אלופות: מהפך דרמטי באמירויות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏16/2/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1:2 זו לא תוצאה רעה לברצלונה, זה לא 1:3 כמו של אינטר בשנה שעברה, שגם כולם ידעו איך אינטר הולכת לשחק בגומלין כשהמטרה של הגמר מקדשת את האמצעים. עכשיו ברצלונה צריכה בסך הכל שער אחד, לא שניים ולא שלוש, שער אחד, אלא אם בתוספת הזמן ארסנל תשים את השלישי. אני לא יודע אם לארסנל יש את הכלים ההגנתיים לשחק משחק הגנה מושלם כמו שאינטר עשתה בשנה שעברה, וזה די ברור שבארסה תבוא לתקוף בחמת זעם כמו בשנה שעברה, בשביל גם לכבוש בפתיחה וגם להכריע את ארסנל כמו במשחק ביניהן בשנה שעברה כשהיה 1:3 בהפסקה. ארסנל לדעתי תהיה חייבת לכבוש, אני לא יודע אם היא מסוגלת בקאמפ נואו להחזיר את בארסה בלי לכבוש, מעטות הקבוצות שהצליחו, הכלים ההגנתיים שלה לא מספיק טובים בשביל לסיים משחק נגד ברצלונה בלי לספוק בקאמפ נואו, הלוואי שאתבדה, אני אחזיק לה אצבעות שתעיף את ברצלונה אבל לדעתי ארסנל תהיה חייבת לכבוש בשביל לעבור.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מאסיב שאפו לארסנל, מאסיב.

בבית, ארסנל הייתה יכולה להשיג ניצחון מינימאלי, וכל הכבוד שהיא עשתה את זה, בקאמפ נואו יהיה תסריט אחר, למרות שגם היום, כל עוד וייה היה על המגרש, השליטה הייתה של ברצלונה, מהחילוף זה השתנה.

וזה הסיפור, פפ הפסיד את המשחק הזה, הוא ולא אחר, אין שום סיבה להחליף כל כך מוקדם את וייה בקייטה, חילוף עלוב של גווארדיולה, המשחק היה בידיים של ברצלונה, ארסנל לא הצליחה לגעת בכדור, ארסנל לא איימה, גווארדיולה פחד, הלך אחורה, וחטף בראש.
    ארסנל קיבלה את הכדור, ברצלונה כבר לא הייתה מאיימת, אין מה לעשות שוייה יורד, מסי נבלע בחוד, וארסנל ניצלה זאת בצורה מושלמת, כל הכבוד.

לא לשכוח, בארסה צריכה 1-0, זה כלום בשבילה, ללא ספק יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/11
  3. Bensh Member

הפסד שרשום עליו גווארדיולה. מסי במשחק מעצבן, מקסוול חושך (לא מפתיע). נקווה לטוב בבית. שאפו ואן פרסי ושצ'סני

4. Carlo Zampa Member

לא היה לי ספק שרומא הולכת לעשות פדיחות כמו שהיא יודעת, ואף שער של שחטאר לא הפתיע אותי. גם 5-1 לא היה מפתיע אותי.
    ברצלונה יעברו, אין לי ספק. כל הכבוד לארסנל על הניצחון, תמיד כיף לנצח קבוצה כמו ברצלונה אבל הבועה שלהם הולכת להתפוצץ בקאמפ נואו במחצית, אפילו עוד לפני. לא כוחות.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להסביר לי איך ואלדס עדיין נחשב לאחד השוערים המובילים בעולם?

6. דנידין Member

כי הוא שוער בארסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    סתם סתם, הוא היה יותר טוב לפני שנה ושנתיים, זה היה מאוד לא אופייני השער שספג.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של קאמבק, מסדר לנו גומלין רותח. מה שלא יהיה, יש פה תחרות אמיתית על הכרטיס לרבע הגמר וזה לא מפליא כי עם התקפה של נאסרי-ססק-פרסי-ארשאבין אתה תמיד מרגיש שאתה שווה שער. ואלדז עם שטות ב1-1, גנב צעד למסירת רוחב וקיבל שער לפינה הקרובה, אסור שיקרה לשוער. פיקה גם מושעה מהגומלין, יכול להיות משמעותי.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שמישהו תופס מוואלדס ככזה, בקבוצה כמו ברצלונה, לשוער כמעט ואין משמעות, לוואלדס יש ימים טובים, יש לו עצירות טובות, אבל הוא לא ברשימה של ה-שוערים.

9. Rudess Member

מי מחשיב את ואלדז הליצן לאחד הטובים בעולם? בכלל ההגנה של בארסה נחשפה במערומיה, מול קבוצה שיודעת להתקיף. העובדה שברצלונה לא סופגת היא בגלל הקישור המצוין שיודע להחזיק נפלא את הכדור ולא בגלל איזה הגנת ברזל.

בכל מקרה, ניצחנו , וילשייר וארשבין מלכים. ישששששששששששששששששששששששש :aaa021:

10. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/Black354X281/212270.Xxx

ארסנל חזרה! לטעמי הניצחון הזה לא יספיק בשביל להשיג את הכרטיס לרבע הגמר, בארסה צריכה בסה"כ 1:0 קטן לשם כך - אבל באמת שצריך להתעסק בעיקר ולא בטפל. ארסנל הפגינה היום אופי עצום מול הקבוצה הטובה בעולם והציגה מהפך מרשים בפרט ומשחק טוב מאוד בכלל. גם ארסנל הגדולה של 2004 הייתה מתגאה בניצחון כזה וברגע השעה האחרונה ממה הרגשתי שהנרי, פירס, ליונברג ו-ויירה על המגרש ולא חבורה של צעירים חסרי ניסיון. כבר הרבה שנים שארסנל לא זכתה בתואר אבל חמור מכך - כבר זמן רב שארסנל הייתה משחקת רע מול הקבוצות הגדולות ומפסידה מראש(מאזן האימה מול צ'לסי ויונייטד ידוע לכל), הן בבית והן בחוץ - אך לא הפעם. לניצחון הזה יש משמעות עצומה לגבי ההמשך - הוא נותן לארסנל דחיפה מוראלית עצומה לא רק לגומלין למרות ששם העבודה תיהיה קשה הרבה יותר - אלא גם לפריימרליג שם העסק עדיין לא גמור.

בכל-מקרה - הצעה לאוהדי ארסנל: עזבו אתכם מהגומלין ומה שיהיה בעתיד. תהנו מהערב הנפלא הזה, לכו תקנו עיתון מחר, תגזרו ותשמרו.

כבר הרבה זמן שונגר לא קרן כל-כך מאושר. באותה נשימה אפשר לומר שכבר הרבה זמן שאני לא זוכר את ונגר מביס מאמן בכיר בניהול המשחק. בזמן האחרון כל-כך הרבה קטלו אותו אבל היום מגיע לו את מלוא הכבוד. החילופים שלו היו פנטנסיים - קודם כל הוא זרק עוד שחקן התקפה למערכה ולא חשש לוותר על קשר אחורי - עשה הכל כדי להשיג את השיוויון. מובן שהכנסתו של ארשבין הייתה במקום אבל הפליא אותי שוולקוט הוא זה שיצא ולא נאסרי שהיה חלש מאוד. בסוף הוא בישל את שער הניצחון באומנות ממש.

גוארדיולה מנגד עשה טעות טיפשית כשהחליף את ויאה, לא מתאים לברצלונה ללכת אחורה בצורה כזאת והיא שילמה על כך בהפסד נדיר באירופה. גם ואלדז פישל בענק בגול שספג מואן-פרסי, בדרך-כלל הוא עושה את מעט העבודה שיש לו אבל לא הפעם. ואלדז התמקם נכון ופשוט לא הגיב טוב לכדור של ואן-פרסי שהיה מפתיע - אבל זה לא תירוץ. אינייסטה לטעמי היה בינוני היום, מאקסוול כרגיל, מסי החמיץ יותר מידי ואגב מה זה אומר אם קייטה נכנס לשחק ומסצ'ראנו על הספסל?

11. Ryan Giggs11 Member

המתפרצות של ארסנל בקאמפ נואו יהיו אלה שיכריעו את המפגש.
    אם ההגנה תצליח לעמוד בלחץ של ברצלונה ותשחרר את ססק וולקוט ונאסרי וארשבין וואן פרסי למתפרצות ארסנל יכולה לכבוש שער חוץ בברצלונה.

12. riquelme1 Member

לירן, אני חושב שהמשחק הזה הוכיח שהגזמת בטירוף לפני המשחק, הפכת את ארסנל לפריארים גמורים, ואת בארסה בלתי ניתנת להכנעה.

בארסה הייתה צריכה לסיים את המשחק במחצית, עלו ל1-0, גול חוקי שנפסל שבסוף כן היה משמעותי, מחצית שנייה בארסה פשוט לא הגיעה, מסי פשוט הלך ולא רץ כמעט, והשחקנים של בארסה נראו אדישים, וזה הזכיר מאוד את ה2-2 בעונה שעברה, והזכיר את ה3-1, בארסה לפעמיים נופלת מנטלית, וזה תמיד קורה בסוף.

אומנם בארסה בקמאפ נאו זה סרט אחר, אבל המפגש הזה רחוק מלהיות גמור, בטח שפיקה לא ישחק.

שכחתי גם נגיעת יד ברורה של ארשבין, השיפוט היה לטובת ארסנל בלי ספק בכלל היום.

13. aloneli Member

נצחון מוצדק בסה"כ,ודקות נפלאות בסיכום אחרי משחק לא משהו.

ברלצונה הייתה ענקית במחצית הראשונה,אבל הטעות שלה היא שהיא ביזבזה זמן כבר בדקה 50 וניסתה להעביר זמן עם הנעת כדור ללא תכלית במשחק חוץ והיא חטפה על כך.

אפשר להגיד שגוארדיולה הפסיד את המשחק,הוציא את וייה שהיה מהטובים במשחק ממקום להוציא את פדרו שהיה השחקן הכי גרוע במגרש,ברסה ניסתה להרוג את המשחק אבל בסוף היא התפרקה.
    בנוסף מסי איכזב אותי עם ההקפצות המוזורות האלו ממקום לקרוע את הרשת.

כל הכבוד לארסנל לחימה ענקית ו20 דקות טובות שהספיקו לה לנצח ולתת לה סיכוי לעבור

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק שמוכיח עד כמה שאוהדי ברצלונה מטומטמים. כל הזמן קוראים לקייטה חייזר - איזה שטות! ברצלונה קבוצה לא מהעולם הזה ודווקא קייטה הוא האנושי מביניהם.

15. Carlo Zampa Member

וואו, איך עלית על זה בן אדם?
    ארסנל צריכה להגיד תודה לאל שמסי היה ביום כל כך זוועתי. הוא הרס לברצלונה 3 או 4 שערים בטוחים! במו רגליו דפק לברסה את המשחק.