אלופות: וזה שוב רובן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏21/4/10.

1. 亚历山大帕托 Member

רובן כרגיל מתנהג כמו ילד קטן ואגואיסט... לא השתנה כלום במשך השנים. ואן חאל לא דופק חשבון - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/4/10
  2. zoharco Member

עאלק ארבל ואיווניר ואן חאל מודה לרובן... עד מתי?
    וגם מסתבר שמאקון הוא שחקן כנף(?) עם יכולות התקפיות מובהקות(??)

3. 亚历山大帕托 Member

הם אשכרו אמרו את זה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. zoharco Member

כן, לא זוכר את המילים המדוייקות אבל הם לא הצליחו להבחין שרובן זועם וואן חאל מנסה להרגיע אותו

5. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מאיפה שגיא כהן ראה נבדל ?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באיירן עשתה את המקסימום. באמת מחמאות לקבוצה הזאת שכל העונה הזאת מתעלה על עצמה. וכולם נותנים את המחמאות לרובן, אבל האיש שמגיע לו הקרדיט הוא דווקא ואן חאל!
    האיש החדיר לבאיירן את המנטליות ואת הוונריות שהיה לקבוצה בסוף שנות ה90 ותחילת שנות ה 2000, רספקט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. rami87 Member

כמה חשובים בכדורגל שחקני נשמה ושחקני בית
    פיליפ לאם ובסטיאן שווינשטייגר קרעו את עצמם היום בשביל החולצה האדומה

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה משחק, ואם לבאיירן היו חלוצים נורמלים, נגיד, קלוזה ופודולסקי, הם היו עושים היום מטעמים מהכדורים שלהאם ורובן הכניסו פעם אחר פעם לרחבה. מולר ילד, ושלומיאלי למדי אם לשפוט לפי המשחק היום, כל הזמן הסתבך עם הרגליים, המון איבודי כדורים לא מחוייבים. ומריו גומז? למעט הנגיחה חסרת המזל של שוויינשטייגר, הוא הביא את החמצת המשחק, כדור מושלם של רובן והחלוץ התרומם מוקדם מדי... אני מאוד מקווה שלבאיירן יספיק ה 1-0 הזה, היא קבוצה הרבה יותר טובה והרבה יותר מהנה לצפייה מליון.

לא היה לי ברור למה ליון באו לעמוד עם 11 שחקנים בחצי של כאילו הם מינימום בקאמפ נואו, ההרחקות הצילו את המשחק מקרב החפירות שהתנהל במשך רוב המחצית הראשונה.

אני מאוד מקווה שואן חאל לא ינסה לשמור על התוצאה בצרפת, הנעת הכדור הנהדרת של באיירן היום יכולה להימשך גם בז'רלאן, יתרון האיכות עימה.

9. Mehmet Member

האלונקה והקרח היו כדי כביכול לחזק את האדום, שרוזטי לא יתחרט בטעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    ולמי שאמר שאני לא חושב, יפה לך להכיר אותי ולהחליט שאני לא חושב, אבל גם אחרי שראיתי את העבירה כמה פעמים, אני משוכנע במיליון אחוז שלא היה אדום. צהוב כן. ריברי ניסה ללכת לכדור, ונכנס בלא כוונה ברגל של ליסנדרו לופס. זה כואב, זה לא מכוון, וזה לא אדום. גם במשחק הזה ספרתי כמה אירועים דומים שלא הסתיימו בכרטיס אדום. זו ממש לא הודעה של אימפולס, הייתי כותב אותה גם אם שחקן של אינטר היה מקבל אתמול אדום כזה והייתי במקרה גולש באתר (ואין לי שום זיקה לאינטר), מה שלצערי עקב חובותיי האקדמיות לא יוצא לי לעשות כבעבר.

ובנוגע למשחק עצמו, שוב ואן חאל עושה טעויות. ההוצאה של רובן היתה מיותרת לחלוטין. ביירן היתה במומנטום שספק אם יהיה כמוהו בליון, והיה מקום להשאיר את רובן על המגרש כי הוא בהחלט יכל לכבוש את השני, ואולי אף היה מקום להכניס את קלוזה במקום מולר שהיה חלש להחריד היום.

בכל מקרה, תוצאה טובה, אך ביירן צריכה להבקיע שער מהיר בגומלין ולא לסמוך על היתרון השביר.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמט, כוונה יכולה רק להפליל לרעה, אי אפשר לרחם על שחקן על כניסה מאוד מאוד מסוכנת רק בגלל שלא התכוון. ריברי יכל לגמור פה ללופז הרבה חודשים מהקריירה עם קצת פחות מזל.

11. Mehmet Member

את זה אתה יכול לומר כמעט כל פאול בכדורגל. כששחקן מנסה לחלץ כדור, יש סיכוי סביר שהוא ייכנס בקרסול של שחקן אחר עם הפקקים ויגמור לו את הקרירה, וגם אם הוא עשה את זה נקי! על פי זה, כמעט כל הפאולים שווים אדום...
    במקרה הזה הפאול ללא ספק לא היה נקי, אך היעדר הכוונה, פאול שבוצע תוך כדי משחק ולא ניסיון לרמייה או לפציעת שחקן, אין מקום לכרטיס אדום.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אין ספק שהסיכון התאורטי בגליץ' נקי שבו המתקל יוצא עם הכדור שווה ערך לסיכון המאוד ריאלי של להכניס למישהו את הסטופקס לתוך הקרסול.

13. 亚历山大帕托 Member

בשער? גם אני חשדתי בנבדל של מולר שהכדור פגע בו וכך השתנה מסלולו במעט. זה לפחות מה שראיתי בהילוך החוזר, וזה רק בגדר חשד מאחר שלא היתה זווית נוחה.

העבירה של ריברי לא היתה מקרית ולא תוצאה של טעות. ריברי התכוון לפגוע בו, לא הלך אפילו קרוב לכדור שלא היה שם, וזו היתה פריקה של עצבים על האיבוד. אדום מוצדק לחלוטין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/4/10
  14. Mehmet Member

כל עוד הסבירות אפשרית, לא ניתן להתעלם ממנה. וכן, גם גליץ' נקי יכול להיגמר בפציעה.

איך אתה בוחן אם להוציא אדום - על פי מבחן התוצאה של הפאול, כוונת מבצע הפאול או הסיכון שבביצוע הפאול?

15. רפאל Member

שיא הקרדיט מגיע לקהל שלא הפסיקו לעודד אפילו לא לשנייה פשוט מדהים!!!
    ציפיתי מליון הרבה יותר שבכל המחצית השנייה היא הייתה בבונקר, עכשיו אני הרבה יותר אופטימי כי ליון היא לא מי יודע מה כזאת טובה למרות שהיא עברה את ריאל ובאיירן תמיד כובשת... ליתר דיוק רובן תמיד כובש.
    ואן בומל ובאשטוגר יחזרו לגומלין.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/10