אלופות: ליברפול כובשת את הברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏25/2/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני רואה שאין אצלך חדש, מה זה לא יכול להתחבר ל"שחקנים שלובשים את המדים האלה"?

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לוקחים תארים. מה לאוהד אינטר מתחת לגיל 30 ולזה? אפשר להבין למה הוא מרגיש קצת לא קשור.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל כל כך... קנוי. פתחנו פנקס צ'קים אחרי הקלצ'ופולי וקנינו אליפויות. אני לא חושב שאני לבד פה, אבל אני אגיד שאני לפחות לא דמיינתי ככה את האליפויות הראשונות שהקבוצה הזאת לוקחת מאז שאני חי. אחרי כל הכאב שעברנו, אחרי אותו פספוס ב-2002 כשרונאלדו בכה על הספסל, אתה מצפה לאיזשהו סיפוק הרבה יותר גדול, אתה מצפה לניצחון ספורטיבי שיסגור את המעגל. כשזה לא קורה, אבל הקבוצה כן כביכול מצליחה, אתה מבין בעצם ששום דבר חוץ מהפיכה גדולה מאוד מהשורש לא תספק אותך, ושום דבר כזה לא יקרה כמובן בעתיד הנראה לעין. יש בי חור פעור, שעכשיו כבר לא ברור אם ייסגר מתישהו, עם הקבוצה הנוכחית זה בטח לא יקרה.

4. ארסנל ונגר Member

שאלה.
    מה קרה לקבוצות שאירחו ראשונות בשלבי הנוק-אאוט כשהתוצאה כשהשיגו בבית הייתה 0-0?
    אשמח לדעת כמה מקרים מהשנים האחרונות... כמה שיותר, יותר טוב...

סוג של מחקר חחח

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יו איזה נצלן, תכנס לאתר של אופ"א ותבדוק.

פעם האחרונה שאני עובד עבורך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בעונה שעברה (07/08):

בחצי הגמר ברצלונה הודחה 0:1 ע"י היונייטד אחרי 0:0 ביתי.
    בשמינית אולימפיאקוס סיימה 0:0 ביתי עם צ'לסי רק כדי לקבל 0:3 בברידג'.
    ארסנל לעומת זה, באותו שלב, יצאה עם 0:0 ביתי מול מילאן ובמפגש החוזר ניצחה בחוץ 2:0.

(06/07)

בשמינית הגמר סלטיק הוציא ביתקו 0 ביתי מול מילאן, אך הודחה אחרי שהפסידה 0:1 במיאצה.
    רומא וליון נפרדו בתיקו ללא שערים באולימפיקו. במפגש החוזר בצרפת רומא ניצחה 2:0.

(05/06)

רבע הגמר, ליון מסיימת בתיקו 0 עם מילאן ומפסידה לה לאחר מכן 1:3.
    גם בנפיקה הותיא תיקו ללא שערים בבית מברצלונה ואז הפסידה 0:2 בקאמפ נואו.

(04/05)

בחצי הגמר צ'לסי יצאה בתיקו 0 ביתי עם ליברפול, אולם באנפילד ליברפול ניצחה 0:1.

(03/04)

חצי הגמר, פורטו שמרה על תיקו 0 בבית עם דפורטיבו ולאחר מכן ניצחה 1:0 בריאזור.
    בשמינית ספרט הוציא תיקו ללא שערים ממילאן בצ'כיה, אבל קיבלה 4 (והחזירה 1) באיטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/09
  6. ארסנל ונגר Member

חחחחחח תודה רבה... באמת...