אלופות: באיירן עם רגל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/11/09.

1. 亚历山大帕托 Member

שני שערים חוקיים שנפסלו ושער לא חוקי לריאל שאושר זה לא קיפוח?! כרגיל, אתה אוויל.

אתה מעלה היפותזה מיותרת כי יש סיכוי טוב שריאל תסיים במקום השני ותקבל יריבה חזקה בהצלבה שתעיף אותה הביתה כבר בשמינית גמר שנה חמישית ברציפות. מילאן יכולה להתקדם עד לחצי גמר עם הגרלות נוחות ומאפיינים כמו ווינריות וניסיון שהרבה יותר חשובים במפעל הזה מאשר סגל נוצץ. זה מה שיוכיח בעיניך את עליונותה של מילאן על ריאל מדריד? לא שני מפגשים ישירים, אלא התקדמות מקבילה במפעל שנקבעת בהגרלה? תמשיך לשאול את עצמך איפה זה לא מתחבר.

2. REAL MADRID Member

הבעיטה של קאקה הגיעה אל בנזמה לאחר שפגעה בשחקן שמניף את הרגל בתמונה.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שהוא ב8.12.. המפגשים הבאים הם בורדו-יובה חיפנ-באיירן

4. פרנקו בארזי Member

לא היה נבדל בגול של בנזמה
    אם כי השופט הזה באמת בן פרוצה
    בכל מקרה אני לא יוצא מצמד המשחקים בתחושה של "קופחנו", אני יוצא בתחושה טובה כי השגנו 4 נקודות נגד ריאל שזה מצוין
    ועם כל הכבוד לשליטה של ריאל ברוב שלבי המשחק בברנבאו ובמחצית הראשונה בסן סירו, זאת שליטה אופטית וכשמילאן שלטה במשחק ויזמה התקפות היא הייתה הרבה יותר מסוכנת

ונקודה שישית לחמש נקודת שציינתי קודם -
    6. גם סידורף הוא בן של אלוהים

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאפ, צודק.

אבל שוב ייתכן שהמשחק הזה יהיה לפרוטוקול בלבד...אם יובה מנצחת בבורדו.

6. JR-Riquelme Member

AGENT ORANGE, אתה באמת חושב שמילאן יותר טובה מריאל מדריד בגלל צמד המשחקים שהיו בין הקבוצות?

7. milanezi22 Member

בארזי מה עם איזה מילה על השיטה של לאונרדו. גאטוזו פלאמיני היו זמינים להיכנס לסניף הנגרייה אתמול, אבל לאונרדו מוכיח לכולם שמאז שהוא הפסיק לשחק עם 2 גרזנים בקישור, מילאן החלה לדבר בתוצאות. (היום יהיה לאינטר הרבה יותר קשה ממה שהיה בדרבי האחרון, רינגיו כבר לא בעדיפות ראשונה של לאונרדו)
    ביינתים דידה בתקופה מצויינת, נקווה שלא ייגמר.
    מאז שההגנה של מילאן התאפסה על עצמה, מאוד קשה להבקיע שערים. סילבה ונסטה באמצע כשדידה מוכן לכל כדור.
    ומה שפאטו עשה שם עם הכדור כשהתגבר על הבלם של ריאל (מי זה היה) פשוט מדהים.
    מהילד שעלה מול ארסנל לפני שנתיים ולא ידע מי נגד מי, לאחד החלוצים המסוכנים בעולם היום.
    לא קל לשחק עם הקישור של מילאן, אבל פאטו מוכיח כל משחק מחדש שהוא אחד הטובים.

לפני צמד המשחקים מול ריאל, ההיגיון השפוי דיבר על 2 הפסדים בנוקאוט.
    אחרי המשחקים, למרות שהיכולת לא היתה משכנעת בלשון המעטה, לצאת עם 4 נקודות זה בהחלט הישג. ואם ריאל צריכה את שירותיו של כ.רונאלדו כדי לנצח את מילאן, פלגריני צריך לחזור לדוקים. שישאל את אינטר או אודינזה איך עושים את זה נכון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. 亚历山大帕托 Member

אתה רציני? תלמד חוקי נבדל. עברתי על חוקי פיפ"א כמה דקות רק כדי להיות בטוח. זה נבדל 100%. כאשר שחקן נמצא בעמדת נבדל על מנת לזכות ביתרון על פני ההגנה, זאת עבירה ולא משנה אם הכדור נהדף משחקן הגנה. מה שקובע זה איפה בנזמנה היה כאשר יצאה הבעיטה של קאקא.

מילאן היתה קבוצה יותר טובה מריאל בצמד המפגשים. האם זה אומר שהיא קבוצה יותר טובה באופן כללי? אולי, נעשה סיכומים בסוף העונה. מה שכן, אם היו משחקים עוד 10 משחקים עם אותם הרכבים, ריאל לא היתה מנצחת אחד אפילו.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה אנשים חושבים שריאל מדריד טובה יותר ממילאן? כי היא כל כך הרשימה בצמד המשחקים והייתה צריכה לנצח פעמיים 5-0? או כי היא פשוט כל כך "נוצצת" על פי קאדר השחקנים שלה....? זה לא עובד ככה.

ריאל מדריד לא הוכיחה שהיא טובה יותר ממילאן על פי צמד המשחקים, נקודה. ואין איך לכופף את זה, כדורגל נמדד על המגרש ולא על הנייר, בשורה התחתונה מילאן ניצחה בספרד וכנראה גם הייתה צריכה לנצח באיטליה (לא ראיתי את המשחק), לכן מה יותר טוב מלקבוע על פי מפגש ישיר בין הקבוצות? אז נכון, לקבוע עכשיו שמילאן טובה יותר זה גם לא כזה חכם, אבל בשום פנים ואופן אי אפשר לומר שריאל מדריד קבוצה טובה יותר ממילאן, היא לא הצליחה להראות את זה על הדשא, כמו שהסוכן אמר, מילאן הייתה עדיפה בצמד המשחקים לכן הכף בינתיים נוטה לטובתה.
    את הסיכומים נעשה בסוף העונה.

10. Raulito Madridista

אני מסכים עם המונח שבשלב כזה של העונה, מילאן הוכיחה שהיא קבוצה טובה יותר מריאל מדריד, עם דגש על המילה קבוצה. אבל מן הסתם זה קרה משום שמילאן רצה עם אותו סגל כבר כמה שנים טובות, ואילו בריאל מדריד נבניתה קבוצה חדשה לגמריי שעדיין לא מחוברת וייקח לה זמן לעשות זאת. אסור לשכוח שריאל שיחקה גם בלי כריסטיאנו רונאלדו. הרי אם מילאן הייתה מתמודדת ללא פאטו - היא הייתה משחקת הרבה יותר רע. יחד עם זאת, הפוטנציאל של ריאל מדריד הרבה יותר גבוה. אני לא חושב שמילאן מסוגלת ליותר ממה שהיא הראתה. רונאלדיניו יכול לבצע התעוררות רגעית ועקבים פה ושם, אבל הוא לא יוכל לסחוב את מילאן קדימה ולהישען רק על פאטו וסיידרוף(פנטסטי!) זה קצת קשה. מה גם שדידה יכול להרוס בכל רגע נתון. הסגל של ריאל מדריד טוב יותר מזה של מילאן בלי צל של ספק והוא גם יותר עמוק. פציעה של פאטו תחסל את מילאן. לעומת זאת, אם בנזמה או היגואין יפצעו חלילה - יש את ראול ורוד.

בהמשך למשפט הראשון שלי - מילאן עשתה יותר מהלכים קבוצתיים, אבל לא נראתה טוב יותר בצורה משמעותית מצמד המשחקים. לריאל הגיע בברנבאו לפחות תיקו. מילאן הייתה אובדת עצות עד השיוויון של פירלו. אתמול ריאל שיחקה טוב יותר בדקות רבות של המחצית הראשונה. אחר-כך הייתה התעוררות של מילאן אבל היו מתפרצות בלבד. והמצב הטוב ביותר לשער הגיע ממהלך כדורגל של ריאל - ראול בעט טוב ודידה הציל.

אגב, השיפוט ממש לא היה חד-צדדי ודיי לדבר על כך. פנדל ברור על ראול לא נשרק אחרי המצב הנייח לקראת הסיום, אז דיי. לגבי המשחק בספרד, לא הייתה לי בעייה להודות שמילאן נשדדה כששער חוקי שלה נפסל.

וקצת בקשר למשחקים האחרים של אמש:
    * שמחתי בשער השיוויון של אגווארו, לא הגיע לאתלטיקו להפסיד. שער שיוויון ענק שלו. כשקיקה ביצע חילופים נכונים, אתלטיקו התחילה לשחק. אבל אף אחד לא ייצא עם נחמה מהמשחק הזה, הרי אתלטיקו איבדה סיכוי לעבור לשלב הבא. נקווה לפחות שהיא תמשיך לליגה האירופית, ואז הנקודה כן עשויה להיות קריטית. אגב, זה מדהים איך חמש דקות של כדורגל הספיקו לצ'לסי כדי לעשות מהפך מהיר. דרוגבה קטלני. טרי הפתיע אותי עם הטעות בגול הראשון של אתלטיקו(וולה אדיר, כל הכבוד לאגווארו), אבל אין שחקן שלא טועה.
    * יונייטד הקבוצה הווינרית בכדורגל העולמי והיא מוכיחה זאת שוב ושוב בעשור האחרון. אני מוריד בפניהם את הכובע. יש להם קור-רוח מדהים. כמובן שזה מתסכל בתור אחד שלא מחבב אותם במיוחד, אבל צריך להשלים עם זאת.
    * וואו, באיירן עם רגל מחוץ למפעל. אני משוכנע שהיא תפסיד בטורינו. תוצאה מאוד מאכזבת של באיירן שממשיכה את היכולת החלשה שלה מהזמן האחרון. התיקו הביתי נגד יובה היה פספוס, אבל הכישלון האמיתי הוא נגד בורדו. אסור לבאיירן להפסיד לקבוצה כזאת בבית, עם כל החיבה לקבוצה הצרפתית, היא עדיין לא אחת מאריות אירופה. כישלון גדול של באיירן, למרות שהיא שיחקה טוב יותר ונשדדה על ידי השופט כשלא קיבלה פנדל, וחבל. אני חושב שקבוצה שיש לה בכנפיים את רובן וריברי, מסוגלת להבקיע בכל מגרש. אבל השניים פצועים כל הזמן ושאר העמדות לא משביעות רצון. לא ברור איך משאירים את גורקוף לבד במצב נייח. אף אחד אפילו לא היה באיזור רק כדי לעמוד בצורה פיזית ולהפריע לו. בוט גם הראה חוסר ביטחון במשחק הזה. אגב, מה שאיציק זוהר אמר מאוד מדוייק - כל התקפה מתפרצת נגד באיירן מסתיימת באיום על השער.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  11. 亚历山大帕托 Member

למרות שכבר נקבע על המגרש ובניתוחים שאחרי שמילאן היתה יותר טובה וריאל צריכה להודות לשופט על הנקודה שקיבלה, השחצנות של אוהדי ריאל והנסיונות לשקר (את עצמם) מאוד מעצבנים.

בברנבאו: מילאן באה כאנדרדוג למשחק חוץ קשה. עד הדקה ה-60 וכל מה שריאל הצליחה להשיג זה שער אחד אומלל במתנה שנפל עליה משום מקום, בטח שלא ממהלך כדורגל. ברגע שהכדור של פירלו נכנס ומילאן התחילה ללחוץ על הדוושה, ריאל התפרקה לחלוטין והצליחה להשוות את התוצאה ממצב נייח. זה לא החזיק 10 דקות והיא ספגה שער חוקי שנפסל, אבל למרות הקיפוח הזה מילאן המשיכה ללחוץ והשיגה את שער הניצחון.

בסאן סירו: מילאן באה לשחק את המשחק המבוקר הרגיל שלה. ריאל פתחה את המשחק מעולה עם שליטה במרכז השדה שתורגמה לבעיטות לא מסוכנות מרחוק. הגול שהגיע בסופו של דבר היה מעמדת נבדל. מילאן התעשתה מהר מאוד והצליחה להשיג פנדל שקבע שוויון. מאותו הרגע המשחק התאזן ומילאן הבקיעה שער חוקי ב-100% שגם הוא נפסל. למרות הקיפוח, במחצית השניה מילאן המשיכה במשחק הטוב שלה וריאל שבזבזה את כל כוחותיה במחצית הראשונה היתה צריכה להודות על נקודה אחת בתום 90 הדקות.

הסוף.

מה היה קורה אם לסבתא היו גלגלים תספר למישהו אחר.

12. איגור .פ. Member

אם יש משהו משמח בערב הזה ,זה שבאיירן מינכן חצי רגל בחוץ ,אני לא רואה את באיירן מינכן גם אם תנצח את חיפה ,עולה לשלב הבא, ובכלל מגיע כל הכבוד לבורדו שבבית כזה שיובה ובאיירן היו בו הפייבורטיות הצליחה לעלות לשמינית.

הכדורגל הצרפתי הוא מצוין א,בל העונה הוא טוב יותר.

מארסיי עם שישייה ,בורדו בשלב הבא ,ליון עם סיכוי גדול לעלות.
    הכדורגל הצרפתי בתקופה טובה בשבילו.

13. Mr.Eko Member

קלארנס סיידורף פשוט שחקן ענק,בשני המשחקים הוא פשט הוכיח שהוא עדיין אחד הטובים בעולם למרות הגיל,איזה קור רוח,איזו חוכמת משחק...

אני מעריץ.

14. Ohad_Glr Member

AGENT ORANGE, כנראה שאתה לא מבין מילים, אז אני אנסה לדבר איתך בתמונות:

http://img.metro.co.uk/i/pix/2009/07/RonaldoMadridAP_450x300.Xxx

איתו המשחק היה שונה לגמרי. שנינו מסכימים שמילאן הייתה עדיפה בצמד המפגשים, אבל ממש לא בהפרש גדול.

תאר לך שריאל מדריד מוציאה את מרסלו מההרכב (כשארבלואה כמובן מגן שמאלי) ומכניסה את רונאלדו במקום. לא צריך להיות גאון כדי להבין שזה שידרוג ענק. 

15. 100% cula Member

אחלה מחזור שבעולם, הכדורגל טוב וסוחף ובהחלט יש הרגשה שפלאטיני הוסיף פלפל מעניין.