אלופות: יונייטד סוגרת סיפור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏11/4/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מנצ'סטר יונייטד זו המכונה המושלמת,לא מציגה כדורגל מדהים כמו של בארסה אבל שצריך היא עושה את העבודה בלי בעיות.
    דרוגבה כבש?אין בעיה,תוך דקה פארק כבר יחזיר את השקט לפרגי ולשאר הקבוצה.

פרגוסון הוא המאמן הכי טוב בהיסטוריה,הוא פשוט הפך את יונייטד לקבוצת פלייסטיישן אבל בניגוד לפפ ובארסה ששם זה תהליך של כבר קרוב לשלוש שנים,אצל פרגי זה הרבה יותר שנים.כל שחקן יודע מה לעשות,מתי,איפה לעמוד...בתור אחד שאולי ירצה לעסוק באימון בעתיד,הקבוצה שאני אלמד ממנה הכל זו יונייטד.
    אימפריה.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל 5 שאחטר 1?

3. riquelme1 Member

בבית.

4. WellNeverDie Member

צ'לסי קבוצה חזקה מאוד, זה ממש לא פשוט לנצח אותם פעמיים בשבוע. כדורגל בינוני? הטופ של הכדורגל. כל מי שקורא לעצמו מאמן כדורגל צריך ללמוד מהאגדה שמאמנת את הקבוצה.

בינוניות? להגיע ב-4 העונות האחרונות לשלושה גמרים זאת בינוניות?
    אימפריה.

5. k_700 Member

מה שעוד יותר מצחיק שהוא התכוון למשחק שלנו.
    כל פעם שיצאנו קדימה ראית מה זה קבוצה שיודעת מה היא עושה על המגרש.
    מתפרצות לתפארת המדינה מול אחת ההגנות החזקות בעולם.
    עמידה הגנתית מדהימה מול אחת הקבוצות החזקות בעולם.
    התמודדות נהדרת במרכז המגרש שזה אולי נקודת התורפה שלנו העונה ועדיין ניצחון בזכות ולא בחסד.

והדבר האמיתי הוא ביום שבת, אני כבר לא יכול לחכות(ולא לא התכוונתי לסופר קלאסיקו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/4/11
  6. Andrei Kanchelskis Member

אם בע''ה נעפיל לגמר אני מקווה מאוד שהוא יהיה מול ריאל מדריד ולא מול בארסה.
    משחק מול ריאל וכריסטיאנו וקרב בין כריסטיאנו לווין רוני אלו הם הדבר הכי מרגשים ומסקרנים שיכולים להיות לנו ולעולם אין לדעת מתי תהיה הזדמנות חוזרת לתרחיש שכזה, ובכלל לפגוש את ריאל בגמר זה דבר מרגש מתמיד את בארסה כבר פגשנו לפני שנתיים ויהיה משעמם לפגוש בהם שוב ובמקרה הגרוע שוב להפסיד להם בגמר משעמם וחד צדדי, הגיע הזמן שנפגוש גם את ריאל ונגלה עם איתם אנו מסוגלים להתמודד.

במידה ונפגש עם בארסה בגמר שימו לסטטיסטיקה המעניינת ב-6 העונות האחרונות:
    ב-2005 נפגשו בגמר ליברפול ומילאן(ליברפול ניצחה),ב-2007 שוב אותן קבוצות(והפעם מילאן ניצחה),ב-2009 פגשנו בגמר את בארסה וכולם יודעים איך זה נגמר, ב-2011 הסטטיסיקה אומרת שאנו אלה שאמורים לנצח, האם זה נכון? את התשובה נגלה רק ב-28.5

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/11
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר לחשב את הסטיסטקה מול בארסה?
    קודם בארסה צריכה לפגוש את ריאל, ולא יודע יש לי תחושה דווקא לא טבוה במיוחד בנוגע למשחק הזה. יש גבול כמה פעמים קבוצה של מורניו יכולה להפסיד לאותה הקבוצה, ועם הגאונות הטקטית שלו, שהרבה יותר משמעותית בליגת האלופות עם שיטת שער החוץ מאשר בליגה, אני לא אתפלא אם ריאל אלה שיהיו בגמר.

8. Zizou10 Member

עם כל הכבוד, לא מבין איך אנשים כבר מגיעים לדבר על הקבוצות שיגיעו לגמר. עדין לא כל משחקי החצי גמר נקבעו (תיאורטית). גם בפעם האחרונה שריאל מדריד זכתה בתואר, היא פגשה בחצי את ברצלונה כשאירחה משחק ראשון (1-1) וניצחה בגומלין בקאמפ נואו 0-2 ובגמר ניצחה קבוצה גרמנית (לברקוזן). אז? זה אומר משהו? תנו לדברים להיות סגורים, שריאל תעלה היום וכמו כן גם שאלקה - שאגב לא הייתי ממהר להספיד אותה מול היונייטד, למרות שעל הנייר מנצ'סטר פייבורטית ברורה ובצדק, אבל מצד שני היא נלחמת בכל החזיתות (ליגה,גביע, צ'מפיונס) ופרגוסון יצטרך לחלק טוב טוב את הכוחות שלו.

ועוד מילה על מנצ'סטר, אתמול אמנם ראיתי רק מסביבות הדקה ה60 את המשחק, אבל באמת קבוצה למופת. הגדולה שלהם מלבד הקבוצתיות ושכל אחד יודע את מיקומו ועושה את התפקיד שלו הוא זה שהם לא נשברים, חטפו גול ומיד הלכו לתת אחד חזרה. בעוד ישנם לא מעט קבוצות שאחרי ה1-1 הזה היו הולכות אחורה במטרה לא לספוג ובעצם לעלות ולשמור על היתרון הקיים מהמשחק הראשון בין הקבוצות. שאפו

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/11
  9. Lebron Member

זאת שטות להגיד שמנצ'סטר בינונית, היא אולי לא נוצצת אבל היא קבוצה מצוינת עם אופי ענק, ואני אומר את זה בתור אחד שלא נמנה עם מעריציה.