אלופות יום ג': מילאן מפסידה לריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏19/10/10.

1. אלי מתחן Member

היה לי קצת עצוב לראות את סיידורף פירלו וגאטוסו, שרק לפני 3 שנים שחטו לקישור של מנצ'סטר את הצורה נראים כמו שהם נראו. מילאן מזכירה את ריאל של לפני שנתיים. יש לה מספיק כישרון בחלק הקדמי בשביל לנצח קבוצות חלשות ממנה, אבל מול קבוצות טובות היא כמעט תמיד תהיה הרבה פחות טובה.
    ההגנה של ריאל הייתה מדהימה (ביחס לריאל כמובן), אם זלאטן ופאטו לא מצליחים להתקרב בכלל לשער שלך, כנראה שאתה עושה משהו טוב.
    חוץ מזה, אוזיל כרגיל ענק, כריסטי מדהים אותי כל פעם מחדש כמה הוא רוצה ואיזה מקצוען ענק הוא, חוץ מהם השאר היו במשחק סביר, חוץ מדה מריה שמאוד מזכיר לי את כריסטיאנו של תחילת הקריירה במנצ'סטר, אולי קצת יותר מלוטש. אני מקווה שמוריניו יצליח לפתח אותו להיות שחקן שתורם לקבוצה מעבר להברקות אישיות.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמליה היה טוב היום והציל אותכם מספר פעמים, המאמן שלכם חשב שבואטנג ופלאמיני צריכים לפתוח על הספסל אז לא צריך להחשיב אותם כנעדרים, פאטו פתח והגנת ריאל גרמה לכך שלא יהיה מורגש ואיזה שינוי כבר יכל לעשות אמברוסיני...

ריאל קבוצה הרבה יותר טובה שניצחה היום רק 0-2, גם את ההרכב החזק של מילאן היא מסוגלת לנצח בטח שמשחקים במילאן שחקנים כמו רוביניו ורונאלדיניו שמהם נשאר רק השם, בואטנג הטיפש שאפילו לא היה השחקן הכי טוב במרכז הקישור של פורטסמות' החלשה של גרנט ושחקנים גמורים כמו סיידורף, גאטוזו, זמברוטה ואינזאגי.

3. 亚历山大帕托 Member

תודה שהסברת, לא הבנתי לאן כולם נעלמו. אני אומר שלאור הנסיבות ואיך שהגענו למשחק, הייתי מסתפק בתיקו מאופס. טיאגו סילבה היה עושה את כל ההבדל לבדו. בעיטה חופשית שנכנסה בגלל סיידורף, ושער מהיר לאחר מכן בדיפלקשן. זה כל מה שריאל יכולה נגד אין-הגנה שלנו? הייתי מפחד לפגוש קבוצות קילריות כמו צ'לסי ובארסה במצב כזה, לא ריאל.

אנחנו כבר שנים פחות טובים מכל הקבוצות הגדולות. צריך פשוט לבוא ולהיות יותר טובים בערב נתון.

4. Raulito Madridista

אזהרה: סובייקטיביות נוטפת.
    לפי הדיבור שלך אפשר לחשוב כאילו ריאל נחה אחרי השער השני. רק בנס לא ספגתם רביעייה. זה שהכדורים לא נכנסו לא אומר שהפסקנו לשחק, הייתה תנועה רק לעבר השער של מילאן. מה עם המצב שפפה החמיץ בשלומיאליות כשהשוער שלכם כבר שוכב? רונאלדו בועט לשמיים מתוך לרחבה? אני מציע שלך תראה את התקציר ואז תחזור. או שבעצם לא, אתה לא חייב
    ומה אדון טיאגו סילבה קשור ליכולת העלובה שהפגינו פאטו וזלאטן? אחרי השער השני היו עוד 75 דקות ולהוציא את הבעיטה האדירה של פירלו, היחיד שגרם לקסיאס לזנק זהו רוביניו המושמץ שנכנס לקראת הסיום כמדומני.
    גם אם ריאל הייתה מנצחת 5:0 - בארסה וצ'לסי הן עדיין קבוצות טובות ממנו.

לגבי ארסנל - בשלב הבתים היא תמיד הקבוצה הכי חלשה במפעל. היא אלופה לתת חמישיות לקבוצות בדרג ב' ולשחק כאילו מדובר בפלייסטיישן. רק חבל שהאוהדים התרגלו שאחר-כך היא עפה. אני מניח שאוהדי ארסנל שמחו, חלקם, אפילו בשער של אדוארדו. לפחות במאש כל מי שהיה קפץ.

5. alexshw Member

לא זכור לי בית כל כך חלש בליגת האלופות, כמו שיש העונה לארסנל.
    אף יותר חלש מהבית שלה בעונה שעברה.

ריאל מדריד דורסת את מילאן הזקנה והפאתטית.
    ובכלל הכדורגל האיטלקי פשוט חלש. עם כל הכבוד לאינטר.
    הזכיה שלה נראת לי מקרית ובכל מקרה אין בה שום דבר איטלקי חוץ מהשם.
    לעיתים כשאני מסתכל על כדורגל איטלקי, כאילו לא עברו 10 שנים.
    עדיין טוטי ועדיין דל פיירו ועדיין אינזגי ונסטה - שחקנים בולטים(אינזגי לפחות עד לפני שנה-שנתיים).

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/10
  6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הגזמה, לדעתי הבית של באיירן מינכן הרבה יותר קל. בכל מקרה באמת לא ציפיתי שארסנל ככה תדרוס את היריבות. בראגה היא ללא ספק הקבוצה הכי עלובה שהגיעה לאמירייטס העונה (ובכלל הפורטוגליות מתפרקות אצלנו בבית בקביעות, פורטו חטפה אצלנו רביעיה וחמישיה) והם גם התבזו בבית מול שחטאר, לא ברור לי איך הם העיפו את סביליה. מצד שני שחטאר קבוצה טובה מאד שעד המשחק אתמול לא ספגה יותר משער אחד במשחק, הם עושים חיל בליגה האוקראינית ובינתיים גם בשלב הבתים, אבל כנראה שהקצב של ארסנל באמירייטס זה גדול עליהם. בסדר, שחטאר לא הראשונה שחטפה אצלנו העונה, בחוץ זה יהיה סיפור שונה אבל אם מנצחים שם אז כמובן שהסיפור גמור מבחינתנו ואפשר לתת לשחקנים מנוחה ולצעירים הזדמנות.

7. xavi6 Member

כאוהד כדורגל, באמת שכאב לי לראות את מילאן אתמול. ריחמתי על ההגנה שלה. רחמתי על שחקנים מנוסים כמו גטוסו ונסטה שצריכים לשחק עם ילדים. זה לא מה שהיה פעם, צריכים היום שחקנים שיגבו את נסטה וגטוסו, אבל במקום זאת הם עדיין ממשיכים לסחוב את הקבוצה במקום שיסחבו אותם. "הצערת" הקבוצה אולי עובדת בחלק ההתקפי עם פאטו ורוביניו, פלאמיני ובואטנג בקישור, אבל יש גם צד שני, ההגנה. שיתחילו לעבוד שם.

8. alexshw Member

בכל זאת בבית של באיירן יש את רומא וגם את באזל שיותר מנוסים מפרטיזן או בראגה בליגת האלופות.
    שחטאר הגיעה לדרג ב' רק בזכות הזכיה בגביע האופ"א.

9. 亚历山大帕托 Member

נו, ואיך אתה קורא לסיומות האלה? היינו מוכנים לספוג רביעייה, לא היתה קבוצה שתכבוש רביעייה. ההחמצות והשטויות של דה מאריה אלה הבעיות שלכם, ואם לשפוט עפ"י אתמול כשהייתם במיטבכם, אז אני לא מפחד לקראת המפגש החוזר. צ'לסי ובארסה היו היו שמות 5:0 בביתן מול מילאן של אתמול, ריאל לא.

איך טיאגו סילבה קשור להתקפה? תראה בסאן סירו.

10. Ampelmann Member

כנראה שיש סיבה לזה שדווקא אתמול נפוצו שמועות שבריאל רוצים להפרד מפפה. המחליף הראוי כבר הראה אתמול בברנבאו שיש לו את מה שצריך כדי למלא את מקומו של הפורטוגלי לפחות במה שקשור בתיקולים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/10
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאריו פרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    הגיע הזמן שיחליף את החולצה ל balzaretti in nazionale :aaa15:

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם רוצים לבדוק את מה שכתבתי אחרי המחזור השני אני חושב שאני כרגע די צודק. מילאן לדעתי תעבור מהמקום השני לשלב הבא, אבל היא לא תשרוד את שלב הנוק אאוט הראשון. נגד אייאקס ראיתי כמה שחקנים שפשוט בלטו בחולשה שלהם. דעתי היא רק ששחקנים כמו גאטוסו ונסטה כבר נמצאים בשלהי הקריירה שלהם. במשחק בארינה היו אלו זלאטן ורוביניו שהצילו את הקבוצה מהפסד. בלעדיהם אני חושב שאייאקס היו מנצחים.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לראול יספיק שער אחד בלבד כדי לשבור את התיקו שהוא וגראהרד מולר האגדי נמצאים בו.