אלופות: מהפך מילאנזי מרהיב! אלופת אירופה ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏14/3/11.

1. yocki land Member

תכלס זה נכון, מחצית טובה עם מהפך יפה אבל כבר יכולנו לגמור סיפור מזמן. אם נודח זה יהיה יותר כואב... אבל מקווה שלא נגיע לשם.
    אגב תחליפו את התלבושות בתלבושות של ברצלונה ואייל ברקוביץ' יאונן על ההייליטס של הגולים שלנו. (סליחה על השפה הייתי צריך להוציא את זה)

2. Selby Member

גול כל כך מוקדם יכול להיות נהדר, אצלנו זה לפעמים מתכון למשחק קצת עצבני, גם הפעם. השופט מרגיז, האווירה לא משהו ואנחנו לא מחפשים את השני בכל הכוח, וגם כשמגיעים למצבים אז הפעולות האחרונות לא משהו. מארסיי המסוכנת שווה גול, אנחנו חייבים לכבוש את השני כמה שיותר מוקדם. אולי ולנסיה...

3. Ryan Giggs11 Member

יש לי תחושה שאם היינו קצת יותר מדוייקים היינו כבר עם 2-0.
    זה מרגיש כאילו כל התקפה שלנו אנחנו מסוגלים לתת להם גול עם קצת ריכוז ודיוק.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה תולה את התקוות בברזילאי הצעיר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

היה ברור שההגנה הנוכחית של אינטר תתקשה מול באיירן, זה לא זה, אבל מה אפשר לעשות כשהשוער שלך אוכל גול כזה? לא שאני מאשים אותו, זה קורה בכדורגל, אבל זה חלק מהמשחק. אם היינו יורדים עם 2:2 להפסקה, והיה לפאנדב/סטאנקו מצב לעשות את זה, אז היה על מה לדבר....הסיפור גמור.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/11
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא תולה תקוות,הוא פשוט החילוף ההתקפי היחיד שלנו.

6. Raulito Madridista

שלא יגמר לעולם, בלי שהרגשתי כבר מחצית אחת מהמשחק באליאנז-ארינה מאחורינו. קצב פשוט מסחרר, אי-אפשר למצמץ לרגע.
    הגול המהיר של אטו אחרי שלוש דקות היה מפתיע וממש התחיל את ההתמודדות מחדש.
    אבל מכאן והלאה זו הייתה אך ורק באיירן שהצליחה לחזור ובגדול תוך מספר דקות.
    אנחנו אשכרה רואים קונצרט של כדורגל ורק אלילת המזל מנעה מאינטר לרדת למחצית בפיגור גדול יותר.
    מריו גומז זה שחקן שאני ממש לא מחבב אבל היום הוא פשוט נהדר - זה לא רק השער שלו אלא הפאניקה שהוא זורע בהגנת אינטר.
    ייתכן שחוסר השקט נובע גם מהיכולת האומללה של ז'וליו סזאר שכמו במשחק הקודם - סידר לבאיירן גודל במתנה. לא ברור מה קורה לשוער הזה שהיה מנייה בטוחה ורק בשישי האחרון הדף פנדל ברגע האחרון.
    יכול להיות שאינטר תבקיע עוד גול ממהלך מתוכנן ואולי תגנוב גול ממצב-נייח או משהו אבל הסיכויים שלה להמשיך הלאה אפסיים, ההגנה שלה לא תוכל לעמוד בפרץ ההתקפו של באיירן. ריברי מתחיל להתחמם מה שנקרא.

בידיוק מה שיונייטד הייתה צריכה זה שער מהיר שיוריד את הלחץ. רוני עם מהלך יפה. לטעמי הסיפור שם סגור.

7. Vatos Member

אני דווקא לא מתלהב יותר מדיי מההתקפה של באיירן, לא ראיתי מהלכים "מדהימים"
    כמו שכתבתי למעלה אני חושב שההגנה של אינטר היום קטסטרופלית היום!

דרך אגב, אני לא יודע למה חשבתי ככה, אבל בתיקו 2-2 אינטר לא עולה בזכות שערי חוץ?

8. AW forever Member

יונייטד-מארסיי הכי 2-0 שיש, ממש לא מעניין.
    מחצית פשוט נהדרת במינכן לעומת זאת, ההתקפה של באיירן נהדרת וגם אינטר מסוכנת (סניידר נתן כדור עומק מדהים לפאנדב, וואו) אני נשאר עם המשחק הזה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לעשות, סגל קצר (פאציני גם חסר), פצוע (מיליטו, וולי, זאנטי), הקבוצה גם ככה לא נראית מי יודע מה, בכל העונה, לא רק עכשיו, אינטר לא היתה פייבוריטית לעלות גם לפני המשחק...ההפסד הביתי היה קריטי.

---

ואטוס, באיירן ניצחה במשחק הראשון 1:0. רק אם אינטר תנצח היא תעלה...נס מינכן, לא יקרה היום.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.. זה יהיה 3:2 בכללי לבאירן

אינטר חייבת ניצחון

11. AW forever Member

אני אנסה לפשט לך את זה:
    מה שקובע הוא קודם כל מאזן התוצאות בין שתי קבוצות. כלומר אם קבוצה ניצחה פעם אחת והוציאה תיקו במשחק השני (גם אם זה היה תיקו 4-4) היא עדיין תעלה. שערי החוץ באים לידי ביטוי כשיש שיוויון בתוצאה. אינטר הפסידה במשחק הראשון ולכן היא חייבת לנצח היום, תיקו לא יעזור לה.

12. Zizou10 Member

קצב באמת מצויין יש למשחק באליאנז ארנה, באיירן הייתה כבר צריכה לגמור את הסיפור, אינטר יכולה עכשיו עוד איכשהו לתת גול, ואז כבר יהיה עניין עד לסיום המשחק.

13. riquelme1 Member

עוד גול של באיירן סוגר את הסיפור, עוד גול של אינטר פותח הכל.

אינטר יכולה לעשות את זה, ההגנה של באיירן איטית וחלשה.

לא גמור.

איזה מלך סניידר, איזה מלך, שחקן שפשוט לא מוותר.

עוד אחד של אינטר, והיא בהחלט מסוגלת, רק שלא תעשה טעויות בהגנה.

ישששששששששששששש.......

איך ידעתי, פשוט ידעתי, גם ב2-1 לבאיירן פשוט האמנתי. ההגנה של באיירן פח, ואינטר הגיעה למשחק הזה בצורה מעוררת הערצה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

2:2, אינטר שולטת, חילוף נכון של ליאונרדו. רובן בחוץ ונשארו עוד 21 דקות. אין הזדמנות יותר טובה מזו לאינטר לעשות את הסנסציה...

אוי פאנדב פאנדב.

מבחינה התקפית אני גאה באינטר, ומי יודע אולי קוטיניו יקבל את ההזדמנות בזכות המשחק הזה, ואולי אינטר תמצא אשכרה הרכב להתחיל לשחק איתו, כי ככה זה נראה הרבה יותר טוב...ועדיין בלי פאציני, מיליטו, וולי וזאנטי הבלתי נגמר. ועדיין זה לא מספיק.

15. Selby Member

עוד יהיה פה פורטו 2004, בחיי!

אוי אלוהים ישמור עכשיו זה יותר גרוע מ1-0!