אלופות: ליברפול בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏24/11/09.

1. riquelme1 Member

הגול השני של בארסה אולי הכי יפה שראיתי העונה, איזה מסירה של צ'אבי, מדהים.

2. Raulito Madridista

בארסה בלי מסי, גם זלאטן על הספסל והנרי היום מאבד כל כדור שמגיע אליו. ובכל-זאת רק קבוצה אחת על המגרש. כל הכבוד לבארסה ומצד שני - ביזיון מצד אינטר. לפני שבע שנים ביקרה אינטר בקאמפ-נואו וספגה שלישייה ללא מענה. זה עשוי להיות התרחיש גם במחצית השנייה, ואינטר מתקרבת מאוד להדחה מוקדמת מליגת האלופות. ברצלונה עלתה למשחק הנוכחי אומנם מאוד נחושה, אבל הפתיחה שלה לא הייתה מסוכנת כל-כך. אינטר קיבלה שער זול ממצב-נייח ואחר-כך היה ברור שתכנית המשחק של מוריניו תשתבש. עם קישור כל-כך אפור, אינטר מתקשה לעבור את החצי. השער השני של בארסה לעומת זאת, היה מהרמה הגבוהה ביותר. שיתוף פעולה נהדר, גול של פלייסטיישן. פדרו מראה שהוא יודע היכן לעמוד, ומנגד מאייקון פישל בסגירה(לא עמד נכון). גם לו זה קורה לפעמים. אינייסטה נראה פשוט נהדר, המצטיין על המגרש ללא ספק. לא ברור איך אף אחד לא שומר אותו מספיק צמוד. זה כבר לא חשוב מה מוריניו יעשה במחצית, אין לאינטר סיכוי.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא מתקרבת להדחה ולא נעליים,קאזן מגיעה לסאן סירו עוד שבועיים ותקבל גול בדקה ה90.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אינטר סמרטוטים שזה לא יאמן.. ברצלונה עושה ככל העולה על רוחה ובצורה כל כך קלה שאפילו הם לא חשבו.

5. 亚历山大帕托 Member

סיכוי נמוך. בהנחה שאינטר מפסידה היום, היא תארח את רובין קאזאן במשחק שבו מספיק לה תיקו מאופס. היא תשים את כל הדגש על ההגנה, כי אם זה יהיה תיקו מרובה שערים, זה לא טוב לה. גם תיקו במידה ובארסה תפתח רגליים לקייב לא טוב לה, אבל בשורה התחתונה - הכל תלוי בה. היא יכולה להרשות לעצמה להפסיד הערב, במיוחד אחרי התוצאה בין קאזאן לקייב.

6. ארסנל ונגר Member

אם תפתחו את מילון אבן שושן, ותגיעו למילה לוזרים, תראו שיש לה שם נרדף - אינטר.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק במחזור האחרון נדע אם זה לוזרים נצחיים .

8. c_web Member

אלופת הולנד אהובתי נפרדה הערב מליגת האלופות אחרי 0-0 מעצבן עם אולימפיאקוס. הגיע לנו לנצח, ואם נלך קצת אחורה אז הגיע לנו יותר מנקודה אחת בצמד המפגשים נגד אולימפיאקוס. הניסיון מדבר...

ליאז' הפסידה לארסנל והיא צריכה לנצח אותנו במחזור האחרון ולקוות לניצחון של ארסנל ביוון. אם אנחנו ננצח את ליאז' במחזור האחרון נסיים במקום ה - 3 הנאה.

9. 亚历山大帕托 Member

ליברפול בחוץ!

http://chud.com/articles/content_images/5/curb-your-enthusiam08.Xxx

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שימו לב לנתון מעניין-עד עכשיו בתקופתו בליברפול בניטז הצליח לסיים עונה בליגת האלופות בכל שלב אפשרי פעם אחת:
    זכייה-2005.
    הפסד בגמר-2007.
    חצי גמר-2008.
    רבע גמר-2009.
    שמינית גמר-2006.
    והיום הדחה בשלב הבתים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסתדר טוב עם הנתון שבעונה הבאה הם לא יהיו שם בכלל.
    ליברפול חלשה מאוד, לא שווה שמינית גמר נקודה.

ברצלונה עושה את שלה בקלילות... הכל תלוי באינטר אבל לא הייתי פוסל את קאזאן. עדיין דברים יכולים להתהפך בבית הזה.. ברצלונה תעלה בוודאות, אבל הם צריכים לנצח בקייב כדי להבטיח מקום ראשון.
    מילה טוב לאוניריאה שניצחה את סביליה החזקה ונמצאת, מחזור לסיום, במקום השני.

12. REAL MADRID Member

ברצלונה אמנם נראתה היום טוב, אבל אין שום תירוץ ליכולת העלובה של אינטר. אני לא עוקב אחרי הקבוצה באופן סדיר אך ראיתי את צמד המשחקים שלה נגד ברצלונה בשלב הבתים ואני פשוט מרחם עליה. עצוב לי על הליגה האיטלקית כולה שקבוצה כזאת היא מוליכת הטבלה.

אני מאוד אדיש לאינטר. אוהב לראות שחקנים כמו סניידר (כיום), סולארי ופיגו (בעבר) משחקים בה אבל כמו כן מצטער על כל שניית משחק של הקבוצה הזאת שיוצא לי לצפות בה. אני באמת מקווה שיותר אני לא אצטרך לראות את הקבוצה הזאת הזאת.

13. Selby Member

שמעתי שבסקיי הראו את השחקנים של ליברפול צופים בשריקת הסיום בניצחון של פיורנטינה, איזה מלכים, הלכתי למצוא וידיאו של זה :aaa021:

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהדר, השלב הבא: ירידת ליגה. מאחל את כל הרע למועדון הזה על השוד המחריד שבוצע ב-04/05. תודה לפיורנטינה שעושה את העבודה. אני קצת בהלם מכך שהם הצליחו לשמור על שער נקי, אבל מי שאני שאתלונן. גם אינטר, למרות תצוגה מביכה היום, עדיין תלויה בעצמה. 0-0 או ניצחון על קאזאן בבית, והיא גם כן מצטרפת לויולה.

מי עושה קפיצה לוויקיפדיה ובודק מתי הפעם האחרונה שאנגליה הודחה בשלב הבתים?

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יונייטד ב-05/06.