אלופות: גומלין רבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏27/3/12.

1. Bensh Member

כן, כן

אבל מה עם הסטילס?!

2. 亚历山大帕托 Member

אחרי צמד המפגשים הקודמים יש לך חוצפה לדבר על שיפוט? אל תהיה פאתטי. לא כל החזקה בחולצה צריכה להישרק, רק כזו שמונעת מהשחקן להגיע לכדור.

3. Bensh Member

אתה לא יכול לקבוע איך המשיכה השפיעה על פויול, שידוע כנוגח מדופלם ואחד שבדרך כלל שם מצבים כאלה עמוק ברשת

הייתה משיכה מאוד ברורה ויחסית אגרסיבית בחולצה. השופט נראה בבירור כשהוא צופה על התקרית ומתעלם ממנה. אם זה היה הפוך היית נחפר על זה פה עד הגומלין, וגם אחריו אם הייתם מודחים

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://media3.acmilan.com/uploads/photogallery/images/527/2.Xxx
    משחק מצוין של מילאן. עם הרכב חסר, בעיקר בהגנה, הקבוצה התעלתה על עצמה, הציגה מחצית ראשונה הגנתית מעולה ובמחצית השנייה שלטה יותר בכדור. אני לא יודע אם התוצאה הזאת תספיק אבל ללא ספק השחקנים ראויים להערכה ובעיקר אלגרי על ניהול משחק יוצא מן הכלל.
    זלטאן זכה היום לשמירה קפדנית ביותר ואין זה מפתיעה שהוא התקשה לבטא את עצמו, הפעם אין סיבה להאשים אותו. להוציא אותו ואת רוביניו ובואטנג שלא נמצאים בכשירות מלאה, כל יתר השחקנים גרמו לי לגאווה אדירה. אמברוזיני מילא את מקומו של ואן בומל בצורה הטובה ביותר ואני בספק אם ההולנדי היה מציג הפעם יכולת כל כך טובה. הקפטן האדיר היה מאוד דינאמי וחילץ המון כדורים. סיידורף זה סיידורף, הוא איטי אמנם אבל נותן את כל כולו. החלטה טובה של אלגרי להעדיפו על פני אקווילאני. נוצ'רינו היה סביר ונסגר על ידי קייטה אך מעטים השחקנים שמשתווים לכמות ההשקעה שלו על המגרש. עם זאת היה ניתן לראות אותו תומך בהתקפה ויורד המון להגנה. ולחלק הטוב ביותר ההגנה: למרות חסרונותיהם של טיאגו סילבה ואבאטה, זהו לדעתי משחק ההגנה הגטוב ביותר של מילאן השנה. יותר מאשר היכולת הנשמה דיברה על המגרש. היה ניתן לראות זאת על בונרה ואנטוניני. הם לא שחקני על אבל שיחקו כמו גלדיאטורים. בונרה ממשיך בכושרו המעולה ואנטוניני הפתיע אותי לטובה, תיקולים מעולים ומספר הצלות, לדעתי המצטיין על המגרש. נסטה רק חזר מפציעה ולמרות שהצטרך להיעזר במספר עבירות כדי לעצור את מסי, הוא עשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר וכמוהו גם מקסס. אביאטי סיפק מספר הצלות חשובות ואולי אף נודה לו על כך בגומלין.

שוב פעם- ניהול משחק חכם של אלגרי. שיפור עצום הוא עבר בשנה האחרונה והופך להיות אחד הטקטיקנים הגדולים ביותר.

5. 亚历山大帕托 Member

אם אי אפשר לקבוע איך ההחזקה השפיעה על פויול עם הילוך חוזר בסלואו מושן, אז למה אתה מצפה מהשופט? הוא ראה את פויול מגיע לכדור ונוגח אותו לעבר השער ויוצר מצב מסוכן. בינתיים הביסוס הכי טוב שמצאת להצדקת שריקה לפנדל הוא ש"פויול נוגח מדופלם".

negrito please

6. xavi6 Member

לא כל תפיסה בחולצה צריכה להישרק. אוקיי, גם לא כל בעיטה ברגל צריכה להישרק, רק כזאת שמשאירה סימן כחול או דם. אולי תמציא ספר חוקים שפועל רק במקרים שברסה משחקת בשביל להצדיק את הטענות והניסיונות הפתאטים שלך לקחת פנדלים לברסה?

כבוד לנסטה. איפה ישנם עוד שחקנים כמוהו? גם כשהם משחקים מלוכלך הם לפחות מספיק ספורטאים בשביל להיסתכל לשחקן שכיסחו בכוונה בלבן של העיניים, לשאול "אתה בסדר?" ולהגיד לשופט "כן כן, אתה צודק". כל שחקן מריאל מדריד היה מנסה לעשות פרובוקציה ולטעון ששחקן ברצלונה צלל. שאפו בכלל למילאן, שיחקו חזק וכסחני אבל לא מלוכלך. אני תמיד שמח לשחק נגד קבוצות כאלה ולא נגד חבורה של שחקנים עם רגשי נחיתות. אם מילאן תעבור אני אפרגן לה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/3/12
  7. Bensh Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

שיחקתם מצוין. בהצלחה בקאמפ נואו

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

9. VAR Member

קצת קשה לבחור מצטיין הערב כי היו בערך 7 או 8 כאלה, כולם מהצד הלבן. כל הנעת הכדור (המדהימה) של בארסה והיא לא מצליחה לגבור על 11 מתאבדים שבאו להילחם על הכבוד. בראבו.

אני אמנם עדיין פסימי לגבי סיכויי ההעפלה שלנו אבל אני כבר עכשיו מבטיח על במה זו שאם נעלה אני אכתוב כאן בפונט מקסימלי שאנדריי הוא המלך.

הפעם, יהיה לי יום הולדת באמת שמח...

ונ.ב. אחרון, ברצלונה היא הקבוצה האחרונה, בעולם, שתבוא בטענות לטעויות שיפוט. האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/12
  10. xavi6 Member

נכון כי לפני 6000000 שנה הגיעו לצ'לסי 5 פנדלים. אז עכשיו כל טעות לרעתה היא בסדר? אסור "לציין" אותה? אף אוהד ברסה פה לא צורח שהגיע עוד פנדל על סאנצ'ס, או אדום לאמברוסיני, כי אנחנו לא בכיינים ואנחנו יודעים שזה לא הכריע את המשחק וזה גם לא היה משקף. אבל מה שהגיע הגיע, משהו שלכם קשה לציין כשזה לטובת ברסה. דבילים כמו אנדריי ינסו להמציא את חוקי המשחק מחדש העיקר לא לכתוב "הגיע פנדל לברסה". המקום הזה לא אובייטיבי ואולי עדיף שאת הדיונים בעולמי תשאירו לצד ההולנדי שהם לפחות לא עיוורים עם רגשי נחיתות.

11. VAR Member

זה לא רק הפנדלים מול צ'לסי אלא גם האדום למוטה לפני שנתיים והאדום לרובין לפני שנה...
    ב-2006 ברצלונה עברה כי היא הייתה קבוצה טובה יותר, בלי קשר לשער שנפסל לשבה. לא בכינו.

לא על זה תוכרע ההתמודדות גם הפעם.

12. xavi6 Member

בסדר אז על האדום של מוטה נתנו לאינטר גול בנבדל ולא נתנו לברסה שתי פנדלים ובנוסף לקחו גול חוקי בסיום. תפסיקו לראות צד אחד. מותר לנו להתלונן אם לקחו לנו פנדל, ובמשחק הזה לקחו פנדל ברור.

13. 亚历山大帕托 Member

למרות שכל מה שאמרתי התגשם מילה במילה, אני לא צריך את הכבוד המפוקפק הזה. מכרת את המשחק ולא האמנת בקבוצה שלך שבסופו של דבר נאלצה להתמודד עם קשיים הרבה יותר חמורים ממה שנדמה היה לפני כמה ימים והצליחה. תלמד מזה לקח ואל תמעיט בערכה של רוח המועדון שלנו, בטח שלא בגלל איזו חבורת צוללנים בכיינים שלא שווה את זה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תדברו על השופטים. באמת. אני בטוח שכל קורא נייטרלי יקרא את הדיון שיתפתח בשקיקה.

"וידואים משקרים" של אנדריי VS הרצאות על מוסר פרי מקלדתו של צ'אבי6

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

15. VAR Member

את הסיכומים שלי והלקחים שלי אני אפיק אחרי הגומלין. מעדיף לא לצאת בהצהרות אחרי מה שקרה לנו בשמינית הגמר בגומלין.

וזה לא שלא ידעתי שמילאן תבוא להילחם, כתבתי את זה בפירוש שאני בטוח שהיא כן. לא חשבתי שיספיק, אני עדיין לא חושב שיספיק, ואם אני אתבדה אני אעניק גם לך את הכבוד שמגיע לך, סמוך עליי.