אלופות: דרמה ענקית בבריג'!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏6/5/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התסריט שלך הוא הגיוני ואפשרי, אבל קשה לי להאמין שדרך התקפה נצליח לנצח את המשחק הזה, לבארסה יש התקפה שתנצל את המרחב שתקבל, ואם נעלה במגמה התקפית אז קשה לי להאמין שנצליח לדכא לחלוטין את נסיונות התקיפה של ברצלונה, הם כן יצליחו להגיע לאיזור הרחבה שלנו ויצליחו לנצל את המרחב, אני לא אוהב לחשוב על התפתחות משחק דומה לזה שהיה בקאמפ נואו, אבל אני לא חושב שדרך אחרת תעלה לנו את הסיכויים.
    אני דווקא חושב שאם נשחק הגנתי, כן נוכל לשמור אותם שוב על האפס, אבל אז זה יהיה בעייתי מבחינת ההתקפה, כי נצטרך בכל זאת לתקוף... למרות שההגנה של בארסה היא לא כליל השלמות, אני לא מצליח לסמוך על מאלודה\קאלו\אנלקה שיצליחו לעשות את העבודה, הם עדיין שחקנים של יום כן, יום לא. זה יהיה הימור גדול מדי לעלות במגמה התקפית, הימור שלדעתי אין לו יותר מדי סיכויים.
    זה יהיה חלום רטוב לנצח את בארסה דרך ההתקפה, לי כרגע קשה להאמין שיש לנו כך סיכוי, בשביל שזה יקרה החבר'ה בהתקפה יצטרכו להיות בשיא הריכוז והחדות. לא נותר לי אלא לומר- הלוואי.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20090506/touredrogba2.Xxx

גוארדיולה לא סומך על קאסרס, לא סומך על סילביניו . יא יא טורה יפתח כבלם לצידו של פיקה וזה אימור מסוכן מאוד כי טורה לא אחד המהירים שיש .

ואלדז
    אלבס,טורה,פיקה,אבידאל
    קייטה,בוסקטז,צ'אבי
    מסי,אטו,אינייסטה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx למה קייטה למה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

צ'ך
    בוסינגווה,אלכס,טרי,קול
    באלאק,אסיין,לאמפרד,מאלודה
    דורגבה , אנלקה

3. RubberSoul Member

בוסקטס וקייטה מחליפים את הנרי ומארקס,יאיא טורה משחק כבלם(!).
    בהחלט סיכון לפפ,קייטה לא תמיד מבריק,אבל תמיד שם ברגע האמת
    בוסקטס בהחלט יכול לתת מחץ בהתקפה.
    פפ מחליט שלוותר על קאסרס וסילביניו,ומסתכן עם טורה באמצע,בהחלט סיכון,בשביל קש"א שמשחק כבלם...

Forca Barca!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/09
  4. Dimitar Berbatov Member

לא מבין למה גווארדיולה מעדיף להסיט את אינייסטה לצד מסי ואטו בשלישיה הקדמית ולא לשחק עם בוז'אן שהרבה יותר מתאים לתפקיד הזה מאשר אינייסטה, ואז להרוויח את הספרדי המחונן במקום שהוא הכי טוב בו על המגרש, לצד צ'אבי.

אמרתי לאבא שלי לפני שבוע אחרי התיקו המאופס בקאמפ נואו שצ'לסי תחזור לגמר, ככל שהמשחק מתקרב התחושה שלי מתחזקת דווקא לכיוון של בארסה. אני מאמין שיהיה תיקו עם שערים. ההגנה של בארסה נראת כבדה מאוד. פיקה לא יכול להנהיג את ההגנה של בארסה וכאשר אנלקה ודרוגבה משחקים ביחד יהיה קשה לבארסה לשמור על רשת נקייה. ומצד שני, בארסה בלי הנרי וזה חסרון עצום אבל אני מאמין שהיא יכולה לפרוץ את ההגנה של צ'לסי.

כמה שאני לא סובל את פסטיבל ברצלונה, מאוד מתאים לי גמר נגד בארסה. נמאס לי לשחק מול צ'לסי ויהיו הרבה מצ'-אפים מעניינים אם וכאשר נפגש עם בארסה בגמר.
    חוץ מזה שיהיה תענוג לנצח את בארסה בגמר ושהמטומטמים בארץ לא יגידו שצ'לסי עשה לכם את העבודה והדיחה את בארסה, ואז אם נזכה ההישג יראה פחות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/09
  5. Guinness Member

ספסלים:

צ'לסי - Hilario, Ivanovic, Di Santo, Mikel, Kalou, Belletti, Mancienne
    ברצלונה - Pinto, Caceres, Gudjohnsen, Bojan, Sylvinho, Hleb, Pedro.
    ----

הרכבים לא מפתיעים. הידינק עולה עם דרוגבה ואנלקה כי הוא יודע שהקבוצה שלו חייבת לכבוש היום. גוארדיולה לוקח הימור לא קטן כשמחליט לעלות עם טורה כבלם ולא עם קאסרס. מקווה שיהיה משחק טוב ושברצלונה יעלו בסופו של דבר לגמר.

6. guyholl Member

בוז'אן עדיין ילד, הוא לא מתאים לרמה והוא בטח לא יסתדר עם צורת המשחק האגרסיבית של צ'לסי. אינייסטה הוא הפיתרון הטוב ביותר שלנו באגף במצב בו הנרי לא כשיר.

7. בועז Member

אינייסטה ומסי ? יאיא טורה בלם? צ'לסי חייבת לקחת את המשחק למאבקים פיזיים, מעניין לראות שאנלקה ודרוגבה עולים יחד - הידינק מריח דם!

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוז'אן של שנה שעברה פותח במשחק הזה בלי בעיה ומשחק מצויין.
    בוז'אן של השנה חסר דקות משחק , וגם המאמן לא סופר אותו אז אין סיבה שיתן משחק טוב.

9. riquelme1 Member

הרכב מזעזע של פפ, אני לא אופטימי.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שנה שעברה שיונייטד שמו גול של סקולס מרחוק וירדו לבונקר...

ככה יהיה גם היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

בבקשה ברצלונה תנו פעם אחת לכדורגל לנצח

11. George Best Member

30-70 בבול פוזשן לבארסה, רק חבל שהתוצאה הייתה צריכה להיות כבר 0-2 במינימום לצ'לסי.
    החמצה מזעזעת של דרוגבה לכדור נפלא של למפארד (אין מהלך מסוכן שלא עובר דרכו, גם הגול המפחיד של אסיין בא כתוצאה ממעורבות שלו), וכמובן שפנדל אחד לפחות לא נשרק (השני פנדל ב-200%, לא רק פנדל אלא גם אדום לקייטה.המקרה הראשון קצת גבולי למרות שגם הוא היה נראה כמו פנדל).

12. FaN_MU Member

וואו, בינתיים זה רק השופט שמחזיק את הליצנים של ברסה במשחק, שכבר מזמן היה צריך להכנס לגארבג' טיים, כמו אתמול.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו אתמול גול מכלום ולהבדיל מיונייטד צ'לסי שוב יורדת למשחק המבוקר שלה.
    אנחנו יכולים להניע כדור ככה עד מחר אם לא ננסה דברים אחרים חוץ מלפרוץ דרך האמצע שזה בלתי אפשרי.
    בוסקטז וקייטה רעים מאוד .

14. riquelme1 Member

פפ הרס לבארסה את המשחק, ממש ככה, עם ההצבה המוזרה של טורה כבלם, וההצבה של איינסטה באגף שכול המשחק מתבזבז ולא עושה כלום, מתי הוא יבין שאיינסטה באגף זה בזבוז?

קייטה כמובן לא עושה כלום ועל תקן בול עץ במגרש, אטו ממשיך עם היכולת החלשה שלו בקיצר אני לא רואה איך בארסה כובשת פה, מסכן בוסקטס הלא מנוסה, עוד הימור גרוע של גוארדיולה.

שינוי ומהר, להחזיר את איינסטה לקישור, להכניס את בוז'אן.

15. avdz7 Member

צעקתי בגול של אסיין "איזה גול!!!" כמו מטורף כאילו אני אוהד של צ'לסי.. אחד הגולים היותר יפים. ברצלונה כצפוי מחזיקה הרבה מאוד בכדור אבל לא מצליחה להגיע למצבים שמסכנים יותר מדיי את השער של צ'לסי.