אלופות: באיירן וליברפול נפרדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏14/4/09.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל באמת למה קייטה ?!?! מה רע בבוסקטז ?!

2. עמית האדום Member

אני חייב לציין שבאיירן פתחו את המשחק בצורה קטלנית

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמרתי כמה פעמים שצ'ך אוברייטד בגלל טעויות בדיוק מהסוג הזה...

4. Joel Gion Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    גם קסיאס עושה הרבה שטויות בשנה האחרונה ובכלל מכל השלישייה הזאת שנחשבה ל"הכי טובה בעולם" בופון נשאר הכי יציב, למרות שגם הוא לא בשיאו השנה. ג'וליו סזאר, הוא הדבר האמיתי עכשיו.

יורם ארבל פשוט בזיון. גם אני בעד ליברפול וגם אני רוצה שהמשחק יתפתח לכיוון של הפתעה, אבל ארבל פשוט עושה צחוק מהעבודה שלו. באמת שכבר נמאס עם כל הסובייקטיביות הזאת של שדרי ומגישי ערוץ הספורט, הפעם גם תירוצי "יוסי משלנו" לא מתקבלים מבחינתי, זו פשוט תופעה מאוסה ובזויה.

5. GRANDE LAZIO Member

לא מבין איך חלוץ כמו אנלקה לא פותח... עכשיו הוא מכניס אותו, דקה 35, אחרי שכל הנזק נעשה כבר..

צ'לסי בלי התקפה. הידינק פחדן מדי. אולי ההחלטה הזו של קאלו על אנלקה תעלה לו בהדחה..

6. 亚历山大帕托 Member

"הידינק פחדן מדי" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_wall.Xxx

7. riquelme1 Member

איזה משחק מזעזע באליינז, ברצלונה כול כך אנמית. כמו שאמרתי הקישור עם קייטה לא נירא אותו דבר, השחקן הזה פשוט לא צריך להיות בברצלונה, הוא לא עושה כלום, ושהוא עושה הוא הורס. פויול במשחק קסטרופלי כול כך הרבה פאניקה, על מה ולמה? וגם אטו ומסי בהתקפה לא עושים כלום, איינסטה באגף הוא בזבוז.

בניטז גאון, לא היה לי ספק שליברפול תטרוף את צ'לסי, ליברפול תעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/09
  8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינייסטה מבוזבז כי פשוט כל המשחק משוחק באגף ימין של ברצלונה ושמאל של באיירן.
    כל מי שמשחק באגף הלא נכון בכלל לא במשחק , לא אבדיאל לא אינייסטה לא סוסה לא לל שום דבר מהם לא מורגש.

שאפו אדיר לליברפול .

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרא של מחצית ואלוהים יודע איך אנחנו ב2:0... אבל למי אכפת? מצידי לעבור אותם גם ככה.
    בכל מקרה, אנחנו נראים חלשים, אין איום ממשי אחד בהתקפה, אין תמיכה מהבלמים(כן, אני אזכיר את אגר), אין שום ניצוץ בהתקפה. צריך לבוא חילוף במחצית, אני הייתי מעלה או את באבל או את ריירה במקום לוקאס שהוא כרגיל איום ונורא.
    שער עצום של אאורליו אם כבר מדברים, ממש לפני הבעיטה אני אומר לאבא שלי שיושב לידי ש"במילא אין את הופיה ברחבה, עדיף שיבעט כבר לשער כי צ'ך סוגר גרוע". לא האמנתי שהוא אשכרה יבעט את זה. גול פשוט גאוני.

אפשר לעשות את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/09
  10. Raulito Madridista

כשראיתי את ההרכב של ליברפול הייתי משוכנע במאה אחוז שזה אבוד, אני פשוט בהלם. אפילו רפא בניטס לא חלם על יתרון של שני שערים בהפסקה, הלחץ הורגש היטב אצל שחקני צ'לסי שהתחילו כבר להתבלבל אחרי כל הרמה של ליברפול. מצחיק בשבוע שעבר היא הבקיעה בשתי נגיחות, והפעם היא זו שמתקשה להתמודד עם כדורי הגובה, באמת שלא ראית ככה את ההגנה של צ'לסי כבר הרבה זמן. החיסרון של טרי מורגש. פטר צ'ך עושה שטויות, לא רק הגול(בכל-זאת מגיע קרדיט עצום לאאורליו, רגל שמאל שלו קטלנית, איזה דיוק בבעיטה), אלא גם היציאה הלא טובה ממש לפני ההפסקה, אין ספק שהוא בירידה גדולה ביכולת. לדעתי גם במשחק הקודם נגד בולטון הוא היה זוועה, שער אחד לפחות היה באשמתו באותו משחק. יש לנו דרמה במשחק הזה והלוואי וליברפול תתן את השלישי, זה יהיה קאמבק מדהים. לפי דעתי קאלו היה דווקא בסדר. אני בטוח שהאוהדים של צ'לסי התרגשו לראות את דרוגבה יורד להגנה ועושה גליץ'.

באיירן אולי פתחה את המשחק קצת יותר טוב, אבל אחרי שברצלונה התחילה לחבר שני פסים, באיירן נעלמה, היא לא מצליחה לחלץ כדורים ואני חושב שדווקא בארסה תבקיע במחצית השנייה. באיירן לא מנצלת את האדישות של שחקני ברצלונה(דיי בצדק יש לומר) ואת העובדה שמסי רגוע בינתיים, הוא לא מחפש לעשות דריבל או לבעוט, הוא פשוט מוסר הצידה, ועוד דבר שבאיירן לא ניצלה זה את החולשה של פויול שנראה איום ונורא עד עכשיו. סוסה לא מורגש בצד של באיירן וגם שאר השחקנים מאבדים כדורים בקלות. רק ריברי עושה מהלכים, אבל פרט לבעיטה שלו בתחילת המשחק, אחרי מהלך יפה, באיירן לא יצרה אף מצב. לאלבס יש צהוב ולדעתי ריברי צריך לנצל את זה. ככה אולי לבאיירן יהיה סיכוי גדול יותר לנצח את המשחק ולהוריד קצת מהטעם המר שיש לאוהדים שלה. וכמובן שאדום של אלבס, אם יהיה, ייפגע בברצלונה בשלב הבא וזה מבורך.

11. T0XiN Member

רמי וייץ משגע אותי,הזלזול שלו בבאיירן פשוט מחרפן אותי.
    קדימה באיירן תנו שישייה לבערסה! רק כדי שוייץ יאכל את עצמו!!

12. riquelme1 Member

מה אתה רוצה מימנו? באיירן לא עושה כלום, ברצלונה בהילוך שלישי, באיירן בועטות 3 פעמיים לשער בזמן שהיא צריכה להבקיע 4 שערים. באיירן לא טובה מספיק.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמי וייץ משדר כשהראש שלו במשחק של קבוצתו האהובה בפורטוגל.

14. T0XiN Member

אוייש עמי אל תתחיל גם אתה עם השטויות שלך.
    אין קשר לצורת המשחק של באיירן לזה שאתה מספיד אותה עוד לפני שמשהו בכלל זז כאשר גם יש לך עוד מחצית שלמה.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נס קורה רק פעם אחת. ביי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx