אלופות: יונייטד ואינטר ללא הכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏24/2/09.

1. avdz7 Member

מה אתה רוצה? אתה מדבר כאילו רונאלדו התחזה ברחבה קיבל פנדל וכבש.
    או שאתה מדבר מהתיסכול העצום לאור היכולת הפתטית של אינטר..

בגומלין נעשה את זה בלי הרבה בעיות כאשר יחזרו לנו הפצועים ווידה המושעה.
    אינטר כל כך חלשים! הופתעתי מאוד..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/09
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ליצ'ה מסיים עם שני שערים + שער חוקי שנפסל + 2 החמצות שהיו חייבות להכנס. פשוט החלוץ הכי טוב שיש היום לארגנטינה ועדיין שני המאמנים האחרונים ממשיכים לעשות טובה שהם מזמנים אותו לחמם את הספסל במקרה הטוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

אני לא אוהד ארסנל ואני אומר שהיה פנדל ללא ספק, סתכל על רגל שמאל דווקא של מקסס פוגעת מאחורה בהולנדי, בהילוך החוזר מהזוית של מאחורי השער רואים את זה מצוין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/09
  3. Mehmet Member

אותי הפתיע שליון הגיעו לכל כך הרבה מצבים במחצית הראשונה. פויול כמגן שמאלי אינו אפקטיבי כמו פויול כבלם. אם אבידל פצוע, אפשר היה לשחק עם סילביניו בשמאל, ולהשאיר את פויול במקומו הטבעי. טוב שגווארדיולה לא העלה את הבדיחה שנקראת קאסרס...
    במחצית השניה ראינו שיפור עצום בבארסה, והגול של הנרי כנראה סותם את הגולל על המפגש הכפול. חבל שמסי ואטו לא היו במיטבם, הם יכלו לסגור עניין כבר היום.
    היה לי מוזר החילוף של ז'וניניו משהו כמו רבע שעה לסוף. גם אם הוא עייף, הוא שחקן שתמיד יכול לתת גול, גם כשבארסה לא מרפה. רק תתנו לו מצב...

בכל מקרה, ליון אמנם לא מנצחת את בארסה, אך עדיין מדובר מבחינתי בסנסציה.

פורטו משיגה תוצאה מצוינת לקראת הגומלין מול אתלטיקו מדריד, אך עדיין הכל אפשרי.

בנוגע למפגשים האנגליים-איטלקיים, לא יצא לי להתעמק יותר מדי, ולא נראה לי שהפסדתי הרבה...

4. JR-Riquelme Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

יש להם מול העיניים 9 מעולה, מבחינתי אחד הטובים באירופה והם בוחרים או בשחקן בינוני כמו דניס או בכל מיני 9 מזוייפים.

5. xavi6 Member

מסכים לגבי ליסנדרו לופז. חלוץ פשוט מבריק, יש לו את כל הדברים שחלוץ טוב צריך. הוא טכני, הוא מהיר, יכולת אישית, בעיטות מרחוק, בעיטה בסיבוב, משחק ראש משובח, הוא קבוצתי, הוא יודע מתי ללכת לצד, כל פעם שראיתי את פורטו איתו פשוט חיכיתי שהכדור יגיע אליו. אם לא בויאן, הוא החלוץ היחיד שהייתי מביא לברסה במקום אטו עונה הבאה.

6. gilad16 Member

לא מבין איך ונגר משחק עם האנטי כדורגל הזה ברטנדר בהרכב,או בסגל בכלל.
    גם בלי קשר להחמצות הוא לא תורם כלום למשחק.
    זה כמו גודיונסון בבארסה.
    אבואה לא הרבה יותר טוב אבל עדיין לא מתקרב למקרה הראשון.

ליסאנדרו לופז אחד החלוצים הטובים ביבשת לדעתי הכי אני אוהב אצלו זה את הנחישות והמלחמה,מתאים בול למשחק של בארסה.

7. בועז Member

אתמול בבית הייתה נראית אינטר כאילו היא משחקת על ה0-0 הזה.
    מנצ'סטר יונייטד בהרכב חסר יחסית שיתקה אותם לחלוטין.
    פרגוסון פשוט קרא את המשחק נכון.
    הוא ידע שאינטר תעלה בלי ווינגרים אמיתיים, זרק שלושה קשרים במרכז וככה יצא שהקישור של אינטר שכלל 4 שחקני מרכז שדה , לא ידע אי להתמודד עם השלישייה האדומה במרכז,
    ובנוסף לכך יונייטד נהנתה משליטה מוחלטת באגפים, רונאלדו היה חופשי וגם פארק היה פעיל מאוד.
    כל כך הגיע לפרגוסון שער כגמול על ההחלטה הנכונה שלו ,אבל כנראה שהמזל של מוריניו באיטליה חזק מכל חוק.
    אני כבר משתוקק לראות את אדריאנו הגמל שוחה באולד טראפורד, עם הקהל הביתי של האדומים וקצב הרבה יותר מהיר אינטר האיטית והכבדה תיפול מהרגליים.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קון נשמר מאוד חזק ואבל רצה שהכדורים ילכו יותר למקסי. אבל עד שקון לא הוצא, המסר לא נקלט.
    שימו לב לצהוב של ליסאנדרו: השופט שרק על עבירה על שחקן אחר של פורטו, ליסאנדרו בא לדרוש צהוב... ליסאנדרו קיבל צהוב.

9. דנידין Member

אינטר היו צריכים לספוג אתמול 2 חתיכות בשקט כבר ב 20 דקות הראשונות.
    קיבו היה הבלם היחיד בין כלל הפצועים של אינטר. החילוף של מוריניו במחצית עם הכנסת קורדובה הלא כל כך כשיר בכל זאת ייצב את ההגנה ואז החגיגה האדומה נגמרה. פשוט היה מתחת לכל ביקורת לשחק עם בלם חמישי ואינטר כמעט שילמו על זה ביוקר.

איכשהו אינטר מגיעים מרוצים לגולמין כאשר היונייטד לא כבשו שער חוץ וחשופים לאחד. מערך הגנתי של מוריניו בגומלין וכיבוש שער בצורה כזאת או אחרת והצרות של פרגי מתחילות. יונייטד לא יקבלו שוב אינטר כה חלשה כפי הנראה (אלא אם כן קורדובה לא יחלים לגמרי ויהיה כשיר לגומלין).

10. Sergio Ramos Member

ליון בסופו של דבר היא זו שצריכה לצאת מאוד מאוכזבת מעצמה ועם טעם מר בפה. המחצית הראשונה של הקאטלונים הייתה המשך ישיר לשבועיים האחרונים בהם כלום אל הלך להם - הסגירה והסדר המצוין של שחקני ליון לא אפשרו לבארסה את הנעת הכדור שלה, ויום חלש מאוד של מסי והנרי שלבסוף הציל את גוארדיולה עם הברקה מסכם משחק חלש ברובו, עם כי שער השיוויון מעניק להם הרבה שקט נפשי ואני מניח שהביטחון שחזר בעקבות כך יאפשר להם גם להשתחרר מהלחץ שהיו מצויים בו בשבועיים האחרונים. צ'אבי נתן משחק מעולה, וכמו כן שאפו לאלבס על המאמץ האדיר(עושה הרשום שהברזילאי באמת מורכב ממתכת) שהשקיע וגם לבוסקטס שלא ממש התסתדר בעמדה הקידמית של הקישור, אבל השקיע מעצמו עם המון עזרה לחלק האחורי; ההגנה של בארסה מנגד נראת קטסטרופה, ובראש ובראשנה יש לציין את פויול שמשחק בעמדה זרה לו לחלוטין - אני לא מבין את ההחלטה שלא לשחק עם סילביניו, אך ייתכן מאוד על סמך ההחלטה של גווארדיולה שהוא אכן לא בנוי למעמדים האלה. כך או כך, החולייה האחורית שלה לא מזכירה במעט את זו היציבה של תחילת העונה. מארקס חלש מאוד ופיקה שעושה עבודה טובה בסה"כ, טועה המון ולא מדויק בכלל. אבל מעל כולם, ניצב כמובן ואלדס - הביטחון הירוד שלו מאז הטעות שהובילו לגול של דה לה פנייה בדרבי, לדעתי מהווה נקודת מפנה גדולה בקבוצה. ואלדס שוער מצוין לדעתי, ובשנתיים האחרונות הוא די המעיט בטעויות כאלו ואחרות, אך נדמה ששוב משהו רע מאוד קורה לביטחון שלו.

מבחינת ליון, היא יכולה להרגיש אך ורק פספוס ענק. לשער החוץ היקר של בארסה תהיה משמעות גדולה בגומלין. הגעה עם יתרון ביד הייתה יכולה לעזור לה רבות ואולי אף להפתיע ולהשלוח את ברצלונה הביתה כבר בשמינית הגמר. הסיכויים שלה כעת נמוכים מאוד לטעמי ליצור משהו שיעלה אותו לרבע הגמר בקאמפ נואו.

השערים המיותרים שאתלטי ספגה עוד יעלו לה ביוקר, וכרגע הדחה שלה כבר בשלה זה היא בגדר ריאלי. היא קיבלה הגרלה יחסית נוחה בדמות פורטו, אבל אלופת אירופה לשעבר בכלל אל פראיירית ועם אמש היא נתנה לה פייט ראוי, אני הייתי נותן לה סיכויים גדולים למעבר אל רבע הגמר, יותר מאתלטיקו מדריד הכבויה. המשלחחק שייערך בפורטוגל יהיה קריטי מאוד עבורה, היא תהיה חייבת לפתוח בשער מהיר ולהחזיר את עצמה לתמונה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/09
  11. NUOVA GUARDIA Member

כל כך שנאתי את המילים של הפרשן שפירשן בתיקו 0-0 של אינטר ומנצ'סטר יונייטד, ''מנצ'סטר מחפשת את השער שיסגור את הסיפור''. כביכול הוא מתכוון שאם מנצ'סטר הייתה מנצחת 1-0 בסן סירו זה היה מסתיים, כאילו שאינטר לא מספיק קבוצה חזקה כדי לכבוש גם באולד טראפורד, שונא את מילות הזלזול האלה.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש לא ראיתי שם שום פנדל, אולי היה טיפה מגע לפי מה שאתה אומר וגם בזה אני בספק גדול. אני לא מאשים את השופט או משהו כי השחקנים היו עם הגב אליו ובכלל הז קשה מאוד לראות ממקומות כאלה, אבל הקוון היה יכול לתקן אותו.

13. Mr.Eko Member

מחצית ראשונה זוועה ברובה,היה בקלות יכול להפוך ל-2 3 אפס לצורפתים,המון פאניקה,ירידה לא טובה להגנה,חורים של אלבס ורפא מארקז ענק אחד... יאיא במשחק נהדר גם כן,קרא מצויין את המהלכים של ליון ועשה סגירות נהדרות. בוסקטס עם משחק חלש עד מאוד! היה לא אפקטיבי,פישל במסירות ואולי זה בגלל שהוא הוצב קדימה יותר מאשר במשחק הקודמים ובכל זאת זה לא מנקה אותו מטעויות. השלישייה הקדמית הייתה חלשה להחריד מלבד אטו שהיה עוד בסדר בכמה פעולות יפות וכמובן כל המחמאות להנרי שהיה במקום הנכון בזמן הנכון והציל את צמד המשחקים כנראה.

אה וצ'אבי, צ'אבי עם משחק גדול גדול! זה לא צ'אבי של העונה הקודמת או של העונה לפני כן,זה צ'אבי בתפקיד המנהיג בחוליית הקישור,זה שצ'אבי שיוצא תמיד קדימה,צ'אבי שמחפש את המסירה האפקטיבית,צ'אבי עם מאה אחוזי הצלחה במסירות,כיף פשוט כיף לראות אותו פורח ככה מאז היורו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/09
  14. AS R Member

איך הקוון יכל לראות משם אם היה פנדל או לא ?
    בכל מקרה, היה פנדל. וגם ככה זה הגיע לרומא על איך שהיא שיחקה.

בגומלין יהיה קשה לתקן, אבל עדיין אני מאמין שזה אפשרי. זה כולה הבדל של גול.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה פנדל. גם אני לא הייתי בטוח, אבל מקסס הודה בראיון לאחר המשחק שהוא עשה עבירה.