אלופות: גמר כל אנגלי ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏29/4/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה היה לא כוחות, ברצלונה קבוצה אפורה מאוד היום, ברצלונה בחצי גמר בזכות הגרלות נטו ולא בזכות עצמה, גם אם המשחק נמשך עוד יומיים בארסה לא מבקיעה כאן, שום איום אמיתי על השער של VDS במשך כל המשחק, משחק מאוד אנמי ועלוב שלה. מנצ'סטר קבוצה הרבה יותר טובה, הרבה יותר החלטית, הקבוצה הטובה ביותר ממשיכה הלאה.
    במנצ'סטר באמת שחלק הקישור היה יוצא מן הכלל.

בברצלונה מחמאות מגיעות למסי שנתן משחק של שחקן גדול, מהגדולים באמת, אבל הוא היה לבד, ולבד זה לא מספיק. רייקארד הוא בדיחה.. בדיחה שהוא נשאר עם טורה, צ'אבי ודקו עד הדקה ה-88, איזה אידיוט... הוא היה צריך להעיף את טורה בדקה ה-65 ולהשאיר את אטו, רייקארד עשה את שלו בבארסה.

2. JR-Riquelme Member

שליטה מוחלטת של ברסה, אבל האמת, מנצ'סטר בכל יציאה קדימה נתנה התקפה קטלנית בניגוד לברסה.
    מסי לבדו, הוא כבר לא יכול. הילד חזר אחרי פציעה. הנרי אני כבר לא יודע מה לחשוב, בעצם מה שכולם חושבים, כבד מחשבה, הוא צריך לעזוב. אטו היה עוד יותר גרוע מהנרי, משחק נוראי שלו. בקיצור - כל ברסה הייתה חלשה, והפעם אני חושב שמנצ'סטר נתנה משחק הגנתי נפלא בניגוד לבונקר שהיא הציגה בקאמפ נואו. מגיע לה שאפו

3. Giallorossi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    אני שונא גמרים כל ארציים, ועכשיו כשזה יבוא מאנגליה זה עתיד להיות הרבה יותר נוראי וגרוע.

4. guyholl Member

לא הגיע להם. אחת הקבוצת הטובות בעולם מבזבזת זמן החל מהדקה ה55 וכובשת גול שנבע מטעות של איטלקי אפס אומר הכל ושום דבר יותר מזה.

יאללה גרנט!

5. JR-Riquelme Member

הקהל עם קריאות ארגנטינה, ארגנטינה 10 דקות לסיום, מי היה מאמין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

6. לא מצאתי כינוי Member

להזכיר לך את השיעמומון שהאיטלקים שלך עשו לנו בפעם שעברה שהם נפגשו בגמר?

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע גם הגיע. אני לא אוהב את מה שנהיה מהקבוצה הזאת, מה גם שהם לא במיטבם בזמן האחרון, אבל אין מה להתווכח - הכי טובים בעולם.

8. Spanish Weapon Member

קבוצה מפורקת וגמורה, אם זה תלוי בי אני מעיף 9 מתוך 11 השחקנים שהיו היום, 9.
    השחקנים היחידים שראויים להישאר בקבוצה אלה מסי ואינייסטה,זהו.
    כל השאר אלה פחדנים חסרי אופי בהנהגה של מסומם שאין לו מושג וחצי מושג בכדורגל.

כולכם יכולים היום לבכות את העלייה של יונייטד לגמר, זכיתם בכדורגל אפור ומגעיל לעוד הרבה שנים
    תוצרת הצ'מפיונס ליג ותוצרת אנגליה.
    שיעבירו את כל משחקי הצ'מפיונס ליג לאנגליה ושיתפוצצו שם.

9. Giallorossi Member

ולמה אתה חושב שהתכוונתי?

10. הרצליה Member

אם לקחת בחשבון את שני המשחקים אין ספק שברצלונה הייתה ראוייה להיות בגמר ולא מנצ'סטר.
    שער ענק של סקולס.
    טיפה מאוכזב מהתוצאה אבל לא נורא.

11. King Kenny Member

רייקארד חתיכת אידיוט, מה זה החילוף הגרוע הזה של הנרי במקום אינייסטה? מה שהוא עשה בחילוף הזה זהל השאיר את אטו שהיה גרוע ושיחק בלי חשק על המגרש והשאיר את אבידל לבד באגף שמאל חוץ מקטעים שמסי בא לעזור וככה הפקיר את האגף הימני.

מסי במשחק גדול אבל כמו שאמרו פה...לבד הוא לא יכול.

רונאלדו הוא אחד המגעילים, משחק שמלא בהתבכיינות לשופט, צלילות ופאולים מגעילים ועוד היה תמים אחרי הפאולים האלה.

12. AVISEY Member

יוניטד עוברת בדרך בקמפ נאו , סקולס(אחד השרידים מהקבוצה ההיא,שלא שיחק בגמר) כובש ומעלה אותה לגמר, עכשיו יוניטד חייבת לקחת את הגביע בשביל שזה יהיה מושלם,

13. לא מצאתי כינוי Member

אז למה הוספת את זה? :

יותר גרוע ממה שהיה אז לא יכול להיות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/08
  14. ACBenb Member

זה ההבדל בין קבוצה שעושה טעויות ובין קבוצה שלא עושה טעויות.
    קראו לזה הגנתי או בונקר אבל מנצ'סטר בשתי המשחקים הייתה זהירה וברצלונה שלטה במשחק והייתה יותר בחצי המגרש של מנצ'סטר יונייטד, אבל בסופו של דבר מנצ'סטר לא עשתה טעויות וברצלונה עשתה אחת שעלתה לה ביוקר.
    אין לי חשק לפרט, קצת התבאסתי מהעליה של היונייטד. לא משהו אישי, פשוט מעצבן אותי לחשוב על גמר יונייטד-צ'לסי או יותר גרוע יונייטד-ליברפול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    שמנצ'סטר ישחקו בגמר כמו שכולם אהבו אותם במשך העונה ולא כמו נגד ברסה... רק לזה נאחל.

15. Sergio Ramos Member

הגעתי בסביבות הדקה ה70 למסקנה פשוטה - גם עם המשחק הזה היה נמשך עוד 200 שנה(תרשו לי להגזים קצת , כן?)ברצלונה לא הייתה כובשת. וזה מסתכם בפשטוט: ברצלונה לא מספיק טובה מול האיכות של יונייטד. פערי האיכות ניצחו כאן את המשחק. זאתי מנצ'סטר יונייטד, הקבוצה הטובה באירופה(לפחות על פי דעתי), האיכותית, המחוברת והקטלנית, מול ברצלונה חסרת כל האונים שמתקשה להבקיע שער כבר ארבעה משחקיםפ רצופים. נו, אז מול קיר הבטון בלב הגנת השדים האדומים היא תצליח?
    ומה כבר מסי יכול לעשות לבדו מול הלחץ והקשיחות של הגנת יונייטד?

בעיטה אחת מדויקת של סקולס נכנסה לשער, מה שברצלונה לא הצליחה לעשות במשך 180 דקות. וזה כבר מסמל את פערי האיכות הכל-כך גדולים. האמנם ברצלונה הגיע דרוכה, לשתי המפגשים, אך זה לא מחסה את העובדה שלא משנה מה יהיה ואיך יהיה, מנצס'טר, גם עם ישוחקו עוד עשרה משחקים בין השתיים, תעבור כי על ברצלונה של העונה לא צריך להרחיב יותר מידי. ולסיכום, לא כוחות.

כל הכבוד ליונייטד שהגיע לגמר כי הייתה ראויה, ושיהיה בהצלחה!
    למרות שלא הרשימה אותי כלל וכלל בשתי חחצאי הגמר, היא עדיין רויה מבארסה ועל זה אין עוררין.

הדבר אכן קורה, גמר כל אנגלי נמצא על הדרך, כמה מבאס.

לילה טובה חברים!

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/08