אלופות: בליץ של יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/5/09.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא אל חייבת ולא בטוח שיכולה עם החיסורים שיש לה.
    ושוב , משחקים של נוקאוט לא דומים בכלל למשחקים רגילים.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כריסטיאנו רונאלדו שחקן פשוט מדהים, בכלל מנצ'סטר יונייטד היא לדעתי הקבוצה החזקה ביותר באירופה היום, בשונה מבארסה היא נראית לי יותר חזקה בהגנה וזה גם מה שיביא לה את הגביע שנה שנייה ברציפות. אלא אם חוס המנחוס יהרוס לי את התיאוריה.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכלס? כן, ארסנל קבוצה עם הגנה מאוד חלשה ביחס להרבה קבוצות בליגת האלופות ובאנגליה. עובדה יבשה.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שהמשחק יהיה צמוד יותר, אבל מנצ'סטר יונייטד לא השאירה לארסנל סיכוי. להגנה של ארסנל לא היה מענה למהירות של רוני ורונאלדו ובהתקפה לא היה שום פתרון לסגירות הטובות של מנצ'סטר יונייטד.

5. פול סקולס Member

עוקצנות מקובלת לאור מה שהיה בדיון על הקלאסיקו (וגם אני בעצמי אמרתי דברים כמו אלה שאתה לועג להם כאן).

רק נזכיר שיונייטד השפילה את צ'לסי 0-3,
    אבל אם באמת נתחיל דיון כזה הוא לא ייגמר ונגיע למבוי סתום.

אני עדיין בדעה שבארסה לא עמדה מול הגנה נורמאלית,
    וזה בכלל לא קשור לזה שהם קבוצה מדהימה עם חלק התקפי שכל אוהד כדורגל בעולם היה חולם עליו.
    נכון שהלוגיקה אומרת שאם אני אומר שבארסה עדיין לא עשתה 3,2,1 זה אומר שאני מוריד מערכה,
    אבל אם תוכל לדמיין אותי אומר את זה בלי להוריד מערכם של הקטאלונים, אשריך.

בנימה אחרת, מה אכפת לי מברצלונה!!!!
    מנצ'סטר יונייטד, תודה על הופעה אדירה באמירויות.
    מזל בגול הראשון, בעיטה אדירה של הגועל + טעות של אלמוניה בשני,
    אין מילים על הגול השלישי, פשוט אין מילים.

תודה, תודה ושוב תודה.

האדום של פלטשר מבאס, סומך על פרגוסון שייתמודד עם זה.
    חייב לציין שהפנדל של RVP מדהים.

6. Igi Member

אמנם חוקית זה היה אדום, אבל כל כך לא מגיע לשחקן כמו פלטשר לוותר על החוויה של לשחק בגמר האלופות, אחרי החצאי גמר שהוא הביא. מדהים כמה שהוא יכול להביא את עצמו כל פעם מחדש ליכולות האלה במשחקים גדולים.

והגול ה-3 היה פשוט קלאסה. רונאלדו עם העקב לפארק, מסירה חדה מצד הקוריאני לאגף שמאל לרוני שרץ עם הכדור ומעביר מסירת רוחב לרונאלדו שבטאץ' נהדר נועץ את המסמר ה-3 בארון של ונגר. למרות הפציעה הדי קשה של רונאלדו והיורו שעבר, הוא מצליח לחזור בגדול לסוף העונה וטוב שכך. רק שלא יגמר עכשיו...

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא היה כועס עם השופט האיטלקי היה מוציא צהוב לפלטשר(למרות שזה ברור שזה אדום). זה כל כך אכזרי לאבד את המקום בגמר בגלל האדום הזה במיוחד כשהמשחק היה בגארבג' טיים 90% מהזמן שלו.

ליבי עם פלטשר...להלחם , לעבוד קשה , להקריב את עצמך כל העונה ואז לא להיות במשחק האמיתי והגורלי באמת בגלל עבירה כזו סתמית.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המשחק נגמר די מהר מבחינתה של ארסנל שלא הצליחה לייצר איומים על השער כמעט לאורך 60 דק', מצד שני ההתקפות המהירות של היונייטד היו קטלניות ומסוכנות בהרבה. המשחק הזה הוא הוכחה שמס' הגולים לא בהכרח מצביע על הרמה, איך בכלל אפשר להשוות בין ה 1-0 של שבוע שעבר למשחק הזה?

השופט גם לא תרם למשחק כששרק על כל נגיעה קטנה ועצר את המשחק הרבה פעמים שאפשר היה לתת יתרון, איפה הוא ואיפה השופט של המשחק הקודם שנתן למשחק לזרום.

9. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

10. 亚历山大帕托 Member

זה המחיר שאתה משלם על טעויות, אין מה לרחם. לדעתי, שחקן שלא מנסה לעצור יריב בדרך אל כיבוש לא צריך לשחק בגמר. אני לא חושב שפרגוסון היה מעיף אותו מההרכב, אבל במקומו הייתי מעריך את ההקרבה הזאת.

11. פול סקולס Member

מסכים במאת האחוזים.
    הפאול הזה מראה מה זה לשחק במנצ'סטר יונייטד.
    (עריכה: עכשיו בדיון של יונייטד מובאים כל מיני מקורות שטוענים כי לא היה פנדל, כולל ארסן ונגר בעצמו. חבל ש-ונגר הוא לא רוזטי).

אף אחד לא היה רוצה לראות את פלטשר עומד ומסתכל על פבריגאס (ודווקא הוא) מפציץ את האמ-אמא של הרשת של ואן דר סאר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/09
  12. The Legend-Ryan Giggs Member

לפי דעתי פלטשר הוא שחקן גדול שלא שמים לב כמה הוא תורם עד שהוא לא משחק,הבחור השקיע מאד השנה כדי לתפוס מקום בהרכב הוריד כמה קילוגרמים והוא שחקן משמעותי בסגל של יונייטד.
    מקווה שישנו את ההחלטה,אם לא כניראה נראה את סקולס בפעם האחרונה בליכת האלופות או שפרגי ישחק עם 2 קשרים באמצע קאריק ואנדרסון.
    בכל מקרה יונייטד הקבוצה הטובה בעולם!

13. ManUtd Fan Member

סלחו לי, אבל זה פנדל כמו שהפנדל שקיבלנו נגד טוטנהאם זה פנדל.
    פלטשר קודם כל נגע בכדור ורק לאחר מכן ברגליים של השחקן, אותו דבר קרה לטובתינו במשחק נגד טוטנהאם. ועדיין, קשה להאשים את השופט כי זו החלטה קשה מאוד (בדיוק כמו שאמרתי בפנדל שקיבלנו נגד טוטנהאם). אני חושב שהיה מקום להפעיל שיקול דעת.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמה שעות אחרי ההפסד, הדחליל הדני נתפס שיכור במועדון לילה בלונדון. לא מספיק שהוא לא שחקן, הוא אפילו לא ספורטאי, מעניין אם פברגאס (עצוב, אבל זה הדבר הכי קרוב שיש היום לסמל בארסנל) חגג אחרי הפסד ליריבה שנואה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/09