אלופות: יונייטד חוזרת לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/5/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

משחק מעולה שלא רואה את החראסיקו ממטר וצדק רמי וייץ שהכריז שאנחנו לא בתאטרון החלומות אלא "בקרקס החלומות" לאור המשחק ההתקפי והמהיר. ההרכב השני שעלה היום בהחלט מעורר גאווה והרגשה שיש על מי לסמוך על הספסל בגמר ההולך ומתקרב, אין לי ספק שאם ההרכב הזה נראה ככה אז ההרכב הראשון יכול להראות בגמר טוב פי כמה וגם הלקח הצפוי שלמד פרגי מהגמר הכושל לפני שנתיים קרוב לוודאי שיבוא לידי ביטוי, יהיה מעניין זה בטוח!

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה הקטע הוא לא ישאר כי יש לו משחק משלו בראשון...

3. Selby Member

1. דארון גיבסון כישרון אדיר, רק חבל שהוא מראה את זה בערך בחמישה משחקים בעונה.
    2. לא בטוח שמשחק כל כך פתוח טוב לנו ושום דבר לא גמור עד השריקה האחרונה אבל האמת היא שאני יותר מודאג מאיזושהי הרחקה של שחקן שלנו ומשברון לב סטייל פלטשר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאלקה על הפנים. הגנה רעה (גם עם המושעה שחזר..), כל כך הרבה מסירות פשוטות שהולכות לרגליים אדומות, לא מדויקים, לא מאורגנים, לא ברמה.

5. Ian Wright Member

אם אנדרסון כובש(!), לא שער אחד אלא שניים אז שאלקה באמת יכולים ללכת הביתה. פשוט הגנה מבישה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/11
  6. Selby Member

אנדרסון סון סון! הוא הכפיל את מספר השערים שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    כדורגל מחשמל ואווירה נהדרת, הקהל עובר שחקן שחקן, אגדה אגדה ומריע להם, הone בריאן רובסון היה מרגש.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאנדרסון מבקיע נגדך צמד אתה יודע שיש לך בעיות בהגנה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אווירה של גביע הטוטו מבחינת המתח אז שרים לשחקנים שעוד מעט בבית גיל הזהב.

9. alexshw Member

גיבסון צריך לעבור לבונדסליגה.

10. SkiMan Member

איזו אווירת בית קברות באולד טראפורד, שכחתי לרגע שזה האיצטדיון של הקבוצה שבדרך לגמר. וכשזה בא מאוהד ברצלונה זה אומר משהו.
    הקהל של יונייטד בדממה מוחלטת, חלק מהקהל אפילו לא טורח להישאר עד הסיום ולהודות לשחקנים
    על עונה אירופית מעולה אלא בורח החוצה לחניה\מטרו. הקהל של שאלקה לעומת זאת תענוג.

11. riquelme1 Member

אין מה להגיד, מנ' יונייטד היא פשוט קבוצה עצומה, בהרכב סופר חסר היא קורעת בבייתה את שאלקה, שמבחינתה עשתה את שלה, היא לא באמת קבוצה ברמה של חצי גמר, נתתי הרבה מחמאות לראגניק אבל ההגנה שלו בצמד המשחקים הייתה שערורייה, ראגניק ידוע בכדורגל ההתקפי שלו, אבל בהגנה עוד דרוש שיפור משמעותי.

העומק והאופציות של פרגסון הם פשוט יוצא מין הכלל, מבחינה קבוצתית מנצ'סטר מרשימה אותי יותר מהקבוצה של 2009.

הגמר הולך להיות סופר מעניין, שתיים מהקבוצות הטובות בעולם, אולי הטובות בייותר כיום(למרות שאני חושב שריאל לא נופלת משתיהם בהרבה), ליונייטד למרות הכל יש חולשות, אבל זה יהיה יותר צמוד מ2009.

12. George Best Member

כל משחק שרים לשחקנים מ"מועדון בית גיל הזהב".
    אתה יודע, מסורת, לכבד שחקני עבר גדולים...

אצלכם מסורת זה לחתום על תוצאה לפני המשחק.

13. Andrei Kanchelskis Member

העומק העצום שיש לנו בסגל התגלה היום במיטבו, דארן גיבסון הוא פשוט כשרון מבוזבז שכמה חבל שלא הראה העונה שמץ מהיכולת שלו אני לא יודע אם הוא ימשיך עונה נוספת אבל אחרי המשחק היום נראה לי שיש לו עדיין מה להוכיח ושצריך לתת לו עוד איזה צ'אנס להפגין את כשרונו כי בהחלט יש לו!

בסה''כ עברנו קבוצה חלשה שהמעמד היה גדול עליה מדי ונראה שהנצחון הגדול שהשיגה על אינטר ברבע הגמר היה סוג של "תאונה" אין ספק שהגמר מול בארסה הולך להיות אופרה אחרת לגמריי וצפוי להיות קשה מאוד ובכל זאת אפשר לשאוב אופטימיות מהעובדה שהגמר ייערך בוומבלי וגם מכך שפרגוסון קרוב לוודאי למד את הלקח מהגמר האיום לפני שנתיים וייערך הפעם בהתאם, גם העובדה שנגיע בהרכב מלא בינתיים ללא מורחקים (וטפו טפו טפו שגם אף אחד לא ייפצע במשחקים הקרובים והמכריעים בליגה)אמורה לעזור לנו מאוד, יהיה מעניין זה מה שבטוח!

בינתיים חוץ מיזה שאני מקווה שאף אחד חס וחלילה לא ייפצע לנו ויחמיץ את הגמר אני מאחל לדבר אחד עיקרי וחשוב....שאנחנו אלה שנזכה לשחק בחולצה אדומה בגמר!

14. WellNeverDie Member

יש! וומבלי!

אפשר להגיד כמה שאלקה חלשה, אבל אני אבחר לציין את הנקודות הטובות במשחק:
    אנדרסון וגיבסון, שקיבלו המון ביטחון והיו משוחררים היום. אנדרסון עם צמד, גיבסון עם שער ובישול, פנטסטי. ופלצ' חוזר!
    ולנסיה. הוא היה מדהים היום, איזה שחקן, כמה צניעות וכמה עבודה. הגיע לו לכבוש.

אני יכול להמשיך לדבר על המשחק ועל הגמר, אבל אני אבחר לדבר על השידור. אני אומנם מהצעירים פה בקהילה, ואולי אני מגזים קצת כי זה עוד טרי - אבל זה היה השידור הגרוע ביותר שראיתי אי פעם מבחינת השדרן והפרשן. כמה פרטים לא מדויקים בכלל, כמה שטויות נאמרו שם, הביאו לי את המגמגם השמן והאומלל שלא יודע כלום ואת הזיין שכל שלצידו (מייקל אואן הבקיע לאחרונה בצ'מפיונס אצל מדריד לדעתו). הם התווכחו אשכרה בניהם מי צודק ועקצו אחד את השני, בקושי הגו את השמות נכון והיו אומללים.
    הרגשתי שזילזלו בי, והפעם הם עברו כל גבול.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אצלכם, איפה, מכבי? ומה הקשר ללחתום תוצאה לפני משחק לא הבנתי...

מה הקשר ללכבד שחקני עבר גדולים? אם המשחק בשיוויון שגול אחד מכריע בדקה 85 גם אז האוהדים של יונייטד ישירו לבובי צ'רלטון ובובי רובסון ולג'ורג'י בסט? ברור שלא. כשהמשחק בגארבג' ב-1:6, גם למרגרט תאצ'ר ישירו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/11