אלופות: טוטנהאם מנצחים במילאנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏14/2/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פאלמיני היה צריך לעוף על טיל מהמשחק.אחת העבירות הכי מגעילות שראיתי...והעיקר שאוהדי מילאן פה אומרים שזה מקסימום צהוב ואחרי זה כל היום מתלוננים על השיפוט בליגה האיטלקית.

2. StevieG Member

התחשק לי להקיא מהתיקול של פלאמיני. אם אופ"א לא מרחיקה את גאטוסו מלפחות 2-3 משחקים אחרי מה שהיה פה היום זו תהיה שערורייה. חבל שמדברים רק על זה, כי כדורגל לא היה היום.

3. 亚历山大帕托 Member

גם עבירה וגם נבדל (נדמה לי). בטח שצריך להיפסל.

אני אפילו לא אבכה על הפנדל שלא נשרק. אנחנו לא צריכים את המפעל הזה. הבקשה היחידה היא לא לספוג תבוסה בלונדון, זה הכל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/2/11
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער של זלטאן בהחלט לא חוקי, דחף את דוסון וגם היה באופסייד אם אני לא טועה. פלאמיני גם היה חייב לקבל אדום היום על התיקול שלו, למרות שהוא הגיע לכדור, הוא פשוט צלל עם שתי רגליים קדימה ולדעתי זאת עבירה שהוא ראוי להיות מורחק בגללה.

5. Wave Member

אגב, למי שתהה מה קרה שם בסוף, מ-BBC:
    2142: Wowzers. AC Milan midfielder Gennaro Gattuso has gone mad. The Italian greets the final whistle by marching straight over to assistant Tottenham coach Joe Jordan and head-butting him. Incredible. The two benches clash as a result as Gattuso is pulled away, but still he tries to get at the Tottenham bench. Absolutely staggering from the veteran midfielder. What's the Italian for bad loser?

הוא צריך להודות אם הוא יורחק רק מהעונה הנוכחית. גועל נפש.

6. Ryan Giggs11 Member

עומר,
    בייל ולנון לא משחקים באותו אגף, בייל שמאל ולנון ימין.

איזה שופט אופס, איך מילאן נשארו אם 11 שחקנים גם גאטוסו לא יודע.
    פלאמיני בתיקול גועלי וגאטוסו(שחקן שאני מאד מחבב)היה חייב היום גם לסיים את המשחק(אדום ישיר או שני צהובים-תבחרו אתם), חבל שהוא קיבל רישיון להרביץ היום, גם על מה שעשה לספסל של טוטנהאם וגם על הדחיפות של קראוץ', הגיע לו שקראוץ' נכנס בו אחר כך.
    שאפו אדיר לתרנגולים על הופעת חוץ מעוררת כבוד בסאן סירו וחוזרת עם תוצאה חלומית לליין, רק שלא יהרסו לעצמם.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאילו שלספרס לא היו חסרים שחקנים.
    פציעות זה חלק מהמשחק, קבוצות גדולות בונות סגלים רחבים בדיוק בשביל ימים שכאלה ועומס של מספר תחרויות ביחד.

8. Rudess Member

אתה קצת מעליב את מודריץ', למרות שהוא עדיין צעיר, יש לו הרבה יותר כדורגל מסקולס.

ובקשר למחצית השנייה, מילאן נראתה שונה לגמרי, ההוצאה של סיידורף והעצבים של גאטוסו העירו את הקבוצה הביתית. גומז לקח שני שערים בטוחים מנגיחות ואז הגיעה הפריצה הנפלאה של לנון שהשאיר באומנות לקראוץ' שלא יכול היה להחמיץ.

לפלאמיני הגיע אדום על הכניסה הפראית בצ'ורלוקה, 2 רגליים קדימה, בושה שהוא נשאר על המגרש עדיין. גם לגאטוסו הגיע אדום במחצית השנייה על כך שהוא לפת את הגרון של ג'ו ג'ורדן (העוזר של רדנאפ), אך השופט לא הוציא שום כרטיס. בסוף המשחק כאשר גאטוסו הבין שזה המשחק האחרון שלו העונה בצ'מפיונס , הוא רץ שוב לג'ורדן ונתן לו נגיחה בפרצוף. פשוט מכוער,מגעיל ומבחיל. אני מקווה שאופ"א תשעה את גאטוסו להרבה זמן בעקבות האירועים במחצית השנייה ובסיום המשחק.

טוטנהאם השיגה את שער החוץ כמו שציפיתי, בבית לדעתי היא תסיים את העבודה ותעלה לרבע הגמר.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני הכי שונא במשחקים כאלה זה חבורת החכמולוגים שישר באים ועושים משוואות לוגיות אידיוטיות על איכות ליגה. די כבר. כשטוטנהאם מנצחים את מילאן בסאן-סירו זה ליגה האיטלקית, וכשטוטנהאם מנצחים את ארסנל באמירויות זה מה? וכשמילאן משחקת חרא מול לצ'ה ודומותיה (כי זה תמיד מה שקורה כשסיידורף על המגרש העונה), מה זה אומר? שהסרייה B טובה יותר מהסרייה A? תעשו טובה ותתרכזו במשחק. יותר מזה קצת גדול עליכם.

טוטנהאם אחלה וכל הכבוד להם. דיברו הרבה על ההתקפה שלהם, אבל הם עמדו היום נהדר בהגנה. לא יודע אם ראויים לניצחון כי כל קבוצה נתנה מחצית אחת טובה, אבל בשביל קבוצה שנמצאת לראשונה במעמד הזה אני חושב שאפשר לומר שמגיע להם פה יותר מנקודה אחת בודדת. כל עוד האוהדים שלהם ישארו עם רגליים על הקרקע ולא יתפסו תחת כמו אוהדים של כמה קבוצות אחרות, שיהנו כמה שיותר במפעל מצידי. מגיע להם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/2/11
  10. Carlo Zampa Member

אין שום קשר להגנה כאן. לנון באחד על אחד, בטח שהוא יעבור את הבלם שלו. בלמים גם לא ממש נמדדים באחד על אחד(בטח לא מול שחקן יותר מהיר ממוריס גרין על מגרש פתוח). אין מה להאשים את ההגנה של מילאן על אי עצירת לנו, משהו שאף הגנה לא הייתה מצליחה לבצע אלא אם כן לנון הורס לעצמו, אבל המצב שיצרו לו זה אשמתם.

11. Ryan Giggs11 Member

:aaarofl: :aaarofl:
    הוא מעליב את מודריץ' ואתה מעליב אותנו.

12. Muurad Member

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהוא שיחק חצי חלוץ מאחורי ואן ניסטלרוי, סקולס הראה יכולות כדורגל נטו אדירות, כאלה שמודריץ' עוד לא הראה בקריירה שלו. מאז שהם הביאו את רוני הוא לקח צעד אחורה ומילא תפקיד סולידי יותר, בטח שאחרי שגם רונאלדו וטבז נכנסו לעניינים.

14. 亚历山大帕托 Member

בייל.
    גאון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx רגע, לא אמרתי שאין לנו סגל לליגת האלופות?

15. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx