אלופות: באיירן נוקמת באינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏23/2/11.

1. riquelme1 Member

כהרגלה? מוזר, לפני המשחק נשמעת אחרת.

האמת? גם אני לא האמנתי שאינטר תראה כל כך רע, פשוט זוועה, לא להאמין שזה מה ששנשאר מאלופת אירופה שעולה עם 5 שחקני הגנה בבית, עם קישור שבלוני למעט סניידר הנהדר, ועם חלוץ אחד בלבד.

באיירן, שוב לא מרשימה אותי בכלל, הגנה זוועתית שגם עם הכלום שאינטר נראתה היא יכלה לכבוש כמה שערים, וזה די מסביר על ההגנה של באיירן, גם בהתקפה באיירן לא הבירקה, אבל היא עשתה את העבודה.

3 משחקי בית לאיטלקיות, 3 הפסדים.

קריסה טוטאלית.

2. דנידין Member

עמי, באיירן בעטה קרוב ל 15 פעם למסגרת, תתעורר. היו להם הרבה הזדמנויות הבקעה, כך שלומר שההתקפה שלהם לא הייתה טובה, זאת שטות. ברגע שאינטר לחצה וזה קרה מעט מידי, אז כן, ראו בהחלט בעיות בהגנה של באיירן. בהתקפה באיירן היו שווים היום הרבה יותר מרק שער.

3. riquelme1 Member

כרגיל את נשחף, לבאיירן לא הגיעה לכבוש יותר משער, כי גם אינטר הגיעה לכמה מצבים, שוב בעיקר בגלל הגנת באיירן החלשה, אבל תיקו היה הרבה יותר משקף במשחק הזה, ואם באמת מתעקשים אז לבאיירן הגיע ניצחון בהיתרון של שער בלבד, וזה מה שקרה.

בכל מקרה קיבלת תשובה למה המשחק בין בארסה לארסנל מקבל הרבה יותר הייפ?

גם מבחינת רמה, גם מבחינת הנאה, שמיים וארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/11
  4. aloneli Member

נצחון מתוק וסוג של חצי נקמה נגד אינטר.
    אני לא מכיר הרבה קבוצות שהיו מגיעות לסן סירו ומשחקות פתוח ומגיעות ליותר מצבים מאינטר.המשחק היה שקול אבל הגיע לבאיירן שנתנה הצגה במגרש כל כך קשה.
    קראפט וגוסטבו נתנו את המחשק של החיים שלהם ותודות להם עצרנו את אינטר.

אני עדיין לא מעכל שהבקענו נגד ההגנה הזאת,טוב אחרי כל כך הרבה מצבים צריך לתת איזה גול והכי מתוק בדקה ה-90!

5. דנידין Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. riquelme1 Member

באיירן תמיד באה בגישה התקפית, חוץ מיזה למה שהיא לא תבוא בגישה התקפית שאינטר באה בגישה כל כך הגנתית ועלובה?

הלו, מוריניו כבר לא שם, הוא עבר לריאל מדריד, שמעת דבר כזה? זאת לא הקבוצה שפגשתם בסוף העונה שעברה, אפילו לא קרובה.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן הייתה טובה יותר והגיע לה הנצחון. גוזטבו עם תצוגת קישור שהרשימה אותי.

לא ברור לי בכלל ההרכב שעלתה איתו אינטר, קישור אפור ואיטי שלמעט סניידר לא מסוגל ליצור הרבה, בכלל 5 קשרי אמצע ללא שום קשרי כנף, למה לא קוטיניו? היה צריך קצת ברק ויצירתיות.

8. דנידין Member

עמי, וההגנה של אינטר עדיין זה משהו לא מהעולם הזה. לפחות הפרסונל על המגרש, שחקנים מהמדרגה הראשונה.

9. Muurad Member

עזוב פרסונל, ראית אותנו משחקים היום.. זה הגנה לא העולם הזה? שיחקנו על הפנים, פשוט חתכתם אותנו עם כל דאבל פאס פשוט, וההפסד והמשחק הזה הרבה יותר עלינו מאשר עליכם... או יותר נכון יותר על ליאונרדו מאשר על כל בנאדם אחר.

אינטר שיחקה שונה לגמרי, בגלל שליאונרדו חושב שהוא גאון טקטי, ועלה למשחק בסאן סירו כאילו אנחנו משחקים באלינאץ ארינה.

כשאנחנו עולים לשחק בצורה כזאת, כמו שעמי אמר - למה שלא תשחקו התקפי? אנחנו נותנים לכם על מגש את השליטה בכדור ונותנים לכם להתקדם 30-40 מטר מהשער שלנו בלי הפרעה... נתנו לכם הרבה יותר מידי כבוד לדעתי.

ואני ממש לא מוריד מערכה של באיירן - היא שיחקה פשוט וניצלה את מה שאינטר נתנה לה רוב הפעמים ובהחלט צריך להוריד בפניה את הכובע ולהגיד כל הכבוד על זה.. אבל עדיין זה יותר על אינטר לדעתי לפחות מאשר על באיירן.

10. דנידין Member

היום לא, הם לא נראו במייטבם. אפשר גם לתת חלק נכבד בקרדיט לבאיירן.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של מנצ'סטר יונייטד לא היה שונה בהרבה מרוב משחקי החוץ שלה השנה. מעט מאוד מחשבה ודיוק ובעיקר היסוס לפני כל מהלך, מה שמוציא מכל פעולה את העוקץ. מרסיי הייתה טובה יותר במחצית השנייה והגיע לה לנצח, אבל למנצ'סטר יונייטד של השנה יש טונות של קשיחות.

12. פריד טאהר Member

שלושת האיטלקיות בדרך החוצה מהמפעל ובצדק, הליגה האיטלקית בשנים האחרונות קורסת ללא מענה.. אני לא אופתע שבשנה-שנתיים הבאות יאבדו את "המנדט" הרביעי שלהם בליגת האלופות.. חבל לי על אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx שאני מאוד מספט

מאזן מאוד עלוב למארחות (ניצחון אחד משמונת המשחקים), אולי הנצחון הפחות צפוי שייך דווקא לארסנל נגד ברצלונה..

13. לא מצאתי כינוי Member

באיירן הייתה היום לא רעה בכלל, אולי לא יותר טובה מאינטר אבל אי אפשר להגיד שהיא לא הגיעה למצבים ושיחקה כדורגל התקפי.

כאחד שהמעקב שלו אחרי הכדורגל הגרמני מסתכם ב20-30 דקות פעם בשבועיים ממשחק של יום שישי בערב(או בעצם - כלום) מאוד התרשמתי מגוסטבו, הוא אומנם לא נתן משחק אדיר אבל ממש התרשמתי מהמשחק שלו לצד שווינשייטגר, הוא יודע לנהל את המשחק מאחור בצורה מצויינת, יכולת המסירה שלו לא רעה בכלל, וגם מבחינה דפינסיבית הוא עשה עבודה לא רעה, מישהו יכול לתת עליו קצת מידע? הוא משחק באופן קבוע בבאיירן?

14. Muurad Member

קשר אחורי פשוט מצויין.

גם אני השנה מאוד התלהבתי ממנו כשהוא שיחק בהופנהיים בתחילת השנה.. הוא בדיוק מה שחשבתי שלוקאס יהיה כשהוא יצא מברזיל... הוא עבר באמצע השנה לבאיירן.

הוא צעיר(בן 23), ולפעמים הוא טיפה יותר רשלני ומאבד קצת את הראש מאשר היום שהוא נתן משחק באמת נהדר וכ"כ אחראי - אבל היכולת שהוא נתן היום לא הייתה משהו יוצא דופן ממה שאני לפחות ראיתי ממנו השנה.. כמובן שזה מועצם בגלל שזה נגד אינטר בליגת האלופות, אבל זה פחות או יותר הרמה שלו.

לאט לאט הוא גם יתחיל לפתוח בנבחרת לדעתי על פני אותו לוקאס.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/11
  15. aloneli Member

אינטר לא הייתה כל כך גרועה כמו שאומרים,זה שבליגה האיטלקית הם משחקים יותר התקפי זה לגיטמי כי שם קבוצות יותר מתגוננות נגדה.
    בליגת אלופות ובמיוחד בשבלי נוקאוט צריך לשים לב שלא תקבל גול בטח שלא בבית,אינטר בליגת אלופות דוגלת בכדורגל הגנתי עם מתפרצות מהירות והם הגיעו למספיק מצבים ככה שגרועים הם לא היו אולי היה חסר להם איזה מיליטו..