אלופות: בארסה מול באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏10/3/09.

1. דנידין Member

http://img27.imageshack.us/img27/2594/10mrz.Xxx

סליחה, ליברפול עברו את מילאן כבר לפני כמה מחזורים אפילו והערב גם צ'לסי חלפו על פני מילאן בדירוג אופ"א.

כידוע, הדירוג הוא הצטברות הישגים ונקודות ב 5 השנים האחרונות בכלל המפעלים באירופה.

בניטז :aaa8:

2. George Best Member

ירדן,
    מה אתה רוצה מבוסינגווה?
    אחד המגנים שמספקים את התמיכה להתקפה בצורה הטובה ביותר.
    דרוגבה גם אפור בשבילך?

דנידין,
    אתה צוחק עלינו?
    תיכף תביא לנו את הדירוג של אופ"א/פיפ"א...ישראל מקום 15, אין ספק, אימפריית כדורגל!
    בניטז בארבע עונות זכה פעם אחת בצ'מפיונס (אוקיי, מכובד), מי ישמע הם זוכים שנה כן שנה לא, חלאס.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/09
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר רואה את הנולד(לא שזה קשה) ואת חלק מהמדרינלים פה בוכים על השיפוט, אז אני אגיד שוב, השופט היום היה דפוק אבל הוא לא היה דפוק לטובת ליברפול, הוא פשוט לא צריך לשפוט בכדורגל, נקודה. השער הראשון היה שער חוקי ב300%, טורס בקושי שם על פפה יד והכולירע דפק צלילה, השני אכן היה מפנדל שלא היה, השלישי והרביעי חוקיים לחלוטין כמובן, והשופט הוא לא זה שהכריע היום. לא קרוב אפילו. אם לא קסיאס ריאל הייתה סופגת לפחות 3 שערים כבר במחצית הראשונה.

מה שהיה לי להגיד על המשחק אמרתי, גם אמרתי שאפשר להוציא את ריאל עם 3-4 חתיכות, לשמחתי גם צדקתי וסיימנו פה ערב שלא יישכח הרבה זמן.

ועכשיו לשחקנים:

ריינה 6 - הציל כמה בעיטות מעטות, אבל עזבו אותכם מצ'אבי אלונסו, מג'רארד, ממסצ'ראנו, המוסר הטוב בליברפול זה פפה ריינה, ולא אף אחד אחר.
    ארבלואה 6 - היה נהדר היום כרגיל, תמך הרבה בהתקפה ואף אחד לא עובר אותו בהגנה.
    קראגר 5.5 - לא בלט כי לא הייתה לו עבודה, אבל סולידי כרגיל.
    סקרטל 5 - לא יודע מה יש לשחקן הזה, כל כך לחוץ, דוחף רגליים למקומות לא קשורים בכלל וכמעט הוריד לואן דר ואארט את הראש. כל חצי מצב שהיה לריאל בגללו. הכי הרגיז אותי כשראול עלה לנגיחה לידו והוא עמד והסתכל.
    אאורליו 6.5 - פנטסטי.
    קויט 5.5 - הצליח לא להזיק היום, הכדורים כמעט לא הגיעו אליו וטוב שכך. עשה כמה פעולות חביבות ביותר, אחלה כדור רוחב לטורס בראשון.
    מסצ'ראנו 6 - מצוין, היה בכל מקום במגרש וכמעט לבדו 'הרג' את דיארה וגאגו. יהיה קשה מאוד בלעדיו ברבע הגמר.
    אלונסו 6.5 - כרגיל העונה, כל כך דומיננטי, השער מהפנדל הלא חוקי רשום עליו מבחינתי, כדור בדיוק לאמצע החזה של ארבלואה. אומן.
    באבל 7 - היה ענק היום, לא פחות ולא יותר, רוב הכדורים עברו אליו, עשה מה שהוא רוצה לכל מי שבא, ראמוס, פפה, דיארה - מי שבא ברוך הבא. אולי המשחק הטוב ביותר שלו בליברפול. כמובן שבישול פנטסטי לסטיבי בשלישי.
    ג'רארד 8 - היה ענק היום, שם את הפנדל בקור רוח, את השני בסיומת מהסרטים, היה בכל מקום במגרש. כיף לראות אותו ככה.
    טורס 9 - מדהים. פשוט מדהים. צריך לבדוק כמה הוא רץ היום, אני לא בטוח שהוא לא שבר איזה שיא, הבנאדם רץ כל שנייה שהוא על המגרש, רגע אחד הוא מעביר את הבלם הטוב בעולם לשעבר עם עקב אלגנטי, רגע שני הוא מוציא לראמוס כדור בחצי שלנו, רגע שלישי הוא שם את השפיץ של הנעל ומבקיע את הראשון, איזה חלוץ ענק. וזה עוד אחרי שהוא חוזר מפציעה... מעניין מה יהיה כשהוא יחזור לכושר.

לוקאס 5.5 - לא הזיק. גם זה טוב בשבילו.
    ספירינג - אין ציון אבל הצליח ב3-4 נגיעות להראות כמה פוטנציאל יש לו, כל נגיעה שלו בכדור זה ישר בלאגן. שיישחק יותר.
    דוסנה - ההספק של הראש בלטה הזה היה דקה אחרי שנכנס לקבל צהוב, נשבע שהרבה זמן לא צחקתי ככה, ועוד אחרי זה מבקיע איזה גול פוקסי, נו שוין.

עכשיו הפנים ליונייטד, נשחק ככה וננצח גם באולד טראפורד. YNWA

4. Bill Shankly Member

אחרי ההפסד לבורו כבר אמרתי שסיפור האליפות גמור. אל תהיה כ"כ בטוח שיהיה לכם טיול באולד טוילט במיוחד אחרי של הערב... נקווה שהפעם השופט לא יעזור לכם.

יאללה אינטר !

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני שערים שנויים במחלוקת אמנם (הראשון לדעתי חוקי, השני ברור שלא) אבל בסופו של דבר ניצחון שהגיע לליברפול בהפרש ששיקף את חלק המשחק שלא היה גארבג' טיים. כואב הלב לראות את קסיאס חסר אונים אבל הקבוצה שלו היא בדיחה עצובה, ששתי האליפויות שהיא גירדה מול אלמריה ואוססונה עשו יותר נזק מתועלת למועדון, שחשב שהוא חוזר לעצמו. פעם עוד היה לי חבל על ריאל, היום אחרי שלושה נשיאים ו-20 מאמנים כבר לא, אפשר לטעות, רק מטומטמים חוזרים על אותה טעות 50 פעם.

6. דנידין Member

כן, אבל להגיע פעמיים לגמר זה הישג יוצא מן הכלל ויחד עם זאת תצרף פעמיים חצי גמר שזה יציבות בלתי מתפשרת במפעל.
    אף קבוצה אחרת למעט מילאן וצ'לסי לא עשו זאת ולכן הדרוג לפניך לא משקר.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, הוא לא. אבל הכדורגל לא מתחיל ונגמר בערבי ליגת האלופות של שלישי ורביעי, במקרה שכמה אנשים לא שמו לב.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשווה, הדירוג הזה של הקבוצות נוטה להיות מאוד מדוייק, גם הטבלה הזאת אגב, נראית די משקפת (אם להתייחס להישגיות באירופה ולא באופן כללי כמובן).

9. George Best Member

אתה ממשיך ללכת עם הראש בקיר.
    גם המבקרים הגדולים של בניטז (ואני אחד מהם) מודים (למה לא, אין לי שום דבר אישי נגדו) שהוא טקטיקן מעולה, אחד מהטובים שיש (ללא ספק) באספקט הזה, ושהתוצאות שלו עם ליברפול באירופה הן נהדרות.
    אבל בנאדם, לא בשביל זה הגיע בניטז לליברפול.
    מה עם הליגה?
    מתי תבין שמתוך 100,000 אוהדי ליברפול, 99,999 יגידו לך שהם מעדיפים את הליגה ע"פ אירופה?
    אתה לא חושב שזה קצת ביזארי ששנה אחרי שנה ליברפול משגשגת באירופה, מדיחה בקלות ועל האפס קבוצות כמו ריאל, אינטר, בארסה, צ'לסי (למעט אשתקד) ואחרות בעוד בליגה היא מסיימת כל עונה בקילומטרים (קילומטרים?מיילים) מאחורי האלופה?
    מה שטוב מול ריאל, בארסה ואינטר אמור להיות מספיק טוב מול סטוק, פולהאם ובורו.
    אבל הפלא ופלא, לא (אגב, אותי ממש לא מפתיע שההדחה המוקדמת ביותר של ליברפול בצ'מפיונס תחת בניטז הייתה ל...בנפיקה).
    אני יכול להבין מדוע אתה חושב כך, כי אתה לא עוקב אחרי הפרמיירליג.
    תבין שליברפול בליגה נראית רע, רע מאוד, וזה מהיום הראשון שבניטז נחת באנפילד.
    מה יותר חוכמה בעינייך - להראות יציבות מתחילת אוגוסט ועד סוף מאי, או להגיע רחוק במפעל בכמה ערבים מוצלחים?
    באירופה מספיקה הטקטיקה, זו גם הסיבה שמילאן בעונות נפל בליגה הצליחה באירופה, זו גם הסיבה שפרגוסון משחק באירופה בצורה שונה לגמרי מהליגה, גם צ'לסי משגשגת במפעל וגם פורטו של מוריניו, ענק הטקטיקות, זכתה במפעל.
    בליגה אי אפשר לעבוד על אנשים בעיניים.
    לא הביאו את בניטז כדי שיוביל את טבלת דירוג הנקודות באירופה, הביאו אותו כדי לשים סוף לתקופת היובש ללא אליפות.
    מועדון עם מסורת מופלאה וקהל ענק, עם תמיכה כלכלית טובה מאוד (מאז שהספרדי הגיע לאנפילד, ליברפול הוציאה על שחקני רכש יותר כסף מאשר הוציאה יונייטד, הידעת?) ראוי לקבל יותר.
    אז הנה עוד שנה שהאליפות בורחת כנראה במרץ (היי, בד"כ היא הולכת לעזאזאל בינואר!), אבל כמה הופעות טובות באירופה יביאו לעוד שנה בחוזה.
    הלוואי!

10. דנידין Member

ראית אותי מדבר על הליגה? לך לעמוד הקודם ותראה שאני מדבר על מאמן נוקאוט מבריק.

אתה מלא מטען מויכוחים עם אוהדי ליברפול, אבל כאן אתה פונה לכתובת הלא נכונה.

11. riquelme1 Member

לא רע ולא נעליים, מקום שני מה רע בזה?

תבין שליברפול בליגה נראית רע, רע מאוד, וזה מהיום הראשון שבניטז נחת באנפילד.

מה ליברפול הית לפני בניטז בליגה, תסביר לי מה? עם ז'ראר הוייה העלוב שבקושי העלה אותה לליגת האלופות, והיום הליגה האנגלית ברמה הרבה יותר גבוה מהתקופה של הוייה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעיפו את סביליה ואכן הדירוג מדויק. הבעיה היחידה היא שהניקוד על הצלחה בגביע אופ"א שווה לזה שמקבלים על הצלחה בליגת האלופות. ניצחונות על לבסקי סופיה, ניימיכן וריינג'רס, נותן את אותם נקודות הדירוג על ניצחונות מול אתלטיקו מדריד, ליברפול וליון. קצת דפוק...

תעשו טובה ותשימו את מוריניו בצד כשזה נוגע למאמן הטוב בעולם. חצי מהמאמנים בסרייה A כבר הספיק לעשות לו בית-ספר בשלושת רבעי עונה. מדובר באיש שהיחצ"נות שהוא עושה לעצמו ניפחה את ההישגים (הלא רעים) שלו.

13. דנידין Member

טעות. ניצחון באלופות הוא 50% ניקוד יותר מבאופ"א. ניקוד כפול בגודלו.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקום שני אחרי ארבע עונות של מקומות 3-4-5, וכל זה עם כדורגל חלש. הרי אם ארסנל לא הייתה בעונה זוועתית וצ'לסי הייתה נראית כמו שהיא נראיתה בשנים האחרונות ליברפול לא הייתה נמצאת במקום השני גם העונה. בניטז אמנם קידם את הקבוצה לעומת הוייה, אבל זה היה המינימום המתבקש, זה לא איזשהו הישג שמצדיק סטנדינג אוביישן לבניטז. מאמן לא נמדד על פי קודמו.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטוח? לפי מה שאני זוכר הניקוד הוא זהה כשזה נוגע לתוצאות, והניקוד גבוה יותר כשזה נוגע להעפלה לשלבים גבוהים.
    בכל מקרה, גם אם זה נכון, שיגדילו עוד יותר את ההפרש. לא יכול להיות ששתי זכיות בגביע אופ"א יקפיצו את סביליה לטופ 5 של אירופה מבחינת דירוג.