אלופות: מהפך דרמטי באמירויות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏16/2/11.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע למה היו כמה שקטלו פה את שחטאר בדיונים שלפני היום. לקחו אופ"א לא מזמן, לקחו את הבית של ארסנל, כל הכבוד להם על ההתקדמות הזאת. 3-1 באולימפיקו במחצית בכלל מרשים.

2. Ryan Giggs11 Member

משחק בקצב נהדר באמייריטס אבל ההגנה של ארסנל פשוט לא עומדת בזה, המזל מנע מברצלונה לסיים את המחצית עם 2-0(למרות שגם המזל מנע מארסנל לסיים את המחצית עם לפחות שער אחד לרשת של ואלדז).
    בכל מקרה, השחקן שאני הכי נהנה ממנו על המגרש הוא ללא ספק ג'ק ווילשר, איזה יהלום, יש לו המון המון כדורגל ולמרות החזות הלא מפחידה שלו הוא פייטר ואגרסיבי.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התפתחות צפוייה של המשחק, ארסנל פתחה חזק, לא ניצלה את זה, וברצלונה לא חיכתה יותר מדי כדי לתת טיפה גז ולשלוט במשחק, בסופו של דבר הכל הולך לפי התוכניות של ברצלונה, שער חוץ אחד כבר יש, ארסנל מתקשה לפתח משחק חוץ מהדקות הראשונות.

שחטאר עם חתיכת בליץ... אם זה ישאר כך, רומא בדרך החוצה.

4. Rudess Member

נראינו טוב מאד התקפית ב-25 דקות הראשונות, אבל חבל שכל פעם שברצלונה הכניסו מסירת עומק זאת גם הייתה הזדמנות לגול בטוח. ההגנה פשוט בדיחה, בראשות כושל-ייני שבכלל לא שם לדוד וייה, שבר את קו הנבדל ואפשר לו להבקיע, עוד לפני זה הייתה למסי הזדמנות ענקית שגם פה כושל-יניי אשם. במקום להמשיך לרוץ עם מסי ולרדת לגליץ', הוא החליט להיעמד, ולמזלנו הארגנטינאי פספס בסנטימטרים.

שמתי על המחשב בצד את המשחק של שחטאר, תענוג לראות את התוצאה במחצית, אשמח לראות אותם ברבע הגמר.

5. riquelme1 Member

אני לא מופתע מהתוצאה באולמפייקו, שחטאר והברזילאים שלה, קבוצה נפלאה, אבל רומא באמת בשפל המדרגה.

משחק מצויין באמרויות, אם ניהיה הוגנים התוצאה הייתה צריכה להיות 4-2 לבארסה, מסי עם החמצה מזעזעת, גם פדרו, ושער חוקי למהדרין(על מה בדיוק נפסל)נפסל לבארסה.

אסור לבארסה להרפות, לארסנל יש התקפה טובה, וגול אחד שלה וכל המשחק נראה אחרת, לתת עוד אחד ולהניע כדור עד הסיום.

6. itay7 Member

היה נבדל אחרי הנגיעה השנייה של פדרו (בכדור שניתז מהשוער). חוץ מזה, לדעתי כל המהלך הזה לא היה קשר, היה אופסייד ברור קודם לכן, זה ששחקן הגנה עצר את הכדור (ומשם זה חזר למסי, כרגיל), לא הופך אותו לפסיבי.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאחטר ממש לא "מתעללת ברומא". 2 הקבוצות היו חלשות, פשוט מרומא אתה מצפה ליותר ומשאחטר לכלום. 4 בעיטות לשער, פרט לאחת כולן מרחוק, גולים מקריים מאוד. לא ראיתי מהם אף מהלך של כדורגל, ועם כל הכבוד אני ממש לא מתרשם מהברזילאים שלהם. זה נחמד שיש ברזילאי מהיר עם דריבל, אבל כשכל ההתקפה שלך ככה זה כבר לא משהו. יש להם הרבה אופי, זה כן, לא יותר מזה, שנדב יעקבי יפסיק לבלבל לי בשכל. אנחנו הקבוצה היחידה שהם יכולים לעבור בשמינית גמר כי יש לנו, או יותר נכון אין לנו, אופי ברצפה.

הגול שלהם שבר אותנו, עד שהוא הגיע שלטנו לגמרי במגרש, שאחטר לא בעטה פעם אחת ולא הראו מה היו האחוזי שליטה שלנו אבל זה היה משהו כמו 150 מסירות מדויקות שלנו לעומת 90 של שאחטר, אומר הכול. התקווה החדשה שלי זה דיבאנדטו שייכנס למועדון ויביא אופי חדש, כי רומא לוזרית ושבירה זה משהו שרץ כבר שנים.

ווצ'יניץ' לא תכליתי כמו שחקן בן 20 בלי ניסיון, חוץ מפעם אחת שהוא סיים את אחד הדריבלים שלו עם בעיטה הקבלת החלטות שלו ברצפה. עושה מהלכים של הגדולים ביותר וגומר אותם עם עוד צעד בדריבל, במקום למסור או לבעוט. מנז וטוטי עומדים באגף ימין ומבזבזים את עצמם, דה רוסי עם חלק בגול הראשון ובקישור רק פרוטה עושה את העבודה. לפחות שחקן שאתה יודע תמיד מה מקבל ממנו, זה גם משהו.

כמובן שאני יסיים עם ריסה, עוד פעם גיבור טראגי. עד הגול השלישי הוא היה השחקן הכי טוב בצד שלנו, כל ההתקפות שלנו בלי יוצא מן הכלל כמעט באו משמאל, ואז כמו נגד צ'לסי בזמנו הוא עושה טעות מטומטת שאתה לא יודע מאיפה היא באה לו והורס לנו את כל המסע האירופאי.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כוחות, אין נסים ונפלאות, אי אפשר לנצח את הקבוצה הטובה בעולם, כשהיא מגיעה מרוכזת, בלי משמעת הגנתית. הבא בתור בבקשה.

9. Muurad Member

wow מנז... איזה גול, 3-2.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/11
  10. דנידין Member

טעות גדולה של ואלדז. לעמוד ליד הקורה ולסגור את הפינה זה א-ב. ארסנל חוזרת מכלום למשחק, ניהיה מעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שתוהה, זה מוכיח שהליגה האוקראינית יותר טובה מהליגה האיטלקית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לא להאמין שרומא חוטפת 3 מקבוצה שלא שיחקה כדורגל במשחק רשמי כבר יותר מחודשיים...לא להאמין שהמצב של האיטלקיות בכי רע כבר ביומיים הראשונות.

דנידין:

ארסנל לא חזרה לשום כלום, אם היא לא מנצחת אפילו בגול אחד, זה כאילו הפסידה, כולנו זוכרים שגם ה-2:2 של השנה שעברה לא בדיוק עזר להם. אם היא תכבוש את השני אז כן ארסנל באמת חזרה משום מקום!

12. riquelme1 Member

גוארדיולה טעה לדעתי שהוציא את וייה והכניס את הגולם קייטה, בארסה הפסיקה לשחק מאז החילוף הזה.

כמו בעונה שעברה, בארסה מרפה לקראת הסיום ומשלמת.

2-1, אוי אוי אוי.

13. דנידין Member

וואלה עומר?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו סבבה, ארסנל מובילה. ה-1:1 לא היה עוזר לה, בלי ניצחון בבית על בארסה אין לה מה למכור. אם היה נגמר 1:1 זו עדיין תוצאה שהיתה משרתת את בארסה ואני בספק אם ארסנל היתה מסוגלת לעשות משהו בגומלין, עכשיו היא צריכה להתגונן בחירוף נפש בקאמפ נואו, זו הדרך היחידה, שתשאל את היריבה הלונדונית איך עושים את זה.

8 דקות מטורפות של ארסנל, השלישי הרבה יותר קרוב מאשר ה-2:2. הגול של ואן פרסי עשה סוג של צדק עם המשחק כי מהבחינה ההתקפית ארסנל היתה שווה שיוויון, והשני של ארשאבין הכניס טירוף באמירויות.

איזה טעות ענקית של דני אלבס, הוא היה חייב להחזיר למסי שעמד לבד במקום לבעוט!

15. קטלוני Member

המהפך של ארסנל מזכיר לי את המהפך שלנו נגדם בגמר בפאריז,כשהפכנו את התוצאה בערך באותן דקות.

פפ כנראה נוטה לשכוח שהוא משחק מול פאקינג ארסנל ולא עוד אלמריה או סנטנדר