אלופות: באיירן עם רגל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/11/09.

1. 亚历山大帕托 Member

כאילו שלא רעדו לו הברכיים בפעם האחרונה שנפגש עם רינו. תאר לך שבשער של מילאן היה עומד אביאטי שלא היה נותן לכם אפילו שער אחד. תאר לך שבקיץ לא הייתם בונים קבוצה של שחקן אחד. תאר לך שלסבתא יש גלגלים.

2. Ohad_Glr Member

אתה טענת שמילאן קבוצה יותר טובה. אז נכון, בהרכבים ששיחקו שלשום (לפחות עד שריאל תתחבר) מילאן יותר טובה. אבל שתי הקבוצות בהרכב מלא? ריאל מדריד לא רואה אתכם ממטר.
    אגב, בוא נניח שמילאן הייתה מחליטה לתת לגאטוסו לשמור על רונאלדו. אתה באמת היית רוצה להישאר באמצע בחיסרון מספרי?

אין לי שום ספק שעם אביאטי אצלכם ורונאלדו אצלנו ריאל מנצחת. השינוי והשדרוג שהוא יוצר במשחק של ריאל וגם השינויים שהוא מצריך את היריבה לעשות הם מדהימים.

העובדה שריאל מדריד היא קבוצה של שחקן אחד (וכן, אני מודה בזה. לפחות כרגע) ממש לא קשורה לנושא, זאת סתם הערה ילדותית של אדם שאין לו מה להגיד (כי אם היה לך משהו יותר טוב מזה לכתוב, היית כותב אותו). תתבגר (כי לרגע חשבתי שאני אוכל לנהל איתך דיון רציני בלי השטויות האלה).

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם אביאטי ושופט ראוי, סיכוי סביר שזה היה נגמר עם 6-0 בסיכום שני המשחקים. כל עוד רונאלדו לא מבקיע שישייה בשני משחקים על הראש של נסטה וסילבה, אתה זה שאי אפשר לדבר איתו ולנהל איתו דיון רציני.

4. Ohad_Glr Member

הבדיקה הזאת שביצעת כאן לא באמת משקפת את מה שיקרה.
    רונאלדו גורם להרבה יותר שינויים במשחק- מהעובדה שהמגן שלו מפחד לעלות ושמרסלו לא משחק (השער האחרון של פאטו בברנבאו למשל לא מובקע אם ארבלואה מגן שמאלי) ושפאטו (או מי שלא משחק בצד ימין) צריך לעזור למגן ועד לזה שמשחק ההתקפה של ריאל הרבה יותר זורם. קבוצות גם מפחדות הרבה יותר לעשות עבירות בטווח בעיטה כשרונאלדו על המגרש, ריאל מחזיקה יותצר בכדור כשהוא על המגרש ובקיצור- מדובר במשחק שיתפתח בצורה שונה לגמרי.
    גם בתחום המוראלי זה נותן דחיפה אדירה לקבוצה.
    אני בטוח שאתה יודע שזה לא רציני להשליך את מה שקרה במשחקים בלי רונאלדו ולהחליט שעם רונאלדו זה היה קורה אותו דבר.

סך הכול הדיון של ריאל עם רונאלדו מול מילאן עם אביאטי הוא היפותטי לגמרי. כולי תקווה שהקבוצות יפגשו שוב בשלב מאוחר יותר (ועם הרכבים מלאים) כדי שנראה מי צודק (כי זה הרי אומר שריאל מגיעה לשלב מתקדם   http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

נ.ב: אני לא מבין מה הקשר בין מה שכתבתי לבין העובדה שאי אפשר לנהל איתי דיון רציני.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה אם לארבלואה בכל מקרה אין את המהירות לעצור את פאטו? פאטו חגג עליו בסאן-סירו. ארבלואה אולי יציב יותר הגנתית ממרסלו, אבל שניהם לא קרובים אפילו לרמה שנדרשת כדי להתמודד עם פאטו, אז זה חילוף שלא ממש עוזר לריאל.

זה קורה גם אם הקיצוני שלכם הוא שלומי ארבייטמן. חלוצים שעוזרים להגנה זה הא'-ב' של כדורגל איטלקי.

קבוצות ברמה הזאת לא עושות בכלל עבירות באיזורים האלו, לא משנה מי הבועט של היריבה. זה כבר א'-ב' של כדורגל אירופי ברמה הכי גבוהה.

בברנבאו החזקתם בכדור שעה שלמה. זה נתן לכם בדיוק שער אחד שגם הוא נבע אך ורק מטעות של השוער.

6. Ohad_Glr Member

נחמד לדון ככה עם מישהו, ולא שאני לא מאמין שאני אצליח לשכנע אותך אני אנסה:

דיברתי אך ורק על השער האחרון של פאטו בברנבאו. זה שבו מרסלו לא עמד לידו ולא הכיסה אותו- במקרה הזה המהירות של המגן לא רלוונטית אלא חוכמת המשחק שלו (כי מרסלו ראה ששלושה שחקנים שומרים את הקורה הקרובה והחליט משום מה לרוץ לשם גם כן ולהשאיר את פאטו חופשי).
    כמו שברור שאם אביאטי משחק ריאל לא נהנית מהמטות של השוער ככה גם פאטו לא היה נהנה מחופשיות כזאת ברחבה אם ארבלואה משחק.

קודם כול, העניין הזה שחלוץ עוזר בהגנה על שחקן קיצוני הוא חדש לי. אני חושב שחלוצים (גם בכדורלגל האיטלקי בו הם עוזרים יותר) עוזרים בעיקר בהגנה על קשרי האמצע ובמיוחד הקשר האחורי.
    אבל זה בכל מקרה לא רלוונטי, כי פאטו שיחק בצד ימין ולכן התפקיד שלו הוא גם לעזור על רונאלדו. אתה צודק במקרה הזה, למרות שאני מאמין שפאטו היה עוזר בהגנה יותר מבדרך כלל (ואז כמובן הוא נמצא פחות בהתקפה).

צר לי להגיד לך, אבל מילאן (שהיא בלי שום ספק קבוצת כדורגל מהרמה האירופאית הכי גבוהה) ביצעה אתמול המון עבירות באיזורים האלה (האחת שהכי זכורה לי היא כיסוח ברור על קאקא שלא נשרק) שלא נשרקו. אם אני לא טועה לריאל בכל מקרה היו בעיטות חופשיות מאזורים מסוכנים אתמול, כשאחת אני זוכר בוודאות (אלונסו מפציץ לחומה).

קודם כול, אני בטוח שברור לך שריאל עם רונאלדו יותר מסוכנצת שהכדור אצלה. ברגעים בהם ריאל החזיקה פחות בכדור (בסאן סירו, או אחרי הגולים של מילאן בברנבאו) רונאלדו היה מטה קצת את המאזן בעניין לטובתה.
    בזמן שמילאן מחזיקה צמד בלמים מעולה המגנים הם חלק יותר חלש. לא סתם אני חושב שרונאלדו יכל לתרום הרבה במפגש הזה.

אם אני כבר מדבר עם אוהד מילאן (אני מקווה שאינ לא טועה. אני מניח ככה בגלל האווטר שלך) אני אנצל את זה כדי לשאול שאלה שמאוד עניינה אותי, בנושא קאקא. קודם כול, מגיעות כל המחמאות לאוהדים של מילאן על איך שהם קיבלו אותו. אני אישית הייתי בטוח בהתחלה שיקבלו אתו במחיאות כפיים (מה שבאמת קרה) אבל חבר שלי סיפר לי שלפני כמה שבועות קאקא הכריז באיזשהו ריאיון ש"ריאל קבוצה יותר גדולה ממילאן" או משהו בסגנון. הוא גם סיפר לי שבתקשרות אמרו שאוהדי מילאן לא בדיוק אהבו את כל העניין ומצפה לו קבלת פנים "חמה" (במובן השלילי).

חבר שלי טעה? הריאיון לא היה ולא נברא? (זה כבר אז הרגיש לי מוזר, כי אני לא שמעתי על זה) או שאוהדי מילאן (בגדולתם, קהל מדהים) התעלו מעל זה?

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/09
  7. 亚历山大帕托 Member

התקשורת עשתה מטעמים מחצאי משפטים כדי לעורר מחלוקת, זה בטוח, אבל גם אם הוא אמר את זה באופן חד משמעי, זה לא משהו ששוכחים בגללו 6 שנים נפלאות.

בנוגע לויכוח של להציב W במקום X כדי ש-Y יגיב אחרת כש-Z... יותם, אני מתפלא עליך שאתה משתף פעולה. ריאל יוצאת במזל ותודות לשיפוט גרוע עם נקודה מצמד המפגשים הזה, ואתם עוד מעיזים לעשות השוואות מטופשות. כן, אם היינו בשנת 2011, כשהמכונה משומנת כמו שצריך, הקבוצה כבר סיימה את תהליך הבנייה, עם רונאלדו כשיר, מזג האוויר יותר נעים - אז ריאל היתה מנצחת!!! בסדר, אתם הקבוצה ההיפותטית הכי טובה בעולם, אני מודה.

8. Ohad_Glr Member

כשתה אומר את זה ככה זה באמת נשמע מגוחך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    אבל אני עדיין בדעה שכל מה שריאל עוד צריכה כדי לנצח את מילאן הוא כריסטיאנו רונאלדו כשיר.

9. 亚历山大帕托 Member

ומה שמילאן היתה צריכה כדי לעשות שני נצחונות חלקים עם רשת נקייה זה אביאטי, אבל אנחנו לא בוכים על הפצועים שלנו. יש לנו קבוצה אמיתית.

10. Ohad_Glr Member

אם הייתם מפסידים כנראה שגם הייתם בוכים על הפצועים שלכם.
    אין מה לעשות, זהו טבעו של אוהד הכדורגל (ובמיוחד של אוהד ריאל מדריד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )...