אלופות: טוטנהאם מדיחה את מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏8/3/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון, אבל עדיין לא כמו מילאן, ולא בצורה מאסיבית בשלבי הנוק אאוט.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/11
  2. alexshw Member

סבבה, אבל זה גם היה נכון למפגש הראשון.
    ואת הסטטיסטיקה של הקבוצות שמנצחות משחק ראשון בחוץ כולם יודעים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Raulito Madridista

גם היום יש בהחלט מה לראות בטלוויזיה גם אם אתרי הספורט לא 'קדים קידה' לעבר אחת מהקבוצות. יהיה מעניין הערב.

אומנם מילאן עומדת לזכות באליפות איטליה דיי בהליכה, קצב הנקודות שלה טוב והיא לא נותנת לאינטר באמת להתקרב - אבל בליגת האלופות היא מאוד לא הרשימה ואולי דווקא היא מסמלת את החולשה של הסרייה א'. למילאן יש את יתרון המסורת על פני טוטנהאם ואיברהימוביץ ופאטו מאוד מסוכנים - אבל כדי לחלוף על פני טוטנהאם שבאה עם יתרון משמעותי מהמשחק הראשון - היא תצטרך לעבוד קשה. אני מקווה שבייל יהיה תוספת כוח משמעותית לטוטנהאם שבמשחקים האחרונים קצת מזייפת.

שאלקה השיגה מקדמה יפה מהמאסטייה אבל אם היא לא תיהיה זהירה - היא תודח בכל-זאת. ולנסיה מסוגלת לנצח את שאלקה בחוץ כי הקבוצה של מאגאת היא כמו נדנדה. אני מאוד מקווה שזה לא יהיה משחקו האחרון של ראול בליגת האלופות. אולי יגידו שאני לא אובייקטיבי - אבל ראול בזמן האחרון השחקן הטוב ביותר בשאלקה, הוא עושה המון. הונטלאר למשל שובת מהבקעה כבר זמן רב. אם ראול ינשק גם הערב את הטבעת ויכוון וינהיג - שאלקה תמשיך הלאה. מבחינת אוני אמארי - הייתי רוצה לראות הרכב יותר התקפי שלו - דגש על שני חלוצים כי ההגנה של שאלקה לא חומה, נגדיר את זה ככה.

4. Ian Wright Member

מצד שני(ואני עדיין נשאר בדעה שלי לגבי טוטנהאם בלי כל זלזול למילאן כי ראיתי אותם בליגה האיטלקית והם משחקים כדורגל טוב) כ"כ מתאים לקבוצות איטלקיות להתחיל לספק את הסחורה בשלבים האלה וללכת עד הסוף. אותה אינטר הגדולה של עונה שעברה בקושי עברה את שלב הבתים

5. 亚历山大帕托 Member

TOTTENHAM: Gomes, Corluka, Gallas, Dawson, Assou-Ekotto, Lennon, Sandro, Modric, Pienaar, Van der Vaart, Crouch

MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski, Boateng, Seedorf, Flamini, Robinho, Pato, Ibrahimovic

6. riquelme1 Member

ההרכב של ולנסיה:

גוייטה,
    מאת'יו, קוסטה, נאבארו, ברונו
    הרננדז, באנגה, טופאל, חואקין
    מאטה
    אדוריז.

סה''כ הרכב טוב, מפחיד אותי נאבארו האיטי, ומפחיד אותי מאטה שכהרגלו בטח יתפוס יום חלש, וגם היתי מעדיף את סולדאדו במקום אדוריז.

אבל נקווה שיהיה בסדר. amnut valencia

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כי זו אותה קבוצה עם אותו מאמן על הקווים ולא ליצן שהחריב קבוצה מהליגה שלך, ועם מסדר פצועים שאם היה קורה בטוטנהאם קבוצת המילואים היתה עולה לשחק כל העונה...

עם כל הכבוד לטוטנהאם, לא אתפלא בכלל אם מילאן תעבור היום, השלישייה בחוד בכושר מעולה, וגם ההגנה של מילאן טובה. מה יהיה בקישור עם כל החיסורים, זו שאלה.

8. שלו Guest

ההרכב של שאלקה:
    Neuer; Uchida, Höwedes, Metzelder, Escudero; Farfán, Kluge, Matip, Jurado; Raúl, Gavranović.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/11
  9. 亚历山大帕托 Member

"דה רוסי ידוע כשחקן מלוכלך" - איציק זוהר.

תמות הלילה באש.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שלושה איטלקים בהרכבה של מילאן, אני יודע שהנתון הזה הוא עקב היעדרויות למיניהן, אך בכל זאת הוא גורם לי לאכזבה ולא נעים לעין.
    FORZA MILAN, DO IT FOR GATTUSO

11. Ian Wright Member

דיברתי אך ורק על העונה שעברה. אינטר עלו בכלל מהמקום ה-2 משלב הבתים(היו ביחד עם ברצלונה).

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה הרבה מזל שעלינו, אבל משם הפכנו להיות קבוצה טובה שהתחברה לה.

טוטנהאם יכולה למצוא את עצמה עולה לשלב הבא הערב ומבחינתה כל הגרלה מלבד יונייטד, בארסה וריאל היא הגרלה שהיא מסוגלת לעבור אפילו לחצי הגמר, בתנאי שתעשה הערב את העבודה, אבל אני בכלל לא בטוח שהיא תעבור.

13. alexshw Member

זה דווקא צריך לגרום ליותר אופטימיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

14. riquelme1 Member

1-0 ולנסיה.

כדור מצויין של טופאל!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראו איזה קטע, קראוץ' דווקא כן שמע את השריקה, הקפיץ פעמיים ובעט לשער ולא רע צהוב...מסתבר שאפילו דה בלייקר שעזר לבארסה בשנה שעברה הצליח להפעיל את שיקול הדעת.

21 דקות מאוד שקולות, טוטנהאם לא פתחה עם הלחץ של לפני שבועיים, מנגד מילאן עם כמה שינויים הכרחיים בהרכב, קיבלה בחזרה את בואטנג, פאטו פותח לשם שינוי ודווקא שולטת במרכז השדה וטוטנהאם יותר מתגוננת ומחפשת בכדורים ארוכים/מתפרצות מהירות. מעניין הערב בליין.

המשחק הזה מזכיר לי מאוד את הגומלין של ארסנל נגד ריאל מדריד לפני 5 שנים אחרי שהתותחנים ניצחו בברנאביאו עם אותו גול אדיר של הנרי ואז בהייבורי, ריאל שהיתה חייבת לנצח, באה, תקפה ושלטה במרכז השדה וארסנל התגוננה רוב המשחק ונגמר 0:0 והם המשיכו שלב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/11