אלופות: אינטר מדלגת למקום הראשון, ליברפול בבוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏4/11/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביצה של דייגו מיליטו היתה באופסייד, שער לא חוקי.

אנדריי, גרוו אפ. זה לא שרואים אינטר וריאל מדריד אז לא שורקים, זה אולי הנבדל הכי קטן בעולם אם בכלל...לצפות שקוון תמיד ישים לב לזה, זה כמו לצפות ששופטי ליגת העל ילמדו לשפוט.

2. 亚历山大帕托 Member

הוא עם הראש, גו ורגל בנבדל, ואתה מנסה להתעלם מחוקי כדורגל כאשר זה עובד לטובתך. נו, אוהד אינטר.

3. דנידין Member

ואני לא אוהד אינטר ויודע שהוכח שהעין האנושית לא יכולה לראות כל נבדל של כמה מילימטרים במהירות שהדברים קורים, לכן נבדל לא יכול ולא אמור להשרק ב 100% הצלחה. זה נע באזור ה 80% וגם זה אחרי המון אימונים.

נסו אתם ללכת למגרש כדורגל, לשבת איפה שהקוון עומד מינוס פלוס, ולהסתכל באותה שניה מתי הכדור משחרר את הרגל של המוסר בצד אחד ואז להזיז את הראש לצד השני באותו הזמן בדיוק ולראות קו אחד בזמן שהשחקנים בתנועה. זה מטורף, אין לכם סיכוי. בהילוך חוזר בטלוזיה זה נראה הכי קל.

שריקות כאלו קורות ויקרו. או שאתם רוצים מצלמות ועצירת משחק כל שניה? מעדיף את האופציה הראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  4. 亚历山大帕托 Member

ואני לא דרשתי לשרוק לנבדל ולבטל את השער, אני מכיר בחסרונות שיש לקוון במקרים כאלה ומקבל אותם. אני פשוט אוהב להזכיר לאוהדי אינטר שהם שוב קיבלו מתנה והבקיעו שער לא חוקי שכנראה יעזור להם לעלות מהבית הזה. שלא ירגישו בנוח יותר מדי.

שכחתי להזכיר את זה, אבל במחצית השנייה דינאמו היתה קבוצה של ילדים וגזאייב נהג בהם ככאלה. זה פשוט לא יעלה על הדעת שברגע שאינטר שינתה את השיטה והתחילה בלחץ הגובר שלה על השער, שחקני קייב נתנו רק לקו ההגנה האחרון לעבוד. צהוב אחד הם לא הוציאו ב-40 הדקות האחרונות של המשחק! זה היה פשוט מחזה אומלל והם איפשרו לאינטר לפתח משחק עד שער הנצחון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/09