במדי נבחרת ארגנטינה. אפשר לחשוב אילו אופציות כבר עומדות בפני מראדונה. זאנטי יכול לשנות את פני ההגנה הגרועה הזאת. זאנטי יכול להיות ההבדל בין ארגנטינה שנופלת בשמינית הגמר, לבין נבחרת שיכולה להמשיך עד לחצי הגמר.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב סביר שלנו , הייתי מעדיף את טורה אבל על קייטה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המילה הליכה זה מחמאה למה שאנחנו רואים מאז ההרחקה של צסק"א, כשאינטר מטיילת לה בלי הפרעה, אינטר כמובן לא באמת מתאמצת לדרוס, ואם היא היתה רוצה אחרי ההרחקה זה היה קורע, אין סיבה לקרוע את השחקנים אם אין צורך, במיוחד כשבשבת משחק סופר חשוב...

מיליטו שוב מחמיץ מול אקינפייב, כמה אפשר דייגו?

כשנותנים למסומם חסר יכולת אימון כמו מאראדונה את הנבחרת, איך אתה מצפה שמשהו הגיוני יהיה בה?

12. riquelme1 Member

חבל, חבל שטורה הפך להיות שחקן ספסל, ושחקן חלש כמו קייטה מועדף על פניו. ההגנה של בארסה מפחידה אותי טיפה, וזלטאן יחסר היום מאוד, אבל חובת ההוכחה על בוז'אן.

להעייף את ונגר השחצן.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סך הכל מה שחשבתי שיקרה קרה, אמרתי כבר לפני שבוע שאינטר תכבוש בוודאות במוסקבה וזה יספיק לה לעלייה ואני שמח שזה אכן מה שקרה, יופי של ניצחון, צסק"א עם הזדנות של נסיד ואולי עוד אחת במחצית הראשונה אבל למעט זה נאדא, לא שאינטר היתה כזאת תכליתית בהתקפה אבל ברגע שהכדור נכנס בדקה ה-6, אז אנינטר הורידה הילוך, שמרה על הרגליים מה שנקרא והעבירה את הזמן בדרך לעלייה לחצי הגמר אחרי 7 שנים, עכשיו כמו מול צ'לסי בשמינית הגמר, המשחק האמיתי, ואף אחד לא יוכל להגיד שנבוא שאננים או משהו, מי שלא תבוא ארסנל או בארסה, יהיה קשה, כמובן שלאינטר עדיף ארסנל, אבל אתם יודעים כדי להיות הכי טובים צריך לנצח את האלופים המכהנים, ואם אינטר רוצה צ'מפיונס, זה כנראה יעבור דרך ברצלונה.

14. riquelme1 Member

מיליטו חתיכת בלם אפס מאופס, כבר 10 דקות הוא מוריד לי את הלב לחתחתונים עם המסירות האיומות שלו. והוא מאבד כדור שהוא אחרון, פשוט בלם אפס מאופס.

איזה סיוט.

15. Robin_Van_Persi Member

איזה אושר!!!

70 דקות נשמור אותם על 1-0 קטן שלנו?
    אני מהמר על 10 דקות שלא נחזיר אפילו!!