אלופות: בארסה מול באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏10/3/09.

1. George Best Member

כנראה שקבוצה ממדריד מבקרת בליברפול היא גם מחויבת להיענש בפנדל שלא היה ולא נברא.
    אבל אני חייב לומר שהפנדל הזה עשה עוול.לליברפול...
    למה?כי עכשיו כולם ידברו על הפנדל שחרץ את גורל ההתמודדות, כאשר בפועל עד אותה דקה התוצאה הייתה צריכה להיות 0-4, בקלות.
    זה לא כוחות, ב-135 דקות ריאל רשמה מהלך אחד ראוי של כדורגל (וגם הוא הגיע בדקה ה-42 של המשחק הזה), רק לראות איך טורס דופק ספרינטים של 50 מטר כדי לחלץ כדור כשהוא עוד עובר מבחן כשירות לפני המשחק, בעוד גאגו ודיארה משחקים כמו צמד כוסיות ואפילו לא מנסים לחלץ כדור, בחיי.

איזו דרמה ביובה - צ'לסי!
    האמת שזה נראה כמו שער ברור מהבעיטה החופשית של דרוגבה שלא אושר, אבל חייבים לציין שגם הכדור החופשי לא היה מוצדק כי הכדור ניטז מהחזה של טיאגו.
    עוד דיפלקשן של צ'לסי...
    הבישול של טרזגה: ללקק את האצבעות.

אגב, ספורטינג כנראה תתלונן לאופ"א על התעללות.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חילופי המסירות בין יאקווינטה וטרזגה היו מרהיבים. למי שלא ראה - שווה לחכות בשביל זה לתקצירים.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת המחציות היותר מהנות שזכיתי לראות מליברפול של בניטז בכל עונותיו בקבוצה. סוף סוף פותחים מהשנייה הראשונה בטירוף, בועטים לשער יותר ממה שבעטנו בכל 5 תוצאות התיקו שעשינו בבית בליגה ביחד. טורס נהדר, באמת נהדר, נמצא בכל מקום במגרש, מפרפר את הבלם הכי טוב בעולם לשעבר כאילו הוא טירון, לפפה הוא עושה את המוות, ואת היינצה הוא כבר הספיק לשגע. אני שם את ההימור שלי שאחד מהשניים האחרונים שציינתי מקבל אדום במחצית השנייה, כי הראשון מביניהם היה צריך לקבל 3 אם לא 4 צהובים ולעוף כבר במחצית הראשונה.

בקשר לשיפוט, כן השופט דפוק רציני, לא היה פנדל בשער השני אבל אולי אפשר לתת לו את העובדה שהקוון הניף את הדגל והוא היה יותר קרוב, השופט סמך עליו ונפל איתו. אבל על מה שאי אפשר לתת לו קרדיט זה הצהוב הפשוט מטומטם למסצ'ראנו, הוא שרק ולא פחות מ2 שניות אחרי זה מסצ' הרחיק, פעם ראשונה שאני מסכים עם שגיא כהן כשהוא אמר:" איזו מהירות תגובה הוא חושב שיש לו?". וכמו שציינתי למעלה, פפה היה צריך להיות מורחק, זה התחיל בפאול ללא כדור על סטיבי ממש מחוץ לרחבה(אגב הכדור נבעט איזה 5-6 מטרים רחוק יותר מאיפה שהיה הפאול), המשיך בצהוב המוצדק שהוא קיבל, ואחרי זה הוא קיצץ את באבל באחד המהלכים. אני מייעץ לראמוס להוציא אותו במחצית כי הוא נראה כאילו הוא יצא מכלל שליטה.

ואם בניטז רוצה להפוך את זה באמת ללילה בלתי נשכח, הוא לא יורה לשחקנים לרדת אחורה במחצית השנייה, אלא לשחק באותה צורה, ובאמת שאת ריאל מדריד של היום אפשר לדרוס ולתת לשוער הטוב בעולם להוציא עוד כדור או שניים מהרשת במחצית השנייה.

4. REAL MADRID Member

עזבו אתכם מהפנדל ןמהשיפוט שבאופן מגמגתי לטובת ליברפול (איך שריקות על עבירות בצד אחד לא נשרקות בצד שני??)

מביך להיות היום אוהד של ריאל מדריד, מביך עוד יותר לראות שחקנים עלובים כמו היינצה ואגו לובשים את המדים הלבנים, מביך לראות איך ראול וקסיאס עומדים ומבינים שהם משחקים לידם עם חבורה של מתחזים עלובים שלא מבינים שלשחק בריאל מדריד זאת זכות, מביך להיות היום קלדרון שהביא לריאל את הבדיחות האלה, אני רוצה לראות לחימה ואני לא רואה אותה.. השלמתי עם ההדחה אבל לפחות שהשחקנים יצאו מהמשחק כמו גברים ואו שינסו להשוות או שישברו לליברפול את הרגליים ויעופו בכרטיסים אדומים.

נ.ב: למישהו יש ספקות היום האם קסיאס השוער הטוב בעולם? קסיאס מראה היום שהוא לא רק הטוב ביותר בעולם, הוא גם הטוב ביותר בהיסטוריה. רק חבל לי שהוא מראה את זה במשחק שיזכר לרעה בגלל הגועל נפש שנקרא פרננדו גאגו.

מחצית שנייה מתחילה, לשחק בשביל הכבוד שנשאר (אם בכלל נשאר כזה)..

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אל קאניו איבגסה כובש בשמינית גמר ליגת האלופות...הנה משפט שמעולם לא חשבתי שיצא לי לכתוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מה נסגר היום, הרבה שערים יחסית למשחקים מכריעים במסגרות ארופאיות לא ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/3/09
  6. GRANDE LAZIO Member

ראמוס פשוט לא מאמן, להעיף את החסר תועלת הזה מריאל.
    כל אחד יכול להשיג ניצחונות על בטיס ויתר הנמושות של ספרד.

7. Selby Member

באנגלית זה נשמע יותר טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שימשיכו לספר סיפורים על כמה הליגה הספרדית היא הטובה בעולם, לאחרונה התירוץ הקבוע של אוהדי הקבוצות הספרדיות הוא שבליגת האלופות כל המשחקים הם טקטיים וזאת הסיבה לחוסר ההצלחה, היום אנחנו רואים עד כמה זה בולשיט.
    שלא יעבדו עליכם...

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/09
  8. RubberSoul Member

צהוב לפטר צ'ך?פחחח.
    אדום ושום דבר אחר לא.שופטים היום הם פשוט בדיחה.

9. riquelme1 Member

לא טקטי ולא בטיח, זה הכדורגל ברמה הכי גבוה כיום, וריאל מדריד, וביכלל הליגה הספרדית העונה היא חלשה כבר אמרתי אתזה 100 פעם.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי שמץ של ספק שבריאל מדריד יעשו כדרישתך, זו הרי שנת בחירות, אבל זו ממש הצהרה חסרת בסיס. ראמוס הגיע לקבוצה בעייתית מאוד והצליח להוביל אותה לסדרה של ניצחונות בליגה, שזה ממש לא דבר מובן מאליו. הסיפור של ליברפול וליגת האלופות פשוט גדול עליה, וזה לא קשור למריונטה מאחורי הקווים.

11. xavi6 Member

ג'ובניקו רק נכנס ואני נדהם כמה מהומה ובלגאן הוא עושה. מבין כל השחקנים האפורים והמשעממים שיש במשחק יובה-צ'לסי, ג'ובניקו הוא הבחור הכי טכני שיש. למה הוא בספסל בכלל?
    הנה, רק דיברתי ויש פנדל מבעיטה שלו. בלאטי תהיה בריא.

נ.ב
    השופט הרס ליובה את העלייה עם האדום ההוא. שופטים צריכים להבין-כששחקן נוגע בכדור ואז בשחקן, זה לא פאול. הוא נגע בכדור, לא נטו ברגל של דרוגבה. זה שהוא נפל כאילו שחטו אותו זה נקרא הצגה.

12. riquelme1 Member

4-0 לליברפול, פשוט בושה וחרפה ריאל מדריד, 10 ניצחונות רצופים עלק, פשוט קבוצה מפורקת.

רפא בניטז בפעם המי יודע כמה- המאמן הטוב בעולם.

13. דנידין Member

אני ורבים אומרים זאת שנים. אולי לא מאמן ליגה מבריק, אבל במפעל הזה אין לו תחרות.

14. guyholl Member

מה הוא בדיוק עשה שמגיע לו לקבל את התואר הזה? גם בלי מאמן לליברפול לא הייתה אמורה להיות בעיה לפרק את הפדלאות ממדריד(ואני מדבר כמובן על כל המסגרות).

15. דנידין Member

אולי, אבל מהרגע שהוא הגיע הוא לקח סגל זהה לזה שקיבל ישר לגמר ליגת האלופות.
    לפני זה הוא הספיק כמובן לקחת גביע אופ"א. למאמן הזה יש ידע טקטי עצום איך לומדים קבוצה מא' עד ת' כדי לשבור אותה בנוקאוט.