אלופות: באיירן עם רגל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏3/11/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודחנו רשמית מליגת האלופות....הרגשה של פספוס ושזה נגמר יותר מדי מהר... עד לפעם הבאה (מקווה הרבה פחות מעוד 12 שנה)

2. 亚历山大帕托 Member

עובדה - מילאן היתה צריכה לנצח פעמיים ולהקביע שישה שערים. ריאל לא היתה ראויה לנקודה אחת אפילו.

זה קרה במקרה? במילאן אין שחקנים שיכולים לעשות את זה ברגעי אמת? ריאל קופחה? לא. מילאן שיחקה טוב יותר. הסטטיסטיקה במחצית הראשונה זה מזכרת יפה לקחת מסאן סירו. בריאל יכולים להדפיס את זה ולתלות על הקיר בחדר ההלבשה. אני גם בטוח שהם נורא היו שמחים שעד הדקה ה-60 בברנבאו מילאן לא הצליחה לפתח משחק. כל הכבוד!

על מה אתה מדבר כשאתה אומר "ריאל קבוצה טובה יותר ממילאן, ולא צמד משחקים יוכיחו אחרת"? אז מה כן יוכיח? נשווה את מספר הנקודות שהן צוברות בליגה? תערוך עוד עשרה מפגשים ביניהן וריאל לא תנצח אפילו אחד, למרות שלמילאן יפסלו שער בכל משחק. הסגל של ריאל יותר טוב פי כמה וכמה, על הסכום שמשקיעים אצלכם בשחקן אחד בנו את כל הסגל הנוכחי של מילאן. כקבוצה? כל מי שלא ספר קרנות ראה מי יותר טובה.

3. ארסנל ונגר Member

בורדו פשוט מעולה מבחינת כיבוש שערים ממצבים נייחים.
    היא כבשה שער ממצב נייח נגד יובה, נגד מכבי חיפה וגם היום מול ביירן.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם איציק זוהר מחפש שערים עצמיים. מתי יעיפו את האהבל הזה?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עבור אתלטיקו השיוויון הזה הוא כמובן נחמת עניים, אבל חבל מאוד מבחינתנו על ה-2 נקודות היקרות.
    זה לא היה משחק גדול שלנו, לאתטיקו צריך לומר לא כל כך הגיע להפסיד, היא עלתה כמצופה עם מוטיבציה גבוהה מאוד לגנוב מאיתנו נקודות ולא היינו רעים מספיק, היה אפשר לראות שמתי שלחצנו על הגז השגנו את השער, חבל שלא שיחקנו בצורה כזאת ביותר דקות במשחק.
    פורטו חזק מאחורינו, מחזור הבא אנחנו מתארחים שם, לא פשוט, לא פשוט בכלל.
    ודרוגבה... החלוץ הטוב בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/09
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמנם אני לא מאמין שתעלו אבל התסריט של השגת המקום השני לא כזה דמיוני, קשה מאוד אבל לא דמיוני. ניצחון של צ'לסי בדרגאו הוא לא בשמיים, כמו גם ניצחון שלכם על אפואל, ובמידה וזה קורה המשחק מול פורטו יהיה המכריע.

אל תאבד תקווה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. riquelme1 Member

אליאס, אתלטיקו אם 2 נקודות פורטו אם 9, נשארו 2 משחקים, גם אם אתלטיקו ינצחו את ניקוסיה ופורטו, ופורטו תפסיד לצ'סי היא לא תעלה.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

צודק, טעות שלי, בטעות חישבתי להם ניצחון הערב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל בנוגע לבאיירן ויובה. יכול להיות שהמשחק ביניהן במחזור האחרון יהיה לפרוטוקול בלבד. באיירן חייבת לנצח את חיפה, ולקוות שיובה תמעד בבורדו כדי שהמשחק ביניהן במחזור האחרון יהיה קרב כלשהו. אם יובה תנצח בבורדו שבוע הבא, זה גמור

המשחק של חיפה היום היה המשך ישירה ליכולת העלובה שהיתה בטורינו במשך 90 דקות. שם עוד היו 2 הבלחות שהגיעו למצבים קורצים שבופון הציל.

היום? מישהו ראה את בופון? כי אני חושב שהוא נח היום כמו שלא נח הרבה מאוד משחקים...

יובה עם משחק לא גדול, במחצית הראשונה שטפה את הדשא, לחצה עד שהשיגה את השער שהיא רצתה. מחצית השניה נחה לה, אבל חיפה לא ידעה לקחת. אם יובה היתה ממשיכה בקצב שלה, זה היה נגמר ביותר מ-1:0 אבל יובה, כמו יובה, לא באה לדרוס, באה לשחק על תוצאה ולנצח, כמו קבוצה אירופאית.

0 מצבים, 0 נקודות ו-0 שערים.

ומה היה עם החלוץ מספר 1 בארץ כפי שהוגדר פה? שלומי ארבייטמן. 0 נגיעות בכדור ב-90 דקות. אכן החלוץ מספר 1. אפילו דאבלשווילי המחמיצן ששוב קיבל מתנה מהגנת יובה ושוב הוכיח שהרגליים לא בכיוון הנכון.

המזל של חיפה הוא שבורדו ניצחה ועלתה שלב, עכשיו היא תבוא לפה עם המחליפים, חיפה תכבוש במשחק לפרוטוקול, תשיג נקודות ראשונות ותמנע מעצמה ומישראל את המבוכה של 0 נקודות ו-0 שערים.

עוד שבועיים משחק העונה מספר 1 של הצ'מפיונס, הקרב על העלייה בין באיירן ויובה.

10. 亚历山大帕托 Member

לא ייאמן. המשחק היה אמור להסתיים ב-2:0.

http://i35.tinypic.com/2mqp7a0.Xxx

11. riquelme1 Member

לא יאמן כמה שאתה פוץ. תסתכל טוב ובצורה אוביקטיביית, הרגל של בנזמה בדיוק בקו אחד אם ההגנה של מילאן, המכנס פה לא נחשב- גול חוקי למהדרין.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/09
  12. 亚历山大帕托 Member

http://i38.tinypic.com/210brzk.Xxx
    (הקו הראשון שמתחתי לא היה מדויק)

זה נבדל בכל ספר. האם אני דורש שיפסלו שער כזה? לא. רק אומר שכל הגדולה שדיברת עליה הסתכמה בשער לא חוקי. זה רק עוד יותר מוכיח שריאל "קבוצה טובה יותר ממילאן" מדריד לא היתה ראויה לנקודה אפילו בצמד המפגשים הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/09
  13. riquelme1 Member

אם להסתכל לפי היכולת גם בברנבאו וגם היום(אתמול?), לריאל הגיע הרבה יותר מנקודה, בברנבאו בבירור לא הייתם יותר טובים, ריאל שלטה ברוב שלבי המשחק מילאן בעיקר התגוננת עד הדקה ה60, שגם בא מילאן לא היו טובים יותר אלא ניצלו את ההגנה הגרועה של ריאל.

היום במחצית הראשונה ריאל היו טובים יותר, אני חושב שאפילו אתה תודה בזה, מחצית שנייה שקולה לחלוטין אם מצבים לשני הצדדים שלריאל בסוף המשחק היו 2 מצבים מצויניים שדידה הציל אותכם.

לא בוחנים מי יותר טוב בגלל שתי משחקים, כי אם זה ככה אז ציריך יותר טובים מימכם, ורובין קאזאן יותר טובה מברצלונה.

מודדים קבוצה לפי סגל, הסגל של ריאל טוב בהרבה מיזה של מילאן, מגוון יותר ורחב יותר, ריאל מדריד קבוצה חדשה אם שחקנים חדשים, שצריכים להתחבר, אני לא חושב עדיין שריאל קבוצה מושלמת אם כי חסר לה חלוץ רחבה קלאסי, יש לה אחד כזה רוד ואן ניסטלרוי אבל הוא סובל מהרבה פציעות.

חוץ מיזה, ריאל קבוצה אם שחקני ווארלד-קלאס כמעט בכל עמדת המגן השמאלי, מרכז מגרש של צ'אבי אלונסו ודיארה, קאקא ורונאלדו כל קבוצה הייתה חולמת עלייה, ושזה יתחבר ריאל תיהיה קבוצה אדירה.

לעומת זאת מילאן קבוצה מבוגרת מאוד אם שחקנים שכבר מעבר לשיא, כרגע ריאל טובה יותר בקצת, לטווח ארוך, ריאל קבוצה הרבה יותר טובה.

אני חייב לציין שאני שונא את ריאל, ואני מדבר מתוך אוביקטיביות נטו, אז תפסיק לנסות לעורר פה פרובקציות אם נבדלים שאפילו במצלמה קשה לזהות.

14. 亚历山大帕托 Member

לא, לריאל לא "הגיע" כלום. היא יכולה היתה לנצל את האחזקה בכדור יותר נכון, היא היתה צריכה לנצל את מצבי הכיבוש ביעילות רבה יותר, אבל "הגיע" לה איזה צ'ופר על משהו שהיא לא הצליחה להשיג בעצמה? לא ולא.

לא מדובר כאן בגניבה של שער אחד, לא מדובר באיזה מקרה חריג. שני מפגשים שקולים בין קבוצות ברמה גבוהה, שבהם היתרון על המגרש נטה לסירוגין לטובת כל אחת מהן בשלבים שונים. אתה מדבר על עד הדקה ה-60, מחצית ראשונה, 10 שניות לסיום - אני מדבר על 180 דקות והתוצאה: 6:2 בשערים חוקיים, מילאן קופחה!

מודדים קבוצה לפי סגל - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/haha.Xxx . לא, מודדים לפי מה שהיא עושה עם הסגל הזה. לפי מה שאתה אומר, ריאל מדריד היא הקבוצה הכי טובה באירופה עוד לפני שהעונה התחילה רק כי היא שפכה הרבה כסף. נו, טוב, מעולם לא היית העפרון הכי חד. תמשיך לחלום על שחקני וורלד קלאס, אנחנו נסתכל על המציאות שקובעת: מילאן ניצחה בברנבאו למרות השיפוט המקפח, מילאן לא ניצחה היום בגלל השיפוט המקפח. ריאל לא עמדה קרוב למה שמילאן הצליחה לייצר עם הסגל המבוגר, הצר, חסר הגיוון והזוהר. כל זה, כמובן, בולשיט אחד גדול.

15. riquelme1 Member

מילאן לא קופחה ולא נעליים, כרגיל אתה לא אוביקטיבי.

אני ישאל אותך ככה, למי יש יותר סיכוי להגיע רחוק במפעל?