אלופות: מסי מכאיב לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/4/11.

1. Emile Zelicky Member

בסדר, כל אחד ודעותיו, אם זה שווה כמו אליפות אירופה בשבילך זה סבבה, אבל בפועל זה לא חייב להיות ככה.
    03-04 לדוגמא ארסנל לדעת רבים הייתה הטובה באירופה אבל לא זכתה בצ'פמיונס ולי זה לא הרגיש כאילו אנחנו אלופי אירופה, כי אנחנו לא.

2. Ian Wright Member

יכול להיות שעל הנייר היא לא תהיה כתובה לעונת 10/11 במקרה שלא תזכה בליגת האלופות העונה אבל ברצלונה של פפ גווארדיולה תיזכר לתמיד לדעתי. אני לא זוכר כזה קונצנזוס לגבי קבוצת כדורגל מבחינה מקצועית. אני מניח שרק עוד 10-20 שנים נבין עד כמה הקבוצה הזאת הייתה גדולה.

בדר"כ שמאבדים דברים לומדים רק אז להעריך אותם. תמיד שספורטאים שונים פורשים או תקופות של קבוצות גדולות מסתיימות עושה רושם שלאחר כמה שנים הופך להיות אצלם סוג של איזה אגדה או מיתוס. אני מאמין שכך זה יהיה גם עם ברצלונה הנוכחית.

3. Emile Zelicky Member

שוב, זה יהיה תלוי לדעתי בכמות התארים שהיא תזכה בהם בעיקר.

4. Blaugrana Blood Member

Emile Zelicky

אתה אוהד ארסנל? יופי תיגש בבקשה לדיון שלכם ותציג את השאלה הבאה - מי לדעתכם
    הקבוצה הטובה בעולם? אם תקבל תוצאות עם רוב מוחץ לקבוצה אחת (ועל סמך 4 משחקים
    בין ארסנל לבארסה בשנתיים האחרונות אני מניח שזה מה שתקבל) תחזור לפה ותגיד
    ש"על פי דעת רוב בארסה היא הקבוצה הטובה בעולם, אבל זה לא מבטיח לה שום זכייה בתואר
    מוחשי" - אז נוכל להגיע לעמק השווה ולהבין שבתכלס אנחנו מסכימים.

נ.ב - אל תילך באמת להציג שם את השאלה הזאת ותחסוך מחבריך את הדיון המיותר הזה.

5. Emile Zelicky Member

מסכים איתך, על פי רוב, ברצלונה הטובה בעולם, כיום אבל זה לא מבטיח לה תארים.
    אז מה בעצם נותן להיות הכי טוב אם אתה לא מנצח?

6. Bensh Member

"אמיל זליקי" - עלית על עץ גבוה מדי, ונראה לי שגם אתה יודע את זה. חאלס עם ההתפלספויות המטומטמות האלה ובוא נמשיך הלאה בהבנה שטעית ובארסה אכן נחשבת לקבוצה מספר 1 בעולם, ולו מהסיבה הפעוטה שכל קבוצה (כל קבוצה!) באה למשחק מולה במטרה "לנצח את ברצלונה הגדולה"

7. Blaugrana Blood Member

יש פה עוד מישהו בדעה שלי שמוריניו ציפה לבארסה הרגילה וההתקפית ולכן עלה בהרכב
    סופר הגנתי, כשבפועל פפ וחניכיו באו "להרוג" את המשחק ושיחקו משחק זהיר (מי זוכר משחק
    שדני אלבס בקושי עובר את החצי?!?!). עזבו את עניין ההרחקה שברור שהשפיעה אבל בקטע
    הזה אני חושב שגווארדיולה די השאיר את "המיוחד" אובד עצות...
    במילים אחרות משחק המתפרצות שמוריניו אוהב לא יכל לצאת לפועל כשממול 5 שחקנים בקושי עוברים
    את החצי - אלבס, פויול, בוסקטס ושני הבלמים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/11
  8. Emile Zelicky Member

לא אמרתי שהיא לא נחשבת לקבוצה הטובה בעולם בעיניי רבים, אמרתי שיגדיר מה זה קבוצה הטובה בעולם, בסדר אבל הדיון הזה לא התפתח אז נעזוב אותו בצד.

בקשר למה שרשמת על התוכנית של פפ, יש מצב שמוריניו הופתע, כי הוא עלה לשחק ללא חלוץ מרכזי אפילו שזה הוא כן עשה בקלאסיקו הראשון בליגה ונראה לי שגם בגביע.
    הפעם הוא עלה ללא חלוץ מרכזי, פפ לא רצה לשחק לידיים שלו, חח ואני חייב להגיד שהמחצית הראשונה הייתה אחת העלובות מבחינת רמת הכדורגל, למרוח שברצלונה יצאה להתקפות כמה פעמים במחצית הראשונה והיו כמה מצבים כמו המשקוף של צ'אבי או הבעיטה של וייה.
    מוריניו גם בא להכניס את קאקא בדקה ה-60 כי הוא ראה שזה לא הולך והקבוצה שלו לא מגיעה למצבים בכלל.
    בניגוד לקלאסיקו הראשון או הקלאסיקו בגביע, ששם ריאל כן הגיעה למצבים אבל זה כי ברסה תקפה.

9. xavi6 Member

מוריניו באמת גאון. להיות ככה צבוע ולגרום לכל הטמבלים להעריץ את הצביעות שלו זאת גאונות.

10. alexshw Member

כי צריך להסתכל לאורך זמן. בשנים האחרונות בגדול ברסה הקבוצה הכי טובה בעולם. זה מתבטא באליפויות מקומיות, ברמת הכדורגל שהיא מציגה וגם בצ'מפיונס.
    בתוך שלוש שנים זכיה, חצי גמר ועכשיו לכל הפחות גמר ב - 99.9%.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/11
  11. הבועט_מבוסטון Member

ההגנה של אותה מדריד הייתה חלשה מאוד וגם מולה ברצלונה הייתה מניעה כדור ב80%, ככה שלא אני לא רואה שיש להם צ'אנס.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה שתגיד,ברצלונה באחת מהתקופות הגרועות בהיסטוריה שלה הייתה ככה מול מדריד באחת התקופות הטובות ביותר שלה.
    תגיד,אתה ואמיל מאחדים כוחות כדי לשגע את הפורום הזה או מה?