אלופות: דרמה ענקית בבריג'!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏6/5/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עדיף שלא תכליל, זה ש- X אומר משהו לא אומר שכולם חושבים כמוהו. שאתה מדבר תפנה לבן אדם, עדיף מאשר לחמם ולנסות להדליק את כולם.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-4 מצבי כיבוש מעולים זה לדעתך, לדעתי ההרמה לבוז'אן לא הייתה כזו נוחה והוא בקושי הגיע לכדור כך שמצב כיבוש מעולה זה לא. חלב הגיע למצב לא רע בכלל, ואטו הגיע למצב מצוין, אלו המצבים שחקוקים לי לפחות בזכרון וכמו שברצלונה הגיעה למצבים האלו ככה היא גם החמיצה אותם - וזה לא משנה שהשוער תפס יום כי זה לא שצ'ך הוציא איזה כדור משוגע מהחיבורים, בסך הכל ההצלות שלו היו טובות אבל ממש לא מרהיבות כי גם הבעיטות של ברצלונה לא היו מרהיבות אלא בינוניות.

אגב, שלא תבין אותי לא נכון, אני אשמח כמו אחרון אוהדי ברצלונה אם תעלו לגמר ותנצחו את יונייטד, אני פשוט לא רואה את זה קורה...

3. Bensh Member

אתה בסדר, לא התכוונתי אליך

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תודה על האישור, אני יודע שלא התכוונת אליי.
    אני מתכוון בכלליות.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/09
  5. Mr.Eko Member

בארסה של העונה שונה מבארסה של העונה הקודמת בלחץ המצויין על כל חלקי המגרש כמעט לכל אורך המשחק והיא שונה כמו שלירן ציין בכך שהיא כופה על היריבה להתמקד בעיקר בהגנה. ההגנה אולי פחות חזקה מזאת של הזכייה האחרונה בליגת האלופות אך מצד שני זאת גם לא הגנה כזאת פרייארית...

בכל מקרה,המפתח למשחק הזה הוא הקישור,כיצד הוא הולך להתמודד עם מרכז השדה המאוד מאוד נוקשה של צ'לסי וכיצד יאיא ובוסקטס( אני מקווה) יתנו לצ'אבי ואינייסטה את החופש למצוא את הפירצה הנכונה בהגנה המסודרת והמאוד ממושמעת מבחינה טקטית של האנגלים ולהבקיע את השער האחד הכל כל כל כל כל כך משמעותי.

בכל מקרה,יהיה טוב ואני מצפה למשחק עם המון דפיקות לב..

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מר. אקו,
    איזה מערך אתה רוצה שגוארדיולה יעלה שיכלול 4 קשרי מרכז שדה?

7. guyholl Member

מבחינה עקרונית, אפשר לשים את טורה ובוסקטס/קייטה כשני קשרים אחורים, צ'אבי ואינייסטה קצת יותר מקדימה, ואטו ומסי 2 חלוצים. אבל במשחק כזה חשוב ומיוחד נגד יריבה כזאת, אין מקום לניסויים, וכמובן שנשחק במערך הקלאסי.

8. johnnie walker Member

הנה כמה סיבות למה אסור שברצלונה תשחק בגמר נגד היוניטד
    (למרות שמבחינת כדורגל נטו זה הגמר האידיאלי):

1. כי שוב פעם יתחיל אחרי המשחק הויכוח המטופש המיותר וחסר התכלית-
    "מיהו השחקן הטוב בעולם,מסי או רונאלדו"

2.כי שוב פעם יתחיל אחרי המשחק הויכוח המטופש המיותר והלא מעניין-
    "מיהי הקבוצה הטובה בעולם, ברסה או מניו"

3.כי שוב פעם יתחיל אחרי המשחק הויכוח המטופש המיותר והמאוס-
    "מיהי הליגה הטובה בעולם,הספרדית או האנגלית"

בטח יש עוד כמה ששכחתי אבל רק בשביל הסיבות האלה כדאי שצלסי תעלה,
    פשוט כי כל הוויכוחים חסרי הטעם האלה כבר מזמן יצאו מכל החורים.

9. Mr.Eko Member

אם היית עוקב באופן מספיק טוב אחרי בארסה אז היית יודע שגם כשאינייסטה משחק בשלישייה הקדמית את התפוקה שלו כקשר הוא עדיין מספק ולכן הנה לך מערך של 4-3-3 כביכול אך עם אקסטרה שחקן שיודע לתת תפוקה בקישור.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שיוצא בהצהרות מיום שלישי שעבר ש"היום יהיה לבארסה קל יותר כי צ'לסי תתקוף" טועה, צ'לסי לא תתקוף. היא אולי תנסה ליזום פעם ב-8 דקות ולא פעם ב-10 אם הקהל ידחוף מספיק, אבל זה המקסימום. הידינק זה הידינק, ולכן הכל יוכרע היום על חוט השערה, אבל בלי חיים קלים לאף אחד מהצדדים.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה בעצם רוצה לוותר על אחד משלישיית מסי-אטו-הנרי? ואני יודע שהנרי בספק, אבל במשחק שאתם חייבים לכבוש וכמה שיותר אתה רוצה לוותר עליו גם אם הוא כשיר?

ומה הקשר לעוקב באופן מספיק טוב, זה לא שלא ידעתי שהוא יכול לשחק גם כקיצוני, פשוט הניסוח הלקוי שלך נתן לי רושם שאתה רוצה לשחק כפי שGUYHOLL כתב. לא כל שאלה קשורה לחוסר ידע.

12. KirkH Member

אני חושב הפוך לחלוטין.

לדעתי בארסה בעיקר לאור התיסכול מהמשחק הקודם תבקיע בכל מקרה בשלב כלשהו של המשחק (בינינו, גם ההגנה ובעיקר צ'ך של החצי שנה האחרונה לא בדיוק נותנים תחושה של ביטחון אבסולוטי כמו פעם שהקבוצה הייתה סוגרת את המגרש הרמטית והיריבות אפילו לא היו מתקרבות לרחבה..).

לכן, לדעתי, הסיכוי היחידי של צ'לסי לעלות הוא דרך ההתקפה. רק התקפה.
    אני חושב שעם כל הכבוד לבארסה ולתצוגות הענק שלה, ובאמת שיש. החולייה האחורית שלה היא כולל השוער היא עקב האכילס שלה והיא מה שתפיל אותה. אפשר לתסכל את שחקני ההתקפה של בארסה מהיום עד מחרתיים עם משחק חזק והתבצרות מאחור - בסופו של דבר לשניים-שלושה מצבים סבירים הם יצליחו להגיע, בשבוע שעבר זה לא נכנס, הפעם זה יכול באותה מידה להסתיים בשער בין אם על ידי מהלך אישי גאוני או סתם טעות כלשהי של שחקן שלנו.

אני מאוד מקווה שההחלטה הטקטית שהידינק ייקח תהיה ללכת על התקפה. יש לנו את הכלים ללחוץ על כל קבוצה ו"לשבת" על הרחבה של כל יריבה. הרי ברור לכולם שאם צ'לסי סופגת שער בשלב כלשהו זה בדיוק מה שיקרה - אז למה לחכות? למה לא להפתיע עם לחץ מטורף מהשנייה הראשונה? פעם אחרונה שבארסה הגיעה לגשר והייתה צריכה בסך הכל תיקו כדי לעלות דרסנו אותם מהשנייה הראשונה עם בליץ אדיר, ואז עוד היינו עם סגל הרבה פחות טוב. הכל עניין של גישה.

אני מאוד מקווה שהידינק לא יבוא לשחק מבוקר. זה לא יעבוד.

13. Mr.Eko Member

מה כל כך קשה להבין שאני אומר את זה בהנחה שהנרי לא משחק?

ולדעתי הסברתי באופן ממש פשוט,לא אשמתי שלך קשה ליישם דברים.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, אז אני אמור לנחש שזה בהנחה שהנרי לא משחק למרות שכמעט בכל כלי תקשורת כתוב שהוא בספק ולא שהוא לא ישחק?

טוב לדעת, פעם הבאה אני לא אנסה אפילו לפתח דיון איתך כי אין עם מי לדבר, ניסיתי להיות נחמד ולהתעניין אבל כנראה שלא יוצא מזה טוב מדי, נחזור ללרדת על הקבוצה שלך שמסוגלת רק על בלמים בני 35 ושחקנים שרק נדב יעקובי מסוגל לבטא את שמם.

אחרי זה אומרים שה'אנגלופילים' הם אלו שכותבים בארסיות מוגזמת כלפי כל מי שהוא לא 'אנגלי'...

15. Mr.Eko Member

לא,אל תעשה את זה...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx