אלופות: יונייטד ואינטר ללא הכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏24/2/09.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סר אלכס מפתיע ועולה עם חלוץ אחד בהרכב-ברבאטוב. רוני פותח על הספסל במפתיע. אוואנס בסופו של דבר כשיר.

2. דנידין Member

זה שדווקא רוני על הספסל זה מפתיע, אבל לגבי חלוץ אחד זה לא הפעם הראשונה שפרגסון מזהה משחק חוץ קשה ומגיב בהתאם.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר עם ההרכב הצפוי:

-----------ז'וליו סזאר-----------
    סאנטון---קיבו----ריבאס---מאייקון
    ---מונטארי---קמביאסו---זאנטי---
    -----------סטאנקוביץ'----------
    -------אדריאנו----זלאטן---------

סאנטון בן ה-18 על רונאלדו. מבחן גדול לילד, שיהיה לו בהצלחה.

4. Raulito Madridista

סאנטון הציג יכולת טובה במשחקיו האחרונים במדי אינטר, הוא הרשים אותי גם בדרבי. מול רונאלדו יהיה לסאנטון קשה מאוד, ואני בכל-זאת לא בטוח שמדובר בהחלטה נכונה, אולי היה עדיף את הניסיון של מאקסוול. אבל השאלה שלי היא מדוע הוא נכנס להרכב בשלב מסויים במקומו של מאקסוול, שמצטיין באינטר כבר שנה שלישית ברציפות.
    לא התלהבתי מההרכב של יונייטד. רציתי לראות אותה עולה עם שני חלוצים ומשחקת התקפי גם בסאן סירו. אבל בכל-זאת אני חושב שהם יבקיעו שער.

גם ההרכב של אתלטיקו מדריד פורסם ממש לפני חמש-שש דקות. אבל ראסינו ירד מהרעיון לעלות עם קשר אחורי אחד בלבד, ופאולו אסונסאו ייפתח בהרכב במקומו של באנגה. עוד שינויים - סייטיארידיס יישחק כמגן ימני והייטינחה על הספסל, ואנטוניו לופז יהיה המגן השמאלי ולא מריאנו פרנייה.
    ההרכב המלא: לאו פראנקו; סייטיארידיס, פאבלו, אויפאלושי, אנטוניו לופז; אסונסאו, ראול גארסיה, סימאו, מקסי רודריגז; אגווארו ופורלהאן

ההרכב של ברצלונה, בזריזות:
    וואלדז; אלבס, פיקה, מארקז, פויול; טורה, בוסקטס, צ'אבי; מסי, הנרי ואטו;

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/09
  5. Stretford Ender Member

פלטתי אנחת רווחה רצינית כשראיתי שאוונס בהרכב. אני רק מקווה שהפציעה לא תשפיע עליו.
    אם אושיי היה במרכז ההגנה זה היה נגמר בשני פנדלים ושער עצמי...רק שישאיר את אגף ימין שקט. לא אמור להיות אתגר אדיר נגד קבוצה בלי שחקני כנף.

6. Number 8 Member

ארסנל עם ההרכב הכי חזק שהיא יכולה לעלות היום. בנדטנר במקום אדאביור הפצוע, דיאבי כקשר אחורי ואולי זה המשחק שהוא יראה מה הוא יודע, ולצערי כל אוהדי ארסנל, אבואה פותח. צריך לקוות שואן פרסי יעשה את המוטל עליו.

שיהיה לנו בהצלחה!

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער פשוט מדהים של ז'וניניו. איזה אומן. ודקה אחרי זה עכשיו בנזמה מחמיץ מול ולדס.

8. REAL MADRID Member

אינטר מאכזבת. בקושי ראיתי אותו בעונה האחרונה והייתי משוכנע שהיא הרבה יותר טובה ממה שאנחנו רואים היום. קמביאסו השחקן קישור-התקפה היחיד שמתפקד.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדינה קנטלחו!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

איזה שופט אנטי כדורגל!! כמה עצירות,כמה שריקות איזה תסכול יא אללה!

10. GRANDE LAZIO... Member

אני מחזיק ממוריניו כמאמן ענק, אבל לך תבין את העדפה שלו לשים את ריבאס ע"ח קורדובה. ריבאס שוחה מול שחקן בן 35, וברברטוב בכלל גובר עליו בכל מאבק וכדור גובה.

הוא, קמביאסו ומונטארי נראים לא קשורים לענף. לאינטר חסר מאוד מאוד עושה משחק, סטונקוביץ' וזנטי מעבר לשיא, וזה גם לא התפקיד שלהם.

אינטר אכזבה, אלמלא סזאר היא בפיגור 3-0 בהפסקה.
    עכשיו אני מבין למה היא הודחה פעם אחר פעם בשנים האחרונות.

11. Igi Member

אינטר בהחלט יכולה לרדת מהמחצית הזו עם אנחת רווחה. הסתכלתי על הזמן רק כשוייץ אמר שמתקרבים לסיום המחצית ולא האמנתי שעברו 40 דק' כ"כ מהר... בסה"כ משחק עם קצב טוב.

12. איגור .פ. Member

אני יגיב אך ורק על ליון - ברצלונה שזה מה שאני רואה

מחצית של 25-30 דקות מצויינות...

ליון יכולה להצטער על ההחמצות של בנזמה,ואלדז לא ראיתי מה קרה מול אספניול אבל ,הוא גרוע היום חוץ ממהלך אחד.

אם ליון לא מנצחת את המשחק בהפרש של 2-3 שערים היא פריירית.

עוד משהו קטן מסי לא יהיה ולא יתקרב להיות מראדונה,אי אפשר להשוות אותם בכלל.
    מסי צריך להשתפר ,הוא גם לא הכי טוב בעולם כיום.,מי שהכי טוב היום בעולם הוא רונאלדו.

מסי כולה בן 21 יש לו עוד לאן להתקדם.

לגבי השיפוט הגיע לגרוסו אדום אחרי 2 עברות שכאלו,ובכלל השופט רחמן בן רחמן.

13. Number 8 Member

יתרון מוצדק שלנו אבל בעקבות היכולת הטובה במחצית הראשונה, ציפיתי ליותר. אבואה כרגיל מעצבן ומתסכל אותי, בנדטנר לא מצליח להשתלט על אף כדור וסאנייה מגיח הרבה למעלה אבל איפה ההרמות המצויינות שכולנו רגילים לראות ממנו? אגב, אין ספק שהיה פנדל.

מקווה שנמשיך את היכולת הטובה במחצית השנייה.

14. Raulito Madridista

אני צופה במשחק בין אינטר ליונייטד ומידי פעם מעביר לערוץ הקיבוץ.
    הנה הרשמים שלי:

זה עניין של זמן עד שיונייטד תכבוש, אינטר ממש לא במשחק. הקבוצה של מוריניו לא בעטה אף לא בעיטות אחת נורמלית לעבר השער. יונייטד יכלה להוביל כבר בשער ואפילו שניים. ז'וליו סזאר כרגיל מספק הצלות טובות מאוד, גם הנגיחה של ברבאטוב וגם לבעיטה של גיגס מזווית קשה. רונאלדו פתח את המשחק בצורה נהדרת אבל לאט לאט נחלש, מה שכן, הוא עובר את סאנטון שוב ושוב. בסביבות הדקה ה-35 הייתה לרונאלדו החלטה שגויה - הוא העדיף להרים לפינה הרחוקה וז'וליו סזאר קלט בקלות. אדריאנו הוא זה שעושה את המשחק עבור אינטר, הוא היחיד שמתפקד שם בחלק הקדמי. כל המשחק של אינטר בנוי על עצירות הכדור הטובות של אדריאנו עם החזה, מסירה שלו אחורה, ואז מישהו בועט לשער מרחוק, בדרך-כלל זה נראה רע. מונטארי תפס יום חלש במיוחד. ההתקפה הכי מעניינת הסתיימה בהרמה לא טובה של מאייקון, שגם הוא מתחת לרמתו הרגילה. אינטר חייבת להבין שהיא לא יכולה להמשיך לשחק בהליכה, זלאטן לא יכול לעבור בלם כמו פרדיננד אם הוא לא רץ. וריבאס בלם חלש מאוד, למה קורדובה לא משחק במקומו?; אני מקווה שנראה שינוי באינטר, שחייבת להתחיל לחטוף כדורים בלי עבירות. יונייטד הגיעו ליותר מידי מצבים נייחים, ורונאלדו מתקרב.

ליון הפתיעה לטובה עד עכשיו, היא פשוט שוכבת על השער של ברצלונה, והיא עלולה להצטער על ההחמצות האלו, כי הקבוצה של גוארדיולה תתעורר מתישהו, היא לא תסיים משחק עם איום וחצי על השער. אין ספק שברצלונה לא מניעה את הכדור מספיק טוב וההתקפות שלה לא מעניינות עד עכשיו. היא צריכה להחזיק מעמד ולא לספוג את השני, למרות שיכול להיות במחצית השנייה ליון קצת תוריד הילוך. ז'וניניו כבש שער נהדר, אבל בחייאת, זו טעות של וואלדז, שתיקן את עצמו עם מיקום טוב בכדור רוחב. בנזמנה נראה קליל כאיילה ואני מקווה שנראה אותו מבקיע. הייתה לו בעיטה אחת מסובבת פשוט פנטסטית שנעצרה בקורה.

חבל על אתלטיקו שצריכה להגיד תודה שפורטו לא הספיקה לכבוש עוד אחד לפני סיום המחצית, היתרון של אתלטיקו דיי משקר. מזל שיש פורלהאן. הקולוצ'ונרוס פתחו את המשחק נהדר עם שער מוקדם שהיה נהדר, מהלך כדורגל יפה מאוד ומקסי כרגיל, לא מחמיץ במצבים האלו, אבל אתלטיקו הלכה אחורה ואחרי שער השיוויון בכלל לא יצרה אף מצב. ההגנה כרגיל עשתה את הטעות, ולא מדובר בסייטיארידיס אלא בפאבלו, שמפספס כדורי גובה על ימין ועל שמאל. אני זוכר טעות שלו בדרבי מלפני שלוש עונות. גם לאו פראנקו יכל לעשות יותר מהבעיטה שהייתה לא משהו, ליסאנדרו לא בעט מספיק לפינה אבל זה הספיק. אתלטיקו עם ההרכב הטוב ביותר שלה, גם אם פונגול ייכנס הוא לא יראה משהו אחר שאין לאתלטיקו. אתלטיקו צריכה עוד שער, זה לא יספיק.

הפנדל המדוייק של ואן פרסי, היה המצב הראשון המסוכן של ארסנל לעבר השער, לפי מה שראיתי מערוץ הקיבוץ. רומא הצליחה לעצור אותם עד עכשיו, כאשר ארסנל בעיקר הגביהה מצד ימין, אבל לא מעבר. ואן פרסי כרגיל הוא השחקן הטוב ביותר בארסנל. אני רוצה לראות את וולה נכנס בהמשך כדי להוסיף עוד קצת איכות למשחק של ארסנל, שמניעה את הכדור יפה. וולה יהיה טוב יותר מאבואה, ולדעתי ארסנל צריכה לעשות הכל כדי להבקיע עוד שער, 1-0 זה מאוד שביר לקראת הגומלין. מעניין מתי ווצ'יניץ' ייכנס בשורות רומא, שלא בעטה לשער פרט לניסיון לא מוצלח של טוטי.

15. guyholl Member

רק בנס לא יצאנו כאן עם שלישיה. הגנה פשוט מסננת, ההתקפה לא קיימת ורק הקישור עוד מתפקד. אני מאוד מקווה שבארסה תצא מהפסקה באותה צורה בה סיימה רק קצת יותר חדה ואז אפשר להשוות ולעשות מהפך.