אלופות: ליברפול כובשת את הברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏25/2/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמידה מצוינת על המגרש שלנו, מה שחסר לי זה שריירה, קויט, טורס ובניון יזכרו שהם על המגרש, כי הם פשוט לא רצים ולא עושים כלום בהתקפה. טורס במיוחד נראה כבוי, אני מקווה שזה לא בגלל הפציעה ושבמחצית השנייה הוא יעלה כמו גדול וגם ישים איזה גול או שניים.
    אלונסו נהדר כרגיל, רק לשחקן כמוהו יש את היכולת וה'וובוס' לנסות ולהפתיע את השוער הטוב בעולם בבעיטה מחצי מגרש, והוא לא היה רחוק אם אתם שואלים אותי...

2. yonmu Member

למרות השליטה של ריאל בכדור ליברפ לדעתי טובה יותר. רובן, הכלי המרכזי בהתקפה של ריאל, מנוטרל לחלוטין. שאר שחקני ההתקפה של ראול בינוניים, וההגנה דווקא חלשה, כשאר אותו חור בין היינצה לקאנאבארו עובר פעמיים, פעם אחד עם בעיטה של טורס ופעם אחת עם בעיטה של בניון, בשניהם לא היה חסר הרבה כדי שיהיה גול. ההגנה של ליברפול מצוינת, וגם במרכז המגרש יש להם עדיפות.

3. Raulito Madridista

אומנם לקראת סוף המחצית, בערך בשבע-שמונה הדקות האחרונות, הייתה תחושה שאנחנו מתקרבים לשער, אבל בכל-זאת אני מאוכזב. רוב הדקות הקבוצה שיחקה שקוף ואיטי, ללא שום יצירתיות. המצבים הטובים ביותר היו דווקא מבחינת ליברפול, כאשר פעמיים ההגנה שלנו נרדמה, פעם אחת טורס כמעט כבש אבל איקר נשמר נפלא, ובפעם השנייה זה היה בניון שסיכן אותנו, ושוב איקר, שצריך לא להתחכם עם צ'אבי אלונסו, שכמעט הקשית מעליו מאיזה 60 מטר. קסיאס חייב להיות בתוך השער שלנו. השחקן הכי מבריק בחלק הקדמי היום הוא גונזלו היגואין, רק חבל שהוא בעט לשער רק פעם אחת ולא עשה זאת מדוייק. הוא תמיד משתחרר משחקני ההגנה של ליברפול. רובן לעומת זאת מאכזב. היו לו שני איומים לשער בערך בדקה ה-40, אחד מאוד קרוב לשער, אבל בינתיים הוא לא טוב. חששתי מאוד מהעובדה שאם רובן יהיה חלש, לא יהיה לו מה להציע. אני עדיין מקווה שהוא יעשה את ההברקה במחצית השנייה. תמיד שומרים עליו שני שחקנים ואני מבין שזה קשה, אבל אני מבקש ממנו רק מהלך אחד עם מחשבה ודיוק, והוא מסוגל. אם מסצ'ראנו עוזר בסגירה עליו, זאתאומרת ששחקן אחד שלנו חופשי וצריך לנצל זאת. חבל שראול החטיא ממצב טוב מאוד ממש אחרי שתי דקות, כדור אדיר של רובן. זה אומנם לא נוראי כמו נגד יובנטוס העונה או בשמינית הגמר נגד רומא, אבל אנחנו חייבים לשאוף ליותר. נקווה למחצית שנייה טובה יותר, השחקנים צריכים לעלות ללא חשש. לא ניצלנו את העובדה שליברפול ללא ג'ררארד. אולי צריך לחשוב על חילופים בדקות יותר מאוחרות. האללה מדריד!!

ראיתי את השער של צ'לסי, גול כזה הם לא הבקיעו כבר הרבה זמן. מסירה ענקית של קאלו ודרוגבה במשחקים הגדולים לא מאכזב. מה שכן, מההגנה ברמה של יובה לא הייתי מצפה לקבל גול כזה, מהמרכז, הכדור חלף על פני הרבה שחקנים. דל-פיירו הצליח לשחרר בעיטה מצויינת תוך שמירה של כל ההגנה של צ'לסי, אבל צ'ך הציל נפלא. עושה רושם שצ'לסי נותנת משחק מצויין והיא לא רחוקה מהשער השני, יובנטוס צריכה להיזהר.

באיירן מובילה בפורטוגל אבל לא הגיע לה על פי מה שהבנתי. פיליפ להאם בנגיחה מהקו, והפורטוגלי איימו הרבה על השער. בכל מקרה, את ההצגות שומרים למשחקי הבית. התוצאה היא הדבר החשוב ביותר, בעיקר במשחקי החוץ. אני שמח שריברי היה זה שכבש.

ויאריאל לא הצליחה להבקיע נגד פנאתינייקוס ואני מקווה שהיא תעשה את זה, כי ביווון עם הקהל האדיר היא עלולה להפסיד, בטח לפי מה שהיא מראה העונה במשחקי החוץ. ראיתי מהלך אחד נפלא של רוסי וליורנטה, כאשר האיטלקי פתח רגליים, הכדור הגיע לליורנטה שהחזיר לרוסי, אבל הבלם הרחיק. ויאריאל טובה יותר על פי התקציר של המארקה, ליוונים הייתה רק הזדמנות אחת אחרי טעות של גודין.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/09
  4. Bill Shankly Member

איזה שיפוט מגעיל ! אנ י לא סובל את הרוזיטי הזה ! מכסחים את טורס והוא לא עושה כלום ... בכלל ריאל משחקת מאוד אגרסיבי... ראמוס למד מה זה כדרוגל אנגלי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. riquelme1 Member

1-0 לפנא', מגיע לפלגריני שבמשחק כול כך חשוב לא מעלה את ניהאט, בדיוק השחקן למשחקים האלה, ומעדיף את יורנטה האפס שלא כבש אולי מאז השלושער נגד אלבורג. בקיצר, כן גם ויאריאל היא נציגה חלשה העונה, שעשתה רכישות גרועות בקיץ.

6. GRANDE LAZIO... Member

הגיע הזמן שהבוסים של יובה ומילאן יקבלו שכל ויעיפו לעזעזל את המאמנים שלהם.
    מועדונים כאלה גדולים וכדורגל כזה... פשוט עלוב!
    לא פלא שבלרוסקוני לא הפסיק להתלונן על איכות הכדורגל של הקבוצה שלו, זה פשוט מתסכל!
    יובה על הפנים, אם היא לא תתעורר צ'לסי עוברת.

7. riquelme1 Member

ליברפול זה לא בטיס, דפור, ואפילו לא ולנסיה וסביליה(של העונה), באה פה קבוצה עם הגנה חזקה, וריאל מדריד נראת חסרת אונים, אותו דבר אתמול ברצלונה. בקיצר, העליבות של הליגה משפיעה גם באירופה.

היינצה הוא פשוט שחקן מגוכח, לעשות עבירה כול כך חסרת אחריות, אבל זה היינצה, שחקן נבחרת ארגנטינה, שיחק ביונטיד וריאל מדריד, שחקן שעם היה משחק בליגה הישראלית לא היתי לוקח אותו לקבוצה שלי, שחקן לא אחראי, לא יודע לעשות התקפה, כסחן.

תמשיכו להתלהב משישיות ושביעיות על ספורטינג גיחון, ושאר הקבוצות העלובות, הכדורגל האמיתי הוא פה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זהו זמן אנגליה. האנגליות כל כך מרשימות שזה מדכא (לפחות אותי), יובנטוס לא הייתה רעה היום אבל היה חסר תכליתיות שתניב שערים. בסיכום שני הערבים הללו הם לא ספגו אף לא שער אחד ונראו מצויין וכולן פייבוריטיות גם בעוד שבועיים.

סעמק איתכם ריאל.

9. XabiAlonso Member

איזו גניבה של ליברפול, אני עדיין בהלם.
    נראה שרפא בניטז הרוויח את מקומו ביושר על הקווים בברנביאו בעונה הבאה.

10. avdz7 Member

אגב, הייתי בטוח שהבעיטה של נדבד בדקה ה93 פגע בקורה ופנימה.. חבל. איך השופט לא נתן על זה קרן? עיוור..

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יניב, יובנטוס עשתה לפרקים לצ'לסי את מה שיונייטד עשתה אתמול לאינטר. ההבדל היחיד הוא שאין שחקן כמו ריבאס בהרכב של צ'לסי שיתן ליובנטוס הזדמנויות.

בואו נגיד את זה - המצב בשנה שעברה היה פחות טוב. שני משחקי חוץ, משחק בית אחד וכל שלושת האיטלקיות עדיין בתמונה. כולן אנדרדוג, אבל זה המצב בכדורגל האירופי כיום.

12. Raulito Madridista

"האס" סיכם זאת בצורה הטובה ביותר - 'זקוקים לנס'

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2009/02/1235597488.Xxx

שוב מפסידים במקדש, שוב העונה האירופית נגמרת מוקדם מהצפוי. אנחנו פשוט לא מסוגלים. ריאל לא הראתה שום דבר שדומה לכדורגל היום. היו פה ושם דריבלים של רובן או היגואין, אבל אז המסירה הייתה לא טובה, או משהו אחר. תמיד היה משהו שהפריע. התקפה אחת רצופה עם כמה מסירות טובות לא הייתה פשוט. ריאל מדריד לא קבוצה גדולה. אין לנו שום סיכוי באנפילד, זה כבר אבוד. חואנדה ראמוס איבד את המשחק בידיוק כמו שוסטר בשנה שעברה. היה מקום לבצע עוד חילופים פרט להכנסתו של גוטי. אני הייתי מהמר על כל הקופה אחרי שספגנו, למה לא להוציא את גאגו או אפילו בלם?; יכול להיות שננצח במונז'ואיק וברצלונה תפסיד בקאלדרון - אז הפער בצמרת יהיה 4. אבל היום הייתה ההוכחה לכך שאין לנו מה למכור, הכל בלוף. סרחיו ראמוס הכי הרגיז אותי היום. אינסוף הרמות לא מדוייקות, הוא לא הפסיק!!!; הרמנו היום משהו כמו 20 פעם. ליברפול עשו זאת פעם אחת ממצב נייח, כמו שצריך. עם כל הכאב, אני לפחות 'שמח' שבניון היה זה שכבש, זה בוודאי עדיף על טורס. וחבל שלאס, שהציג משחק מאוד חלש, נרדם. והיינצה - למה אתה לא חושב אף פעם?; כואב על ראול, על כואב על איקר, כואב על האוהדים. בעוד שבועיים המשחק הוא לפרוטוקול, אבל אני רוצה לראות מערך אחר, אין לנו מה להפסיד. גאגו והיינצה החוצה. מרסלו וואן דר וארט או דרנטה - בפנים. כל הכבוד לליברפול על משחק הגנה נהדר. עם כל העצב, התסכול, האכזבה, הכעס...האללה מדריד. יהיה טוב. חייב להיות. נחכה לפלורנטינו.

13. AVISEY Member

אצל יוסי זו כבר מסורת להבקיע נגד ריאל .. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Bill Shankly Member

שום גניבה ושום בטיח. לא הופעתם למחצית השניה וזה מה שקורה כאשר לא תוקפים מספיק.

15. XabiAlonso Member

נגד קבוצה כ"כ טקטית ומאורגנת כמו ליברפול , קשה מאוד להגיע למצבים.
    חואנדה ראמוס גם אשם לא קטן. למה הוא הסתפק רק בחילוף של גוטי? למה לא ראינו את סניידר, ואן דר וארט או אפילו סביולה במקום גאגו הפרווה והיינצה הכלומניק?!
    ריאל הייתה חייבת ללכת על כל הקופה ולפי החילופים נראה שהיא לא עשתה כך.
    נקווה לטוב באנפילד, HALA MADRID