אלופות: בארסה ממשיכה לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שי, ‏2/5/11.

1. zivmay Member

ריאל צריכה להודות לשני אנשים אתמול.
    לסאן איקר, שבזכותו הם לא קיבלו אותמול מאניטה.
    ולשופט שהיה צריך להוציא אתמול לפחות שני אדומים לקראבליו ודיארה, גם לאדאבאיור לא חסר.

2. Ian Wright Member

אדאביור פשוט התנהג בצורה הזויה בצמד המשחקים מול ברצלונה. כל עבירה יותר מכוערת מהשניה ובאמת שרובן לא היו קשורות לרגליים. משיכה בכתפיים, אגרוף לפרצוף, עוד שניה גם בעיטה לביצים. רק אלוהים יודע איך הוא עבר את צמד המשחקים האלה בשקט בלי לקבל אפילו אדום כי אם אני הייתי אחראי באופ"א הוא מקבל ממני השעייה עד להודעה חדשה.

3. yonmu Member

לכל אוהדי בארסה שמתלוננים על זה שמבקרים רק את השחקנים שלהם -
    אני לא יודע אם זה אצל כולם ככה, אבל את שחקני ריאל אני אישית לא צריך לבקר כי אף אחד מראש לא חושב שמדובר בצדיקים גדולים. אני לא מרגיש צורך לציין את הפראיות של אדבאיור כי מראש אף אחד לא מחשיב אותו כסמל ההגינות, ואני לא צריך להביע סלידה מהסגנון של מוריניו כי גם הוא ידוע כ'רשע' (אבל לפחות רשע שנון). בבארסה לעומת זאת, עם ההאלהה שספורט5 עושים לה והסלוגן המגוחך 'יותר מסתם מועדון' נוצרת תפיסה שכולם - השחקנים, המאמן, הנשיא, האוהדים - הם האנשים הכי טובים ומוסריים בעולם (ויעיד על כך ארבל עם החפירה על כמה שמסי קדוש בזה שהוא קם אחרי שהוא נפל), ולכן הצורך לבקר אותם ולהוכיח שהם מלוכלכים כמו (ובמקרים מסוימים, יותר) שחקנים אחרים ומועדונים אחרים גדול יותר.

4. קטלוני Member

אתה מבין את האבסורד?לא פפ,לא צ'אבי,לא פויול,לא מסי,אף אחד מהקבוצה לא אמר שהם מעל שאר המועדונים,אלא השדרנים והפרשנים של ספורט 5.ולפי מה שאתה אומר צריך להראות לכולם שהם לא מוסריים בעוד שברצלונה אף פעם לא אמרו שהם יותר טובים מאף אחד ואף פעם לא אמרו שהם מוסריים יותר מאף אחד.מי שיוצר את זה הם השדרנים של ספורט 5.
    אבל מה כולם עושים?כולם מראים עד כמה הם לא.לא רק שהשחקנים לא יכולים לראות מה אתם כותבים,הרי שגם האנשים בספורט 5 לא יכולים לראות.

אני מקווה עבורך שאתה יודע שהסלוגן "יותר מעוד מועדון" הוא בגלל שברצלונה מייצג את המיעוט הקטלוני בספרד ולא בגלל שהם חושבים שהם מוסריים יותר מאחרים.

5. yonmu Member

איפה האבסורד פה?
    התקשורת (בעיקר הישראלית, לא יודע עד כמה זה ככה בשאר העולם) מציירת תמונה לא נכונה, ואוהדי הכדורגל בעולם מנסים להראות את התמונה האמיתית.
    לא באתי לצ'אבי ואמרתי לו שהוא חלאה, בסך הכל הצגתי את התמונה הנגדית ל'מסי קם אחרי שמרסלו פגע בו, איזה קדוש!'.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואנה אתה פשוט פאתטי אבל מהגדולים שבהם אה? כל דבר שיראו לך תגיד החזקת כדור ומסירות אה? אם סתם לדוגמא (אל תיעלב זו ממש לא הכוונה) ישאלו אותך אם ההורים שלך אחים גם תגיד שזה החזקת כדור ומסירות? מבאים לך נתונים נטו.

אין שום סיכוי שבעולם שריאל מדריד ביצעה קרוב לפי 4 עבירות מאשר ברצלונה, גם אם ברצלונה מחזיקה 100 אחוז בכדור...

במשחק בשנה שעברה בין אינטר לברצלונה שנגמר 1:0 תתפלאו לדעת שמצב העבירות שנשרקו היה 15-20 לטובת אינטר (ביצעה 15), ושם היתה החזקת כדור של 87-13 ב-20 הדקות האחרונות ו-72-25 בכל המשחק.

במשחק לפני שנתיים בברידג' שנגמר 1:1 השריקות היו 16-17 לטובת צ'לסי (ביצעה 16) כשהפוזישן היה 36-64 לטובת ברצלונה.

אבל איך אמרת? העיקר שזה קשור למסירות והחזקת הכדור...

הדבר האחרון שניתן לקשר בין מסירות/החזקת כדור זה העבירות מצד שני, פה מדברים איתך על שריקות לעבירות, לא אומרים לך שמע היו 1000 עבירות כל קבוצה עשתה 500-500 וזה מה ששרקו, אומרים שמתוך כלל העבירות שהיו במשחק, מה שנשרק היה 10 לריאל מדריד, 31 לברצלונה, אם אתם חושבים שיש כזה פער בעבירות אז צר לי, אתם פשוט עיוורים, כמעט בשום משחק אלא אם מדובר בבני סכנין אין פער עבירות שכזה, אני לפחות לא ראיתי דבר שכזה מעולם ואני רואה כדורגל משהו כמו קרוב ל-20 שנה.

לא הכל בעולם הכדורגל מתנקז במסירות מדויקות והחזקת כדור, אני בספק אם קבוצות שהחזיקו יותר בכדור בהכרח ניצחו יותר משחקים, בטח בעידן המודרני של המשחק...בסופו של דבר מה שקובע זה לא כמות המסירות המדויקות שאתה נותן ולא החזקת הכדור שיכולה להיות גם 90-10, אלא כמה כדורים נכנסים לרשת, אחרת רשימת התארים של ברצלונה משנת 2006 עד היום היתה כוללת כל תואר אפשרי בלי אף הפסד וכמוה כל קבוצה בעולם שמתחרה ומחזיקה בכדור ומוסרת מסירות מדויקות. ואגב החזקת הכדור אתמול היתה רק 64-36, לא 70 לא 75 לא 77 ולא 80 ולא יותר מזה, 64-36.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/11
  7. Blaugrana Blood Member

כשיעשו סביבך משולשים, גם אתה תעשה יותר עבירות...הגיוני לא?

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור כי כל שניה העבירו אותם בין הרגלים ועשו טיקי טאקה על 2 מטר, איך לעזעזאל לא חשבתי על זה?

9. Blaugrana Blood Member

תראה את העבירות של אדאבאיור למשל ותגיד לי אם זה דומה לעבירות של וייה או דייגו מיליטו?
    התשובה היא לא כי זה עבירות של תיסכול נטו...ואתמול היו הרבה כאלה לא רק שלו

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/11
  10. doundoun Member

כמה כבר אפשר לחפור?!
    השורה התחתונה פשוטה מאוד וקצרה מאוד, בארסה הייתה טובה יותר לאורך רוב חמשת
    הקלסיקו והיא תפגוש בגמר את יונייטד ב28.05.11, נקודה!

כל השאר לא חשוב גם אם תמשיכו להתווכח עד הקלסיקו הבא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx