אלופות: בארסה, ליון, אינטר, ריאל וארסנל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏6/3/07.

1. Number 8 Member

איזה משחק! ליברפול שווה לפחות שני שערים.. שליטה מוחלטת של האדומים.

2. George Best Member

פשוט לא יאמן.
    ליברפול עם 2 משקופים, עוד כמה כדורים ששורקים ליד העמוד, הצלות של ואלדז, הצלה מהקו של פויול, וזה רק ב35 דקות.
    תוצאה משקפת הייתה 0-3, ואני לא מגזים.
    ליברפול פשוט עושה צחוק מאלופת אירופה, שנראית כמו עלובת אירופה, איזה קבוצה מסכנה.
    החלאות עם חוסר מזל משווע, 90 דקות נהדרות מול היונייטד והפסד 1-0 :aaa021: , ועכשיו 0-0 לא פחות אכזרי, כמה חוסר צדק.

3. -=Messi=- Member

ברסה לא תפסיד פה...מכירים את החוק שמי שלא כובש נכבש נכון?

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רייקארד ביזבז חצי שעה על פארש כאשר ביזבז את אטו בשמאל ורונאלדיניו בימין .

ההבדל בין בארסה לשאר קבוצות היבשת שזה הסגנון כדורגל שלה , רגוע ,שקט ,הנעת כדור הכל מתוכנן עד שמגיעים למצב וכשמגיעים למצב ,והמצב הזה הוא 99 אחוז גול , ככה משחקת ברצלונה 109 שנים והיא לא תשנה את הסגנון הזה

5. George Best Member

כן,
    אבל במשחק כזה מול אולי הקבוצה שיודעת להתגונן הכי טוב ביבשת, אם לא תבוא איזו טעות קריטית של העניים בהגנה, בארסה לא תגיע למצב הבקעה עוד 209 שנים, אפילו לא למצב של 5%.

שמעתם את רביבו?
    איך הוא קרא לאנפילד?
    "הנפלד".
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/07
  6. אבו Member

בית ספר לכדורגל. באמת ש2-0 לסקאוזרס היה משקף את מה שהלך על המגרש. שליטה מוחלטת של ליברפול, ובניטז השלים חצי עבודה. ואם השלישייה המפורסמת לא תתעורר, חבל לברצלונה על הזמן.

2-0 לרומא בצרפת. ככול הנראה שליון שוב מפשלת בנוק-אאוט, אכזבה ענקית(למרות שבכול זאת, נחכה עד לסיום המשחק).

לגבי צ'לסי, אני רואה לפרקים את המשחק. בשער חור ענק במרכז ההגנה, וקווארסמה האיש שללא ספק הכי מגיע לו לכבוש. צ'לסי שולטת אבל לחץ די עקר, המהפך יגיע. קשה לי להאמין שתגיע סנסנציה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/07
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בארסה פשוט לא יעילה שזה מדהים. ליברפול עם שני משקופים, הצלות של ואלדז, ולעומת זאת בארסה עם בעיטה אחת שגם היא אני לא יודע אם אפשר לקרוא לה בעיטה. ליברפול מתגוננת מצויין, גם מסי וגם רונאלדניו באגפים פשוט לא קיימים, אינייסטה וצ'אבי אומנם לא מאבדים כדורגים במרכז השדה, אך גם לא מצליחים לדחוץ את כל הקבוצה קדימה.
    כמו שזה נראה כרגע, ולדעתי זה גם מה שייקרה עד לסיום המשחק: אפשר להגיד להתראות לאלופת אירופה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

את האמת ליברפול מפתיעה אותי בחוזק שלה. עד עתה הקבוצה הטובה יותר במשחק, אבל לא פחות חשוב משחק פשוט חכם. מה שחסר זה קצת יעילות, קרי שערים. רילסה נהדר באגף שמאל, וג'ראד פשוט וואו.
    צ'לסי לא מוצאת לא את הידיים ולא את הרגליים מול היעילות והמשחק המבוקר של פורטו. קווארסמה הזה פשוט שחקן אדיר!

9. dani12 Member

איזה גוללללללל של מנסיני פשוט נדיר!

10. Bensh Member

אני בטוח שכולנו יודעים מה צריך לקרות פה: זאמברוטה פנימה, חוזרים ל-4-3-3 ורייקארד אומר במחצית לחבר'ה: "צאו ותעשו מה בראש שלכם"

11. Nevermore Member

אוי כמה חבל שליברפול לא סיימה את הסיפור כבר במחצית הראשונה. פשוט סגירה מושלמת של כולם. אני רק חושש משטות של ארבלואה שתעלה לו באדום, הוא יצטרך עזרה מריסה.

ליון-אכזבה אדירה.

12. Gravesen Member

רביבו לאורך כל המשחק אומר שברגע שולנסיה כובשת, אינטר צריכה לכבוש שלושה שערים, ואני שואל מי לימד אותו חשבון?

13. Raulito Madridista

סיכום המחציות:

ברצלונה במשחק בו היא חייבת שני שערים כדי לעלות לא עשתה שום פעולה אחת חיובית בחלק ההתקפי, גם ההגנה שלה נראית איום ונורא. ליברפול עם שני משקופים ועוד הצלה של שחקן ברצלונה מהקו ועוד הצלה גדולה של וואלדז, היא משחקת נפלא ובהחלט לברצלונה יש מזל גדול מאוד היום. וואלדז שוער עם משחק בעיטה גרוע מאוד, אני זוכר את הגול שויאה הבקיע לו אחרי שוואלדז בעט עליו. לא היה חסר הרבה שסיסוקו יבקיע. ג'ון ריסה פתח את המשחק נפלא, איזה בעיטה מדהימה הוא הביא למשקוף, יש לו בעיטות מדהימות. אהבתי את ההתקפות של ליברפול והיא משתקת את מרכז המגרש של ברצלונה, כל שחקן שעושה סגירה לא נכונה בא שחקן אחר ומכפה, כל הכבוד לה על מחצית נפלאה. אני עדיין לא סוגר את הדלתות מבחינת ברצלונה אבל ברצלונה במשחקה החלש העונה, לפי היכולת הזו זה נראה בלתי אפשרית. רייקארד טעה שניסה לעשות שינוי אחד יותר מדיי, אטו היה צריך לשחק בשפיץ ואני מסכים עם שגיא כהן שברצלונה חייבת לשחק על כדורי עומק לאטו. מסי הוא היותר פעיל מבין השלישייה, צ'אבי ואינייסטה עושים עבודה הגנתית ואף אחד מברצלונה מבחינה הגנתית לא הגיע למשחק. אני חושב שרונאלדיניו חייב לבוא לקבל את הכדור, ברצלונה פשוט נראית איום נורא ובהחלט ליברפול עשתה לה בית ספר. ברצלונה לא דומה לכלום ובעטה לשער פעם אחת!!!

מנצ'יני עשה טעות בהרכב שפתח איתו ששחקן נהדר ויצירתי כמו פיגו בחוץ, הקישור של אינטר צולע, חוץ מנגיחה של מטראצי ועוד מהלך שבסופו היה צריך להיות פנדל(גם באלופות השיפוט איום ונורא), אינטר לא הגיעה לשער. אני בעד להעביר את זאנטי לשחק כמגן הוא גם ככה חצי קשר, להכניס את פיגו וסולארי וסטאנקוביץ ודאקרוט יישחקו במרכז המגרש, מה בורדיסו עושה שם לעזאזל? למה וולטר סמואל לא משחק? מנצ'יני חייב גול והוא עושה ניסיונות, קרספו לא הורגש וזלאטן לא מקבל כמעט כדורים, הקישור של אינטר חלש, אני בטוח שאם ווירה וקמביאסו היו שם זה היה נראה אחרת. קיקה מרוצה מאוד מהתוצאה, ולמרות שעל הנייר הוא משחק עם שני חלוצים זה מערך הגנתי שלא מנסה יותר מדיי להתקיף. אני הייתי מכניס למחצית השנייה את ויסנטה וגם חואקין, אבל רק אם אינטר תבקיע שער או תתחיל להתקיף. אין מה לשנות כרגע כי וולנסיה רוצה לשחק על תיקו למרות השלטים ביציע"נקמה" או מה שזה לא יהיה, העיקר להעפיל על חשבון אינטר, שבאלופות לא משכנעת פרט למשחק נגד וולנסיה. היא הפסידה לבאיירן ולליסבון ביכולת איומה וחילצה תיקו בגרמניה אחרי אינספור החמצות של באיירן. אם מנצ'יני לא עושה שינוי העונה האירופית נגמרה וחבל אינטר מסוגלת ליותר.
    משחק חלש מאוד מתקיים, ממש לא דומה למשחק הראשון, זה מה שקורה ששתי הקבוצות מפחדות לצאת קדימה, אך את וולנסיה אפשר להבין, את אינטר לא.

כמובן שאני לא רואה את המשחק של רומא נגד ליון אבל כל הכבוד לרומא על היתרון של 2-0! ליון אחת הקבוצות הביתיות באירופה לא מצליחה לנצח את רומא שנמצאת בתקופה איומה בליגה, כל הכבוד לרומא שלנגד כל הסיכויים לדעתי, מובילה בתוצאה מבטיחה, ליון לא תוכל לחזור כבר ואני מברך את רומא כבר עכשיו ככל הנראה על ההעפלה לרבע גמר ליגת האלופות! טוטי ומאנסיני השחקנים הכי חשובים של הקבוצה כובשים כמובן. ליון יותר טובה לפי סטט' שבדקתי באס, אבל לא מתאים לה לקבל את הגולים שהיא סופגת, איפה הגנת הברזל של שלב הבתים?

הלוואי וצ'לסי תעוף מליגת האלופות, מצדיע לפורטו אם היא עוברת, שלא תשמיט את ההיתרון מהשער של מי אם לא קווארסמה. זו תיהיה סנסציה לדעתי ואם זה ייקרה כל הכבוד לנדב יעקובי. אם אני מוריניו אני מעלה קשר אגף במקום מקללה, למה במשחק ביתי צ'לסי צריכה גם אותו, גם את באלאק וגם את לאמפרד? רובן משחק כקשר אגף אבל מי באגף השני? למה מערך היהלום הטיפשי הזה? . קאלו ורייט-פיליפס צריכים להיכנס. לטעמי פורטו צריכה לשחק זהיר ולא לחפש את השני בכוח, זה יעלה להם ביוקר, שתנסו לעקוץ אולי את צ'לסי במתפרצות. בהחלט כישלון גמור של צ'לסי אם היא מפסידה ומודחת.

14. הפועל אום אלפחם Member

גראבסין ---- חחחחחחחחחח,, פדיחה אחת גדולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx , מעניין אם הוא שתה משהו לפני שבא לאולפן

15. BugSniper Member

הנתון הבא מדהים: כרגע, בזמן המחצית, אלופות אנגליה, איטליה, ספרד וצרפת הולכות הביתה.

ברצלונה אמורה לדרוס את ליברפול, וקרובה מאוד להדחה, צריכה עוד שני שערים כדי לעלות.
    צ'לסי אמורה לדרוס את פורטו, והיא עכשיו במצב קשה מאוד, צריכה עוד שני שערים כדי לעלות.
    ליון אמורה לדרוס את רומא, אבל עכשיו היא צריכה עוד שלושה שערים כדי לעלות.. להתראות ליון.
    אינטר אמורה לדרוס את ולנסיה אבל.. העטלפים לא מתקשים נגדם, ומובילים בשערי חוץ.