אלופות: המנצ'סטריות בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏5/12/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cdn.nyulocal.com/wp-content/uploads/2011/02/uefa_champions_league_2011.Xxx

הגענו למחזור האחרון של שלב הבתים ועדיין יש כמה מקומות פנוים ברשימת העולות לשמינית הגמר.
    מחר יערכו שלושה משחקי ראש בראש שהמנצחת (תיקו לקבוצה מסוימת) תעלה לשמינית.
    ביום רביעי יש גם 3 בתים שעדיין יש בהם מאבקים על ההעפלה לשמינית הגמר וככה מצאנו את עצמנו מגיעים למחזור האחרון עם 6 בתים מתוך ה 8 שעדיין לא נקבעו העולות

*בית א'- בבית המוות באיירן כבר העפילה מהמקום הראשון, סיטי תארח אותה כאשר גם ניצחון לא יבטיח לה עליה, נאפולי שממוקמת במקום השני תשחק מול ויאריאל בספרד כאשר ניצחון של האיטלקים יעלה אותם מהמקום השני בלי קשר לתוצאה באנגליה.

*בית ב'- כאן יש 3 קבוצות שחולמות על המקום השני, ליל תארח את טרבזונספור כשניצחון והיא עולה, תיקו של טרבזונספור יספיק לה במידה וצ"סקא לא תנצח את אינטר באיטליה. בשביל שצ"סקא תעפיל היא חייבת לנצח באיטליה ולהתפלל לתיקו בין ליל לטרבזונספור.

*בית ג'- יונייטד נוסעת לשוויץ לשחק מול באזל, תיקו ומעלה מספיק לאנגלים בשביל להעפיל, באזל חייבת ניצחון. בנפיקה מארחת את אוצלול הרומנית כשניצחון מספיק לה בשביל המקום הראשון.

*בית ד'- בשביל שליון תעלה במקום אייאקס, היא חייבת לנצח בזאגרב את דינמו 4:0 ולקוות שריאל תנצח את אייאקס באמסטרדם 3:0, מי מוכן להמר על כך שהצרפתים יעלו?

*בית ה'- צ'לסי מארחת את ולנסיה כאשר ניצחון אנגלי או תיקו 0:0 מספיק להם, ולנסיה חייבת תיקו עם שערים או ניצחון בשביל לעלות. ללברקוזן יספיק תיקו בבלגיה ואילו ניצחון יבטיח לה את המקום הראשון.

*בית ו'- דורטמונד מארחת את מארסיי כשהיא חייבת לפחות ניצחון 3:0 ושארסנל תנצח ביוון, למארסיי יספיק תיקו בתנאי שאולימפיאקוס לא תנצח את ארסנל.

*בית ז'- פורטו מארחת את זניט כשהיא חייבת ניצחון בשביל לעלות,תיקו יספיק לרוסים.. אפואל ניקוסיה מארחת את שחטאר בידיעה שניצחון יבטיח לה את המקום הראשון

*בית ח'- ויקטוריה פלזן תארח את מילאן כשתיקו יספיק לה בשביל לסיים במקום השלישי, הפסד והיא תקווה שבוריסוב לא תנצח בקמפ נוא.

יום שלישי:
    21:45 צ'לסי-ולנסיה
    21:45 גנק-באייר לברקוזן
    21:45 ברוסיה דורטמונד-מארסיי
    21:45 אולימפיאקוס-ארסנל
    21:45 פורטו-זניט סט. פטרסבורג
    21:45 אפואל ניקוסיה-שחטאר דונייצק
    21:45 ברצלונה-באטה בוריסוב
    21:45 ויקטוריה פלזן-מילאן

יום רביעי:
    21:45 ויאריאל-נאפולי
    21:45 מנצ'סטר סיטי-באיירן מינכן
    21:45 ליל-טרבזונספור
    21:45 אינטר-צסק"א
    21:45 באזל-מנצ'סטר יונייטד
    21:45 בנפיקה-אוצלול גלאץ
    21:45 אייאקס-ריאל מדריד
    21:45 דינמו זאגרב-ליון

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/11
  2. Vanitas Member

לא תיארתי לעצמי שבמחזור האחרון נשאר עם כל כך הרבה בתים פתוחים. הולכים להיות יומיים סוערים בליגת האלופות, רק חבל שזה צריך להגיע לאחר כמה מחזורים לא הכי מוצלחים. צריך לשנות את כל השיטה, היא סתם שורפת זמן ואנרגליות ומנפתח את הכיסים הלא נכונים בכסף. שיעברו לנוקאאוט כדי שכל מחזור יראה כמו המחזור הזה, שכל קבוצה יכולה לעוף וכל קבוצה יכולה לעלות בערב אחד.

3. shlomydavid מנהלים

http://www.iconarchive.com/icons/3xhumed/mega-games-pack-25/256/UEFA-Champions-League-1-icon.Xxx

שלום לכולם ומצטער על האיחור..

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על המחזור ה-6 בליגת האלופות 2011/12.

ההימורים כאן הם על בסיס שבועי ומפוצלים ל-2 ימים - שלישי ורביעי.

* על משחקי יום שלישי ניתן להמר עד יום שלישי ב-21:40.

* על משחקי יום רביעי ניתן להמר עד יום רביעי ב-21:40.

כנסו למשחק - הימורים על המחזור ה-6 בליגת האלופות 2011/12.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

בהצלחה לכולם !

4. LIVERPOOL87 Member

לא תיארתי לי שבמחזור האחרון עם כל כך הרבה משחקים פתוחים ערוץ הספורט ישדר את ברצלונה.
    בא לי להקיא מהקבוצה הזאת והערוץ הזה.

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דווקא אחרי עונה ושלב בתים כמו זה, אפשר אולי להגיד שדווקא העונה זה הצליח.
    יש מתח, יש שערים, גם אם זה מרגיש כאילו הרמה נמוכה יותר (מה שאני דווקא לא משוכנע בכך), בשורה התחתונה יש שערים ומתח, שזה העיקר בתאכלס.

יהיה מעניין לראות עם הסיטי, למרות שבעטו בדלי ואם לא יעלו יוכלו להאשים רק את עצמם, יעשו את הבלתי יאמן ויעלו.
    כמו כן אם ליון יעלו בסוף במקום אייאקס זה חתיכת סיפור..

יהיה מעניין, אני מקווה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. Vanitas Member

ברצלונה קבוצה חיובית עם כדורגל טוב והרבה פחות שחצנים ביחס למשל לריאל מדריד. רק ערוץ הספורט הארורים הגזימו ביחס המוגזם אליהם, הפכו אותם מיוחסים מידי מבחינתם ונותנים לבארסה שם רע, סוג של "הקבוצה של המדינה", דבר שאנשים נוטים לשנוא ובצדק. הפכו אותם למכבי ת"א כדורסל שלא עוול בכפם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/12/11
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאין סיכוי בכלל לליון להעפיל..לא לשכוח שלריאל יש קלאסיקו בשבת ככה שלא ממש נראה את ההרכב הכי חזק שלהם מחר.

בקשר למשחקי היום אני מאמין שולנסיה מסוגלת להפתיע היום בלונדון ולהעפיל, הסיכוים לזה נמוכים וצ'לסי פייבוריטית ברורה אבל יש לי הרגשה שכאן נראה איזה תיקו 1:1 ושולנסיה תעשה את זה

פורטו-זניט שתי קבוצות שסומנו כפייבוריטיות לעלות מהבית שלהם ועכשיו אחת מהן תעוף, לא ממש משנה לי מי מהן תעלה כי אני בטוח שלשתיהן יש קבוצה מספיק טובה בשביל להמשיך גם אחרי שמינית הגמר, אולי זניט עדיפה בקצת אבל היתרון היום של פורטו בגלל שזה בבית שלה

מארסיי השנה פספסה הזדמנויות ענקיות כבר להיות בשמינית הגמר עם שני הפסדים מאוחרים לארסנל ולאולימפיאקוס, תיקו מול אולימפיאקוס בבית לפני שבועיים היה משנה את כל הסיפור וגם את זה לא הצליחו להשיג, לדעתי הם לא ינצחו בגרמניה היום ויהיו תלוים בתוצאה של ארסנל

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אי אפשר להאשים את ריאל מדריד בכלום גם אם תעלה עם הרכב שני, עומס המשחקים שאופ"א ופיפ"א יוצרות לא משאיר הרבה ברירות לקבוצות שצריכות לדאוג לאינטרסים שלהן קודם כל, אבל חבל שכך עלולה להיקבע המעפילה השנייה. מצד שני, ליון בכלל עוד צריכה לנצח בזאגרב ובאופן כללי יכולה לבוא בתלונות רק לעצמה על התוצאות שלה עד כה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/11
  9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לגבי מחר אני לא יודע לומר אם באיירן באמת הולכים לתת ספורטיבית 100% ממה שהם יכולים במשחק מול הסיטי. הודיעו שרובן וקרוס חולים, אולי זה נכון ואולי זה לא. הרכב ראשון טהור היה ברור שלא נראה כך או כך, מה לעשות שגם עלינו העומס משפיע וצריך להקריב איפה שהכי פחות חשוב. סורי נאפולי?

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שאני הבנתי לפני שבועיים על באיירן זה שהם רוצים להדיח את סיטי בשביל להימנע ממפגש איתם בשלב יותר מאוחר... חשיבה נכונה!

11. BayernFan Member

באיירן יצאה בהרכב חלש וסיטי נלחמת על חייה אז אני מאמין שסיטי ינצחו או שיהיה תיקו. אבל מפגש באיירן זה מפגש באיירן וזה כיף לא משנה מה נגמרת התוצאה, בטח במשחק לא חשוב שכזה.

12. gilad16 Member

פורטו זניט הולך להיות משחק אש!
    שתי קבוצות חזקות ראש בראש על המקום בשמינית

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חתיכת משחק יהיה היום בגשר....
    הקבוצה נמצאת בעונה רעה עד כה, לא פחות ולא יותר, היכולת לא שווה דיבור יותר מדי, אנחנו יותר מדי פגיעים, יותר מדי קבוצות מגיעות מולנו ובהחלט מוציאות לפועל בדיוק מה שהן רוצות, ולנסיה היא לא קבוצה חלשה, ובכל יום נתון היא יכולה לנצח בסטמפורד ברידג' את צ'לסי הנוכחית. אני מקווה מאוד שהניצחון בניוקאסל יעשה לשחקנים משהו מבחינת מוטיבציה וביטחון, כי בסופו של דבר הכל מסתכם בזה, מבחינת שחקנים עדיין יש לנו כל מה שצריך כדי שהכל יהיה תלוי בנו, אבל נראה שחסר שם מבחינת רעב, מוטיבציה וביטחון, אני מקווה שהיום נראה תכליתיות ורצון אמיתי מהשחקנים.
    לברקוזן ניצלה עד תום את חולשת צ'לסי, ואין סיבה שתפקשש מול גנק ולא תסיים ראשונה.

בנוגע לשאר הבתים, דורטמונד תצטרך ערב קסום מבחינתה כדיי לסיים במקום השני... פורטו-זניט יהיה רותח, משחק נטו על עלייה, 2 קבוצות טובות, עצם העובדה שלזניט יספיק תיקו הופכת את המשחק למעניין יותר, פורטו תשחק בכל הכח.

ערב בהחלט גורלי, ובא לי להקיא שמשדרים את ברצלונה ולא את המשחק של פורטו וזניט. (לפחות את צ'לסי בחרו לשדר...)

14. Raulito Madridista

הזוי שתיאורטית שלוש קבוצות אנגליות יכולות למצוא עצמן בחוץ, אני אמשיך ואומר את מה שרבים לא אוהבים לשמוע - זה רק מראה עד כמה קבוצות הצמרת בפריימרליג אולי להוציא את סיטי - רחוקות מהרף הגבוה שהציבו בעבר.
    הכי מביכה כרגע זו יונייטד שמסריחה על כר הדשא כבר חודש וחצי, מנצחת מגולים עצמיים ומפוקסים וחבל כי היא פתחה את העונה בסערה. למרות שמדובר במשחק חוץ, קשה לראות את יונייטד לא משיגה לפחות נקודה, אבל מקום שני מבית כזה - כישלון.

לא התעדכנתי עדיין לגבי ההרכבים אבל צפוי חתיכת משחק בסיטי אוף מנצ'סטר. בשום מצב באיירן לא תעלה עם הרכב טלאים ובשל הדשדוש בתקופה האחרונה אולי היא צריכה עוד ניצחון על קבוצה גדולה. אני מאוד מקווה שריברי ישחק. מצחיק שגם אם סיטי תנצח זה עלול לא לעזור כי ויאריאל העונה פשוט קבוצה איומה למרות שהמשחק במדריגל. מעניין אם סיטי תשחק בצורה רגועה. היא תעלה עם כל התותחים הכבדים אבל במצבי לחץ אולי גם קור הרוח של סילבה ואגווארו לפעמים ישתנה. קשה מאוד לתת הימור. הכל חשיבות של רצינות ואני נוטה להמר על סיטי.

לפני חמש עונות בערך ולנסיה הייתה טובה יותר מצ'לסי וכפתה עליה תיקו 1:1 בברידג' ברבע גמר הצ'מפיונס. ולנסיה הובילה שוב גם בגומלין, דרוגבה איזן ובדקה האחרונה לפני שהולכים להארכה מרתקת - אסיין כבש שער בבעיטה חזקה מזווית קשה וקניזארס שלא סגר היטב את הפינה שילם על כך ביוקר דווקא אחרי משחק טוב שלו. מעניין אם ולנסיה תדע לגנוב ניצחון באנגליה. לטעמי המותג צ'לסי' בלבד חזק הרבה יותר מהקבוצות שנראית פגיעה מאוד העונה. ולנסיה צריכה לקוות לניצול מצבים מקסימלי של סולדאדו ושתיזהר מהמהירות המסחררת של סטארידג'.

15. Zizou10 Member

חייב פיסת מידע לגבי ההגרלה של השמינית גמר. נברתי באתר של אופ''א, זה יהיה בשישי הזה או שבוע הבא בכלל? אשמח לשמוע.