אלופות: ארסנל מוחצת את פורטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/3/10.

1. דנידין Member

בלי שום קשר לתוצאה הערב יהיו לגרמנים 4 ניציגות בשנה הבאה (עוד שנתיים?)

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/10
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרוע מזלך בשנה הבאה זה לא יקרה, אלא אולי בעוד שנתיים וגם זה תלוי אך ורק בתפוקה של האיטלקיות והגרמניות בעונה הנוכחית.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מסטול? פיורנטינה ניצחה. היא זאת שמקבלת את הנקודות היום, לא באיירן.

4. דנידין Member

בדיוק. אין נקודות על העפלה, אבל נקודות אחרונות של פיורה לעונה הנוכחית.

5. !Sempre Inter Member

נראה לי שהאיטלקים הם אלה שעשו פורפרה מהגרמנים המרדימים, כבשו שלישייה תוך מהלכי כדורגל יפים לעין, אך ספגו מ-2 בעיטות מקריות מרחוק והודחו, למרות שעדיין ניצחו את המשחק. עם רבע תקציב וסגל שחקנים פחות טוב, פיורה הייתה עדיפה בסיכום שני המשחקים.

באיירן לא תגיע רחוק.

6. wayne-rooney Member

כשכתבתי "ניצחון" התכוונתי לעובדה שבאיירן הפעילה לרבע הגמר. אגב, אם באיירן היתה צריכה לנצח את המשחק או לחלופין להוציא תיקו היא ככול הנראה היתה עושה זאת, אבל בשל העובדה שההפסד הזה הוא הפסד שכולו ניצחון בעצם ההפעלה לרבע הגמר, אין כאן שום משמעות.

בקיצור, אני לא בקיא בתמונת המצב... למי כרגע יש יתרון, לגרמניות או לאיטלקיות?

7. דנידין Member

נראה כאילו פיורה משחקים בלי שיטה. סתם מעיפים כדורים למעלה לחלוצים. בסוף שבאיירן עלו על השיטה והעלימו אותם.

פיורה פתחו טוב את המחצית אבל מאז הם היו פשוט קטסטרופה. מעטים הדקות שאני יכול להגיד שהם היו טובים, אבל ניצלו את הדקות הטובות שלהם עד השניה האחרונה.

8. Rudess Member

שלושער חבר'ה :)

בכל מקרה, איש המשחק הוא נאסרי. אני לא אשכח לבנדטנר את ההחמצות האיומות שלו בשבת מול ברנלי - ישבתי ביציע וכבר לא נשארו לי על הראש שערות לתלוש.

9. סטפן אפנברג Member

בכל העולם ראו את זה ורק בפורום התעוורו ...
    מה עם האופסייד של ג'ילארדינו ??! לא אוהב להתבכיין אבל נו ...
    מה עם הדחיפה של יובוטיץ' על ואן בויטן ?! כולם ראו את זה
    שיפוט פשוט שערורייתי , בנוסף לכמה אופסיידים שלא היו נגד באיירן
    ד"א יובוטיץ' הזה שחקן מצויין הייתי מנחית אותו במינכן

10. Cup of Tea Liverpool, UK

מה אתם צריכים אותו יש לכם את טוני קרוס, תחזירו אותו מלברקוזן לפני שהוא יברח.

11. רפאל Member

הלוואי ויגיע לבאיירן וכן היתה עבירה ברורה על ואן בויטן אבל עדיין ההגנה של באיירן כל כך חלשה ואני לא יהיה מופתע עם נספוד שוב תבוסה כמו מול ברצלונה שנה שעברה.
    טוב נו לפחות לא עד כדיי כך גרועים בהגנה כמו פורטו.
    המחצית השנייה בפירנצה הייתה מהנה ביותר (איזה מתוח הייתי), אין כמו ליגת האלופות.
    הוא אכן יחזור שנה הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ההגנה הייתה טובה עד הפציעה של דמיכאליס. כנראה שלא הערכנו אותו דיו.

מעבר לכך, אפשר וצריך לתת מחמאות לפיורנטינה שנלחמה עם כל מה שיש לה גם אם זה בסוף לא הספיק ונגמר להם האוויר. היה דרמטי, הלב ירד לתחתונים, יש לנו בעיות משלנו בהגנה שאנחנו צריכים לפתור עוד לפני רבע הגמר.

13. riquelme1 Member

עם כל הצער והכאב היום על פיורנטינה, אני חושב שהגיע הזמן לומר אתזה- באיירן מינכן חזרה להיום איום באירופה, ובגדול.

אני לא חושב שזה יספיק להם לזכייה, אבל באיירן הוכיחו אופי מדהים היום, אחרי ה3-1 של פיורה, כבר חשבתי שהמשחק גמור, ומשום מקום רובן דפק פצצצה לחיבורים של פראי. איפה אלה שלא רצו את רובן בתחילת העונה(נדב?).

כל המחמאות מגיעות לפיורנטינה היום, לא במשחק גדול, אבל במשחק טקטי מושלם וגולים נהדרים של שחקן שהולך להיות אחד הטובים באירופה כיום, יובטיץ', שחקן מדהים, הגול השני שלו היה פשוט גאונות, הוא הולך להיות אחד הטובים באירופה, אןי לי ספק בכלל.

דני, מילא להיות אוהד באיירן סמוי, אבל לא להעריך את המשחק של פיורנטינה היום?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/10
  14. דנידין Member

אני לא אוהד באיירן אבל כן בעד הגרמניות, מותר לי? ולא בסמוי, אלא גלוי וברור בדיוק כמו שאתה בגלוי שונא את הגרמניות.

אני לא יכול להעריך כאסח חסר טעם וריח. כבר מהתחלה אתה היית בעד פיורנטינה וזה סינוור אותך לגמרי. הם בקושי יצרו 2 מהלכי כדורגל כל המשחק, בחייך. רק כדי להיות לגמרי כנה איתך, גם באיירן נתנו מחצית ראשונה חלשה להחריד ואני בניגוד אליך לא רואה בהם איום על התואר האירופי. למרות שפיורה נתנה צמד בתחילת המחצית השניה, היא גם נעלמה מאוד מהר בגלל באיירן מאותה רגע ועד שריקת הסיום.

15. wayne-rooney Member

שני הגולים של יובטיץ' היו לא חוקיים ובכלל את הוזה. באיירן היתה הרבה יותר טובה במשחק בינוני שלה. פערי הרמות הם ברורים כאשר מדובר במשחק בית של פיורנטינה ובכול זאת היא שיחקה בצורה די דוחה של מיני בונקר וכאסח מטורף. באיירן שלטו בכדור, אך לא ידוע בדיוק מה לעשות איתו, ופיורנטינה יצאו למתפרצות. פיורנטינה קבוצה בינונית ולא מגיע לה להיות ב-8 האחרונות. באיירן בכלל לא הרשימה אותי ולדעתי הם ייפלו בגדול מול האנגליות או שתי הספרדיות. גם קבוצה כמו סביליה יכולה להדיח אותם.

לגבי יובטיץ', אני כמעט בטוח שהוא יעבור לאנגליה או לספרד.