אלופות: הוולה של רובן הוד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏6/4/10.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

באיירן מצמקת מרגליו של אוליץ' ! זה עוד לא גמור, גול אחד של באיירן והיא עולה בשערי חוץ.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי שרובן יפסיק לשחק נגד הקהל ויתחיל לשחק עם הקבוצה שללו .

וההגנה של באיירן שוב מוכיחה בגול השלישי שהיא מתאימה לליגה הישראלית.

3. Raulito Madridista

הגול הזה של אוליץ' אולי משנה המשחק עכשיו(מחצית עם קצב מסחרר, שלא ייגמר), שום דבר עוד לא גמור...אם באיירן מסוגלת לעשות עוד מתפרצת אחת קטלנית, הפעם בעזרתם של רובן או ריברי(ועם שניים כאלה היא שווה גול בכל משחק, בכל מגרש ונגד כל יריבה) - אולי יהיה מעניין. אבל ההגנה של באיירן תעשה במכנסיים כרגיל, כך שלא הייתי בונה על זה. לרגע חשבתי שהביאו את שחקני ההגנה של ארסנל ופשוט החליפו להם את המדים. יונייטד יצאה מחדר ההלבשה כמו מלוע של תותח, היא באה לדרוס ופרגוסון מדהים שנה אחרי שנה איך אירופה, אבל באיירן לא הייתה צריכה לספוג שני גולים תוך שבע דקות. יונייטד עשתה בית-ספר לבאיירן בחצי הזה. נאני נפלא, גיבסון קיבל את הצ'אנס ורוני - רק עצם היותו על כר הדשא, מרטיף את שאר השחקנים. באיירן בהרכב התקפי מידי, רק ואן בומל עושה הגנה וזה לא מספיק. היחיד בבאיירן שראוי למילה טובה זהו אוליץ. הוא קיבל כדור גדול ממולר והחמיץ ברשלנות, וזה אחד המינוסים של אוליץ - הוא לא יודע לעצור כדור מספיק קרוב לרגל ולכן מחמיץ הרבה, הוא לא סקורר מספיק טוב והוא הססן...אבל הפלוס שלו זו הנחישות והאמונה. זה הביא לבאיירן את שער הניצחון במשחק הקודם וגם עכשיו שער שמשאיר אותה בחיים. באיירן צריכה למצוא דרך לבודד את רובן וריברי. השאלה כמה ההולנדי יכול לסחוב. אני חושב שיונייטד תמשיך הלאה. הופתעתי מהפתיחה המוחצת שלה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/10
  4. riquelme1 Member

ההגנה של באיירן לא מספיק טובה ואתזה כבר ראינו נגד פיורנטינה, בכל מקרה לבאיירן הנוכחית יש תחת יותר גדול משל אברהם גרנט, לא עשו כלום כל המחצית וקיבלו גול לא חוקי, היה עבירה של אוליץ' ואני בספק עם הוריד את היד, אבל הגול מחזיר אותם לחיים.

עם כל הרצון של רוני, זה פשוט לא זה מהדקה ה20 והכניסה מהכוערת של ואן בוייטן שהיתה מקוונת לפצוע אותו.

בורדו עם 1-0, וליון באה לעשות בונקר מכוער- יאללה בורדו.

5. ccnoob Member

פתיחה טובה שלנו,ולנסיה מתחיל לחזור לעצמו עם 2בישולים..
    ואן בומל-בן זונה מניאק כל פעם שהוא ליד רוני דופק לו בעיטה ברגל,ימח שמו של המזדיין..
    גול ממש שטותי..צריך להבקיע עוד אחד מהיר ולגמור להם את האנרגיה..

6. JR-Riquelme Member

נאני שיחק אותה בגדול. הגול הראשון שלו עם העקב - אדיר! הכי יפה במשחקים ששוחקו אתמול והיום. סוף סוף מתחיל להראות קצת ביצים ולא רק תקוע בצד מחפש להכניס בין הרגליים, אלא נכנס לתוך הרחבה ומנסה לנצח משחק.
    מנצ'סטר בכלל ביום גדול, עד מתי פרגסון, תמיד הוא משתיק את כולם, נמאס לי כבר. אני כל כך רוצה שהם יעופו, השער של אוליץ' נתן בי המון תקווה. יאללה באיירן! אתם יכולים לעשות את זה!

7. איגור .פ. Member

איזה פתיחה של מחצית ראשונה היית.

נאני מצוין צמד שאחד מהם בעקב ,שער של רבע הגמר.

גיבסון עתיד ליונייטד ,שחקן שמאוד התרשמתי מאוד רואים הבנת משחק ,טכניקה ,חוכמת משחק ,יש מחליף ראוי לגיגס.

רפאל יש לו מהירות אדירה ההארה היחידה שלי לגביו זה שהוא חייב להשתפר בקבלת החלטות הוא היה יכול ובעצם היה חייב לבשל שער של לרוני ,קצת פחות אגואיסטיות.

8. avdz7 Member

מחצית טובה שלנו, שער מדהים של נאני
    הגול של באיירן תיסכל אותי בטירוף. פשוט משום מקום, ועכשיו המשימה הרבה יותר קשה...

9. רפאל Member

הדבר היחידי שמנחם אותי זה שמהגול של אליץ' שומעים רק את האוהדים של באיירן.
    ביזיון ארבל עם ה"יש" שלו בגול של יונייטד!!!

10. c_web Member

השער הזה של אוליץ' לא ישנה הרבה. ההגנה של באיירן מבישה ואין סיבה שמניו לא תכבוש עוד שער או שניים. וגם אם נראה עוד שער של באיירן זה לא יספיק לה.

בורדו עם מחצית לא ממש טובה עדיין בתמונת העלייה אבל ליון תצליח לכבוש שער אחד שיוציא למקומיים את האוויר.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאני וולנסיה במשחק הקריירה שלהם עד עכשיו במנצ'סטר יונייטד...לבאיירן יש יותר מזל משכל. בנוגע לבורדו ליון, לא רואה את המשחק אבל לפי מה שנדב אומר בורדו בקושי הגיע למצבים דווקא כשליון בלי רבע הרכב, בואו נקווה שליון תעשה את זה, מגיע לה. סיכומים אני יעשה בסוף.

12. JR-Riquelme Member

או-אה מה שהיה קורה בדיון הזה ובדיון הכי ליצני בפורום, דיון התקשורת אם ארבל היה עושה את זה על ברצלונה... שטיפת מוח!

13. Selby Member

גול מאוד רך לספוג, קאריק היה צריך להתמודד עם זה יותר טוב, גול שלא הגיע להם כי פירקנו אותם במחצית הזאת וגול שהוציא לנו לגמרי את הרוח מהמפרשים והוציא אותנו מפוקוס.
    אבל היינו יכולים לספוג גם לפני הגול השלישי וגם אחריו(VDS-גיבור!!) אז טוב שהגיעה המחצית. מחצית פשוט נהדרת, ולנסיה ונאני הדהימו אותי בחייתיות שלהם.
    אנחנו חייבים לנצח בהפרש של שני שערים אז אני מקווה שלמחצית השנייה נעלה(עם או בלי רוני) כדי לכבוש כמה שיותר מההתחלה, ההגנה שלהם לא יכולה להתמודד איתנו היום.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/10
  14. AronB Member

אגב , שימו לב לנתון שגיא כהני (שדווקא אני עליתי עליו) מרשים:
    גם אתמול וגם היום המחצית הראשונה של המשחק המרכזי נגמרת ב3-1 לקבוצה הביתית , המחצית הראשונה ביתר שני המשחקים נגמרה ב1-0 , פעם לאורחת , פעם למארחת .
    שמישהו יודיע לחייזר .

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

פתיחת משחק סוערת של מנצ'סטר יונייטד, שבעקבותיה כבשה שלישייה, נאני עם צמד מרהיב, בעיקר המבצע בשער הראשון שלו. במהלך החצי השני של המחצית הראשונה הגרמנים התעוררו לחיים, שער של אוליץ' (חוקי או לא, זה לא רלוונטי היות והוא אושר ע"י השופט) מצמק את התוצאה ומחזיר תקווה לואן חאל על הספסל. לאחר השער המצמק, באיירן השתלטה על כר הדשא ולא היתה רחוקה משער שני, למזלו של פרגי יש לו תמנון בין הקורות. השריקה למחצית באה בעיתוי טוב למנצ'סטר יונייטד, אם המשחק היה נמשך מאוד יתכן שבאיירן, שהיתה חדורת מוטיבציה, היתה מבקיעה את השני ומכניסה את המקומיים ללחץ.