אלופות: הוולה של רובן הוד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏6/4/10.

1. riquelme1 Member

קרב 50 50, עוד רציתי להגיב לך ברצינות, הכמות שטויות שאתה רושם בהודעה אחת אנשים לא כותבים ב200 הודעות, אתה פשוט תופעה אדון עומר הבלבלן מוח מספר אחד בפורום.

אתה ראית בכלל את המשחק הראשון? במשחק הראשון ליון ניצלו את המצבים שלהם, וליון הגיעו ל2-3 מצבים בטוחים שהוגו לורייס הציל אותם, היום רק הוגו לורייס ומשחק סופר מבוקר של ליון מנעו מבוכה, בורדו קבוצה טובה יותר, אין לך מושג בכדורגל אתה לא קשור לענף, לך לפורום ישראלי ותזיין שם את המוח.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים שרובן היה פחות טוב מריברי, אולי במחצית הראשונה שגם בה ריברי לא התעלה לכלום, אבל במחצית השניה כל המשחק עבר דרך רובן ואת המצבים שהיו לבאיירןם את רובן הוא יצר, פרט למבצע הנהדר של פרנק, וכמו שצריך רובן הכריע אותו גולאסו אדיר.

אני לא קשור לענף, אם אני לא קשור לענף אז אתה לא קשור לספורט בכלל...עזוב מה אני בכלל נגרר איתך לויכוח, הרי באיירן קבוצה פחות טובה ממנצ'סטר וליון קבוצה אפורה שבמקרה או לא נתנה לבורדו 3 חתיכות שהיו יכולות להיות גם 6...עזוב מה אני מבין, אתה המבין הדגול, לך תחליף את שגיא ראש ביצה באולפן ותעזוב אותנו.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/10
  3. 亚历山大帕托 Member

איך בדיוק? לספרד יש יותר זוכות ויותר סגניות בהיסטוריה של המפעל. הן יותר מצליחות מהאנגליות.

4. JR-Riquelme Member

רובן וריברו שניהם היו במשחקים חלשים יחסית... איבדו יותר מדי כדורים ולא סיפקו יותר מדי מצבים עד הדקה ה-75

5. 亚历山大帕托 Member

רובן וריברי היו נוראיים יחסית לציפיות עד שיונייטד נשארה בעשרה שחקנים והמשחק נפתח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/4/10
  6. Sergio Ramos Member

אין לי ספק שההרחקה של דה סילבה נתנה רוח גבית עצומה לבאיירן. המשחק הזה מתחלק לשני חצאים חד צדדים וכמו במאני טיים רגעים קריטיים של הרגע הכריעו את זה. המהפך של אוליץ' במשחק הראשון והשער טרם הירידה למחצית השנייה הערב שפתח לבאיירן את כל המבערים. חייב לציין שפרגוסון גם לא נקי מטעויות אבל אין אפשר לצפות לשלמות כל הזמן. באיירן קבוצה עוקצנית ביותר וזה ניכר לטובתה ולשמחתה ב2 המשחקים.

שמח על העלייה שלה ועוד יותר על השינוי והערנון של קבוצות מארצות אחרות סוף סוף בחצי הגמר, ללא אנגליות כמובן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Igi Member

כן, אבל הוא חי ב'עידן של האנגליות' בצ'מפיונס ולזה הוא התכוון.

ד"א, את הטענות אי אפשר לשלוח לשופט, נאני הוא האשם היחידי על הפזיזות שלו.

8. 亚历山大帕托 Member

מה אתה מגדיר כעידן? העשור האחרון? 5 השנים האחרונות? לקבוצות הספרדיות יש יותר זכיות לא משנה איך תסתכל על זה. הרבה אנגליות הגיעו לשלבים המאוחרים בשנים האחרונות, אבל שם זה נגמר. אם כבר עידן, אנחנו חיים בעידן של בארסה ותו לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/4/10
  9. JR-Riquelme Member

אני לא חי בשום מקום, אם היו לי רגשי נחיתות לא הייתי אוהב את ברצלונה

10. riquelme1 Member

דווקא בעונה חלשה של ליון, דווקא שאיבדה את אליפות צרפת, דווקא שיש לה סגל הרבה פחות מרשים מהסגלים שהיו לה לפני שנתיים או שלוש, ליון מגיעה לחצי הגמר, כדורגל הוא דבר מוזר לפעמיים.

בורדו הייתה עדיפה על ליון בצמד המפגשים האלה, הפנדל שלא היה ולא נברא במשחק הראשון בשער השלישי של ליון גמר את הסיפור, היום בורדו הייתה טובה יותר אבל היה לה קשה לפרוץ את הבונקר של ליון ,בדיוק כמו שהיה לריאל מדריד קשה.

11. Igi Member

מה זה משנה כמה זכיות יש למי בהיסטוריה? בשנים האחרונות יש נוכחות וכח גדול של האנגליות במפעל ובגלל זה הוא הגיב לו על ה"רגשי נחיתות".

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נשמע לי משהו שמתאים לתיאוריות שגיא כהן, לפיהן למאמן יש שליטה מוחלטת על מה שקורה במגרש. מה לעשות, בסופו של דבר הכל נופל על 11 (או עשרה במקרה שלנו) שחקנים שיודעים לעשות את הדברים נכון ופשוט לא מצליחים.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל העולם מדבר על רובן וריברי, אבל מי שהרג את מנצ'סטר יונייטד הוא לא אחר מאוליץ'. פעם אחת הוא מעניק לה נצחון הזוי ופעם שנייה הוא מחזיר אותה לחיים במשחק שהיה נראה שהולך לכיוון אליו רומא הלכה לפני 3 שנים.

מנצ'סטר יונייטד הייתה טובה יותר, אבל לא מגיע לה לעלות, מאחר והיא עשתה טעויות שלא מתאימות לקבוצה ברמתה. באיירן מינכן לקחה את כל הקופה בענק ומגיעות לה מחמאות רבות על כך.

14. 亚历山大帕托 Member

נוכחות... ב-2007 היו בחצי גמר 3 אנגליות, אף אחת מהן לא היתה טובה ממילאן. בשנה שעברה היו 3, רק אחת התקרבה לבארסה וזה גם לא הספיק. לנוכחות אין משמעות.

15. 亚历山大帕托 Member

כמובן! אוליץ' ענק!