אלופות: המנצ'סטריות בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏5/12/11.

1. Ajax Amsterdam Member

הקוון במשחק של אייאקס פשוט שערוריה פסל שני גולים חוקיים של אייאקס בטענת נבדל ובשני המקרים לא היה נבדל

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו. שההרכב האימפוטנתי הזה של אייאקס יכבוש 2 שערים ב40 דקות זה פנטזיה. חבל שזה לא מומש עקב קוון הזוי.

מעצבן. זאגרב תחזיקו מעמד.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-2 בארינה בין אייאקס לריאל. אוי לא, טעיתי, הקוון הפורטוגלי (חבר של ז'וזה?) קיבל כנראה כסף...
    מצטער, אבל מי שראה את מה שקרה בארינה לא יכול להרגיש שמשהו פה מריח מאד לא טוב. ריאל הבקיעה משני מצבים שבדיוק שווים לשערים של אייאקס. למה בצד אחד הקוון לא מרים את היד ובצד השני כן? 4 מצבים, 4 שערים, אבל רק השערים של ריאל נחשבים. בליגה ההולנדית אייאקס נהנית יותר מטעויות שיפוט, באירופה כנראה מותר לעזור לריאל מדריד...

לשמחתי דינמו זאגרב עדיין מצליחה להחזיק קצר את ליון (1-1 בהפסקה), אבל אוי ואבוי אם אייאקס לא עולה הערב לשלב הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/11
  4. Mellow29 Kopite

וואו, הפציעה של וידיץ' נראת איומה. אם לשפוט לפי איך שזה נראה, ולפי זה שלוקאס גמר את העונה, הפציעה של וידיץ' נראת כמו שנה וחצי בחוץ. ובטח הוא יחזור אחרי הכריסמס...

מחצית מצוינת של באזל. הם נורא הפתיעו אותי לטובה בעיקר במשחק הקבוצתי. כשהכדור אצלהם תמיד יש כמה אופציות מסירה, בהגנה יש המון עזרה אחד לשני. ככה נראת קבוצה מאומנת, שיחזיקו מעמד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא צריך לחשוד בריאל, שי, הם לא צריכים את הניצחון הזה.

קוון הזוי ומפגר. אין מה לעשות. נצטרך להתאמץ עוד קצת.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מקווה בשביל אייאקס שיעפילו, בעיקר כי זה יהיה חוסר צדק אחרי 2 השערים האלו שנפסלו סתם.
    באזל מצליחה לשרוד ולשמור על ה1-0 עד למחצית.
    היה מעניין אם יעמדו בזה עד הסוף.

ומה נאפולי, לא תבקיעי איזה גול?

7. Keyser Söze Member

אויש נו, אל תהיו מגוחכים. לעזור לריאל במה בדיוק? בלנצח משחק חסר כל חשיבות?

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מחצית מפתיעה.. במצב הזה באזל,טרבזונספור וסיטי יעלו אבל יש עדיין עוד מחצית שלמה וכנראה שיהיה הרבה מתח עד לדקות האחרונות

רציתי לעקוב אחרי משחק אחד אבל בגלל העניין בכמה משחקים (ואני די נייטראלי) אז בסופו של דבר אני צופה בערוץ הקיבוץ

9. פול סקולס Member

לא חושב שצריך להחליף ל 2-4-4, יכתשו אותנו באמצע.

יאנג גורם לי למרוט שערות (כמובן שהוא לא אשם בשום דבר ספציפית).

היה שם בחור מוצהב בבאזל שליטף את הכדור עם היד והיה צריך להיות מורחק, אבל לא שמתי לב האם מישהו מצוות השיפוט היה בזווית לראות את זה (ריפליי בטלוויזיה זה לא חוכמה). אמנם לפי החוקה היבשה השופט צריך היה לעצור את המשחק ממש לפני השער שלהם, כי סמולינג חטף פגיעת ראש, אבל אני לא יודע מה הוא ראה.

היה ספורטיבי מצד השחקן של באזל להוציא החוצה, אבל בתכל'ס, כשיש לך צ'אנס להעיף את יונייטד מליגת האלופות ואתה במצב מצוין להעביר כדור רוחב- אני לא מצפה ממנו לכלום והוא התנהג בסדר גמור. גם אני לא חושב שמישהו מהשחקנים שלנו היה פועל בצורה שונה.

לא יודע למה דה חאה עצר את כדור הרוחב הזה עם הרגליים.
    אני חושב שאחנו בסדר, כאמור לא דוגל במעבר לשני חלוצים (מילא אם היה מישהו ממש טוב; הרננדז לחלוטין תלוי באספקת כדורים, ברבאטוב לא צריך להסביר, וולבק לא פייבוריט שלי) ואשלי יאנג הכי מעצבן אותי.

10. VAR Member

איי נאפולי מה יהיה...

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בסדר, ריאל לא פקטור במשחק הזה, אבל ברור שאם היריבה היתה למשל דינמו זאגרב הקוון היה מאשר את השערים של אייאקס ואולי הקוון השני היה דופק באותו מטבע את הקרואטים...

לי לגמרי נמאס שזקן סנילי גורם לכל כך חוסר צדק. בלאטר מדבר על 'רומנטיקה', אבל למה קיבינימט אי אפשר בתוך דקה לראות שלא היה נבדל? מה הקטע פה? נורא קל לכל אוהדי ריאל, להם המשחק הזה לא מזיז. הכסף שלהם בבנק. בשביל אייאקס העלייה לשלב הבא היא כמו מתקן הנשמה למישהו שצריך אוויר...בלאטר פשוט הורס את הכדורגל. תודה לאל שלפחות נוכל לראות במונדיאל 2014 מצלמות על קו השער...

12. Ajax Amsterdam Member

נקווה לטוב מגיע היום לאייאקס משהו טוב

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם שוכחים שבשביל שתעופו צריך שליון יכבשו עוד 5 שערים במחצית אחת בזאגרב... לא ממש ריאלי

עריכה: עכשיו צריך "רק" 4... יכול להיות שניחסתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/11
  14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זאגרב ב10 שחקנים, ואייאקס תמיד יכולה לספוג עוד...
    היו דברים מעולם.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא ייאמן. אייאקס בועטת למשקוף ובדיוק באותה הדקה כבר 4-1 לליון...