אלופות: באיירן נוקמת באינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏23/2/11.

1. alexshw Member

קודם כל לדעתי צריך לספור לא את האנגלים, אלה את הבריטים בכלל. שנית כל אתה צודק. הכדורגל הבריטי בנוי על זרים(שחקנים, בעלים, מנג'רים במדיה מסוימת וגם אוהדים אם נסתכל על הפן השיווקי) ואין זה אומר שזה בסדר, לא באינטר ולא באנגליה בשני המקרים זה מגעיל לדעתי. והיה על כך דיון בנושא על חוק בוסמן.
    וחוץ מזה אותו חוק של רשיון עבודה לא כל כך משפיע על המצב. ממילא רוב הזרים מגיעים עם דרכונים ממדינות של איחוד אירופי.

וכן הזכיה של אינטר בליגת האלופות בהחלט לא משקפת את המצב האמיתי של הכדורגל האיטלקי, נמצא בנסיגה אדירה בכל הרמות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/11
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהב את הפטריות שצצות אחרי הגשם אחרי משחקים כאלה ובאות לקטול את הכדורגל האיטלקי. מצחיק רק שזה לא קורה בכיוון ההפוך.

כשאינטר זכתה - אף איטלקי בהרכב. שכחתי באמת שהרנסאנס של הליגה האנגלית קם על גבי השחקנים האנגלים. כשפיורנטינה הציגה שלב בתים מדהים בעונה שעברה, עם ניצחונות על ליון (חצי גמר) וליברפול (אז עוד קבוצה) והייתה רחוקה מילימטרים מרבע הגמר (לולא שער בנבדל ברור של הגרמנים תוך כדי שהיא מציגה כדורגל טוב יותר) מישהו שיבח את הכדורגל האיטלקי? תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא. וכן, פיורנטינה היא קבוצה שבנויה על טהרת האיטלקים, בניגוד לאינטרנציונלה מנצ'סטר ואינטרנציונלה לונדון (עכשיו רק תצטרכו לנחש איזה מהן..)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/2/11
  3. Ryan Giggs11 Member

עומר,
    כשבהרכב של מנצ'סטר יונייטד עולים פלטשר,גיגס,אושיי וגיבסון אתה לא יכול לנופף בזה שמנצ'סטר יונייטד עולה רק עם 2 אנגלים בהרכב ולהגיד שהיא בנויה על זרים כי זה פשוט לא נכון.
    גיגס שנמצא מעל 20 שנה בבוגרת ומגיל 14 ביונייטד אמנם לא אנגלי אבל שחקן בית בריטי, כנל אושיי שחקן בית בריטי, כנל פלטשר וכנל גיבסון.
    זה הופך את התמונה כבר לאחרת כשיש לנו בסגל כל כך הרבה שחקני בית בריטים שמשחקים בקביעות למרות שלתאוריה שלך נחמד להגיד רק רוני וסקולס אנגלים-מנצ'סטר יונייטד נשענת על זרים.

לדעתי, זה שטותי להגיד שהליגה האיטלקית נחלשה אם אינטר תעוף עכשיו כמו שזה היה מטומטם להגיד שהליגה האיטלקית הכי טובה בעולם אחרי שאינטר לקחה את הטרבל.
    אם הליגה האיטלקית חלשה היא בגלל סיבות אחרות ולא בגלל הדחה כזו או אחרת מליגת האלופות.

4. דנידין Member

זה משנה אם יש לך 7 או 9 זרים בהרכב שהם רוב מכריע מהקבוצה? עזבו בחייכם, כך הוא הכדורגל היום. אני אוהב זרים, זה ממלא צבע ולא עושה רע לאף אחד. רק הכסף הגדול הוא דוחה והוא לא הגיע עם הזרים. הזרים הגיעו לפני הכסף הגדול. המחירים המטורפים, רק הם שהורסים את הספורט.

5. alexshw Member

זה לא בגלל עונה זו או אחרת. זה לאורך כבר כמה עונות טובות. ולא לחינם גרמניה עברה את איטליה בדירוג. זה רק החותמת לכך.
    הכדורגל האיטלקי נפגע בצורה מאוד גדולה מהקלצ'יופולו והפך לליגה של דינוזאורים ודור איטקלי בינוני להחריד, כשרוב הכוכבים הגדולים בעולם שואפים להגיע לאנגליה וספרד, יותר מאשר לאיטליה.
    וזה בניגוד מוחלט לשנות התשעים.

בכלל זכיה של אינטר בעונה שעברה הגיע עם יותר מזל משכל. אינטר לא הייתה קיימת בשלב הבתים וגם אחר כך התבססה בעיקר על בונקר מגעיל עם אטו כמגן. נכון שהיו לה גם משחקים מצוינים, נו בכל זאת אי אפשר לשחק גרוע 100% מהזמן ולקחת תואר כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם זאנטי באינטר פחות או יותר כל הקריירה שלו, אז הוא נחשב שחקן בית? לא. מתי שבריטניה תחשב מדינה משל עצמה ולא תהיה מחולקת ל5, תוכל להגיד לי שגיגס נחשב שחקן אנגלי. גם מסי אני מניח יהיה בברצלונה עוד הרבה שנים וגם הוא שם מגיל 10, אז הוא יהיה נחשב ספרדי?

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתמונות:

http://i51.tinypic.com/209ko5d.Xxx
    מאזן מושלם במוקדמות ה-U17

http://i56.tinypic.com/ixusmt.Xxx
    מאזן מושלם במוקדמות ה-U19

http://i56.tinypic.com/300tt02.Xxx
    המשחק האחרון של ה-U21, לפני חודש בערך. שים לב לזהות הנבחרת המפסידה - זאת שהקבוצות שלה משייטות אל עבר רבע הגמר בליגת האלופות

http://i55.tinypic.com/2ebgz8l.Xxx
    הסטטיסטיקה במשחק האחרון של הבוגרת בחוץ מול גרמניה (המדהימה בעלת אינסוף הכישרונות!1@), נגמר 1-1

במילים:
    אין לך מושג, עזוב את השחקנים האיטלקים בשקט. וזה מופנה לכולם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/2/11
  8. riquelme1 Member

הכסף הגדול בוודאי הביא לריבוי זרים, לפני שהכסף הגדול הגיע לאנגליה היו הרבה יותר שחקנים אנגלים בהרכב של הקבוצות שלהם.

וכן, אני מעדיף שקבוצה מליגה שאני אוהב תשחק עם כמה שיותר שחקנים מקומיים, שבארסה משחקת עם 8-9 ספרדים בהרכב, וריאל מדריד משחקת עם 4 ספרדים בהרכב לפחות, וולנסיה משחקחת עם עם 8 ספרדים בהרכב אני גאה.

הכדורגל הספרדי בעיקר שומר על מסורת לשחק עם שחקנים מקומיים בהרכב, שלא נדבר על קבוצה כמו בילבאו ששומרת על מסורת של רק שחקנים ספרדים ועוד רק באסקים.

הדבר המעצבן שהאוהדים האיטלקים עוצמים עיניים וממשיכים לפאר את הכדורגל שלהם, גם שהוא נמצא במצב השפל הגדול ביותר מאז ומעולם.

9. alexshw Member

לא רק הכסף הגדול, אלה גם חוק בוסמן.
    גם כדורגל הספרדי הוצף בשנות התשעים בזרים, בדיוק כמו יתר הליגות הבכירות. להזכירך הייתה זו דפור שהפכה לקבוצה הראשונה באירופה שפתחה עם הרכב של 11 זרים. לא ארסנל ולא אינטר. גם בברסה שנים על גבי שנים היו בלחץ 3-4 ספרדים.
    פשוט בשלב מסוים המועדונים המקומיים החליטו להשקיע יותר מאמצים בגידול שחקנים מקומיים. לא רק בברסה.
    ו את התוצאות אנו רואים עכשיו.

10. riquelme1 Member

אני לא זוכר מתי דפור פתחה באירופה בלי אף שחקן ספרדי, ועם כן זה היה בטוח מקרה יוצא מין הכלל, השחקנים הכי גדולים של דפור בשנים הגדולות שלהם היו ספרדים: ואלרון, טריסטאן, מולינה, לוקה, רומרו, פראן וכו'.

הכדורגל הספרדי תמיד התבסס על שחקנים ספרדים ברובו.

בהחלט. אלופת אירופה ואלופת העולם. :aaa21:

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי את זה וזה הספיק לי. לא יודע אם צחקת או לא, אבל זה היה משפט שהראה במדויק שהחבר'ה פה בפורום הם סטיגמתיים חסרי כל הגיון וביסוס.

12. alexshw Member

לא באירופה, זה קרה בליגה. בסוף שנות התשעים - 97/98 אני חושב.
    לדעתי בסוף שנות התשעים-תחילת האלפיים היה רוב מוצק של זרים בכמעט כל הקבוצות בליגה הבכירה.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גברותיי ההיסטוריה חוזרת....

דיוני הליגה " הטובים בעולם" בראשות הכוכבים הרגילים לא מעניינת את הסבתא שלי ובטוח שאין לזה מקום על דפי הפורום.
    קיצר כל הודעה ברוח ההודעות האחרונות תימחק בלי נימוק.

בסטה!