אלופות: אלופת אירופה מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/4/10.

1. המבין Member

ברצלונה האלה מלוכלכים... סניידר שוכב פצוע ומסי החרא ממשיך לרוץ ואז קיבו מקבל עוד צהוב? מה יש לשופט?

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר משחקת עם התחזויות וצלילות ובונקר...

בכל הכנות תגידו לי צ'לסי שיחקה אחרת בשנה שעברה? כל קבוצה שהגיעה לקאמפם נואו והיתה חייבת הגנה, שיחקה אחרת? אתם יודעים שלא אז אל תגידו סתם...

אם אתם הייתם מאמנים כל הקבוצה, כל אחת כולל ריאל מדריד, והייתם מנצחים 1:3 את בארסה בחצי הגמר במשחק הראשון הייתם משחקים אחרת? ברור שלא.

ולמי שיש ספק, האדום וההתחזות המגעילה גרמו לכך שאינטר תהיה הכי בונקריסטית שאפשר ולא תחפש בשלב זה כיבוש והתקפות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/10
  3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גועל נפש, קבוצה של מתחזים. אם לזה קוראים הכדורגל היפה בעולם או 80 גמרים, אז אני אנגלופיל. מקווה שמוריניו יעשה את הדברים הנכונים במחצית.

4. Ohad_Glr Member

בצהוב של קייבו עכשיו ברסה המשיכה לשחק כששחקן של אינטר (סניידר) שכב על הדשא.

למה אני מציין את זה כאן? , כי אוהדי ברסה (ירדן במיוחד) אוהבים לדבר על זה שקבוצות "מגעילות" משחקות נגדן כששחקן שוכב על הדשא. נחשו מה? גם ברסה עושה את זה...

לגבי המשחק אין לי הרבה מה להגיד. כצפוי, בונקר של מוריניו. אני מחזיק לאינטר אצבעות...

5. Selby Member

6. riquelme1 Member

דני, אתה מחפש את הפרובקציות בכוח. אני הראשון שרשמתי שמה שבוסקטס עשה זה גועל נפש.

גבי מיליטו מחרב לברצלונה את המשחק, טעות של גוארדיולה שהציב אותה בשמאל, הבן אדם מחריב כל התקפה של ברצלונה, ואת קייטה אני לא יכול לראות עם המסירות אחורה והאיבודי כדור.

מקסוואל ומהר, ועם אפשר גם תיירי הנרי

מחצית בארסה לא כובשת, זה יהיה יותר קשה.

זלטאן לא במשחק, פשוט לא נותן מעצמו וברצלונה חייבת אותו הרבה יותר טוב, זה שהוא לא מתאים לשיטה של בארסה כולם יודעים, אבל ראבק הבן אדם לא זז, אכזבה עצומה מהשוודי עד עכשיו.

מה שאינטר עושה, 11 שחקנים בבונקר, זה גועל נפש, יש בונקר ויש בונקר, אבל מה שהם עושים גובל בשערורייה.

7. המבין Member

ברצלונה כל הזמן עושה את זה

8. Raulito Madridista

http://estaticos.marca.com/marcador/futbol/2009_10/champions/semifinal/vuelta/bar_int/img/barcelona6_300x493.Xxx

מוטה קיבל צהוב שני על התקרית עם בוסקטס ולא אדום ישיר.

זה לא חדש שבוסקטס נופל על ימין ועל השמאל, אבל מוטה גם התנהג בטיפשות. הוא לא היה צריך להשאיר לשופט אפילו לא שבריר של חומר למחשבה.
    אינטר עברה את הדקות האלה בשלום בגלל משחק לא חכם של ברצלונה(זה כל-כך חשוב עבור האיטלקים שהם לא ספגו עד המחצית) וחסרונו של אינייסטה זועק לשמיים, אבל במחצית השנייה יהיה לה יותר קשה. אין לה אפשרות להחזיק כדור כרגע וזו בעייה רצינית. המאמץ הפיזי יתן את שלו גם כן. ואם אינטר תעבור בכל-זאת - אין ראויה ממנה.
    גוארדיולה צריך לחשוב על שינוי במחצית. לא יקרה כלום אם הוא יזרוק עוד כלי התקפי למערכה - הנרי, בוז'אן, אפילו מאקסוול על חשבון אחד הבלמים...
    זלאטן חייב לתת יותר, בשביל משחקים כאלה הביאו אותו. ההגנה של אינטר היא ברמה של צ'לסי ויונייטד. לפחות שיפגין יותר נחישות, זה חצי גמר ליגת האלופות, גמר האלופות מונח על כף המאזניים וזלאטן עוד לא היה באחד כזה.
    אהה וכמובן גם מילה אחת על השידור של יורם ארבל - גועל נפש. איפה האובייקטיביות?

9. 亚历山大帕托 Member

בארסה כל כך השניאה את עצמה עליי במחצית הזאת שאני כבר לא עד כדי כך רוצה לראות את אינטר נכשלת. כל הכבוד לנראדזורי עד כה.

10. FaN_MU Member

שיפוט פשוט שערוריה. הצגות של ברסה על ימין ועל שמאל, ומצד שני משחק מלוכלך וכניסות גסות ללא כדור. אז לזלאטן ולמסי מותר לתת קטנות, אבל לשחקן אינטר אסור להרים טיפה את היד, בלי שהוא מסתכל בכלל על שחקן ברסה.

אם ברסה תעלה זה יהיה יותר גרוע משנה שעברה.

11. Ohad_Glr Member

לא מבין מה אתה רוצה ממיליטו. גם גווארדיולה, כשהציב אותו שם ידע שהוא לא יבנה התקפות.
    התפקיד של מיליטו הוא לעצור את המתפרצות מצד ימין (של אינטר). לדעתי החלטה טובה של גווארדיולה להציב אותו שם- זה הצד של מייקון וגם סניידר אוהב לבלות שם.

עם כל הכבוד למיליטו התפקיד שלו במשחק הזה הוא לא לעזור בהתקפה, אלא לעצור את אינטר. בשביל זה גווארדיולה שם אותו שם...

מוריניו צריך לדעתי לנסות להורות לשחקנים שלו להחזיק יותר בכדור. אני לא חושב ששינוי של החלפת שחקן יעזור כי ההרכב שלו על המגרש הוא די ההרכב האופטימלי למצב כזה.

מייקון, זאנטי, קאמביאסו, סניידר, אטו, מיליטו- כל אלה יכולים לעשות יותר מסתם להעיף כדור למעלה (למשל- לנסות להחזיק בו קצת).

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא אצל מי הכוח הפיזי והעייפות תשחק יותר, אצל שחקני בארסה או אינטר.

ועכשיו כשמאקסוול יכנס איזה שינוי מוריניו צריך לעשות ולדעתי הוא צריך למרות שאינטר משחקת מצוין בהגנה ופרט לבעיטה הנהדרת של מסי וההצלה המדהימה של ז'וליו סזאר אינטר לא אוימה.

13. המבין Member

עכשיו יהיה מעניין לראות מה המאמנים יעשו. במחצית אינטר שיחקה זוועה, אבל כמו שהם היו צריכים לשחק. ברצלונה תמיד התקשתה מול בונקר, ומוריניו למד אותה כל כך טוב שזה מדהים- מוריניו הוא הצגה של איש אחד. זלאטן לא הגיע למשחק ואם הוא ימשיך ככה אני מניח שגוארדיולה יחליף אותו.

14. xavi6 Member

לא ראיתי את שחקני אינטר מסמנים משהו, והפאול נעשה בכלל על סניידר. שלא נדבר שעם איך שאינטר משחקת-צריך לבוא עם גרזן ולכרות לסניידר את הרגל ולא להוציא את הכדור אחוצה. המעשה של מאייקון היה יותר מלוכלך. כאילו ראבאק, אתה בחוץ, אתה נכנס ונשכב? על דבר כזה-הספורטיביות נעלמת.

צריך לכרות לבוסקטס את הראש. שוב. אבל אל תקפצו עכשיו כאילו שבזה ברסה דוגלת. אני לא רואה בנאדם אחד שמדבר על המשחק של אינטר, שכולו גועל נפש אחד גדול.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזדהה ב-100 אחוז. פעם ראשונה שאני מתעצבן מאדום של אינטר. מקווה לא להרגיש ככה שוב, ובכל זאת, עדיף את הנראצורי מאשר את איכסלונה. כמה מעט קלאסה כבר שנה שניה ברציפות.

אגב- זה בדיוק מה שמוראטי דיבר עליו לפני המשחק. כל השבוע האחרון שחקני ברצלונה הפעילו לחץ כדי להשיג שיפוט ביתי. חשבתי שההצהרות האלה ירסנו את אופא אבל מסתבר שזה רק מגביר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/10