אלופות: טוטנהאם מדיחה את מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏8/3/11.

1. 亚历山大帕托 Member

רוביניו פח ובושה למדים שלנו.

2. riquelme1 Member

1-1 מגול של פארפן בבעיטה חופשית מושלמת, להוציא את זה שאלקה בקושי מסכנת את השער, והשופט מסריח יותר מדי, עם פאולים שלא נשרקים לטובת ולנסיה, וכל פאול קטן על שחקן שאלקה הוא שורק, היה גם פנדל ברור לולנסיה שאפילו לא הראו הילוך חוזר שלו.

מאטה כרגיל בקושי מורגש ולא עושה כלום בהתקפה, באנגה וטופאל אדירים, אדוריז גם חלש, האיטיות שלו מונעת מימנו להיות חלוץ גדול באמת, אמארי חייב להכניס את סולדאדו או ג'ונאס שהם יותר מסוכנים מהצב הזה.

סה''כ ולנסיה קבוצה איכותית יותר, ההגנה של שאלקה איטית, ולנסיה צריכה לעבור.

3. Valencia_MyLove Member

1-1 בגרמניה
    משחק לא רע בכלל למרות שמאטה ופאבלו הרננדז מאוד חסרים לי בהתקפה ציפיתי מהם ליותר לעומת זאת חואקין משחק לא רע

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי רוביניו הבלוף, איזה עגלה...

טוטנהאם בפאניקה מוחלטת.

5. riquelme1 Member

פאבלו נהדר, מאטה כרגיל על תקן נעלם, כל כך לא משפיע, כל כך רך.

אבל אצל אמארי הוא באנקר, ומי שצריך לצאת הוא אדוריז במקום סולדאדו.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חייב לציין שמאוד מפתיעה אותי השליטה של מילאן במרכז השדה, לא בגלל השחקנים שיש לה, יותר בגלל החוסר תגובה מצד טוטנהאם. נראה שלא חסר הרבה לאיטלקים כדי לכבוש הערב, ולדעתי אם המשחק ימשיך גם באותה המגמה השער יבוא. טוטנהאם מנסה להסתמך על כדורים ארוכים לקראוץ' ומתפרצות שכרגע לא ממש עובדות.

אגב, יכול להיות שהשידור אתמול היה כל כך גרוע שהפעם אני באמת נהנה לשמוע את וויץ את מסעדן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/11
  7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעתיק כמעט מדויק של המשחק בסן סירו, רק שפה מילאן טובים אפילו יותר. טוטנהאם פתחו לא רע אבל בסיכום המחצית מילאן שווה 1-0 לפחות. אני מקווה שהיא תשיג את זה, בכל מקרה הכדורגל תאווה לעיניים היום.

8. Quaresma Member

רוביניו פח אשפה..

9. Rudess Member

משחק מצוין של מילאן במחצית הראשונה, שליטה די ברורה של האיטלקים שלוחצים נהדר את טוטנהאם אבל חסרים רגל מסיימת. גאלאס הציל את טוטנהאם משער בטוח. טוטנהאם פשוט לא נמצאים על המגרש במחצית הזאת חוץ מואן דר וארט עם שתי בעיטות מחוץ לרחבה, וכנראה שהיתרון מהמשחק הראשון גרם להם לחשוב שהם באים לטיול היום.

מצד אחד מילאן יכולה להיות מאוכזבת שהיא לא כבשה במחצית כל כך טובה שלה, מצד שני קשה לי להאמין שנראה עוד מחצית כזאת חלשה של טוטנהאם. המפגש פתוח מאד ולמילאן לאור המחצית הזאת יש סיכוי ממש טוב. חבל שהם לא שיחקו ככה במשחק הראשון.

10. Valencia_MyLove Member

אני לא כל כך הרגשתי את פאבלו במחצית הזו
    ומאטה באמת חלש כבר תקופה די ארוכה אבל מה שטוב בו זה שיש לו את היכולת והמהירות לתת לפעמים מהלך שיצור גול

לגבי אדוריז אתה צודק הוא איטי קצת וסולדאדו שהוא קצת יותר מהיר יהיה יותר מתאים פה

11. zoharco Member

במשחק הראשון אחד הקשרים שלנו היה בלם והשניים האחרים גם לא ידועים כשחקנים טכניים במיוחד.

12. Rudess Member

נכון ואני זוכר שגם כתבתי את זה בדיון אז. חוץ מזה במשחק ההוא פאטו לא פתח בהרכב.

13. Ian Wright Member

בואטנג פשוט אדיר לדעתי. איזה הבדל אצל מילאן שהוא בקישור אבל חסר למילאן הפליימיקר הזה. לא יודע כמה קסאנו כזה ואם פירלו עוד מסוגל להמשיך לסחוב אבל צריך לחשוב על זה לקראת העתיד בכל מקרה.

נכון שהמשחק בשליטת האיטלקים אבל עם כל זה טוטנהאם הגיעו לכמה מצבים לא רעים מחוץ לרחבה אבל בייל חסר להם בצורה נואשת. פינאר לא עושה כלום והם צריכים להתחיל לשחק דרך האגפים והוא פשוט נתקע באמצע.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם לא בפער ניכר, אך מילאן היא זאת שמכתיבה את הקצב. בסך הכל מחצית נהדרת שלנו, רק חבל שעדיין לא הבקענו. רוביניו לא מספיק חד וממשיך להיעלם במשחקים גדולים. במחצית השנייה, פאטו וזלאטן צריכים להיות יותר פעילים בתקווה לניצחון.
    אבאטה ענק.

15. Mellow29 Kopite

בואטנג ממש מרשים אותי גם. הוא מאוד נייד ומעורב. בקצב הזה אני לא רואה הרבה סיבות של טוטנהאם להיות אופטימיים - הם חייבים לשחק בבית יותר התקפי למרות שניצחו 1:0 בחוץ. גם אם יעלו, לא תהיה להם הפריבילגיה של לשחק בשלב הבא בבית באותה צורה כמו בחוץ...