אלופות: אינטר מדלגת למקום הראשון, ליברפול בבוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏4/11/09.

1. 亚历山大帕托 Member

אתה קורא לעצמך אוהד כדורגל נייטרלי? ולתעוזה, הקרבה ולחימה של קבוצות קטנות אין שום משמעות בעיניך? בוא נסגור את המפעל לכל קבוצה שהדירוג הנוכחי שלה יותר נמוך מזה של ריאל מדריד. בעוד שברצלונה מפסידה בבית ולא מצליחה לעשות חצי דבר בקאזאן, אינטר מגיעה אחרי תיקו מביש בסאן סירו ומפגרת בקייב. הן קופחו? אני לא רואה איזו זכות יש לשתיהן לעלות או למה אנחנו לא צריכים קבוצות שמסוגלות לעמוד מול אלופות ספרד ואירופה ואיטליה ולגבור עליהן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/09
  2. Raulito Madridista

מדהים איך בית ה' מסתבך לו בינתיים.
    לברצלונה לא היו תשובות לבונקר המוחלט של קאזאן, ומלבד שני חצאי מצבים היא לא הגיעה לשום הזדמנות. ברצלונה פחות רעבה והמשחק שלה הרבה יותר איטי מאשר אשתקד, בטח בחלק האחרון של המגרש. אולי גוארדיולה היה צריך להשתמש בהנרי לפניכן ולא להכניס אותו רק עשר דקות לסיום. בעשרים הדקות האחרונות המגמה הייתה שונה לחלוטין. קאזאן עברה לשחק עם שני חלוצים ונראתה הרבה יותר טוב. ההגנה של בארסה הייתה בפאניקה והרוסים הם אלו שיצרו את המצב הטוב ביותר במשחק.
    מהלך אחד נאה של צירופים בין אטו ודייגו מיליטו, משחק מסירות על שטח מאוד מצומצם כשהם מוקפים בשחקני הגנה, ובעיטה של סניידר בדקות הראשונות מזווית קשה(אף אחד לא הצטרף ולכן הוא נאלץ להמר על הבעיטה) - זה מה שיש לאינטר להציע בינתיים. אינטר ממשיכה לאכזב. אני לא רואה אותה עושה מהפך. אולי היא תשיג נקודה, אבל זה לא יעזור לה יותר מידי. אם אינטר לא תתעורר, היא עלולה להיות מודחת משלב הבתים כמו לפני שש שנים. השער של שבשנקו מוסיף לפיקנטריה. מעבר לדרבי הקטן שלו, שבשנקו בוודאי שמח להרוס למוריניו בינתיים. אבל טעות לא אופיינית של ז'וליו סזאר בשער.

ארסנל עושה כל מה שהיא רוצה על המגרש נגד אלקמאר. אני התלהבתי כמובן מהשער של נאסרי. פברגאס בכושר הבקעה טוב והשער הראשון היה יותר חשוב, אבל לשוער יש חלק גדול בשער. הביצוע של נאסרי לדעתי זו אומנות. איך הוא שיגע את המגן על שטח קטן - תענוג. נאסרי, בידיוק כפי שסימן אחרי שחגג את השער - מוריד חלודה. ומהזיפזופים הקלים שלי למשחק, ניתן להבחין שגם ואן פרסי וכל פעולה מצליחה לו. הוא בכושר מטורף(שבעה שערי ליגה בשבעת המחזורים האחרונים) ורק פציעה, חלילה, תעצור אותו.

נקודה בצרפת עשויה להיות סבירה עבור ליברפול במידה ופיורנטינה לא תנצח בביתה את דברצן, אבל הסיכויים שזה יקרה לא גבוהים. טורס פיספס הזדמנות טובה אבל קשה להאשים אותו, היה כיסוי זוועתי של שחקן הגנה וטורס לא האמין שכדור הרוחב של אינסואה יגיע אליו. ליברפול לא ניצלה את העובדה שאגף ימין של ליון חלש על הנייר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה אפשר להחמיץ? אחרי המחצית הראשונה המאוד פרווה שנגמרה בפיגור 1:0\ ב=35 דקות של מחצית שניה אינטר פשוט מחמיצה בלי הכר. הפסד וכמובן הסיפור גמור. תיקו והדברים עדיין יחסית בסדר...מהפך הירואי? והכל בידינו. וזה כל כך חבל אחרי שקיבלנו חדשות טובות מרוסיה!!!

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך מגיע לליון לספוג את השער הזה , המשחק המגעיל על התיקו זה ממש מסריח וחבל שלא קיבלו את זה בדקה ה90 שיהיה להם עוד יותר כואב.

5. 亚历山大帕托 Member

די!!! איזה חוסר צדק!!! דינאמו נלחמת כמו גדולה עם הגנה נקייה, ושחקני אינטר מצד שני מבצעים עשרות עבירות שלא נשרקות. אינטר קיבלה מתנות מהשופט שעזר לה להמשיך בלחץ שלה.

בני זונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/09
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

ישששששששששששששששששששששששש

1:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ישששששששששששששששששששששששש

הכל בידיים שלנו!!!!!!!!!!!!

ניצחון מוצדק!!!!!!!!!

איזה ווינרים!!!!!!!!! הרבה מאוד זמן זה לא קרה אבל כן!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה קרה!!!!!!

איזה ווינריות!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/09
  7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול הזה של סניידר אומר שאינטר באה עוד שבועיים לקאמפ נואו לעשות בונקר כמו שרק מוריניו אוהב.

8. JR-Riquelme Member

לא צריך לסגור שום דבר, פשוט אל תכליל את כל האוהדים הנייטרלים כי אותי אישית לא מעניינות הקטנות.
    אני רוצה לראות משחקים חזקים ואיכותיים בין הקבוצות הכי גדולות שזה מגיע לשלבי הנוקאאוט.

מבקש סליחה מכולם שאני מעדיף לראות קבוצה שמשחקת את הכדורגל היפה בעולם עם השחקנים הטובים בעולם ולא קבוצה קטנה שמשחקת עם 9 שחקנים ברחבה.

9. 亚历山大帕托 Member

פורצה בארסה!

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול הזה אומר שאינטר יכולה להיות מובסת שבוע הבא בקאמפ נואו אפילו 10:0.

הכל בידיים שלה, צריך לנצח את רובין קאזאן וזהו.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונראה לך שבאמת מוריניו יבוא להפסיד ? הוא יעשה הכל כדי לקלקל לברצלונה.

וחבל שליון השוו בסוף , ממש לא מגיע להם.

12. 亚历山大帕托 Member

אני מקווה שסטאנקוביץ' יורחק לשני משחקים על התנועות המגונות שלו. כוסאמאשלו.

13. !Sempre Inter Member

אואהההה אואואההההההה אואוהאהההה אינטרר אינטרררר
    וה פאנקולוווווווווו איזה אטרףףףף

גרנדה מוריניוו!!

אינטר עד המוות.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון צודק...שלטנו ללא עוררין במחצית השניה. בכל המשחק הזה דינאמו קייב בעטה פעם אחת למסגרת וזה נכנס לה, אינטר מצד שני ב-45 דקות סבירות כאילו נתנה לה פוש, ובמחצית השניה התוצאה היתה צריכה להיות 1:6 ואני לא מגזים, היינו מצוינים במחצית השניה, מוריניו צעק כמו שצריך ולא סתם אנחנו חוזרים עם 3 הנקודות, נקווה רק בלי כמה שחקנים עם שפעת חזירים.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו... חתיכת דקות סיום.
    לליון הגיע להפסיד היום, אין לי מושג למה ליון בבית צריכה לשחק על התיקו הזה, יש להם את הכלים לבוא ולנצח את ליברפול המפורקת, אבל במקום הזה נתנו משחק כל כך נרפה.. וזה לא מובן, ליברפול של העונה היא קבוצה שאם אתה משחק נגדה אתה רוב הסיכויים גם תנצח אותה, לא ברור לי, בסופו של דבר קצת מזל עזר להם. ליברפול כנראה בחוץ.

ואינטר... וואו, אם נתייחס לכל ההחמצות אז הגיע לה לפחות נקודה מהמשחק הזה, מה שמדהים בבית הזה זה שאף קבוצה עדיין לא נמצאת עם יותר מניצחון אחד, אינטר ב-3 דקות קמה מהמקום האחרון ומקום הראשון, הבית הזה לבטח עדיין לא אמר את המילה האחרונה שלו.