אלופות: ושוב, ריאל בחוץ כבר בשמינית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏10/3/10.

1. Dimitar Berbatov Member

ניצחון החלש על העשיר, ניצחון המכוער והלא מושך על פסגת הסקסיות, על הגבר המושלם - גם עשיר וגם יפה תואר. אני זוכר ברגע ההגרלה הרבה אוהדי ריאל מזלזלים בצרפתים, מדברים על הגרלה קלה - ליון קבוצה עם סגל שאסור להפסיד והנה השחצנים אוכלים את הכובע. פעם שישית (שישית עמי) שריאל עפה בשמינית.
    רונאלדו, מתגעגע? :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  2. wayne-rooney Member

מה הקשר לליגה הספרדית? ריאל אנסו את ליון במחצית הראשונה ורק בגלל היגואין לא הובילו 3-0. ואני לא סתם כותב 3-0, היגואין החמיץ מול שער ריק (החמצת העונה לדעתי) ופעמיים העדיף ללכת לבד במקום להשאיר את רונאלדו מול שער ריק ופעם נוספת מול שוער. היגואין הוא האשם היחידי בהפסד של ריאל. פשוט ככה.

3. riquelme1 Member

טעות, 6 שנים. אבל ריאל מדריד של העונה שעברה, וריאל מדריד של העונה הם קבוצות שונות לחלוטין, ריאל מדריד ניצחה העונה 12 משחקים מתוך 12 המשחקים שלה בבית, אף קבוצה לא הוציאה מימנה אפילו תיקו, ריאל מדריד כבשה העונה בליגה הספרדית למעלה מ65 שערים ב25 מחזורים, נגד ליון היא כבשה שער אחד בצמד משחקים ולא הצליחה לנצח אפילו בבית.

ליון העונה היא לא ליון של העונות הקודמות, היא ליון חלשה יותר, היא במקום הרביעי בלבד בליגה הצרפתיית, והיא אפילו לא הקבוצה הכי טובה בצרפת, בורדו טובה מימנה בהרבה.

לא ליגה, פח אשפה, פשוןט ככה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגת ה'עשירות' -1
    הכדורגל הטהור +1

כך אפשר להגדיר מה אני מרגיש עכשיו. ליגת האלופות שלמעשה ליגה מכורה מראש מאבדת הערב קבוצה שאמורה היתה להגיע לגמר. ליון הראתה המון גבורה ועכשיו מגיעה לה גם לזכות בטורניר. לצערי עדיין צ'לסי, היונייטד, ברצלונה ואחרות נמצאים במרוץ. בכל מקרה הקבוצה הכי בזבזנית נכשלה ובגדול, זהו יום חג לכל האוהדים של הקבוצות הנורמליות בכל היבשת!!!

נ.ב - בקיץ ריאל צריכה גם את ריברי, בלעדיו אין לקבוצה הזאת מה להציע... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

5. 亚历山大帕托 Member

גם ללה קורוניה הפסדנו באותה התוצאה, לא נורא. הליגה יותר חשובה.

6. Jack Wilshere Member

מה שקרה הערב לריאל יכול לקרות לכל קבוצה - טובה ככל שתהא - וריאל מדריד של העונה היא קבוצה מצויינת. ריאל שיחקה כדורגל טוב (אפילו טוב מאוד במחצית הראשונה) והגיעה להזדמנויות, אך החמיצה... ככל שעברו הדקות - ריאל נלחצה ומהלך טוב אחד של ליון בחלק הקדמי הכריע את ההתמודדות. בעוד שהיגואין החמיץ כמו טירון, ליון עשו מהלך יפה אחד והכריעו את ההתמודדות. זה ככה פשוט. פלגריני אשם שהיגואין היה אנוכי והחמיץ כמו ליצן? לא צריך להמציא תזות להדחה של ריאל. גם קבוצה ששווה רבע מיליארד יורו יכולה להילחץ ולספוג בבית שער מכריע ולעוף מהטורניר..

גם כן שגיא כהן הליצן.. מאשים את כל העולם ואחותו בהדחה של ריאל כמו אחרון האוהדים. פלגריני אשם.. היגואין גמר את הקריירה שלו בברנבאו.. פלגריני היה צריך להכניס את ראול הרבה לפני.. חכם בדיעבד וקשקשן בגרוש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/3/10
  7. REAL MADRID Member

חשבתי שאני אבכה, שאני אקרוס, שאכעס, שאכנס לדיכאון ושארביץ לקיר עד שירד דם...
    באופן מוזר הייתי הרבה יותר אמוציונלי בשער של רונאלדו מאשר כאשר תם לו המשחק.

8. AmitHBS Member

אי אפשר לתאר בכלל כמה עצום הכישלון של ריאל.
    כמה כסף שהיא שפכה בקיץ האחרון, כמה שחקנים שהיא הביאה וכל זה במיוחד בשביל ה22 באמאי בברנבאו, היום ליון ניפצה לה את היעד הזה בפרצוף.
    נראה שריאל כבר צריכה להתרגל לנוהל הזה - קיץ מלא בכותרות ושחקנים,קרב על האליפות, מודחים מהגביע ע"י קבוצה מהליגה השנייה\שלישית, מודחים בשמינית גמר מהאלופות, הולך מאמן-בא מאמן, והדבר היחיד שהיא יכולה לייחל לו זה רק אליפות.
    בקשר למילאן - גם להפסד יש דרך.

9. wayne-rooney Member

אישית, אני לא אוהד ריאל, אבל צובט לי בלב. אם הייתי אוהד ריאל הייתי נכנס לדיכאון, ממש ככה.
    זה היה בידיים, היה צריך להיות 3-0 במחצית.
    תהיו חזקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. alexshw Member

כסף יש נשמה אין, יותר נכון היא יושבת על הספסל.
    וגם הגנה רחוקה מרמת ההגנה הנדרשת מקבוצה שרוצה לקחת את ליגת האלופות.

11. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/Black354X281/161024.Xxx

זה כתם שאי-אפשר למחוק, אני עוד לא מעכל ובא לי 'לפרוש מכדורגל'. אליפות נוספת בספרד הפעם לא תנחם אותי, העונה הזאת גמורה מבחינתי.
    כבוד המועדון נרמס פעם נוספת, אנחנו ממשיכים להיות מושא ללעג. כישלון טוטאלי של השחקנים שבמאני טיים עשו במכנסיים, פרט לרונאלדו שהיה נפלא ולא מגיע לו פרנטרים כאלה עלובים בחלק ההתקפי. היה לי ברור שנספוג - צמד הבלמים שלנו הם פח - אבל הקבוצה הייתה חייבת לכבוש שלושה שערים היום כדי להעפיל, אך במקום זאת קיבלנו מחצית שנייה עלובה, חושך. לאס שבליגה הספרדית טורף שחקנים על ימין ועל שמאל - נראה ליד האלו של ליון כאילו הוא איזה גאגו חלש גופנית ומנטאלית.
    ראול היה צריך להיכנס קודם(כל דקה שלו על הדשא גורמת לי להעריץ אותו עוד יותר - כי הוא היה משחק באטרף בכל הדקות ואל מתחיל להזיז את התחת רק רבע שעה לסוף), לא אחרי שער השיוויון של ליון, ואני מרגיש ששוב מאמן מחבל לנו בהמשך הדרך - אבל הכותרות במארקה 'אדיוס פלגריני' הן מוטעות.
    אסור להפחית באחריות מהשחקנים. גם גוטי היה חושך והוא איכזב. אבל האכזבה הגדולה ביותר הגיעה מכיוון אחר - גונזלו היגואין. אני חושב שהיגואין הרס ב-90 דקות את מה שהוא בנה במשך שנתיים. הוא נכשל בענק במשחק-נוק אווט עם שתי החמצות מזעזעות. עוד גול יפה מול מאיורקה או ביצוע מלוטש נגד סראגוסה לא יהפכו אותו לחלוץ ברמה של טורס, רוני, דרוגבה וכו' - הוא צריך גול ניצחון בשלבים הגבוהים בצ'מפיונס. רק שער בברנבאו נגד בארסה, בקלאסיקו בעוד חודש - יחזיר חלק מהאמון שאיבדתי בו.
    אגב, בניגוד לעונת קאפלו - לטעמי הפעם הקבוצה לא תצליח להרים את הראש מההדחה הזאת - האליפות לא תגיע למדריד.
    הייינו צריכים לעשות בידיוק מה שיונייטד עשתה למילאן. הם קבוצת כדורגל נפלאה ואנחנו לא. אצלינו מדברים בעיקר השמות.

12. wayne-rooney Member

פשוט לא ברור לי מה קרה להיגואין. הוא לא שחקן אנוכי במהותו, היום הוא פשוט ניסה לגנוב את ההצגה ובקום זה גנב את הכרטיס לרבע גמר מריאל. כול אוהדי ריאל בברנבאו שרקו לו בוז החל מהרגע שליון כבשה. קאקה קיבל שריקות עוד במחצית הראשונה כשהכל עוד נראה ורוד.

פשוט לא ברור מה קרה היום. רונאלדו לקח את המשחק על עצמו והשחקנים (בעיקר היגואין) פשוט הפריעו לו.

13. ccnoob Member

לא משנה מה אנשים יגידו.. ריאל הודחה בפעם ה6 משמינית הגמר.
    עכשיו רק שצ'לסי וברצלונה יעופו,וזה ישלים לי את השמינית גמר.
    או לפחות אחת מהן..

4-0 לא עשינו הרבה,אך עשינו הכל.
    ניצחון פשוט אדיר,נקמה על כל השנים.

14. רפאל Member

לא יודע מה יותר בזיון, ההדחה של ריאל מדריד או מה שקורה שם באולפן ליגת האלופות.

15. !Sempre Inter Member

בדיוק בשביל משחקים כאלה שילמו הרבה כדי להביא את בנזמה.. פצוע?
    היגוואין לא חלוץ לרמות האלה. רונאלדו נראה בדד שם ואני בטוח שאפילו בעונה כ"כ מבישה, אוהדי מילאן לא מתגעגעים לקאקא הנוכחי. הוא ניהיה עגל ברמות שלא תיארתי לעצמי שאראה אותו. 65 מיליון יורו זרקו על מה? אפס. שיאו מאחוריו.

ראול אמנם בן 32, אבל גם בגילו היום הוא החלוץ הכי טוב בקבוצה. למישו יש ספק שאת המצבים של היגוואין היום ראול לא מנצל?

זהו כישלון עצום של הצוות המקצועי. לא מובן גם מה גוטי וגרנרו עושים עוד בהרכב של קבוצה כזו.. ובכלל, מדוע במשחק כזה שריאל חייבת שערים, המאמן לא עולה עם שני חלוצים כדי להכריע את המשחק כמה שיותר מוקדם.

מסכן פלורנטינו שהקים חתיכת פרויקט בקיץ ורואה איך כולו יורד לטמיון.

פלגריני - פוארה!