אלופות: טוטנהאם מנצחים במילאנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏14/2/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חברה, בבקשה לשמור על רמת דיון ולהתעסק בנושא התגובות ולא בזהות הכותב.

2. riquelme1 Member

רוזנר, ולנסיה נחלשה רק על הנייר, בפועל הקבוצה עוברת עונה טובה יותר מבעונה שעברה עד עכשיו(מבחינת צבירת נקודות בליגה), ובליגת האלופות כבשה הכי הרבה שערים(ביחד עם טוטנטאהם).

בכל מקרה, כמו שאמרת שאלקה היא קבוצה לא צפוייה, וחסר יציבות, מצד אחד היא קבוצה שביום נתון יכולה לעושת צרות לכל קבוצה באירופה, ומצד שני יכולה להראות כמו קבוצה דרג ג' וד'.

בכללי, אני חושב שולנסיה קבוצה איכותית יותר משאלקה, שעוברת עונה טובה יותר, אבל אני חושב שאין כאן פיבורטית והמשחק הזה הוא די שקול, ולנסיה קבוצה שמתקשה בבית שלה לעיתיים, וגם ההגנה שלה לא מספיק טובה, הקבוצה נמצאת בכושר נהדר בליגה, אבל הניצחונות תמיד באים קשה, ובשלב נוקאווט זה קריטי מאוד.

חוץ מיזה יש לה מאמן בינוני ביותר, לעומת מאגת' שפה ההיתרון הוא ברור לטובת הגרמנים.

בכל מקרה, ולנסיה מגיעה עם סגל מלא היום, חוץ מדוויד אלבלדה שמושעה, לאמארי יש כאב ראש לא קטן היום בנוגע להרכב.

3. Carlo Zampa Member

ציפיתי מהמילאנזים להתזק לקראת האלופות אבל כנראה שכל כך הרבה שנים לראות את אינטר שולטת באיטליה הספיק לה, עשו בדיוק הפוך. אין ספק שהליגה חשובה יותר, ועם זאת, אין לי ספק שלצמד המשחקים האלה מול התרנגולים הם יעלו במוטיבצית שיא שאין להם בליגה חוץ מהדרבי. זלאטן יתן הכל כדי להגיע עד הסוף.
    בלי גארת' בייל יהיה לטוטנהאם קשה מאוד, אבל יש לה קצת כישרון כדי להפתיע.
    קבוצות שאני די אוהב ולא אכפת לי מי תעלה, רק שהמפגשים יהיו בהתאם לציפיות של כדורגל ברמה גבוהה.
    אי אפשר בלי הימור - ניצחון בהפרש 2 לחבורה של אלגרי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/11
  4. 亚历山大帕托 Member

כרגע מסתמן כי אלה יהיו ההרכבים:

MILAN (4-3-1-2): Abbiati; Oddo, Nesta, Yepes, Antonini; Gattuso, Thiago Silva, Flamini; Seedorf; Robinho, Ibrahimovic
    A disp: Amelia, Abate, Legrottaglie, Papastathopoulos, Jankulovski, Pato, Merkel

TOTTENHAM (4-4-1-1): Gomes; Corluka, Gallas, Dawson, Assou-Ekotto; Lennon, Palacios, Pienaar, Kranjcar; Van der Vaart; Crouch
    A disp: Cudicini, Hutton, Woodgate, Modric, Sandro, Pavlyuchenko, Defoe

5. 亚历山大帕托 Member

* אבאטה במקום אודו בסופו של דבר.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כולם חיכו למשחק בעיקר בגלל בייל, גארת' בייל אולי הגורם המשמעותי שבזכותו טוטנהאם נתנה כזה שלב ראשון מרשים, הוא הפך לשחקן שעושה רושם שאין פיתרונות אליו, ואם הוא היה היום משחק.. ללא ספק מדד העניין היה הרבה הרבה יותר גבוה.
    אבל גם ככה זה יכול להיות ערב מעניין, מילאן איכותית ומנוסה, פוגשת את טוטנהאם הנמרצת וחסרת הניסיון, גם ללא בייל וללא מודריץ' שהבנתי שלא הכי כשיר, יש לטוטנהאם את הכלים לעשות צרות למילאן, לנון ביום טוב קשה להתמודד איתו, ואן דר וארט עושה את ההבדל העונה לא פחות מבייל, אם דפו היה פותח אני חושב שטוטנהאם הייתה יכולה להיות יותר מסוכנת.
    היום, בסן סירו, המפתח היא ההגנה של טוטנהאם, מילאן תחפש את הניצחון בכל הכח, וההגנה של טוטנהאם תצטרך לשמור ב-700 עיניים על זלאטן במיוחד ורוביניו. אני בטוח שבמילאן יודעים שבליין יהיה סיפור אחר וקשה הרבה יותר, מילאן תחפש היום להשיג תוצאה משמעותית, ויהיה מאוד מאוד מעניין.

7. johnnie walker Member

8. 亚历山大帕托 Member

מי זה הליצן הזה, שגיב פרידמן?

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם סאנדרו עולה במקום קראנצ'ר בשונה מההרכב שרשמת.

10. דנידין Member

ההתרגשות בשיאה, אני חנוק ולא מסוגל לדבר!

http://www.heidschnuckenpower.de/Bildersammlung/Lustige_Bilder/Schalke-Smiley.Xxx

11. Valencia_MyLove Member

נקווה שיהיה משחק מעניין

12. johnnie walker Member

עמוד הפייסבוק שמאגאת פתח לעצמו עקב מחאות האוהדים נגדו:

http://www.facebook.com/?ref=home#!/f.magath

"יש לנו צאנס טוב להגיע לרבע הגמר, החזיקו לנו אצבעות.."

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. xavi6 Member

תיקון קטן שמאוד הציק לי-ראול לא כבש בשום גמר מול ולנסיה בעונת 2004. זה היה קצת לפני, בשנת 2000...

14. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx לאמליה 4 הופעות, 9 ספיגות. לא שוער רע, אבל איזה נאחס...

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שהבין על מה אבייטי נפצע שיגיד כי אני לא שמתי לב לכלום שקרה לו בראש, אני ראיתי את המכה של קראוץ' אבל לא לראש...אולי זה היה בהתקפה אחרת?

בכל אופן ברבע השעה הראשונה בסאן סירו זה נראה כאילו אני רואה אינטר נגד צ'לסי מהשנה שעברה, שטוטנהאם, בתפקיד צ'לסי, לא פייבוריטית, בניגוד לבלוז, עושה ככל העולה על רוחה במגרש החל משריקתו, רק ההבדל הקטן הוא שאינטר ב-10 הדקות הראשונות היתה מצוינת וכבשה ואז הלכה להתגונן ומילאן עד עכשיו לא עלתה על כר הדשא, למזלה, טוטנהאם עדיין לא מצליחה לייצר מחץ עם כל הכבוד לקראוץ'. אהרון לנון חוגג על אנטוניני כאילו זה יום ההולדת שלו...מביך.

אגב זיפזפתי שניה לראות את הגול של ולנסיה, ההגנה של שאלקה פשוט בדיחה, שחקן אחד בין 4 שחקני שאלקה, בפינה הקרובה, בקלילות...עוד המחשה כמה שאלקה, שהיתה חלק מהבית של הפועל, פשוט קבוצה גרועה השנה, בטח נוכח כל התחלופה שהיתה שם בקיץ.