אלופות: המנצ'סטריות בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏5/12/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה היינו יכולים לצפות, אבל ברור שאופ"א לא תעשה דבר. בקרואטיה מדווחים עכשיו שהבלם של דינמו דומאגוי וידה ביקר משרד הימורים...יש תמונה מאד מפלילה, אבל לא ברור מתי הבחור ביקר שם.

http://www.geenstijl.nl/archives/images/dynamozagrebvida.Xxx

אפילו אם זה נכון אני מניח שבשביל אייאקס זה חבל על הזמן. הדבר היחיד שאפשר לעשות זה להעיף את הקרואטים לכמה שנים מאירופה. ליון תשחק בשלב הבא וזהו.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק ואני לא יכול להגיב עליו או לטעון בעד או נגד מכירה או משהו אל כשר, אבל ליון סבלה מפציעה של החלוץ הכי טוב שלה מרבית העונה עד כה, מאז שהוא חזר היא נראית יותר טוב ושני המשחקים האחרונים הבקיע שלישיות וחזרה לתמונת הצמרת בצרפת.

3. 亚历山大帕托 Member

זה החשוד העיקרי שלי. בלי קשר לקריצה שיכולה היתה להביע סתם "it's all good" כשגומיס בא לקחת ממנו את הכדור, הבלם הזה נראה הרבה פעמים במשחק לא מנסה למנוע מהכדור לטייל ברחבה כשהכדור בהישג רגלו. פשוט תסתכלו עליו בכל הגולים של ליון בסרטון הזה מהדקה ה-00:49 והלאה (הבלונדיני שלובש מס' 24):

http://www.101greatgoals.com/gvideos/dinamo-zagreb-1-lyon-7

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/11
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

החלוץ הכי טוב שלה דווקא הבקיע רביעייה אתמול, ובכל התקופה הוא היחיד שעושה משהו. אגב, אותו חלוץ לטענתך חזר כבר נגד אייאקס במחזור הקודם בבתים, ובמשחק הכי חשוב של הקבוצה שלו היה פח כמו גם שאר ליון (כבר אז היינו צריכים לגמור אותם). גם מחזור לפני אייאקס זה הוא שיחק בהפסד ביתי של ליון בליגה.

הזוי שאתה תולה את החזרה של ליון בלופז, כשגם בלעדיו היא כבשה בצורה לא רעה. לא אכפת לי מה היה אתמול בזאגרב, מכור או לא, הקבוצה שלי לא עשתה את העבודה ונכשלה - אבל להאחז בניצחון ההזוי הזה של ליון בשחקן כזה או אחר....לא רציני.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/11
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב ארז.

* אני אתחיל מהנחת המוצא שליצ'ה הוא החלוץ הטוב ביותר של ליון - לדעתי ליצ'ה עולה בכמה דרגות על גומיס ויש להנחה שלי מספיק תימוכין וביסוס בבחינה של הקריירה של השניים ולתרומה שלהם לקבוצה לאורך זמן. סטטיסטית ולא רק. "הזוי" לטעון שגומיס חלוץ יותר טוב מליצ'ה מתי כשהשניים כשירים ליצ'ה פותח כמעט ללא יוצא מן הכלל וגומיס בתקופות מסוימות מחכה על הספסל.

* עכשיו להווה הרלבנטי שהזכרת - המשחק מול אייאקס היה הפעם הראשונה שליצ'ה פתח בהרכב לאחר שלושה חודשים של פציעה, לא הייתי מחזיק את זה נגדו שהוא היה חלש כמו שאר הקבוצה (למה גומיס היה טוב?). במשחק ההפסד בו הוא שותף לפני, הפעם הראשונה ששיחק אחרי אותה פציעה, הוא נכנס מחליף כשהקבוצה כבר בפיגור והיה סביר למדי ביחס לשאר חוליית ההתקפה באותו משחק.

מאז הוא פתח פעמיים בהרכב במשחקי הליגה, שני המשחקים אליהם התייחסתי בשלישיות שציינתי, כבש שלושה שערים ובישל אחד ב-150 דקות. בשני המקרים גומיס חיכה על הספסל. אם ליצ'ה היה מרגיש טוב השבוע הוא גם היה פותח מול זאגרב, אבל הוא לא הרגיש טוב ולכן מאמנו הכניס אותו רק שהוא הרגיש שהוא חייב במצב שאייאקס עדיין עולה. ליצ'ה החזיר בשער, ליון המשיכה לכבוש והשאר היסטוריה.

בקיצור, מאז שחזר מפציעה של שלושה חודשים שלרוב השחקנים לוקח זמן להיכנס לכושר, ליצ'ה רשם משחק אחד חלש, שלושה שערים (לא כולל אמש שאולי היה מכור) ובישול אחד לפחות.

* ועכשיו למה שכתבתי ולאיך שאתה פירשת את זה - תקרא את הדברים שלי בקונטקסט בהם נכתבו, כלומר כתגובה לדברים ששי כתב שמצוטטים בתגובה שלי ולכן לא קשה להבין שזה הקונטקסט. שי כתב שהקבוצה לא בכושר ומתקשה בליגה המקומית - אני כתבתי לו שהם דווקא בכושר במשחקים האחרונים ומאז שליצ'ה חזר מהפציעה הם הבקיעו שני שלישיות ברצף במשחקי הליגה המקומית טרם המשחק בזאגרב. ציינתי במפורש שזה לא מעיד על המשחק בזאגרב אותו לא ראיתי, רק הגבתי למה ששי כתב על ליון באופן כללי.

ולא, לא תליתי את הניצחון הספציפי של ליון בחזרתו של ליצ'ה, אני כן טוען שליון הולכת להשתפר עכשיו שיש לה את החלות הכי טוב שלה כשיר מחדש ושהיא כבר השתפרה בתקופה הקצרה שעברה מאז ההתאוששות שלו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני המשחק רציתי מאוד שליון תהיה זו שתעלה לשמינית הגמר, אך לא ממש היה סיכוי ואף אחד לא חשב שיקרה מה שקרה אתמול...

בואו לא נשכח שהסיבה היחידה שאייאקס היתה מעפילה לשמינית זה בגלל לוח המשחקים שגרם לה לקבל את ריאל בהרכב שני במחזור האחרון אחרי שכבר העפילה, כי אם לוח המשחקים שלה היה מתחלף עם זה של ליון אז לדעתי ליון היתה מגיעה במצב שאייאקס הגיעה אליו אתמול לפחות ולא מפספסת את זה.

אני רוצה לקוות ולהאמין שזה לא מכור ושזאגרב פשוט התפרקו לגמרי ושום דבר מעבר...אבל נראה מה יקרה עם זה בימים הקרובים

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

צריך גם להבין. התלונות הן לא נגד ליון ולא בכיוון של ליון. הכוונה במכירה היא נטו של זאגרב לגורמי הימורים או וואטאבר - זאת אומרת שגם אם יוכח שדינמו זאגרב מכרה את המשחק אז הקבוצה תענש, אבל זה לא שהעלייה של ליון תיפגע. הם עשו את מה שהם צריכים לעשות.

ככה שגם אם כן, לנו זה כבר לא יעזור. אגב, אופ"א כבר הודיעה שהיא לא מתכוונת לחקור.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שליון לא קשורה לזה ולא תושפע מזה כי היא לא אשמה אם במידה והקרואטים קיבלו המון כסף על זה שיתנו לצרפתים לעלות

9. Muurad Member

http://sportske.jutarnji.hr/domagoj-vida-u...ecanin-/870051/

כתבה מלפני שנה עם התמונה ה'מפלילה'. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

חבר'ה, פעם נוספת אני אומר - בוא נפסיק עם שטויות של תיאוריות הקונספירציות וניסיון להתלות בכוח על הטענה הזו ותוך כדי לירות לכל הכיוונים בצורה עיוורת בתקווה שמשהו ייתפס.

ביש מזל של אייאקס עם טעויות השופט שלא בצדק, יכולת גרועה של קבוצה איומה וממוטטת מנטלית וגופנית בזאגרב שהתמודדה מול קבוצה התקפית מצויינת שעולה עליה בכמה רמות שנלחמת על כל שער ושער.

למה חסר קבוצות שחוות התמוטטות כקבוצה במגרש תוך זמן קצר? אנחנו רואים כדורגל מהיום? יונייטד מול סיטי גם היה מכור? על אחת וכמה וכמה כשאותה קבוצה נחותה משמעותית מהיריבה שלה וכבר רק רוצה לסיים את כל העניין הזה שקוראים לו "ליגת האלופות" ולהפסיק להיות שק חבטות כשהיא עם 10 שחקנים מתחילת המחצית הראשונה ואין לה בכלל על מה לשחק מלכתחילה בלי שום מוטיבציה כשכל גול שנכבש הוא כמו עוד חצי טון על הגב.

בסדר, כואב להפסיד, בטח כשלא מגיע לך - אבל מפה ועד לטענות הנמשכות כאן בפורום, זה קרץ לו, זה הלך לתחנת טוטו.. מוגזם לא?

10. f-side Member

כן גם הבחירות ברוסיה ובמצריים הם "חופשיות ודמוקרטיות".... כמו שמספרים לנו

אנשים צריכים להתעורר ומהר כי משהו מאודדדד רקוב הולך בUEFA!

11. Muurad Member

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/11/rmxMk.Xxx

I give up, whatever floats your boat... אם נוח לכם יותר להאמין שהכל היה מכור אז תאמינו, מה אני אגיד לכם.. לדעתי כמו שהסברתי זה לא היה המצב ממה שאני ראיתי אלא מצב הגיוני שקרה ויכול לקרות.. בכל מקרה עדיין חבל שטעויות שיפוט מנעו ממכם לעלות, אבל עוד פעם - קורה.

12. Raulito Madridista

הדרמות והמתח שהיו אתמול בשלב הבתים היו חסרים כבר כמה שנים טובות בזמן שהשלב המוקדם הזה הוגדר כיבש ומשעמם. בסופו של דבר שתי קבוצות ענקיות מצאו את עצמן בחוץ. על יונייטד הרחבתי כבר בדיון שלה, בכל-מקרה - מביך לחשוב שהיא הצליחה לנצח רק את אוצלול גלאץ ועוד השוותה מול באזל באולד-טראפורד בשניות הסיום. סיטי מנגד הודחה עם ראש מורם - עשתה הכל נכון, סילבה עם וואחד גול ואחר-כך מהלך קבוצתי טוב, אבל הבשורות מויאריאל, כצפוי - לא הגיעו. סיטי משלמת מחיר על התוצאות במפגשים הישירים בין הקבוצות. חבל לי שגומז וריברי לא שותפו ולבאיירן לא היה אכפת כלל להפסיד אבל אפשר היה להבין. טוב מבחינתה שהיא לא ספגה עוד שער מה שהיה הופך כבר לתבוסה.

בנוגע לדרמה השנייה: נמאס כבר מליון, ליבי-ליבי עם אייקס, רק חבל שלא הצליחה לנצח את ליון במשחק בהולנד. זאגרב קבוצה פאתטית והייתה תחושה שלמרות הפרש השערים - הכל פתוח. אני מבין את הדיבורים של דה-בור. צר לי גם על העובדה שלאייקס נפסלו שני שערים חוקיים למרות שזה מאוד 'IN' ומגניב לנצח 3:0 בחוץ קבוצה מכובדת כמו אייקס ועוד במשחק פושר.
    ריאל בקושי נגעה בכדור אתמול - שאהין היה לא משהו בכלל, אבל בכל-זאת היינו חדים ומסוכנים, בעיקר קאייחון שלא משחק כמעט העונה ויש לו בכל-זאת 5 שערים ו-4 מהם בצ'מפיונס. אלונסו עם מסירת אמן וגם קאקא עם בישול יפה אם כי היה כבד במשחק שלו. היגואין עם סרט הקפטן זה תמיד מרגש. אהה, כן, שלב בתים מושלם עם מאזן שערים של 19-2 - יפה.